Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
58
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
29
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
240
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
729
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
13
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
114
American
40
African
33
Asiatic
74
Australijski
45
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
San Lorenzo
45%
Probabilitatea de a câștiga
04/06/2024 00:00
SLO - SAJ,
00:00
Ar1
Defensa y Justicia
43%
Probabilitatea de a remiza
04/06/2024 02:15
DEF - IND,
02:15
Ar1
Estudiantes La Plata
50%
Probabilitatea de a câștiga
04/06/2024 02:15
ESU - GOD,
02:15
Ar1
Santos
76%
Probabilitatea de a câștiga
04/06/2024 01:00
STS - BOT,
01:00
Br2
Operário PR
57%
Probabilitatea de a remiza
04/06/2024 02:00
OPE - AMA,
02:00
Br2
json_m
Pronostic
Zagorets
-
Beroe II
19°C
D
W
L
D
W
W
06/05/2023 17:00 GMT
1
2 - 0
FT
W
L
W
W
D
W
Bulgaria Third League - South-East
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
62
17
21
1
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
47
53
Peste
2.67
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
29
60
11
X
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
37%
X
1
2
-
1
2 - 1
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
42
58
Da
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
83%
12
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
62%
Gazda -0.75
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 33
Bg3
Zagorets
Beroe II
06/05/2023 17:00
2
-
1
2 - 1
2.67
19°
FT
2 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
30/04
2022
Beroe II
0 - 3
( - )
Zagorets
Bg3
23/10
2021
Zagorets
2 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Zagorets
3
100%
Egalitati
0
0%
Beroe II
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_692":[3,null,null,3],"lg_692_6":[3,null,null,3]}
Clasare 06/05/2023
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
PFK Nesebar
73
32
23
4
5
71
27
44
2
Gigant Saedinenie
70
32
21
7
4
61
21
40
3
Chernomorets Burgas
68
32
20
8
4
68
20
48
4
Zagorets
61
32
17
10
5
50
17
33
5
Asenovets
60
33
18
6
9
63
31
32
6
Sayana Haskovo
59
32
17
8
7
60
26
34
7
Rozova Dolina
58
33
17
7
9
59
26
33
8
Spartak Plovdiv
57
32
17
6
9
58
34
24
9
Lokomotiv Plovdiv II
55
32
17
4
11
51
29
22
10
Yambol 1915
47
32
13
8
11
46
42
4
11
Rodopa Smolyan
44
32
13
5
14
40
44
-4
12
Sokol Markovo
41
32
13
2
17
44
45
-1
13
FK Dimitrovgrad
40
32
12
4
16
40
41
-1
14
OFK Levski Karlovo
38
32
11
5
16
38
51
-13
15
FK Sliven
31
32
9
4
19
49
72
-23
16
Beroe II
31
32
9
4
19
33
64
-31
17
Karnobat
30
32
8
6
18
26
50
-24
18
Atletik Kuklen
27
32
8
3
21
31
75
-44
19
Borislav 2009
20
32
5
5
22
28
78
-50
20
FC Vereya
0
32
0
0
32
16
139
-123
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
ZAG
meciuri
Toate
Third League - South-East
Bulgarian Cup
29/04
2023
FK Dimitrovgrad
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
22/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
19/04
2023
Chernomorets Burgas
1 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
13/04
2023
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
08/04
2023
PFK Nesebar
2 - 3
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
05/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
31/03
2023
FK Sliven
0 - 3
(0 - 1)
Zagorets
Bg3
25/03
2023
Zagorets
2 - 1
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/03
2023
Zagorets
1 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
11/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
04/03
2023
Zagorets
5 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg3
25/02
2023
Atletik Kuklen
0 - 2
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
18/02
2023
Zagorets
1 - 4
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
26/11
2022
Zagorets
3 - 0
(2 - 0)
Borislav 2009
Bg3
19/11
2022
Rodopa Smolyan
1 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
12/11
2022
Zagorets
5 - 0
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
05/11
2022
Asenovets
2 - 0
(2 - 0)
Zagorets
Bg3
29/10
2022
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
22/10
2022
Zagorets
2 - 1
(0 - 1)
FK Dimitrovgrad
Bg3
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
08/10
2022
Zagorets
1 - 1
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
04/10
2022
Sayana Haskovo
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
28/09
2022
Zagorets
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
24/09
2022
Sokol Markovo
0 - 1
( - )
Zagorets
Bg3
17/09
2022
Zagorets
4 - 0
( - )
FK Sliven
Bg3
10/09
2022
Yambol 1915
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
03/09
2022
Karnobat
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
FC Vereya
0 - 4
( - )
Zagorets
Bg3
13/08
2022
Zagorets
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
07/08
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[17,11,5,33],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_692":[17,10,5,32],"lg_692_6":[3,2,1,6],"lg_307":[null,1,null,1],"lg_307_6":[null,1,null,1]}
BER
meciuri
Toate
29/04
2023
Beroe II
2 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
22/04
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
19/04
2023
Beroe II
3 - 0
(0 - 0)
FC Vereya
Bg3
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
08/04
2023
Beroe II
2 - 2
(1 - 2)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
31/03
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 1)
Rodopa Smolyan
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
18/03
2023
Beroe II
3 - 1
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
25/02
2023
Beroe II
1 - 0
( - )
FK Dimitrovgrad
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
19/11
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Sayana Haskovo
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
05/11
2022
Beroe II
0 - 3
(0 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
04/10
2022
Beroe II
2 - 2
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
24/09
2022
Beroe II
0 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
10/09
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
27/08
2022
Beroe II
2 - 4
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
20/08
2022
Beroe II
0 - 5
( - )
Yambol 1915
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,19,32],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[9,4,19,32],"lg_692_6":[4,1,1,6]}
ZAG
gazde meciuri:
Toate
22/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
13/04
2023
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
05/04
2023
Zagorets
2 - 0
(2 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
25/03
2023
Zagorets
2 - 1
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/03
2023
Zagorets
1 - 0
(0 - 0)
Karnobat
Bg3
04/03
2023
Zagorets
5 - 0
(1 - 0)
FC Vereya
Bg3
18/02
2023
Zagorets
1 - 4
(1 - 1)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
26/11
2022
Zagorets
3 - 0
(2 - 0)
Borislav 2009
Bg3
12/11
2022
Zagorets
5 - 0
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
29/10
2022
Zagorets
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
22/10
2022
Zagorets
2 - 1
(0 - 1)
FK Dimitrovgrad
Bg3
08/10
2022
Zagorets
1 - 1
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
28/09
2022
Zagorets
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
17/09
2022
Zagorets
4 - 0
( - )
FK Sliven
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
13/08
2022
Zagorets
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,3,2,16],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_692":[11,3,2,16],"lg_692_6":[5,1,null,6]}
BER
meciuri in calitate de oaspete
Toate
22/04
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,1,10,16],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_692":[5,1,10,16],"lg_692_6":[2,null,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Zagorets
Meciuri jucate:
33
Beroe II
Meciuri jucate:
32
Goluri
(Marcate/Primite)
51
1.55
0.55
18
33
1.03
2
64
Sub/Peste
1.5
13
20
39%
61%
6
26
19%
81%
2.5
21
12
64%
36%
12
20
38%
63%
3.5
26
7
79%
21%
19
13
59%
41%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
25
24%
76%
13
19
41%
59%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
21
12
64%
36%
9
23
28%
72%
Marcat un gol (Da/Nu)
21
12
64%
36%
20
12
63%
38%
ZAG
Meciuri urmatoare
Dificultate
BER
Uşor 1
Greu 5
Beroe II (G)
Bg3
06/05/2023
OFK Levski Karlovo (O)
Bg3
10/05/2023
Asenovets (G)
Bg3
13/05/2023
Spartak Plovdiv (O)
Bg3
21/05/2023
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
27/05/2023
Borislav 2009 (O)
Bg3
03/06/2023
Zagorets (O)
Bg3
06/05/2023
FK Sliven (G)
Bg3
10/05/2023
Sokol Markovo (O)
Bg3
13/05/2023
PFK Nesebar (G)
Bg3
20/05/2023
2
Sayana Haskovo (O)
Bg3
28/05/2023
Chernomorets Burgas (G)
Bg3
03/06/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program