Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1991
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
101
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
187
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
12
Copa Sudamericana
12
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Prognoza
DYuSSh-3 Pinsk
-
Gantsevichi
16°C
W
W
W
W
W
W
22/07/2023 12:00 GMT
1
8 - 0
FT
W
D
W
D
D
D
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
51
26
24
1
7
-
2
7 - 2
7.17
16°
-
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
1
99
Pow.
7.17
7 - 2
7.17
16°
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
51
30
19
1
16°
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
26%
1
1
7
-
2
7 - 2
16°
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
1
99
Tak
7
-
2
7 - 2
7.17
16°
-
-
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
77%
1X
7
-
2
7 - 2
7.17
16°
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
48%
Gospodarze -1.75
7
-
2
7 - 2
7.17
16°
-
FT
8 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Group Brest Region East
By3
DYuSSh-3 Pinsk
Gantsevichi
22/07/2023 12:00
7
-
2
7 - 2
7.17
16°
FT
8 - 0
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 22/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
22
9
7
1
1
40
10
30
2
FK Kolos
20
9
6
2
1
26
6
20
3
Molodechno-2018 II
18
9
6
0
3
35
13
22
4
Falko Cherkassy
16
9
5
1
3
50
14
36
5
Livadija
16
9
5
1
3
21
14
7
6
Berezino
9
9
3
0
6
15
44
-29
7
Viliya Vileyka
4
9
1
1
7
11
52
-41
8
FK Krupki
0
9
0
0
9
5
50
-45
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
24
9
8
0
1
52
3
49
2
Bobovnya
21
10
6
3
1
23
11
12
3
Neman Stolbtsy
17
9
5
2
2
30
13
17
4
FS Respect
15
10
4
3
3
19
19
0
5
FK Slutsk-2
11
10
3
2
5
13
26
-13
6
FK Lyuban
6
9
1
3
5
5
23
-18
7
FK Kletsk
6
10
1
3
6
9
32
-23
8
Starye Dorogi
4
9
0
4
5
7
31
-24
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Servolyuks
30
10
10
0
0
40
8
32
2
Gorki
27
10
9
0
1
74
2
72
3
Klimovichy
24
10
8
0
2
29
13
16
4
FK Krasnopole
21
10
7
0
3
32
24
8
5
FK Kostyukovichi
13
10
4
1
5
16
16
0
6
Sozh Krichev
8
10
2
2
6
29
29
0
7
Slavgorod
8
10
2
2
6
12
36
-24
8
Niva Chavusy
7
10
2
1
7
14
16
-2
9
Dribin
6
10
2
0
8
13
59
-46
10
Vikhra
3
10
1
0
9
10
66
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Torpeda
20
8
6
2
0
51
6
45
2
Dnepr Mogilev II
19
7
6
1
0
37
6
31
3
Spartak Shklov
15
8
5
0
3
16
13
3
4
Drut Belynichi
13
8
4
1
3
30
14
16
5
Zarya Krugloe
12
8
4
0
4
14
15
-1
6
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
7
Kolos Kirovsk
3
7
1
0
6
14
40
-26
8
Bykhov
3
8
1
0
7
6
53
-47
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
33
11
11
0
0
80
4
76
2
Pripyat Olshany
31
11
10
1
0
53
13
40
3
Gantsevichi
23
12
6
5
1
47
20
27
4
Nadezhda Gorodishche
17
11
5
2
4
35
26
9
5
FK Ivanovo
15
12
4
3
5
26
26
0
6
Volna Pinsk II
15
11
4
3
4
23
30
-7
7
FC Mikashevichi
11
12
3
2
7
14
27
-13
8
DUSSH Stolin
10
13
2
4
7
16
37
-21
9
FK Luninets
7
10
2
1
7
19
33
-14
10
Volat Lyakhavichi
1
13
0
1
12
9
106
-97
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MNPZ Mozyr
28
11
9
1
1
47
9
38
2
GOLHU Gomel
27
11
9
0
2
47
10
37
3
Vertikal Kalinkovichi
22
11
7
1
3
35
15
20
4
Iput DYuSSh
15
11
5
0
6
18
21
-3
5
DUSSH-2 Rechitsa
12
11
3
3
5
16
18
-2
6
FK Zhlobin
9
11
3
0
8
12
39
-27
7
Dnepr Rogachev
7
10
2
1
7
17
55
-38
8
Svetlogorsk
6
10
2
0
8
10
35
-25
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
27
9
9
0
0
41
12
29
2
FK Shchuchyn
15
9
5
0
4
27
12
15
3
Smorgon II
14
8
4
2
2
17
17
0
4
Fakel Novogrudok
12
8
4
0
4
17
18
-1
5
FK Lida-2
7
8
2
1
5
11
16
-5
6
Ostrovets II
5
8
1
2
5
5
18
-13
7
FK Oshmyany
4
8
1
1
6
4
29
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
8
6
1
1
30
12
18
2
Smena Volkovysk
15
9
5
0
4
28
19
9
3
FK Svislach
15
9
5
0
4
14
15
-1
4
Neman Mosty
14
7
4
2
1
14
8
6
5
FSK Grodnensky
13
11
4
1
6
14
23
-9
6
Chayka Zelva
9
11
3
0
8
17
30
-13
7
FK Slonim Siti
5
7
1
2
4
11
21
-10
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
27
10
9
0
1
35
6
29
2
FK Miory
27
10
9
0
1
38
16
22
3
DYuSSh Orsha
15
10
4
3
3
30
16
14
4
Niva Tolochin
15
10
5
0
5
15
16
-1
5
FK Senno
14
10
4
2
4
33
20
13
6
FC Polotsk
9
10
3
0
7
23
25
-2
7
Gorodok lions
7
10
2
1
7
41
37
4
8
FK Lepel
7
10
2
1
7
7
63
-56
9
FK Glubokoe
5
10
1
2
7
12
46
-34
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
34
12
11
1
0
92
2
90
2
Krechet Bereza
30
12
10
0
2
46
23
23
3
FK Vysokoe
25
11
8
1
2
49
25
24
4
Ivatsevichi
22
10
7
1
2
47
10
37
5
Agro-Pelishche
22
11
7
1
3
46
21
25
6
FK Kobrin
15
12
5
0
7
30
49
-19
7
FK Drohichyn
9
12
3
0
9
23
65
-42
8
Kommunalnik Beloozersk
7
13
2
1
10
8
43
-35
9
Port SK
4
12
1
1
10
11
65
-54
10
FK Pruzhany
3
11
1
0
10
11
60
-49
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
DYU
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
15/07
2023
FK Luninets
0 - 10
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
08/07
2023
Nadezhda Gorodishche
1 - 3
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
24/06
2023
FK Ivanovo
1 - 4
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/06
2023
FC Mikashevichi
1 - 7
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
22/04
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 9
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
6
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[12,0,1,13],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[11,null,null,11],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
GAN
meczy
Wszystkie
19/07
2023
Gantsevichi
10 - 1
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
08/07
2023
FK Ivanovo
1 - 1
( - )
Gantsevichi
By3
01/07
2023
Gantsevichi
1 - 0
( - )
FC Mikashevichi
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
17/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
Pripyat Olshany
By3
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
Gantsevichi
3 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
27/05
2023
FK Luninets
3 - 6
( - )
Gantsevichi
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
DYuSSh-3 Pinsk
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
23/04
2023
FC Mikashevichi
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
4
67%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,5,1,12],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_373":[6,5,1,12],"lg_373_6":[2,4,null,6]}
DYU
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
01/07
2023
DYuSSh-3 Pinsk
19 - 0
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
10/06
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
Volna Pinsk II
By3
27/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
06/05
2023
DYuSSh-3 Pinsk
6 - 0
(3 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
15/04
2023
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
21/06
2022
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 2
(0 - 2)
BATE Borisov
ByC
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,0,1,7],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,null,5],"lg_373_6":[5,null,null,5],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
GAN
mecze w roli gościa:
Wszystkie
08/07
2023
FK Ivanovo
1 - 1
( - )
Gantsevichi
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
27/05
2023
FK Luninets
3 - 6
( - )
Gantsevichi
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
23/04
2023
FC Mikashevichi
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
Zwycięstwa
3
60%
Remisy
2
40%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,2,0,5],"lg_-1_6":[3,2,0,5],"lg_373":[3,2,null,5],"lg_373_6":[3,2,null,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
DYuSSh-3 Pinsk
Rozegrane mecze:
13
Gantsevichi
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
84
6.46
0.62
8
47
3.92
1.67
20
Pon./Pow.
1.5
0
13
0%
100%
1
11
8%
92%
2.5
0
13
0%
100%
5
7
42%
58%
3.5
2
11
15%
85%
5
7
42%
58%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
6
7
46%
54%
9
3
75%
25%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
7
6
54%
46%
2
10
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
13
0
100%
0%
11
1
92%
8%
DYU
następne mecze
Trudność
GAN
Łatwo 1
Ciężko 5
Gantsevichi (G)
By3
22/07/2023
DUSSH Stolin (G)
By3
29/07/2023
FK Luninets (G)
By3
02/08/2023
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
22/07/2023
1
FK Luninets (G)
By3
29/07/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program