Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
444
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Columbus Crew
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Pronostic
Rozova Dolina
-
Beroe II
13°C
L
D
W
W
L
D
22/04/2023 16:00 GMT
1
2 - 0
FT
W
W
D
W
L
L
Bulgaria Third League - South-East
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
53
20
27
1
2
-
0
2 - 0
2.25
13°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
55
45
Sub
2.25
2 - 0
2.25
13°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
33
58
10
X
13°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
31%
X
1
2
-
0
2 - 0
13°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
51
49
Nu
2
-
0
2 - 0
2.25
13°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
80%
12
2
-
0
2 - 0
2.25
13°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
47%
Gazda -1.5
2
-
0
2 - 0
2.25
13°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31
Bg3
Rozova Dolina
Beroe II
22/04/2023 16:00
2
-
0
2 - 0
2.25
13°
FT
2 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
26/03
2022
Beroe II
0 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
11/09
2021
Rozova Dolina
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
Rozova Dolina
2
67%
Egalitati
0
0%
Beroe II
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_692":[2,null,1,3],"lg_692_6":[2,null,1,3]}
Clasare 22/04/2023
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
PFK Nesebar
69
30
22
3
5
68
27
41
2
Gigant Saedinenie
67
30
20
7
3
57
19
38
3
Chernomorets Burgas
62
30
18
8
4
66
20
46
4
Sayana Haskovo
58
30
17
7
6
59
24
35
5
Zagorets
57
30
16
9
5
48
17
31
6
Rozova Dolina
55
30
16
7
7
55
21
34
7
Spartak Plovdiv
54
30
16
6
8
50
30
20
8
Asenovets
51
30
15
6
9
52
29
23
9
Lokomotiv Plovdiv II
49
30
15
4
11
45
26
19
10
Yambol 1915
44
30
12
8
10
43
37
6
11
Rodopa Smolyan
43
30
13
4
13
39
42
-3
12
FK Dimitrovgrad
39
30
12
3
15
40
40
0
13
Sokol Markovo
38
30
12
2
16
42
43
-1
14
OFK Levski Karlovo
32
30
9
5
16
31
47
-16
15
FK Sliven
31
30
9
4
17
49
67
-18
16
Beroe II
28
30
8
4
18
31
62
-31
17
Karnobat
27
30
7
6
17
25
48
-23
18
Atletik Kuklen
27
30
8
3
19
29
65
-36
19
Borislav 2009
19
30
5
4
21
26
75
-49
20
FC Vereya
0
30
0
0
30
14
130
-116
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
ROZ
meciuri
Toate
Third League - South-East
Bulgarian Cup
19/04
2023
FK Dimitrovgrad
1 - 0
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
13/04
2023
Rozova Dolina
0 - 0
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
08/04
2023
Chernomorets Burgas
0 - 2
(0 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
05/04
2023
Rozova Dolina
4 - 1
(3 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
31/03
2023
PFK Nesebar
2 - 0
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
25/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
18/03
2023
FK Sliven
0 - 0
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
11/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
04/03
2023
Karnobat
1 - 2
(0 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
25/02
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/02
2023
Rozova Dolina
8 - 0
(6 - 0)
FC Vereya
Bg3
30/11
2022
Lokomotiv Plovdiv II
1 - 0
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
26/11
2022
Rozova Dolina
0 - 1
(0 - 1)
Atletik Kuklen
Bg3
18/11
2022
Rozova Dolina
0 - 2
(0 - 0)
Ludogorets
BgC
12/11
2022
Rozova Dolina
3 - 0
(1 - 0)
Borislav 2009
Bg3
09/11
2022
Sayana Haskovo
1 - 1
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
05/11
2022
Rodopa Smolyan
0 - 1
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
29/10
2022
Rozova Dolina
1 - 0
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
26/10
2022
Asenovets
1 - 2
(1 - 1)
Rozova Dolina
Bg3
22/10
2022
Rozova Dolina
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
08/10
2022
Rozova Dolina
5 - 1
( - )
FK Dimitrovgrad
Bg3
04/10
2022
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
28/09
2022
Rozova Dolina
0 - 0
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
22/09
2022
Rozova Dolina
3 - 0
(2 - 0)
Yantra Gabrovo
BgC
17/09
2022
Rozova Dolina
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
10/09
2022
Sokol Markovo
2 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
03/09
2022
Rozova Dolina
7 - 2
( - )
FK Sliven
Bg3
31/08
2022
FC Vereya
0 - 4
( - )
Rozova Dolina
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
Rozova Dolina
3 - 0
( - )
Karnobat
Bg3
13/08
2022
Yambol 1915
2 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
10/08
2022
Rozova Dolina
8 - 0
(2 - 0)
FC Vereya
BgC
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[18,8,8,34],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_692":[16,7,7,30],"lg_692_6":[2,2,2,6],"lg_307":[2,1,1,4],"lg_307_6":[2,1,1,4]}
BER
meciuri
Toate
19/04
2023
Beroe II
3 - 0
(0 - 0)
FC Vereya
Bg3
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
08/04
2023
Beroe II
2 - 2
(1 - 2)
Lokomotiv Plovdiv II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
31/03
2023
Beroe II
0 - 2
(0 - 1)
Rodopa Smolyan
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
18/03
2023
Beroe II
3 - 1
(1 - 0)
Asenovets
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
25/02
2023
Beroe II
1 - 0
( - )
FK Dimitrovgrad
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
19/11
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Sayana Haskovo
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
05/11
2022
Beroe II
0 - 3
(0 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/10
2022
Beroe II
1 - 4
(1 - 1)
Zagorets
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
04/10
2022
Beroe II
2 - 2
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
24/09
2022
Beroe II
0 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
10/09
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
27/08
2022
Beroe II
2 - 4
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
20/08
2022
Beroe II
0 - 5
( - )
Yambol 1915
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,4,18,30],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_692":[8,4,18,30],"lg_692_6":[3,1,2,6]}
ROZ
gazde meciuri:
Toate
Third League - South-East
Bulgarian Cup
13/04
2023
Rozova Dolina
0 - 0
(0 - 0)
Gigant Saedinenie
Bg3
05/04
2023
Rozova Dolina
4 - 1
(3 - 0)
Sayana Haskovo
Bg3
25/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
11/03
2023
Rozova Dolina
1 - 1
(1 - 0)
Zagorets
Bg3
25/02
2023
Rozova Dolina
2 - 0
(0 - 0)
Yambol 1915
Bg3
18/02
2023
Rozova Dolina
8 - 0
(6 - 0)
FC Vereya
Bg3
26/11
2022
Rozova Dolina
0 - 1
(0 - 1)
Atletik Kuklen
Bg3
18/11
2022
Rozova Dolina
0 - 2
(0 - 0)
Ludogorets
BgC
12/11
2022
Rozova Dolina
3 - 0
(1 - 0)
Borislav 2009
Bg3
29/10
2022
Rozova Dolina
1 - 0
(1 - 0)
Spartak Plovdiv
Bg3
22/10
2022
Rozova Dolina
0 - 0
(0 - 0)
OFK Levski Karlovo
Bg3
08/10
2022
Rozova Dolina
5 - 1
( - )
FK Dimitrovgrad
Bg3
28/09
2022
Rozova Dolina
0 - 0
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
22/09
2022
Rozova Dolina
3 - 0
(2 - 0)
Yantra Gabrovo
BgC
17/09
2022
Rozova Dolina
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
03/09
2022
Rozova Dolina
7 - 2
( - )
FK Sliven
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
Rozova Dolina
3 - 0
( - )
Karnobat
Bg3
10/08
2022
Rozova Dolina
8 - 0
(2 - 0)
FC Vereya
BgC
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,6,2,19],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_692":[9,5,1,15],"lg_692_6":[3,3,null,6],"lg_307":[2,1,1,4],"lg_307_6":[2,1,1,4]}
BER
meciuri in calitate de oaspete
Toate
13/04
2023
Atletik Kuklen
0 - 4
(0 - 1)
Beroe II
Bg3
05/04
2023
Borislav 2009
0 - 1
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
26/03
2023
Spartak Plovdiv
1 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
11/03
2023
OFK Levski Karlovo
2 - 1
(2 - 1)
Beroe II
Bg3
04/03
2023
Yambol 1915
2 - 1
(1 - 0)
Beroe II
Bg3
18/02
2023
Gigant Saedinenie
3 - 1
(2 - 0)
Beroe II
Bg3
26/11
2022
Chernomorets Burgas
0 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
13/11
2022
PFK Nesebar
8 - 0
(4 - 0)
Beroe II
Bg3
30/10
2022
FK Sliven
2 - 0
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,1,9,15],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_692":[5,1,9,15],"lg_692_6":[2,null,4,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Rozova Dolina
Meciuri jucate:
34
Beroe II
Meciuri jucate:
30
Goluri
(Marcate/Primite)
67
1.97
0.71
24
31
1.03
2.07
62
Sub/Peste
1.5
10
24
29%
71%
6
24
20%
80%
2.5
20
14
59%
41%
10
20
33%
67%
3.5
27
7
79%
21%
17
13
57%
43%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
12
22
35%
65%
13
17
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
17
17
50%
50%
8
22
27%
73%
Marcat un gol (Da/Nu)
25
9
74%
26%
19
11
63%
37%
ROZ
Meciuri urmatoare
Dificultate
BER
Uşor 1
Greu 5
Beroe II (G)
Bg3
22/04/2023
OFK Levski Karlovo (O)
Bg3
29/04/2023
Asenovets (G)
Bg3
06/05/2023
Spartak Plovdiv (O)
Bg3
10/05/2023
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
13/05/2023
Borislav 2009 (O)
Bg3
20/05/2023
Rozova Dolina (O)
Bg3
22/04/2023
Karnobat (G)
Bg3
29/04/2023
Zagorets (O)
Bg3
06/05/2023
FK Sliven (G)
Bg3
10/05/2023
Sokol Markovo (O)
Bg3
13/05/2023
PFK Nesebar (G)
Bg3
20/05/2023
2
Lokomotiv Plovdiv II (G)
Bg3
27/05/2023
Atletik Kuklen (O)
Bg3
03/06/2023
Sayana Haskovo (O)
Bg3
28/05/2023
Chernomorets Burgas (G)
Bg3
03/06/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program