Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
742
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
63
Prognozy na jutro
600
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1466
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
179
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
20
Europejski
311
Amerykański
160
Afrykanin
71
Azjatycki
97
Australijski
11
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
9
Bundesliga
1
Serie A
8
Ligue 1
Eredivisie
2
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Atlanta United
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
ATL - LAF,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
CHA - PHI,
01:30
Us1
DC United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
DCU - CHI,
01:30
Us1
Nashville SC
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
MTL - NAS,
01:30
Us1
New York City FC
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
NER - NYC,
01:30
Us1
Columbus Crew
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
ORL - COL,
01:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 01:30
TFC - CIN,
01:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 02:30
SLC - SEA,
02:30
Us1
Real Salt Lake
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 02:30
DAL - RSL,
02:30
Us1
Minnesota United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 03:30
CLR - MIN,
03:30
Us1
Inter Miami CF
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 04:30
VAN - INM,
04:30
Us1
Los Angeles Galaxy
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 04:30
LAG - HOU,
04:30
Us1
Portland Timbers
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 04:30
POT - SKC,
04:30
Us1
Austin FC
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
26/05/2024 04:30
SJE - AUS,
04:30
Us1
Villarreal
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 14:00
OSA - VIL,
14:00
Es1
Atlético Madrid
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 16:15
RSO - ATM,
16:15
Es1
Cadiz
45%
Prawdopodobieństwo remisu
25/05/2024 18:30
UDA - CAD,
18:30
Es1
Athletic Bilbao
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 18:30
RAY - ATB,
18:30
Es1
Real Madrid
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 21:00
RMA - BET,
21:00
Es1
Milan
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 20:45
MIL - SAL,
20:45
It1
Juventus
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 18:00
JUV - MON,
18:00
It1
KAA Gent
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 20:30
GNT - STR,
20:30
Be1
Manchester City
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 16:00
MCI - MUN,
16:00
FA
Ilves Tampere
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/05/2024 16:00
HJK - ILV,
16:00
Fi1
json_m
Prognoza
Volna Pinsk II
-
DYuSSh-3 Pinsk
W
D
L
L
L
L
12/08/2023 14:00 GMT
2
0 - 4
FT
W
W
W
W
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
15
12
73
2
1
-
5
1 - 5
6.50
-
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
1
99
Pow.
6.50
1 - 5
6.50
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
19
30
51
2
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
37%
2
2
1
-
5
1 - 5
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
26
74
Tak
1
-
5
1 - 5
6.50
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
88%
21
1
-
5
1 - 5
6.50
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
24%
Goście -2
1
-
5
1 - 5
6.50
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 17, Group Brest Region East
By3
Volna Pinsk II
DYuSSh-3 Pinsk
12/08/2023 14:00
1
-
5
1 - 5
6.50
FT
0 - 4
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 12/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
4
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Torpedo Minsk
15
9
4
3
2
16
21
-5
6
SDJuShOR-3
11
9
3
2
4
15
12
3
7
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
16
22
-6
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
31
12
10
1
1
48
13
35
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
31
7
24
3
Molodechno-2018 II
21
12
7
0
5
38
17
21
4
Falko Cherkassy
19
12
6
1
5
63
21
42
5
Livadija
19
12
6
1
5
25
18
7
6
Berezino
15
12
5
0
7
25
48
-23
7
Viliya Vileyka
4
12
1
1
10
16
69
-53
8
FK Krupki
3
12
1
0
11
8
61
-53
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
66
3
63
2
Bobovnya
25
13
7
4
2
27
17
10
3
Neman Stolbtsy
20
12
6
2
4
34
22
12
4
FS Respect
16
13
4
4
5
21
26
-5
5
Starye Dorogi
13
12
3
4
5
15
34
-19
6
FK Lyuban
12
12
3
3
6
14
25
-11
7
FK Slutsk-2
11
13
3
2
8
14
39
-25
8
FK Kletsk
9
13
2
3
8
14
39
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
39
13
13
0
0
53
9
44
2
Gorki
36
13
12
0
1
85
2
83
3
Klimovichy
28
13
9
1
3
43
18
25
4
FK Krasnopole
24
13
8
0
5
34
29
5
5
FK Kostyukovichi
13
13
4
1
8
16
26
-10
6
Sozh Krichev
12
13
3
3
7
33
37
-4
7
Niva Chavusy
10
13
2
4
7
16
18
-2
8
Dribin
10
13
3
1
9
25
65
-40
9
Slavgorod
8
13
2
2
9
13
61
-48
10
Vikhra
8
13
2
2
9
17
70
-53
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
10
6
0
4
19
18
1
5
Zarya Krugloe
15
11
5
0
6
17
22
-5
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
9
2
0
7
9
31
-22
8
Bykhov
3
11
1
0
10
8
68
-60
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
45
15
15
0
0
106
7
99
2
Pripyat Olshany
34
13
11
1
1
72
16
56
3
Nadezhda Gorodishche
27
15
8
3
4
43
28
15
4
Gantsevichi
26
15
7
5
3
50
30
20
5
Volna Pinsk II
19
15
5
4
6
27
39
-12
6
FC Mikashevichi
17
15
5
2
8
21
31
-10
7
FK Ivanovo
16
14
4
4
6
31
32
-1
8
DUSSH Stolin
13
16
3
4
9
21
48
-27
9
FK Luninets
11
14
3
2
9
25
46
-21
10
Volat Lyakhavichi
1
16
0
1
15
9
128
-119
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
36
14
12
0
2
54
10
44
2
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
3
Vertikal Kalinkovichi
23
14
7
2
5
38
22
16
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
14
5
1
8
22
28
-6
6
Svetlogorsk
15
15
5
0
10
23
51
-28
7
FK Zhlobin
12
14
4
0
10
14
44
-30
8
Dnepr Rogachev
10
15
3
1
11
24
69
-45
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
13
11
0
2
51
22
29
2
FK Shchuchyn
21
13
7
0
6
36
17
19
3
Smorgon II
20
10
6
2
2
22
18
4
4
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
5
FK Lida-2
10
11
3
1
7
15
24
-9
6
Ostrovets II
8
11
2
2
7
9
26
-17
7
FK Oshmyany
7
11
2
1
8
8
36
-28
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
28
12
9
1
2
41
17
24
2
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
3
Smena Volkovysk
21
11
7
0
4
38
21
17
4
Neman Mosty
21
11
6
3
2
25
16
9
5
FSK Grodnensky
13
13
4
1
8
15
28
-13
6
Chayka Zelva
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
11
1
2
8
17
42
-25
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
44
16
14
2
0
136
5
131
2
Krechet Bereza
36
15
12
0
3
59
34
25
3
FK Vysokoe
35
16
11
2
3
70
34
36
4
Ivatsevichi
31
14
10
1
3
66
18
48
5
Agro-Pelishche
26
15
8
2
5
55
29
26
6
FK Kobrin
19
16
6
1
9
38
63
-25
7
FK Drohichyn
15
15
5
0
10
33
91
-58
8
Kommunalnik Beloozersk
10
16
3
1
12
14
55
-41
9
Port SK
4
15
1
1
13
12
94
-82
10
FK Pruzhany
3
14
1
0
13
14
74
-60
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
VOL
meczy
Wszystkie
05/08
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
30/07
2023
Volna Pinsk II
3 - 3
( - )
FK Ivanovo
By3
26/07
2023
Nadezhda Gorodishche
3 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
23/07
2023
FC Mikashevichi
3 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
15/07
2023
Volna Pinsk II
1 - 2
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
09/07
2023
Volna Pinsk II
2 - 9
( - )
Pripyat Olshany
By3
01/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
18/06
2023
Volna Pinsk II
1 - 0
( - )
FK Luninets
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
04/06
2023
Volna Pinsk II
9 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
28/05
2023
FK Ivanovo
2 - 3
( - )
Volna Pinsk II
By3
14/05
2023
Volna Pinsk II
1 - 1
( - )
FC Mikashevichi
By3
07/05
2023
Pripyat Olshany
3 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
23/04
2023
Volna Pinsk II
2 - 1
(0 - 1)
DUSSH Stolin
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,4,6,15],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[5,4,6,15],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
DYU
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
05/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
( - )
Pripyat Olshany
By3
02/08
2023
DYuSSh-3 Pinsk
9 - 0
( - )
FK Luninets
By3
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
22/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[16,0,1,17],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[15,null,null,15],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
VOL
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
30/07
2023
Volna Pinsk II
3 - 3
( - )
FK Ivanovo
By3
15/07
2023
Volna Pinsk II
1 - 2
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
09/07
2023
Volna Pinsk II
2 - 9
( - )
Pripyat Olshany
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
18/06
2023
Volna Pinsk II
1 - 0
( - )
FK Luninets
By3
04/06
2023
Volna Pinsk II
9 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
14/05
2023
Volna Pinsk II
1 - 1
( - )
FC Mikashevichi
By3
23/04
2023
Volna Pinsk II
2 - 1
(0 - 1)
DUSSH Stolin
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,3,2,8],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[3,3,2,8],"lg_373_6":[2,2,2,6]}
DYU
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,0,0,7],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[7,null,null,7],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Volna Pinsk II
Rozegrane mecze:
15
DYuSSh-3 Pinsk
Rozegrane mecze:
17
Bramki
(Strzelone/Stracone)
27
1.8
2.6
39
110
6.47
0.65
11
Pon./Pow.
1.5
2
13
13%
87%
0
17
0%
100%
2.5
4
11
27%
73%
0
17
0%
100%
3.5
8
7
53%
47%
2
15
12%
88%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
5
67%
33%
8
9
47%
53%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
13
13%
87%
9
8
53%
47%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
3
80%
20%
17
0
100%
0%
VOL
następne mecze
Trudność
DYU
Łatwo 1
Ciężko 5
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
12/08/2023
1
Gantsevichi (G)
By3
16/08/2023
FK Luninets (G)
By3
20/08/2023
Volna Pinsk II (G)
By3
12/08/2023
FC Mikashevichi (G)
By3
19/08/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program