Results Spain Tercera Division Group 2 - Asturias
    19.01.2022
    20:00 SD Lenense
    1 - 0
    CD Roces
    18:30 CD Mosconia
    2 - 4
    CD Tuilla
    18:00 Navarro (ESP)
    0 - 2
    UP Langreo B
    16:00 CD Lealtad
    1 - 0
    Urraca CF
    15.01.2022
    20:00 CD Roces
    0 - 0
    Real Oviedo B
    16:30 Luarca CF
    2 - 2
    Urraca CF
    16:00 UP Langreo B
    1 - 2
    CD Mosconia
    16:00 CD Tuilla
    1 - 2
    Real Titanico
    15:45 EI San Martín
    0 - 0
    CD Praviano
    09.01.2022
    18:30 Urraca CF
    2 - 1
    EI San Martín
    17:00 L'Entregu CF
    0 - 0
    Sporting Gijon B
    17:00 Gijón Industrial
    2 - 1
    Luarca CF
    16:00 Real Oviedo B
    0 - 1
    Caudal Deportivo
    12:00 Real Titanico
    1 - 0
    CD Lealtad
    12:00 CD Praviano
    0 - 0
    CD Llanes
    12:00 CD Covadonga
    1 - 2
    CD Colunga
    05.01.2022
    16:30 Caudal Deportivo
    1 - 1
    Navarro (ESP)
    16:00 CD Tuilla
    2 - 2
    Gijón Industrial
    15:45 CD Colunga
    2 - 1
    SD Lenense
    12:00 Sporting Gijon B
    1 - 0
    CD Covadonga
    19.12.2021
    17:30 Caudal Deportivo
    1 - 0
    CD Mosconia
    16:30 UP Langreo B
    3 - 4
    Real Titanico
    16:15 Luarca CF
    1 - 0
    EI San Martín
    15:45 CD Colunga
    1 - 2
    Real Oviedo B
    12:00 CD Roces
    1 - 1
    Navarro (ESP)
    12:00 CD Llanes
    1 - 0
    CD Covadonga
    18.12.2021
    19:00 L'Entregu CF
    1 - 0
    CD Praviano
    15.12.2021
    15:45 CD Lealtad
    1 - 0
    Luarca CF
    12.12.2021
    17:00 Urraca CF
    0 - 1
    CD Tuilla
    15:45 CD Mosconia
    2 - 1
    CD Roces
    12:00 Real Oviedo B
    1 - 2
    Sporting Gijon B
    12:00 EI San Martín
    0 - 1
    CD Lealtad
    12:00 Gijón Industrial
    0 - 0
    UP Langreo B
    12:00 Real Titanico
    0 - 1
    Caudal Deportivo
    12:00 SD Lenense
    0 - 2
    CD Llanes
    12:00 Navarro (ESP)
    2 - 0
    CD Colunga
    11:45 CD Praviano
    1 - 1
    Luarca CF
    11.12.2021
    19:00 CD Covadonga
    3 - 0
    L'Entregu CF
    08.12.2021
    17:30 Caudal Deportivo
    0 - 0
    Gijón Industrial
    17:00 L'Entregu CF
    1 - 2
    SD Lenense
    16:00 UP Langreo B
    1 - 2
    Urraca CF
    15:45 CD Colunga
    2 - 0
    CD Mosconia
    15:45 CD Roces
    1 - 0
    Real Titanico
    15:45 CD Tuilla
    3 - 2
    EI San Martín
    12:00 Sporting Gijon B
    3 - 0
    Navarro (ESP)
    12:00 CD Llanes
    0 - 3
    Real Oviedo B
    11:45 CD Praviano
    0 - 0
    CD Covadonga
    05.12.2021
    16:15 Luarca CF
    2 - 1
    CD Tuilla
    12:00 EI San Martín
    1 - 1
    UP Langreo B
    12:00 Real Titanico
    1 - 1
    CD Colunga
    04.12.2021
    19:00 Urraca CF
    1 - 1
    Caudal Deportivo
    18:00 SD Lenense
    2 - 2
    CD Covadonga
    17:00 Gijón Industrial
    1 - 1
    CD Roces
    16:00 Real Oviedo B
    1 - 2
    L'Entregu CF
    15:45 CD Lealtad
    3 - 2
    CD Praviano
    15:45 CD Mosconia
    0 - 1
    Sporting Gijon B
    15:45 Navarro (ESP)
    1 - 0
    CD Llanes
    28.11.2021
    17:30 Caudal Deportivo
    2 - 2
    EI San Martín
    17:00 L'Entregu CF
    0 - 0
    Navarro (ESP)
    16:00 CD Tuilla
    0 - 0
    CD Lealtad
    15:45 CD Colunga
    1 - 0
    Gijón Industrial
    12:00 Sporting Gijon B
    1 - 1
    Real Titanico
    12:00 CD Llanes
    6 - 3
    CD Mosconia
    12:00 CD Covadonga
    2 - 0
    Real Oviedo B
    12:00 UP Langreo B
    1 - 2
    Luarca CF
    11:45 CD Praviano
    4 - 0
    SD Lenense
    27.11.2021
    19:00 CD Roces
    0 - 0
    Urraca CF
    21.11.2021
    17:00 Urraca CF
    1 - 4
    CD Colunga
    16:15 Luarca CF
    2 - 4
    Caudal Deportivo
    16:00 CD Tuilla
    1 - 1
    CD Praviano

    Top trends