Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
10
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2001
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
106
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
194
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Prognoza
Tsentr Futbola
-
DYuSSh-3 Pinsk
W
D
W
W
W
W
23/09/2023 16:00 GMT
X
3 - 3
FT
W
D
W
D
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
26
38
37
X
4
-
4
4 - 4
2.50
-
-
-
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
50
50
Pow.
2.50
4 - 4
2.50
-
-
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
10
83
8
X
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
32%
X
X
4
-
4
4 - 4
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
12
88
Tak
4
-
4
4 - 4
2.50
-
-
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
75%
X2
4
-
4
4 - 4
2.50
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
64%
Gospodarze +0.5
4
-
4
4 - 4
2.50
-
FT
3 - 3
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 23, Group Brest Region West
By3
Tsentr Futbola
DYuSSh-3 Pinsk
23/09/2023 16:00
4
-
4
4 - 4
2.50
FT
3 - 3
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
13/09
2023
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 1
( - )
Tsentr Futbola
By3
0
0%
Remisy
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Klasyfikacja 23/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Krumkachy
25
12
8
1
3
44
18
26
2
Traktor Minsk
25
11
8
1
2
28
15
13
3
Torpedo Minsk
25
13
7
4
2
28
29
-1
4
Uni Minsk
23
12
7
2
3
28
16
12
5
BGU Minsk
22
13
7
1
5
33
20
13
6
SDJuShOR-3
14
11
4
2
5
17
14
3
7
Urozhaynaya
11
12
3
2
7
24
27
-3
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
46
17
15
1
1
79
5
74
2
Bobovnya
33
17
9
6
2
32
20
12
3
Neman Stolbtsy
20
16
6
2
8
35
34
1
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
60
20
20
0
0
87
14
73
2
Gorki
48
18
16
0
2
103
6
97
3
Klimovichy
37
19
12
1
6
56
33
23
4
FK Krasnopole
33
18
11
0
7
49
35
14
5
Sozh Krichev
21
18
6
3
9
51
48
3
6
Niva Chavusy
19
18
5
4
9
25
34
-9
7
FK Kostyukovichi
19
18
6
1
11
26
37
-11
8
Dribin
16
19
5
1
13
28
76
-48
9
Vikhra
11
18
3
2
13
27
90
-63
10
Slavgorod
8
18
2
2
14
15
89
-74
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
38
16
12
2
2
66
15
51
2
Torpeda
29
14
9
2
3
67
17
50
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
10
14
3
1
10
17
46
-29
8
Bykhov
4
14
1
1
12
12
78
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
19
8
6
5
62
44
18
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
16
19
4
4
11
31
60
-29
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
7
20
2
1
17
19
144
-125
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
54
20
18
0
2
85
11
74
2
MNPZ Mozyr
52
20
17
1
2
85
18
67
3
Vertikal Kalinkovichi
35
20
11
2
7
63
35
28
4
DUSSH-2 Rechitsa
27
20
8
3
9
41
39
2
5
FK Zhlobin
21
20
7
0
13
31
73
-42
6
Iput DYuSSh
20
20
6
2
12
30
56
-26
7
Dnepr Rogachev
14
20
4
2
14
41
84
-43
8
Svetlogorsk
12
20
4
0
16
22
82
-60
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
36
17
11
3
3
57
29
28
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
14
7
3
4
29
30
-1
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
14
3
2
9
19
36
-17
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
35
16
11
2
3
52
22
30
2
Smena Volkovysk
31
15
10
1
4
51
23
28
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
44
17
14
2
1
59
10
49
2
FK Miory
43
17
14
1
2
82
26
56
3
DYuSSh Orsha
30
17
9
3
5
53
26
27
4
Postavy
29
17
9
2
6
36
21
15
5
FK Senno
28
17
8
4
5
59
28
31
6
Niva Tolochin
24
17
8
0
9
35
40
-5
7
Gorodok lions
19
17
6
1
10
50
51
-1
8
FC Polotsk
12
17
4
0
13
28
66
-38
9
FK Glubokoe
11
17
3
2
12
25
69
-44
10
FK Lepel
7
17
2
1
14
10
100
-90
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
54
20
17
3
0
151
8
143
2
Krechet Bereza
42
20
14
0
6
71
48
23
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
19
10
2
7
66
42
24
6
Kommunalnik Beloozersk
19
19
6
1
12
31
61
-30
7
FK Kobrin
19
20
6
1
13
41
77
-36
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
9
19
3
0
16
24
91
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
TSE
meczy
Wszystkie
17/09
2023
Tsentr Futbola
3 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
13/09
2023
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 1
( - )
Tsentr Futbola
By3
20/08
2023
Krechet Bereza
1 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/08
2023
Tsentr Futbola
8 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
09/08
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
FK Vysokoe
By3
05/08
2023
Port SK
0 - 16
( - )
Tsentr Futbola
By3
30/07
2023
Tsentr Futbola
22 - 0
( - )
FK Drohichyn
By3
23/07
2023
FK Vysokoe
2 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
16/07
2023
Tsentr Futbola
8 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
08/07
2023
FK Pruzhany
0 - 12
( - )
Tsentr Futbola
By3
02/07
2023
Tsentr Futbola
1 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
25/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
10/06
2023
Agro-Pelishche
0 - 2
( - )
Tsentr Futbola
By3
04/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
Port SK
By3
28/05
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Tsentr Futbola
By3
20/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 7
( - )
Tsentr Futbola
By3
07/05
2023
Tsentr Futbola
15 - 0
( - )
FK Pruzhany
By3
22/04
2023
Ivatsevichi
0 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
15/04
2023
FK Kobrin
0 - 8
( - )
Tsentr Futbola
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,3,0,20],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[17,3,null,20],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
DYU
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
16/09
2023
Krechet Bereza
0 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
13/09
2023
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 1
( - )
Tsentr Futbola
By3
19/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 1
( - )
FC Mikashevichi
By3
16/08
2023
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/08
2023
Volna Pinsk II
0 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
02/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
9 - 0
( - )
FK Luninets
By3
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
22/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
2
33%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[19,2,1,22],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_373":[18,2,null,20],"lg_373_6":[4,2,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
TSE
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
17/09
2023
Tsentr Futbola
3 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
13/08
2023
Tsentr Futbola
8 - 1
( - )
Agro-Pelishche
By3
09/08
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
FK Vysokoe
By3
30/07
2023
Tsentr Futbola
22 - 0
( - )
FK Drohichyn
By3
16/07
2023
Tsentr Futbola
8 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
02/07
2023
Tsentr Futbola
1 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
25/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
18/06
2023
Tsentr Futbola
4 - 1
( - )
Krechet Bereza
By3
04/06
2023
Tsentr Futbola
11 - 0
( - )
Port SK
By3
07/05
2023
Tsentr Futbola
15 - 0
( - )
FK Pruzhany
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,1,0,10],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[9,1,null,10],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
DYU
mecze w roli gościa:
Wszystkie
16/09
2023
Krechet Bereza
0 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
16/08
2023
Pripyat Olshany
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/08
2023
Volna Pinsk II
0 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,1,0,10],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[9,1,null,10],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Tsentr Futbola
Rozegrane mecze:
20
DYuSSh-3 Pinsk
Rozegrane mecze:
22
Bramki
(Strzelone/Stracone)
151
7.55
0.4
8
125
5.68
0.59
13
Pon./Pow.
1.5
0
20
0%
100%
1
21
5%
95%
2.5
3
17
15%
85%
2
20
9%
91%
3.5
5
15
25%
75%
5
17
23%
77%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
13
35%
65%
10
12
45%
55%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
13
7
65%
35%
12
10
55%
45%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
20
0
100%
0%
21
1
95%
5%
TSE
następne mecze
Trudność
DYU
Łatwo 1
Ciężko 5
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
23/09/2023
1
Tsentr Futbola (G)
By3
23/09/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program