Football Livescore. Results, Goalscorers, Cards

    flag_19
    Argentina: Copa Argentina
    FT
    Boca Juniors
    Almirante Brown
    flag_66
    Australia: Wa State League
    01:00
    Joondalup Utd.
    Sorrento
    flag_403
    Bhutan: Premier League
    12:00
    Paro
    Samtse
    flag_20
    Brazil: Serie A
    FT
    Fortaleza
    Gremio
    FT
    Juventude
    Vasco
    FT
    Sao Paulo
    Cuiaba
    FT
    Cruzeiro
    Fluminense
    FT
    Internacional
    Corinthians
    23:30
    Vitoria
    Atletico-MG
    01:00
    Flamengo RJ
    Bahia
    02:30
    Palmeiras
    Bragantino
    flag_20
    Brazil: Serie B
    FT
    Botafogo SP
    Ponte Preta
    FT
    Brusque
    Avai
    FT
    Coritiba
    America MG
    00:00
    Vila Nova FC
    Mirassol
    02:30
    Ceara
    Sport Recife
    flag_20
    Brazil: Serie D
    FT
    Novo Hamburgo
    Concordia
    01:00
    Treze PB
    Atletico-CE
    flag_20
    Brazil: Amapaense - Play Offs
    01:15
    Santos AP
    Trem
    flag_20
    Brazil: Baiano 2
    00:15
    Galicia
    Vitoria da Conquista
    flag_20
    Brazil: Gaucho 2
    FT
    Brasil Farroupilha
    Esportivo
    00:00
    Monsoon
    Aimore
    flag_20
    Brazil: Paraense B2
    15:00
    Gaviao
    Tesla
    15:00
    Pedreira
    Tiradentes PA
    flag_20
    Brazil: Copa Espirito Santo - First Stage
    FT
    Desportiva Ferroviaria
    Real Noroeste
    flag_20
    Brazil: Brasileiro U20
    20:00
    Botafogo U20
    RB Bragantino U20
    21:00
    Fortaleza U20
    Bahia U20
    flag_20
    Brazil: Alagoano U20
    20:00
    Murici U20
    Lajense U20
    20:00
    Satuba U20
    Desportiva Alianca U20
    flag_20
    Brazil: Catarinense U20
    19:30
    Hercilio Luz U20
    Figueirense U20
    flag_230
    Sudan: Super League
    15:00
    Al-Hilal Omdurman
    Al Wadi
    15:00
    Al-Merreikh
    Tuti
    flag_20
    Brazil: Paraibano U20
    00:00
    Sousa U20
    Nacional de Patos U20
    flag_188
    Canada: Canadian Premier League
    FT
    York Utd
    Pacific FC
    flag_122
    Chile: Primera Division
    21:00
    Nublense
    Huachipato
    flag_122
    Chile: Chilean Cup
    FT
    San Luis
    Everton
    18:30
    Colegio Quillon
    Colo Colo
    21:00
    Marcos Trincado
    U. Espanola
    22:00
    Brujas Salamanca
    Coquimbo
    22:00
    Comunal Cabrero
    Rangers
    23:30
    Glorias Navales
    U. Catolica
    flag_127
    Colombia: Primera B - Apertura - Play Offs
    Pen.
    Llaneros
    Orsomarso
    flag_399
    Dominican Republic: Ldf
    22:00
    Moca
    Cibao
    flag_144
    Ecuador: Serie B
    22:00
    Ind. Juniors
    Nueve de Octubre
    flag_130
    Egypt: Premier League
    Postp.
    Al Ahly
    Arab Contractors
    flag_130
    Egypt: Division 2 A - Promotion - Play Offs
    16:00
    Haras El Hodood
    Tersana
    16:00
    Suez SC
    Alexandria SC
    flag_395
    Ethiopia: Premier League
    14:00
    Shashemene Kenema
    Fasil Kenema
    17:00
    Hawassa
    Wolkite Ketema
    Europe: Euro
    15:00
    Slovenia
    Serbia
    18:00
    Denmark
    England
    21:00
    Spain
    Italy
    flag_54
    Finland: Ykkosliiga
    18:00
    SJK Akatemia
    KTP
    flag_54
    Finland: Ykkonen
    17:30
    KuPS Akatemia
    VIFK
    flag_54
    Finland: Kakkonen Group B
    17:30
    HJS
    Poxyt
    18:00
    Ilves-Kissat
    Ilves 2
    flag_58
    Iceland: Division 1
    20:00
    Afturelding
    Vestmannaeyjar
    21:15
    IR Reykjavik
    Fjolnir
    21:15
    Keflavik
    Throttur
    flag_147
    Iran: Hazfi Cup
    16:15
    Mes Rafsanjan
    Sepahan
    flag_117
    Kazakhstan: First Division
    14:00
    Kairat Almaty 2
    Kaisar Kyzylorda 2
    14:00
    Okzhetpes
    Aktobe 2
    16:00
    Kaspij Aktau
    Taraz
    flag_119
    Latvia: Virsliga
    17:00
    Tukums 2000
    FK Liepaja
    18:00
    Valmiera
    Metta
    flag_278
    Lebanon: Premier League - Winners Stage
    15:00
    Al Ansar
    Safa
    15:00
    Nejmeh SC
    Al Ahed
    15:00
    Racing
    Bourj FC
    flag_456
    Mongolia: Premier League
    13:15
    Khaan Khuns-Erchim
    Brera Ilch
    flag_155
    Nigeria: Federation Cup
    17:00
    Abia Warriors
    Kano Pillars
    17:00
    Kebbi
    El Kanemi
    flag_12
    Norway: Division 3 - Group 5
    18:00
    Aalesund 2
    Molde 2
    18:30
    Skjetten
    Lokomotiv Oslo
    flag_10
    Russia: Fnl 2 - Division B - Group 3
    17:00
    Kompozit
    Arsenal Tula 2
    South America: Copa América
    02:00
    Argentina
    Canada
    flag_128
    South Korea: Wk League Women
    89
    Boeun Sangmu W
    Seoul W
    12:00
    Changnyeong W
    Incheon Hyundai Steel W
    12:00
    Hwacheon W
    Suwon FC W
    12:00
    Sejong Sportstoto W
    Gyeongju W
    flag_11
    Sweden: Division 1 - Södra
    19:00
    Eskilsminne
    Ariana
    19:00
    Falkenberg
    Lunds
    19:00
    Tvaaker
    Onsala
    flag_11
    Sweden: Division 2 - Västra Götaland
    19:00
    Frolunda
    Astrio
    19:00
    Lindome
    Varbergs GIF
    19:00
    Tord
    Qviding
    19:30
    Husqvarna
    Jonsereds
    19:30
    Savedalen
    Bergdalens IK
    flag_11
    Sweden: Svenska Cupen - Qualification
    19:00
    Huddinge
    Nacka FC
    19:15
    Stegeborg
    Nykopings
    flag_11
    Sweden: Allsvenskan Women
    19:00
    Rosengard W
    Orebro W
    19:00
    Trelleborg W
    Hacken W
    flag_11
    Sweden: Elitettan Women
    17:30
    Kalmar W
    Gamla Upsala W
    18:00
    Uppsala W
    Alingsas W
    19:00
    Eskilstuna Utd W
    Orebro W
    19:00
    Mallbacken W
    Lidkoping W
    19:30
    Umea W
    Sundsvall W
    flag_150
    Tunisia: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group
    18:30
    CS Sfaxien
    Esperance Tunis
    flag_55
    USA: Mls
    FT
    CF Montreal
    New York Red Bulls
    FT
    Charlotte
    Orlando City
    FT
    DC United
    Atlanta Utd
    FT
    Inter Miami
    Columbus Crew
    FT
    Toronto FC
    Nashville SC
    FT
    FC Cincinnati
    Philadelphia Union
    FT
    Austin FC
    Los Angeles FC
    FT
    FC Dallas
    Minnesota United
    FT
    Houston Dynamo
    Seattle Sounders
    FT
    Sporting Kansas City
    Real Salt Lake
    FT
    St. Louis City
    Colorado Rapids
    FT
    Los Angeles Galaxy
    New York City
    FT
    San Jose Earthquakes
    Portland Timbers
    flag_55
    USA: Usl Championship
    FT
    Pittsburgh
    Louisville City
    FT
    Birmingham
    San Antonio
    FT
    FC Tulsa
    Miami FC
    FT
    Oakland Roots
    El Paso
    flag_55
    USA: Usl League One
    FT
    Greenville
    Charlotte Independ.
    02:00
    Forward Madison
    Union Omaha
    flag_55
    USA: Usl League Two
    01:00
    Boston City
    Black Rock
    FT
    Buffalo
    Fort Wayne
    FT
    Cedar
    Morris Elite
    FT
    Inter Gainesville
    Brave SC
    FT
    Nona
    Brooke House
    FT
    RC New Jersey
    West Chester Utd
    FT
    St. Petersburg FC
    Sarasota Paradise
    FT
    Tobacco Road
    Wake FC
    FT
    Northern Virginia
    Virginia Beach
    FT
    AHFC Royals
    Corpus Christi FC
    FT
    Blue Goose
    Little Rock Rangers
    FT
    Dothan United
    East Atlanta
    FT
    Marin
    Davis Legacy
    FT
    Midwest United
    Flint City
    FT
    Capo II
    Southern California
    FT
    FC Olympia
    Portland U23
    FT
    Tacoma Stars
    United PDX
    flag_55
    USA: Nisa
    FT
    Maryland Bobcats
    Savannah Clovers
    flag_55
    USA: Nwsl Women
    FT
    Gotham W
    San Diego Wave W
    FT
    Angel City W
    Racing Louisville W
    flag_157
    Uzbekistan: Super League
    17:00
    Nasaf Qarshi
    Neftchi Fargona
    17:00
    Navbahor Namangan
    Qizilqum
    flag_112
    Venezuela: Copa Venezuela
    21:00
    Rayo Zuliano
    Heroes de Falcon
    21:30
    Frontera
    Dep. Tachira
    21:30
    Miranda
    Metropolitanos
    21:30
    Portuguesa
    Academia Rey
    22:00
    Dynamo Puerto
    Monagas
    00:00
    Inter de Barinas
    Estudiantes Merida
    00:00
    La Guaira
    Maritimo
    00:00
    Puerto Cabello
    Carabobo
    01:00
    Fundacion AIFI
    Angostura
    flag_114
    Vietnam: V.League 1
    13:00
    Binh Dinh
    Hanoi FC
    13:00
    Binh Duong
    Gia Lai
    13:00
    Nam Dinh
    Hong Linh Ha Tinh
    14:15
    Cong An Ha Noi
    Hai Phong
    World: Friendly International
    FT
    Chile U20
    Canada U20
    World: Club Friendly
    88
    FC Rapid Bucuresti
    Gloria Buzau
    HT
    Sepsi Sf. Gheorghe
    Unirea Slobozia
    13:00
    Lillestrom
    Goteborg
    14:30
    Torpedo Moscow
    Shinnik Yaroslavl
    17:30
    Struga
    Tikves
    World: Friendly International Women
    19:00
    Mexico U17 W
    Colombia U17 W

    <
    June 2024
    Football predictions
    >
    {"5":"May 2024","6":"June 2024","7":"July 2024"}
    MonTueWedThuFriSatSun
    0102
    03040506070809
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930