Ligile mele
SUA
[+]
MLS
3
Fotbal
Pronosticuri azi
73
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
225
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
392
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
697
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
9
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
102
American
166
African
4
Asiatic
82
Australijski
44
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Spartak Shklov
-
Dnepr Mogilev II
30°C
L
L
W
L
L
L
11/07/2021 17:00 GMT
2
0 - 3
FT
W
W
W
W
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
12
6
81
2
1
-
4
1 - 4
4.00
30°
-
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
20
80
Peste
4.00
1 - 4
4.00
30°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
23
24
53
2
30°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
43%
2
2
1
-
4
1 - 4
30°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
18
82
Da
1
-
4
1 - 4
4.00
30°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
93%
21
1
-
4
1 - 4
4.00
30°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
25%
Oaspete -2
1
-
4
1 - 4
4.00
30°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Mogilev Region
By3
Spartak Shklov
Dnepr Mogilev II
11/07/2021 17:00
1
-
4
1 - 4
4.00
30°
FT
0 - 3
(0 - 2)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
Spartak Shklov
0
0%
Egalitati
0
0%
Dnepr Mogilev II
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 11/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ivatsevichi
22
8
7
1
0
32
3
29
2
DYuSSh-3 Pinsk
19
7
6
1
0
37
4
33
3
FK Luninets
18
8
6
0
2
18
10
8
4
Pripyat Olshany
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
8
2
1
5
10
14
-4
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Granit Mikashevichi
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
8
0
1
7
6
41
-35
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
24
8
8
0
0
54
3
51
2
Niva Dolbizno
19
8
6
1
1
48
7
41
3
BZHS Brest
14
8
4
2
2
39
12
27
4
FK Kobrin
10
7
3
1
3
16
16
0
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
8
1
1
6
9
42
-33
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
30
10
10
0
0
82
4
78
2
HCS-Olympia
19
10
5
4
1
29
19
10
3
FK Slonim Siti
17
9
5
2
2
24
16
8
4
FK Shchuchyn
16
10
4
4
2
23
26
-3
5
Smena Volkovysk
15
10
4
3
3
27
24
3
6
FK Lida-2
15
10
4
3
3
19
27
-8
7
FK Svislach
15
11
4
3
4
19
31
-12
8
FSK Grodnensky
13
9
4
1
4
14
33
-19
9
Cementnik
12
9
3
3
3
18
14
4
10
Chayka Zelva
12
9
4
0
5
17
19
-2
11
Neman Mosty
10
10
3
1
6
11
20
-9
12
FK Oshmyany
3
10
1
0
9
10
38
-28
13
Belaya Rus
0
9
0
0
9
7
29
-22
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
27
10
9
0
1
53
8
45
2
FK Kolos
22
9
7
1
1
30
6
24
3
SMI Autotrans
22
11
7
1
3
49
27
22
4
FK Uzda
20
10
6
2
2
34
18
16
5
Falko Cherkassy
19
11
6
1
4
25
21
4
6
FC Smolevichi
15
11
5
0
6
36
21
15
7
Livadija
10
11
3
1
7
19
44
-25
8
Viliya Vileyka
7
10
2
1
7
21
22
-1
9
FK Krupki
7
11
2
1
8
19
53
-34
10
Berezino
3
10
1
0
9
8
74
-66
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
26
10
8
2
0
39
4
35
2
Neman Stolbtsy
21
10
7
0
3
36
14
22
3
Partizan Salihorsk
21
10
6
3
1
28
7
21
4
Viktoriya Maryina Horka
17
10
5
2
3
29
20
9
5
FK Kletsk
15
10
4
3
3
13
18
-5
6
Energetik-BGATU
13
9
4
1
4
22
23
-1
7
Stroitel Kopyl
11
9
3
2
4
14
17
-3
8
Starye Dorogi
10
10
2
4
4
15
21
-6
9
FK Lyuban
7
10
2
1
7
18
31
-13
10
FK Slutsk-2
6
9
1
3
5
18
38
-20
11
FC Veras Nesvizh
1
9
0
1
8
4
43
-39
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
18
8
6
0
2
33
10
23
2
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
24
5
19
3
Gorki
15
7
5
0
2
18
8
10
4
Belshina II
9
7
3
0
4
12
12
0
5
FK Krasnopole
9
7
3
0
4
10
18
-8
6
Spartak Shklov
3
7
1
0
6
9
23
-14
7
FK Kostyukovichi
3
8
1
0
7
5
35
-30
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
24
8
8
0
0
44
2
42
2
Dorozhnik Orsha
15
8
5
0
3
16
15
1
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
8
8
2
2
4
18
14
4
5
Niva Tolochin
4
8
1
1
6
12
22
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
17
8
5
2
1
17
9
8
2
FK Miory
16
8
5
1
2
15
14
1
3
Postavy
9
8
2
3
3
14
13
1
4
FK Glubokoe
8
8
2
2
4
13
18
-5
5
FK Lepel
7
7
2
1
4
12
13
-1
6
FC Polotsk
7
7
2
1
4
10
14
-4
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
SPA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
12/06
2021
Spartak Shklov
4 - 0
(2 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
08/05
2021
Spartak Shklov
1 - 4
( - )
FK Osipovichi
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Spartak Shklov
0 - 4
(0 - 3)
Naftan Novopolotsk
ByC
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,0,7,8],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,6,7],"lg_373_6":[1,null,5,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DNE
meciuri
Toate
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[6,null,null,6],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
SPA
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
12/06
2021
Spartak Shklov
4 - 0
(2 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
08/05
2021
Spartak Shklov
1 - 4
( - )
FK Osipovichi
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Spartak Shklov
0 - 4
(0 - 3)
Naftan Novopolotsk
ByC
Victorii
1
25%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DNE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
Victorii
2
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Spartak Shklov
Meciuri jucate:
8
Dnepr Mogilev II
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
9
1.13
3.38
27
24
4
0.83
5
Sub/Peste
1.5
0
8
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
8
0%
100%
1
5
17%
83%
3.5
1
7
13%
88%
1
5
17%
83%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
3
63%
38%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
7
13%
88%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
2
75%
25%
6
0
100%
0%
SPA
Meciuri urmatoare
Dificultate
DNE
Uşor 1
Greu 5
Dnepr Mogilev II (G)
By3
11/07/2021
Belshina II (G)
By3
17/07/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
24/07/2021
FK Osipovichi (O)
By3
28/07/2021
3
FK Krasnopole (G)
By3
31/07/2021
Gorki (G)
By3
14/08/2021
3
Spartak Shklov (O)
By3
11/07/2021
Gorki (G)
By3
14/07/2021
1
FK Osipovichi (O)
By3
24/07/2021
3
FK Krasnopole (O)
By3
28/07/2021
Belshina II (G)
By3
31/07/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
07/08/2021
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program