Ligile mele
SUA
[+]
MLS
3
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
67
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
392
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
704
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
10
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
102
American
168
African
5
Asiatic
82
Australijski
44
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
4
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
FK Krasnopole
-
Gorki
W
L
D
L
L
L
07/08/2021 17:00 GMT
2
0 - 5
FT
W
L
L
L
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
24
19
57
2
1
-
3
1 - 3
4.10
-
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
18
82
Peste
4.10
1 - 3
4.10
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
22
28
50
2
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
29%
2
2
1
-
3
1 - 3
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
21
79
Da
1
-
3
1 - 3
4.10
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
81%
21
1
-
3
1 - 3
4.10
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
54%
Oaspete -1.5
1
-
3
1 - 3
4.10
-
FT
0 - 5
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 15, Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
07/08/2021 17:00
1
-
3
1 - 3
4.10
FT
0 - 5
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
FK Krasnopole
0
0%
Egalitati
0
0%
Gorki
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 07/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
28
10
9
1
0
64
5
59
2
Ivatsevichi
28
11
9
1
1
46
11
35
3
FK Luninets
27
11
9
0
2
26
13
13
4
Pripyat Olshany
15
10
5
0
5
31
30
1
5
FK Ivanovo
13
11
4
1
6
22
40
-18
6
Nadezhda Gorodishche
10
11
3
1
7
20
31
-11
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
28
11
9
1
1
69
8
61
2
Niva Dolbizno
26
11
8
2
1
56
10
46
3
BZHS Brest
23
11
7
2
2
49
13
36
4
Krechet Bereza
14
11
4
2
5
14
24
-10
5
FK Kobrin
13
10
4
1
5
22
33
-11
6
FK Pruzhany
9
10
3
0
7
17
57
-40
7
FK Vysokoe
6
11
1
3
7
12
52
-40
8
FK Drohichyn
4
11
1
1
9
13
55
-42
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
40
14
13
1
0
91
6
85
2
Cementnik
25
14
7
4
3
33
15
18
3
FK Slonim Siti
24
14
7
3
4
41
25
16
4
HCS-Olympia
23
14
6
5
3
38
22
16
5
FK Shchuchyn
23
14
6
5
3
28
30
-2
6
FSK Grodnensky
22
13
7
1
5
19
41
-22
7
Smena Volkovysk
20
14
5
5
4
35
31
4
8
FK Lida-2
19
13
5
4
4
23
29
-6
9
Chayka Zelva
16
14
5
1
8
24
33
-9
10
FK Svislach
16
14
4
4
6
21
44
-23
11
Neman Mosty
14
14
4
2
8
16
27
-11
12
FK Oshmyany
9
14
3
0
11
18
50
-32
13
Belaya Rus
1
14
0
1
13
9
43
-34
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
36
13
12
0
1
77
9
68
2
FK Uzda
32
14
10
2
2
48
23
25
3
SMI Autotrans
29
14
9
2
3
62
31
31
4
FK Kolos
29
14
9
2
3
36
19
17
5
Falko Cherkassy
23
14
7
2
5
31
28
3
6
FC Smolevichi
19
14
6
1
7
45
29
16
7
Livadija
14
14
4
2
8
24
48
-24
8
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
24
47
-23
9
FK Krupki
7
14
2
1
11
23
66
-43
10
Berezino
4
13
1
1
11
16
86
-70
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
33
13
10
3
0
51
5
46
2
Partizan Salihorsk
27
12
8
3
1
36
7
29
3
Neman Stolbtsy
24
13
8
0
5
47
18
29
4
Viktoriya Maryina Horka
23
13
7
2
4
36
24
12
5
FK Kletsk
21
12
6
3
3
19
22
-3
6
Energetik-BGATU
20
12
6
2
4
33
28
5
7
Starye Dorogi
13
13
3
4
6
18
28
-10
8
Stroitel Kopyl
12
12
3
3
6
19
25
-6
9
FK Slutsk-2
10
13
2
4
7
21
51
-30
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
12
1
1
10
9
53
-44
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
33
11
11
0
0
39
7
32
2
FK Osipovichi
24
11
8
0
3
39
12
27
3
Gorki
18
11
6
0
5
25
16
9
4
Belshina II
15
11
5
0
6
21
19
2
5
FK Krasnopole
13
11
4
1
6
15
30
-15
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
11
1
2
8
7
41
-34
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meciuri
Toate
31/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
FK Krasnopole
By3
28/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev II
By3
17/07
2021
FK Krasnopole
0 - 0
(0 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
14/07
2021
Belshina II
5 - 1
(3 - 1)
FK Krasnopole
By3
10/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(1 - 6)
FK Osipovichi
By3
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
05/06
2021
FK Kostyukovichi
0 - 3
(0 - 1)
FK Krasnopole
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
16/05
2021
FK Osipovichi
3 - 1
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,6,11],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[4,1,6,11],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
GOR
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
31/07
2021
Gorki
5 - 1
(1 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
24/07
2021
Belshina II
3 - 1
(2 - 1)
Gorki
By3
17/07
2021
Gorki
1 - 3
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
14/07
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 0
(0 - 0)
Gorki
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
19/06
2021
FK Kostyukovichi
1 - 3
( - )
Gorki
By3
13/06
2021
Gorki
0 - 3
(0 - 1)
Belshina II
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Gorki
0 - 3
(0 - 2)
FK Oshmyany
ByC
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,0,6,12],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[6,null,5,11],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
28/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev II
By3
17/07
2021
FK Krasnopole
0 - 0
(0 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
10/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(1 - 6)
FK Osipovichi
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
Victorii
2
40%
Egalitati
1
20%
Pierderi
2
40%
{"lg_-1":[2,1,2,5],"lg_-1_6":[2,1,2,5],"lg_373":[2,1,2,5],"lg_373_6":[2,1,2,5]}
GOR
meciuri in calitate de oaspete
Toate
24/07
2021
Belshina II
3 - 1
(2 - 1)
Gorki
By3
14/07
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 0
(0 - 0)
Gorki
By3
19/06
2021
FK Kostyukovichi
1 - 3
( - )
Gorki
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
Victorii
3
60%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
40%
{"lg_-1":[3,0,2,5],"lg_-1_6":[3,0,2,5],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Krasnopole
Meciuri jucate:
11
Gorki
Meciuri jucate:
12
Goluri
(Marcate/Primite)
15
1.36
2.73
30
25
2.08
1.58
19
Sub/Peste
1.5
2
9
18%
82%
1
11
8%
92%
2.5
2
9
18%
82%
2
10
17%
83%
3.5
4
7
36%
64%
6
6
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
5
55%
45%
6
6
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
7
36%
64%
2
10
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
2
82%
18%
8
4
67%
33%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
GOR
Uşor 1
Greu 5
Gorki (G)
By3
07/08/2021
3
Dnepr Mogilev II (G)
By3
15/08/2021
FK Osipovichi (O)
By3
21/08/2021
3
Belshina II (G)
By3
28/08/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
04/09/2021
Spartak Shklov (G)
By3
18/09/2021
FK Krasnopole (O)
By3
07/08/2021
Spartak Shklov (O)
By3
14/08/2021
Dnepr Mogilev II (G)
By3
28/08/2021
FK Osipovichi (O)
By3
04/09/2021
3
Belshina II (G)
By3
11/09/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
18/09/2021
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program