Ligile mele
SUA
[+]
MLS
3
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
67
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
392
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
704
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
10
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
102
American
168
African
5
Asiatic
82
Australijski
44
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
4
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Dnepr Mogilev II
-
Spartak Shklov
W
W
W
W
W
W
21/08/2021 16:00 GMT
1
1 - 1
FT
L
L
L
D
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
56
25
19
1
1
-
0
1 - 0
1.50
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
70
30
Sub
1.50
1 - 0
1.50
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
50
38
12
1
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
28%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
90
10
Nu
1
-
0
1 - 0
1.50
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
81%
1X
1
-
0
1 - 0
1.50
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
56%
Gazda -0.75
1
-
0
1 - 0
1.50
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Mogilev Region
By3
Dnepr Mogilev II
Spartak Shklov
21/08/2021 16:00
1
-
0
1 - 0
1.50
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
Dnepr Mogilev II
2
100%
Egalitati
0
0%
Spartak Shklov
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Clasare 21/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
34
12
11
1
0
71
6
65
2
FK Luninets
33
13
11
0
2
30
14
16
3
Ivatsevichi
31
13
10
1
2
51
15
36
4
Nadezhda Gorodishche
16
13
5
1
7
28
36
-8
5
Pripyat Olshany
15
12
5
0
7
36
39
-3
6
FK Ivanovo
13
13
4
1
8
23
46
-23
7
Granit Mikashevichi
4
12
1
1
10
18
46
-28
8
DUSSH Stolin
1
12
0
1
11
9
64
-55
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
34
13
11
1
1
78
8
70
2
Niva Dolbizno
32
13
10
2
1
67
13
54
3
BZHS Brest
26
13
8
2
3
61
17
44
4
Krechet Bereza
18
13
5
3
5
20
26
-6
5
FK Kobrin
16
12
5
1
6
28
40
-12
6
FK Pruzhany
10
12
3
1
8
20
69
-49
7
FK Vysokoe
6
13
1
3
9
13
66
-53
8
FK Drohichyn
4
13
1
1
11
16
64
-48
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
25
9
8
1
0
41
6
35
2
Bumprom
22
9
7
1
1
30
3
27
3
GOLHU Gomel
17
9
5
2
2
20
12
8
4
Montazhnik
13
9
3
4
2
18
19
-1
5
Vertikal Kalinkovichi
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
FK Zhlobin
6
9
1
3
5
13
33
-20
7
Khimik Svetlogorsk
4
9
0
4
5
10
31
-21
8
MNPZ Mozyr
1
9
0
1
8
2
15
-13
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
49
17
16
1
0
110
7
103
2
HCS-Olympia
32
17
9
5
3
47
24
23
3
Cementnik
28
16
8
4
4
39
20
19
4
FK Slonim Siti
27
17
8
3
6
49
35
14
5
FK Shchuchyn
27
16
7
6
3
33
33
0
6
Smena Volkovysk
26
17
7
5
5
40
32
8
7
FK Lida-2
25
16
7
4
5
29
36
-7
8
FSK Grodnensky
25
16
8
1
7
22
50
-28
9
Neman Mosty
20
17
6
2
9
23
32
-9
10
FK Svislach
19
17
5
4
8
27
53
-26
11
Chayka Zelva
17
17
5
2
10
26
37
-11
12
FK Oshmyany
9
17
3
0
14
19
67
-48
13
Belaya Rus
1
16
0
1
15
11
49
-38
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
42
15
14
0
1
86
10
76
2
FK Uzda
38
16
12
2
2
60
23
37
3
FK Kolos
32
16
10
2
4
40
26
14
4
SMI Autotrans
29
16
9
2
5
65
42
23
5
Falko Cherkassy
26
16
8
2
6
39
31
8
6
FC Smolevichi
22
16
7
1
8
48
36
12
7
Livadija
17
16
5
2
9
27
52
-25
8
Berezino
10
15
3
1
11
23
89
-66
9
Viliya Vileyka
7
16
2
1
13
25
58
-33
10
FK Krupki
7
16
2
1
13
26
72
-46
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
39
15
12
3
0
54
6
48
2
Partizan Salihorsk
36
16
11
3
2
47
10
37
3
Neman Stolbtsy
30
16
10
0
6
52
20
32
4
FK Kletsk
28
15
8
4
3
30
28
2
5
Viktoriya Maryina Horka
27
15
8
3
4
43
28
15
6
Energetik-BGATU
26
15
8
2
5
36
30
6
7
Stroitel Kopyl
18
15
5
3
7
22
27
-5
8
Starye Dorogi
13
16
3
4
9
18
31
-13
9
FK Slutsk-2
13
16
3
4
9
25
58
-33
10
FK Lyuban
7
15
2
1
12
22
54
-32
11
FC Veras Nesvizh
4
16
1
1
14
11
68
-57
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
39
13
13
0
0
47
8
39
2
FK Osipovichi
26
13
8
2
3
41
14
27
3
Gorki
24
13
8
0
5
34
17
17
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
13
4
1
8
15
41
-26
6
Spartak Shklov
7
13
2
1
10
13
37
-24
7
FK Kostyukovichi
6
13
1
3
9
9
44
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
2
2
0
0
8
3
5
2
FK Senno
12
2
0
2
0
2
2
0
3
Gorodok lions
7
2
0
1
1
3
4
-1
4
FK Miory
7
2
1
0
1
4
6
-2
5
FC Polotsk
6
2
1
0
1
4
5
-1
6
Dorozhnik Orsha
1
2
0
1
1
2
3
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
16
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Lepel
10
2
2
0
0
9
0
9
3
Prodtsentr Vitebsk
10
2
0
0
2
0
6
-6
4
Postavy
6
2
1
1
0
8
5
3
5
Niva Tolochin
5
2
0
1
1
1
8
-7
6
FK Chashniki
3
2
0
0
2
4
13
-9
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
DNE
meciuri
Toate
15/08
2021
FK Krasnopole
0 - 6
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
07/08
2021
FK Kostyukovichi
1 - 2
(1 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
31/07
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(1 - 1)
Belshina II
By3
28/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev II
By3
24/07
2021
FK Osipovichi
0 - 1
(0 - 0)
Dnepr Mogilev II
By3
14/07
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 0
(0 - 0)
Gorki
By3
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[13,0,0,13],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[13,null,null,13],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
SPA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
14/08
2021
Spartak Shklov
1 - 4
(0 - 3)
Gorki
By3
31/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
FK Krasnopole
By3
28/07
2021
FK Osipovichi
3 - 0
( - )
Spartak Shklov
By3
24/07
2021
FK Kostyukovichi
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
17/07
2021
Spartak Shklov
2 - 0
(1 - 0)
Belshina II
By3
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
12/06
2021
Spartak Shklov
4 - 0
(2 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
08/05
2021
Spartak Shklov
1 - 4
( - )
FK Osipovichi
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
06/06
2020
Spartak Shklov
0 - 4
(0 - 3)
Naftan Novopolotsk
ByC
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,11,14],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[2,1,10,13],"lg_373_6":[1,1,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DNE
gazde meciuri:
Toate
31/07
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(1 - 1)
Belshina II
By3
14/07
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 0
(0 - 0)
Gorki
By3
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[6,null,null,6],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
SPA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
28/07
2021
FK Osipovichi
3 - 0
( - )
Spartak Shklov
By3
24/07
2021
FK Kostyukovichi
1 - 1
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/07
2021
Gorki
6 - 1
(4 - 0)
Spartak Shklov
By3
20/06
2021
FK Krasnopole
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Shklov
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,5,6],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Dnepr Mogilev II
Meciuri jucate:
13
Spartak Shklov
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
47
3.62
0.62
8
13
0.93
2.93
41
Sub/Peste
1.5
2
11
15%
85%
0
14
0%
100%
2.5
3
10
23%
77%
2
12
14%
86%
3.5
5
8
38%
62%
6
8
43%
57%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
6
54%
46%
7
7
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
7
46%
54%
2
12
14%
86%
Marcat un gol (Da/Nu)
13
0
100%
0%
9
5
64%
36%
DNE
Meciuri urmatoare
Dificultate
SPA
Uşor 1
Greu 5
Spartak Shklov (G)
By3
21/08/2021
Gorki (O)
By3
28/08/2021
1
FK Osipovichi (G)
By3
11/09/2021
3
Belshina II (O)
By3
18/09/2021
FK Kostyukovichi (G)
By3
25/09/2021
FK Slonim Siti (G)
By3
03/10/2021
Dnepr Mogilev II (O)
By3
21/08/2021
FK Osipovichi (G)
By3
28/08/2021
3
Belshina II (O)
By3
04/09/2021
FK Kostyukovichi (G)
By3
11/09/2021
FK Krasnopole (O)
By3
18/09/2021
Sozh Krichev (G)
By3
07/05/2022
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program