Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
19
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
822
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1483
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
358
American
87
African
61
Asiatic
102
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Beroe II
-
Zagorets
W
L
W
D
W
D
26/10/2022 15:00 GMT
2
1 - 4
FT
W
D
D
D
W
W
Bulgaria Third League - South-East
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
6
35
60
2
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
60
40
Sub
2.00
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
20
70
10
X
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
42%
X
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
60
40
Nu
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
95%
2X
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
47%
Oaspete -1.5
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 14
Bg3
Beroe II
Zagorets
26/10/2022 15:00
0
-
2
0 - 2
2.00
FT
1 - 4
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
30/04
2022
Beroe II
0 - 3
( - )
Zagorets
Bg3
23/10
2021
Zagorets
2 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
Beroe II
0
0%
Egalitati
0
0%
Zagorets
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_692":[null,null,2,2],"lg_692_6":[null,null,2,2]}
Clasare 26/10/2022
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
PFK Nesebar
31
13
10
1
2
32
13
19
2
Gigant Saedinenie
30
13
9
3
1
25
9
16
3
Chernomorets Burgas
29
13
8
5
0
35
3
32
4
Asenovets
27
13
8
3
2
31
11
20
5
Zagorets
24
13
6
6
1
16
4
12
6
Rozova Dolina
23
12
7
2
3
27
10
17
7
Spartak Plovdiv
22
13
6
4
3
23
14
9
8
Sayana Haskovo
20
12
6
2
4
26
11
15
9
Rodopa Smolyan
20
12
6
2
4
15
19
-4
10
Sokol Markovo
19
13
6
1
6
21
20
1
11
Atletik Kuklen
17
13
5
2
6
16
21
-5
12
FK Dimitrovgrad
16
13
5
1
7
18
18
0
13
Yambol 1915
16
13
4
4
5
15
16
-1
14
OFK Levski Karlovo
14
12
4
2
6
13
16
-3
15
Lokomotiv Plovdiv II
12
13
3
3
7
5
14
-9
16
Beroe II
11
13
3
2
8
12
29
-17
17
FK Sliven
10
13
3
1
9
21
39
-18
18
Borislav 2009
10
13
3
1
9
12
35
-23
19
Karnobat
8
13
1
5
7
8
22
-14
20
FC Vereya
0
13
0
0
13
4
51
-47
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
BER
meciuri
Toate
22/10
2022
Karnobat
0 - 2
(0 - 0)
Beroe II
Bg3
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
08/10
2022
FC Vereya
1 - 2
( - )
Beroe II
Bg3
04/10
2022
Beroe II
2 - 2
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
28/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
24/09
2022
Beroe II
0 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
17/09
2022
Rodopa Smolyan
2 - 1
( - )
Beroe II
Bg3
10/09
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
06/09
2022
Asenovets
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
27/08
2022
Beroe II
2 - 4
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
20/08
2022
Beroe II
0 - 5
( - )
Yambol 1915
Bg3
13/08
2022
FK Dimitrovgrad
4 - 0
( - )
Beroe II
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,2,8,13],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_692":[3,2,8,13],"lg_692_6":[3,2,1,6]}
ZAG
meciuri
Toate
Third League - South-East
Bulgarian Cup
22/10
2022
Zagorets
2 - 1
(0 - 1)
FK Dimitrovgrad
Bg3
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
08/10
2022
Zagorets
1 - 1
( - )
Chernomorets Burgas
Bg3
04/10
2022
Sayana Haskovo
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
28/09
2022
Zagorets
1 - 0
( - )
PFK Nesebar
Bg3
24/09
2022
Sokol Markovo
0 - 1
( - )
Zagorets
Bg3
17/09
2022
Zagorets
4 - 0
( - )
FK Sliven
Bg3
10/09
2022
Yambol 1915
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
03/09
2022
Karnobat
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
27/08
2022
Zagorets
0 - 2
( - )
Rozova Dolina
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
FC Vereya
0 - 4
( - )
Zagorets
Bg3
13/08
2022
Zagorets
3 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
07/08
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,7,1,14],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_692":[6,6,1,13],"lg_692_6":[3,3,null,6],"lg_307":[null,1,null,1],"lg_307_6":[null,1,null,1]}
BER
gazde meciuri:
Toate
15/10
2022
Beroe II
0 - 2
(0 - 0)
Rozova Dolina
Bg3
04/10
2022
Beroe II
2 - 2
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
24/09
2022
Beroe II
0 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
10/09
2022
Beroe II
1 - 3
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
27/08
2022
Beroe II
2 - 4
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
20/08
2022
Beroe II
0 - 5
( - )
Yambol 1915
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[0,2,5,7],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_692":[null,2,5,7],"lg_692_6":[null,2,4,6]}
ZAG
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Third League - South-East
Bulgarian Cup
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
04/10
2022
Sayana Haskovo
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
24/09
2022
Sokol Markovo
0 - 1
( - )
Zagorets
Bg3
10/09
2022
Yambol 1915
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
03/09
2022
Karnobat
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
24/08
2022
Rozova Dolina
1 - 1
(0 - 1)
Zagorets
BgC
20/08
2022
FC Vereya
0 - 4
( - )
Zagorets
Bg3
07/08
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 0
( - )
Zagorets
Bg3
Victorii
1
17%
Egalitati
5
83%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,6,0,8],"lg_-1_6":[1,5,0,6],"lg_692":[2,5,null,7],"lg_692_6":[2,4,null,6],"lg_307":[null,1,null,1],"lg_307_6":[null,1,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Beroe II
Meciuri jucate:
13
Zagorets
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
12
0.92
2.23
29
17
1.21
0.36
5
Sub/Peste
1.5
2
11
15%
85%
7
7
50%
50%
2.5
4
9
31%
69%
10
4
71%
29%
3.5
7
6
54%
46%
12
2
86%
14%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
6
7
46%
54%
3
11
21%
79%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
10
23%
77%
10
4
71%
29%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
5
62%
38%
8
6
57%
43%
BER
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZAG
Uşor 1
Greu 5
Zagorets (G)
Bg3
26/10/2022
FK Sliven (O)
Bg3
30/10/2022
Sokol Markovo (G)
Bg3
05/11/2022
PFK Nesebar (O)
Bg3
13/11/2022
2
Sayana Haskovo (G)
Bg3
19/11/2022
Chernomorets Burgas (O)
Bg3
26/11/2022
Beroe II (O)
Bg3
26/10/2022
OFK Levski Karlovo (G)
Bg3
29/10/2022
Asenovets (O)
Bg3
05/11/2022
Spartak Plovdiv (G)
Bg3
12/11/2022
Rodopa Smolyan (O)
Bg3
19/11/2022
Borislav 2009 (G)
Bg3
26/11/2022
Gigant Saedinenie (O)
Bg3
18/02/2023
Lokomotiv Plovdiv II (G)
Bg3
18/02/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program