Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
166
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
58
Pronosticuri maine
346
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1408
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2070
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
30
Top European
57
European
533
American
189
African
52
Asiatic
121
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Leeds United
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
FK Krasnopole
-
Spartak Shklov
L
L
L
L
L
W
18/09/2021 14:00 GMT
1
6 - 2
FT
W
D
L
D
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
59
13
28
1
1
-
0
1 - 0
1.75
-
-
-
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
65
35
Sub
1.75
1 - 0
1.75
-
-
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
57
12
32
1
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
34%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
60
40
Nu
1
-
0
1 - 0
1.75
-
-
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
87%
12
1
-
0
1 - 0
1.75
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
59%
Gazda -0.75
1
-
0
1 - 0
1.75
-
FT
6 - 2
(2 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Spartak Shklov
18/09/2021 14:00
1
-
0
1 - 0
1.75
FT
6 - 2
(2 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
31/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
FK Krasnopole
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
FK Krasnopole
2
100%
Egalitati
0
0%
Spartak Shklov
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Clasare 18/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
29
12
9
2
1
36
4
32
2
MKK-Dnepr
28
11
9
1
1
41
10
31
3
GOLHU Gomel
21
12
6
3
3
24
16
8
4
Montazhnik
17
11
4
5
2
23
16
7
5
Vertikal Kalinkovichi
14
12
4
2
6
17
34
-17
6
MNPZ Mozyr
8
12
2
2
8
13
21
-8
7
Khimik Svetlogorsk
7
12
1
4
7
15
40
-25
8
FK Zhlobin
6
12
1
3
8
15
43
-28
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
64
22
21
1
0
155
8
147
2
Cementnik
41
22
12
5
5
55
28
27
3
FK Slonim Siti
39
22
12
3
7
70
45
25
4
HCS-Olympia
39
22
11
6
5
56
32
24
5
Smena Volkovysk
36
22
10
6
6
51
48
3
6
FK Shchuchyn
35
22
9
8
5
53
47
6
7
FK Lida-2
34
22
10
4
8
35
54
-19
8
FSK Grodnensky
33
22
10
3
9
31
59
-28
9
FK Svislach
26
23
7
5
11
39
77
-38
10
Neman Mosty
23
22
7
2
13
33
49
-16
11
Chayka Zelva
21
22
6
3
13
35
49
-14
12
FK Oshmyany
16
23
5
1
17
33
87
-54
13
Belaya Rus
1
22
0
1
21
15
78
-63
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
51
18
17
0
1
99
12
87
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
18
3
1
14
24
107
-83
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
46
20
14
4
2
67
13
54
2
Partizan Salihorsk
45
19
14
3
2
59
12
47
3
Viktoriya Maryina Horka
42
20
13
3
4
59
32
27
4
Energetik-BGATU
36
20
11
3
6
59
34
25
5
FK Kletsk
34
20
10
4
6
36
51
-15
6
Neman Stolbtsy
33
20
10
3
7
55
25
30
7
Stroitel Kopyl
27
20
8
3
9
38
36
2
8
Starye Dorogi
17
20
4
5
11
25
40
-15
9
FK Slutsk-2
14
20
3
5
12
31
79
-48
10
FK Lyuban
10
20
3
1
16
28
74
-46
11
FC Veras Nesvizh
5
19
1
2
16
15
76
-61
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
16
13
1
2
48
12
36
2
FK Osipovichi
36
17
11
3
3
56
15
41
3
Gorki
28
16
9
1
6
38
22
16
4
Belshina II
26
16
8
2
6
37
26
11
5
FK Krasnopole
13
16
4
1
11
17
54
-37
6
Spartak Shklov
12
17
3
3
11
20
46
-26
7
FK Kostyukovichi
9
16
2
3
11
15
56
-41
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
23
5
3
2
0
17
6
11
2
FK Senno
18
5
2
2
1
7
10
-3
3
FK Miory
14
5
3
1
1
13
9
4
4
Gorodok lions
10
5
1
1
3
10
10
0
5
FC Polotsk
7
5
1
1
3
5
16
-11
6
Dorozhnik Orsha
4
5
1
1
3
8
9
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
22
5
4
0
1
17
4
13
2
FK Lepel
16
5
4
0
1
17
2
15
3
PMC Pastavy
12
4
3
1
0
14
5
9
4
Niva Tolochin
11
4
2
1
1
5
8
-3
5
Prodtsentr Vitebsk
10
5
0
0
5
0
15
-15
6
FK Chashniki
3
5
0
0
5
6
25
-19
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
8
2
1
1
0
5
3
2
2
DYuSSh-3 Pinsk
8
2
1
1
0
3
2
1
3
Niva Dolbizno
4
2
1
0
1
6
2
4
4
Ivatsevichi
1
2
0
0
2
2
9
-7
Possible next round
FK
meciuri
Toate
04/09
2021
FK Kostyukovichi
2 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
28/08
2021
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Belshina II
By3
21/08
2021
FK Osipovichi
8 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
15/08
2021
FK Krasnopole
0 - 6
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
07/08
2021
FK Krasnopole
0 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
31/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
FK Krasnopole
By3
28/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev II
By3
17/07
2021
FK Krasnopole
0 - 0
(0 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
14/07
2021
Belshina II
5 - 1
(3 - 1)
FK Krasnopole
By3
10/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(1 - 6)
FK Osipovichi
By3
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
05/06
2021
FK Kostyukovichi
0 - 3
(0 - 1)
FK Krasnopole
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
16/05
2021
FK Osipovichi
3 - 1
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,11,16],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[4,1,11,16],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
SPA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
11/09
2021
Spartak Shklov
5 - 2
(2 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
04/09
2021
Belshina II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
28/08
2021
Spartak Shklov
0 - 5
(0 - 3)
FK Osipovichi
By3
21/08
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
14/08
2021
Spartak Shklov
1 - 4
(0 - 3)
Gorki
By3
31/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
FK Krasnopole
By3
28/07
2021
FK Osipovichi
3 - 0
( - )
Spartak Shklov
By3
24/07
2021
FK Kostyukovichi
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
17/07
2021
Spartak Shklov
2 - 0
(1 - 0)
Belshina II
By3
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
12/06
2021
Spartak Shklov
4 - 0
(2 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
08/05
2021
Spartak Shklov
1 - 4
( - )
FK Osipovichi
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Spartak Shklov
0 - 4
(0 - 3)
Naftan Novopolotsk
ByC
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,3,12,18],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[3,3,11,17],"lg_373_6":[1,2,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
28/08
2021
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Belshina II
By3
15/08
2021
FK Krasnopole
0 - 6
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
07/08
2021
FK Krasnopole
0 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
28/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev II
By3
17/07
2021
FK Krasnopole
0 - 0
(0 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
10/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(1 - 6)
FK Osipovichi
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[2,1,5,8],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
SPA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
04/09
2021
Belshina II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
21/08
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
28/07
2021
FK Osipovichi
3 - 0
( - )
Spartak Shklov
By3
24/07
2021
FK Kostyukovichi
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,3,5,8],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_373":[null,3,5,8],"lg_373_6":[null,3,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Krasnopole
Meciuri jucate:
16
Spartak Shklov
Meciuri jucate:
18
Goluri
(Marcate/Primite)
17
1.06
3.38
54
20
1.11
2.78
50
Sub/Peste
1.5
2
14
13%
88%
0
18
0%
100%
2.5
3
13
19%
81%
4
14
22%
78%
3.5
5
11
31%
69%
8
10
44%
56%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
9
44%
56%
10
8
56%
44%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
12
25%
75%
2
16
11%
89%
Marcat un gol (Da/Nu)
10
6
63%
38%
12
6
67%
33%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
SPA
Uşor 1
Greu 5
Spartak Shklov (G)
By3
18/09/2021
Gorki (O)
By3
25/09/2021
3
Niva Chavusy (G)
By3
07/05/2022
Kirovsk (G)
By3
08/05/2022
Sozh Krichev (O)
By3
21/05/2022
Niva Chavusy (G)
By3
28/05/2022
FK Krasnopole (O)
By3
18/09/2021
Niva Chavusy (G)
By3
07/05/2022
Sozh Krichev (G)
By3
07/05/2022
Gorki (O)
By3
21/05/2022
3
Servolyuks (G)
By3
28/05/2022
Zarya Krugloe (O)
By3
04/06/2022
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program