My Leagues
United States
[+]
MLS
15
Football
Predictions for TODAY
130
[+]
Predictions 1X2
Under/Over 2.5 goals
Half Time
Half Time/Full Time
Both To Score
Double chance
Goalscorers
Asian handicap
Corners
LIVE predictions
21
Predictions for TOMORROW
90
[+]
Predictions 1X2
Under/Over 2.5 goals
Half Time
Half Time/Full Time
Both To Score
Double chance
Goalscorers
Asian handicap
Corners
Predictions for the WEEKEND
875
[+]
Predictions 1X2
Under/Over 2.5 goals
Half Time
Half Time/Full Time
Both To Score
Double chance
Goalscorers
Asian handicap
Corners
Predictions from YESTERDAY
[+]
Predictions 1X2
Under/Over 2.5 goals
Half Time
Half Time/Full Time
Both To Score
Double chance
Goalscorers
Asian handicap
Corners
ALL predictions
1867
[+]
Predictions 1X2
Under/Over 2.5 goals
Half Time
Half Time/Full Time
Both To Score
Double chance
Goalscorers
Asian handicap
Corners
TOP predictions
Values
42
Favourites
Lists
[+]
United Kingdom
48
Top Europe
40
All Europe
438
America
59
Africa
35
Asia
121
Australia
45
International
National cups
Trends
Top trends
Popular Leagues
UEFA Champions League
2
UEFA Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
1
Brasileiro Serie A
1
Scottish Premiership
6
Saudi Pro League
10
Countries
More
International
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europe
[+]
UEFA Champions League
2
UEFA Europa League
2
Euro 2020
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
North & Central America
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
South America
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
World
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Women's World Cup
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
HOME
WHAT IS FOREBET?
MAIN FEATURES
PREDICTIONS
TEAM COMPARISON
LIVESCORE
ARTICLES
MATCH PREVIEWS
TRENDS
TOP TRENDS
INJURED PLAYERS
TENNIS
SETTINGS
LANGUAGE
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Time Zone
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
More
Football
Basketball
Hockey
American Football
Baseball
Rugby
Volleyball
Handball
Esoccer
Leicester City
47%
Probability to win
29/04/2024 21:00
PNE - LEI,
21:00
CH
Barcelona
46%
Probability to win
29/04/2024 21:00
FCB - VAL,
21:00
Es1
Genoa
44%
Probability to draw
29/04/2024 20:45
GEN - CAG,
20:45
It1
Antalyaspor
45%
Probability to win
29/04/2024 19:00
FKA - ANT,
19:00
Tr1
Hammarby IF
67%
Probability to win
29/04/2024 19:10
HAM - VAS,
19:10
Se1
Sirius IK
35%
Probability to draw
29/04/2024 19:00
ELF - SIR,
19:00
Se1
Mjällby AIF
57%
Probability to win
29/04/2024 19:00
MJA - KAL,
19:00
Se1
Brommapojkarna
36%
Probability to draw
29/04/2024 19:00
BRO - GOT,
19:00
Se1
json_m
Prediction
Torpeda
VS
Dnepr Mogilev II
L
L
W
W
W
W
09/09/2023 00:00 GMT
2
1 - 3
FT
W
W
W
W
W
L
Belarus Second League
1X2
Under/Over 2.5
Half Time
HT/FT
Btts
Double
Handicap
Home team
Away team
Prob. %
1
X
2
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Live
coef.
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
21
38
41
2
3
-
4
3 - 4
4.50
-
-
-
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
Under/Over
2.5
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
10
90
Over
4.50
3 - 4
4.50
-
-
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
1
X
2
Pred
HT
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
HТ/FT Probability %
Pred
HT FT
Correct score
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
14%
1
2
3
-
4
3 - 4
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
No
Yes
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
1
99
Yes
3
-
4
3 - 4
4.50
-
-
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
79%
2X
3
-
4
3 - 4
4.50
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
41%
Away -0.5
3
-
4
3 - 4
4.50
-
FT
1 - 3
Home team
Away team
Prob. %
Pred
Correct score
Avg. goals
Weather conditions
Coef.
Score
Round 21, Group Mogilev Region West
By3
Torpeda
Dnepr Mogilev II
09/09/2023 00:00
3
-
4
3 - 4
4.50
FT
1 - 3
Head to head
All
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
0
0%
Draw
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Standings up to 09/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Torpedo Minsk
21
11
6
3
2
21
24
-3
3
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
4
BGU Minsk
19
11
6
1
4
30
17
13
5
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Partizan Salihorsk
40
15
13
1
1
75
3
72
2
Bobovnya
29
15
8
5
2
29
18
11
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Servolyuks
51
17
17
0
0
73
10
63
2
Gorki
45
17
15
0
2
98
6
92
3
Klimovichy
34
17
11
1
5
54
31
23
4
FK Krasnopole
33
17
11
0
6
49
32
17
5
Niva Chavusy
19
17
5
4
8
25
29
-4
6
Sozh Krichev
18
17
5
3
9
48
48
0
7
FK Kostyukovichi
16
17
5
1
11
24
36
-12
8
Dribin
13
17
4
1
12
27
73
-46
9
Vikhra
11
17
3
2
12
26
86
-60
10
Slavgorod
8
17
2
2
13
14
87
-73
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Dnepr Mogilev II
34
13
11
1
1
61
10
51
2
Torpeda
29
13
9
2
2
66
14
52
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
9
13
3
0
10
16
45
-29
8
Bykhov
3
13
1
0
12
11
77
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
GOLHU Gomel
48
18
16
0
2
69
10
59
2
MNPZ Mozyr
46
18
15
1
2
75
16
59
3
Vertikal Kalinkovichi
32
18
10
2
6
58
31
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
24
18
7
3
8
34
34
0
5
Iput DYuSSh
20
18
6
2
10
30
41
-11
6
FK Zhlobin
18
18
6
0
12
26
64
-38
7
Svetlogorsk
12
18
4
0
14
21
67
-46
8
Dnepr Rogachev
11
18
3
2
13
29
79
-50
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
15
11
2
2
55
26
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
13
7
3
3
29
29
0
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
13
3
2
8
19
33
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
25
13
8
1
4
44
22
22
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Gazovik Vitebsk
40
15
13
1
1
54
8
46
2
FK Miory
37
15
12
1
2
64
24
40
3
Postavy
28
15
9
1
5
35
18
17
4
FK Senno
26
15
8
2
5
57
26
31
5
DYuSSh Orsha
24
15
7
3
5
47
24
23
6
Niva Tolochin
21
15
7
0
8
29
36
-7
7
Gorodok lions
16
15
5
1
9
48
48
0
8
FC Polotsk
12
15
4
0
11
26
58
-32
9
FK Glubokoe
8
15
2
2
11
21
65
-44
10
FK Lepel
7
15
2
1
12
9
83
-74
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
18
14
0
4
70
42
28
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
19
6
1
12
41
75
-34
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
6
18
2
0
16
21
91
-70
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PTS
GP
W
D
L
GF
GA
+/-
TOR
matches
All
03/09
2023
Spartak Shklov
3 - 0
( - )
Torpeda
By3
26/08
2023
Torpeda
1 - 4
( - )
Drut Belynichi
By3
20/08
2023
Kolos Kirovsk
0 - 7
( - )
Torpeda
By3
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Win
4
67%
Draw
0
0%
Lost
2
33%
View all
{"lg_-1":[9,2,2,13],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[9,2,2,13],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
DNE
matches
All
02/09
2023
Dnepr Mogilev II
3 - 0
( - )
Ptich
By3
26/08
2023
Dnepr Mogilev II
3 - 0
( - )
Kolos Kirovsk
By3
19/08
2023
Dnepr Mogilev II
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
13/08
2023
Bykhov
2 - 7
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
29/07
2023
Dnepr Mogilev II
5 - 0
( - )
Spartak Shklov
By3
23/07
2023
Drut Belynichi
2 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
01/07
2023
Ptich
0 - 5
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
17/06
2023
Zarya Krugloe
1 - 2
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
10/06
2023
Dnepr Mogilev II
12 - 1
( - )
Bykhov
By3
28/05
2023
Spartak Shklov
0 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
20/05
2023
Dnepr Mogilev II
5 - 0
( - )
Drut Belynichi
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Win
5
83%
Draw
0
0%
Lost
1
17%
View all
{"lg_-1":[11,1,1,13],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[11,1,1,13],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
TOR
home matches
All
26/08
2023
Torpeda
1 - 4
( - )
Drut Belynichi
By3
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Win
5
83%
Draw
0
0%
Lost
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
DNE
away matches
All
13/08
2023
Bykhov
2 - 7
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
23/07
2023
Drut Belynichi
2 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
01/07
2023
Ptich
0 - 5
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
17/06
2023
Zarya Krugloe
1 - 2
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
28/05
2023
Spartak Shklov
0 - 1
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
06/05
2023
Kolos Kirovsk
3 - 11
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
Win
5
83%
Draw
0
0%
Lost
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Overall statistics
Overall
Home/Away
First half
Second half
Torpeda
Played games:
13
Dnepr Mogilev II
Played games:
13
Goals (Scored/Conceded)
66
5.08
1.08
14
61
4.69
0.77
10
Under/Over
1.5
0
13
0%
100%
1
12
8%
92%
2.5
2
11
15%
85%
2
11
15%
85%
3.5
4
9
31%
69%
6
7
46%
54%
Both teams scored games (Yes/No)
8
5
62%
38%
6
7
46%
54%
Clean sheets (Yes/No)
4
9
31%
69%
7
6
54%
46%
Scored a goal (Yes/No)
12
1
92%
8%
13
0
100%
0%
TOR
next matches
Difficulty
DNE
Easy 1
Severe 5
Dnepr Mogilev II (H)
By3
09/09/2023
Servolyuks (A)
By3
16/09/2023
Torpeda (A)
By3
09/09/2023
Gorki (H)
By3
16/09/2023
1
View all
<
April 2024
Football predictions
>
{"3":"March 2024","4":"April 2024","5":"May 2024"}
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Type minimum 3 characters
Show all results for
Team
League
Match
Fixtures