Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2001
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
106
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
194
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Prawdopodobieństwo remisu
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Prawdopodobieństwo remisu
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Prognoza
Peresvet Podolsk
-
FK Khimki Youth
20°C
L
W
D
L
L
D
01/06/2023 13:00 GMT
2
1 - 2
FT
W
D
W
L
W
W
Rosja Division 2 - Center
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
21
27
53
2
1
-
3
1 - 3
3.33
20°
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
33
67
Pow.
3.33
1 - 3
3.33
20°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
15
55
30
X
20°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
29%
X
2
1
-
3
1 - 3
20°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
31
69
Tak
1
-
3
1 - 3
3.33
20°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
80%
2X
1
-
3
1 - 3
3.33
20°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
42%
Goście -1.5
1
-
3
1 - 3
3.33
20°
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 33, Relegation Group
Ru3
Peresvet Podolsk
FK Khimki Youth
01/06/2023 13:00
1
-
3
1 - 3
3.33
20°
FT
1 - 2
(1 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
10/10
2021
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/08
2021
Peresvet Podolsk
2 - 3
(1 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
Peresvet Podolsk
0
0%
Remisy
1
33%
FK Khimki Youth
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_275":[null,1,2,3],"lg_275_6":[null,1,2,3]}
Klasyfikacja 01/06/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dynamo Bryansk
49
22
15
4
3
30
9
21
2
Avangard Kursk
38
22
10
8
4
39
24
15
3
Rodina-2 Moscow
37
22
10
7
5
34
17
17
4
Metallurg Lipetsk
37
22
11
4
7
29
21
8
5
Sakhalinets
36
22
11
3
8
36
26
10
6
FK Ryazan
29
22
7
8
7
21
21
0
7
Arsenal-2 Tula
28
22
8
4
10
34
36
-2
8
Strogino Moscow
28
22
7
7
8
22
25
-3
9
Akademiya Tambov
26
22
7
5
10
20
30
-10
10
Kvant Obninsk
21
22
6
3
13
22
40
-18
11
Sakhalin Y-Sakh.
20
22
6
2
14
23
44
-21
12
Peresvet Podolsk
18
22
5
3
14
22
39
-17
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
44
22
13
5
4
46
19
27
2
FK Kaluga
44
22
14
2
6
32
23
9
3
Sokol Saratov
43
22
13
4
5
25
16
9
4
Kosmos Elektrostal
39
22
12
3
7
54
27
27
5
Saturn
37
22
11
4
7
35
27
8
6
Dinamo Vladivostok
36
22
11
3
8
34
23
11
7
FK Khimki Youth
30
22
9
3
10
41
35
6
8
FK Kolomna
27
22
8
3
11
29
44
-15
9
Avtomobilist Noginsk
25
22
7
4
11
23
35
-12
10
SKA-Khabarovsk-2
20
22
5
5
12
26
38
-12
11
Zenit Penza
17
22
4
5
13
20
41
-21
12
Fc Balashikha
13
22
4
1
17
13
50
-37
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
25
10
8
1
1
20
5
15
2
Rodina-2 Moscow
17
10
5
2
3
14
9
5
3
Dynamo Bryansk
17
10
5
2
3
10
5
5
4
FK Kaluga
17
10
5
2
3
11
8
3
5
Sokol Saratov
16
10
5
1
4
11
11
0
6
Avangard Kursk
14
10
4
2
4
14
12
2
7
Metallurg Lipetsk
14
10
4
2
4
13
14
-1
8
Dinamo Vladivostok
14
10
4
2
4
11
14
-3
9
Sakhalinets
11
10
3
2
5
11
19
-8
10
FK Ryazan
10
10
3
1
6
6
14
-8
11
Saturn
8
10
2
2
6
12
19
-7
12
Kosmos Elektrostal
6
10
1
3
6
8
11
-3
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Avtomobilist Noginsk
19
10
6
1
3
20
12
8
2
SKA-Khabarovsk-2
18
10
5
3
2
13
7
6
3
Sakhalin Y-Sakh.
18
10
5
3
2
13
10
3
4
Strogino Moscow
17
10
5
2
3
17
10
7
5
FK Khimki Youth
16
10
4
4
2
16
10
6
6
Arsenal-2 Tula
13
10
4
1
5
13
10
3
7
Akademiya Tambov
13
10
3
4
3
15
15
0
8
Kvant Obninsk
12
10
3
3
4
15
13
2
9
FK Kolomna
12
10
3
3
4
11
21
-10
10
Peresvet Podolsk
11
10
3
2
5
14
21
-7
11
Zenit Penza
8
10
2
2
6
8
16
-8
12
Fc Balashikha
8
10
2
2
6
11
21
-10
Relegation
PER
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
28/05
2023
SKA-Khabarovsk-2
4 - 1
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
21/05
2023
Peresvet Podolsk
2 - 1
(0 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
15/05
2023
FK Kolomna
3 - 3
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
10/05
2023
Avtomobilist Noginsk
4 - 1
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
28/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
21/04
2023
Fc Balashikha
2 - 3
(2 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
02/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
13/11
2022
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
09/11
2022
Peresvet Podolsk
3 - 0
(3 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
05/11
2022
Akademiya Tambov
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
02/11
2022
Akron Togliatti
5 - 0
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
24/10
2022
Kvant Obninsk
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
19/10
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
15/10
2022
FK Ryazan
0 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
08/10
2022
Arsenal-2 Tula
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
RuC
02/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 2)
Rodina-2 Moscow
Ru3
26/09
2022
Dynamo Bryansk
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
22/09
2022
Peresvet Podolsk
0 - 3
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
18/09
2022
Metallurg Lipetsk
2 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/09
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
RuC
09/09
2022
Peresvet Podolsk
1 - 0
(1 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
28/08
2022
Peresvet Podolsk
3 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
24/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
21/08
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/08
2022
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
Ru3
10/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(0 - 1)
Arsenal-2 Tula
Ru3
05/08
2022
Rodina-2 Moscow
0 - 3
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
28/07
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
24/07
2022
Sakhalinets
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,6,21,37],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_275":[8,5,19,32],"lg_275_6":[1,2,3,6],"lg_335":[2,1,2,5],"lg_335_6":[2,1,2,5]}
FK
meczy
Wszystkie
29/05
2023
FK Khimki Youth
5 - 0
(2 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
21/05
2023
Akademiya Tambov
1 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
15/05
2023
FK Khimki Youth
1 - 0
(0 - 0)
Arsenal-2 Tula
Ru3
10/05
2023
Strogino Moscow
2 - 0
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
29/04
2023
Kvant Obninsk
0 - 2
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
21/04
2023
FK Khimki Youth
0 - 0
(0 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
15/04
2023
Arsenal-2 Tula
2 - 0
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
08/04
2023
FK Khimki Youth
2 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
01/04
2023
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
12/11
2022
FK Khimki Youth
0 - 1
(0 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
09/11
2022
FK Khimki Youth
3 - 1
(2 - 0)
Saturn
Ru3
05/11
2022
Salyut Belgorod
2 - 1
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
30/10
2022
FK Khimki Youth
0 - 2
(0 - 1)
FK Kaluga
Ru3
24/10
2022
Zenit Penza
2 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
19/10
2022
FK Khimki Youth
6 - 3
(2 - 2)
FK Kolomna
Ru3
11/10
2022
SKA-Khabarovsk-2
4 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
08/10
2022
Dinamo Vladivostok
4 - 2
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
26/09
2022
FK Khimki Youth
2 - 3
(2 - 2)
Kosmos Elektrostal
Ru3
22/09
2022
FK Khimki Youth
1 - 0
(1 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
22/09
2022
Fc Balashikha
0 - 2
( - )
FK Khimki Youth
Ru3
10/09
2022
Kosmos Elektrostal
0 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/09
2022
FK Khimki Youth
1 - 2
(1 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
27/08
2022
FK Khimki Youth
2 - 1
(2 - 1)
Dinamo Vladivostok
Ru3
24/08
2022
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
14/08
2022
FK Kolomna
0 - 4
(0 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
10/08
2022
FK Khimki Youth
0 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
06/08
2022
FK Kaluga
2 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
30/07
2022
FK Khimki Youth
1 - 2
(1 - 2)
Salyut Belgorod
Ru3
25/07
2022
Saturn
3 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
16/07
2022
Sokol Saratov
1 - 3
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[13,7,12,32],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_275":[13,7,12,32],"lg_275_6":[4,1,1,6]}
PER
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
21/05
2023
Peresvet Podolsk
2 - 1
(0 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
28/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
15/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
02/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
09/11
2022
Peresvet Podolsk
3 - 0
(3 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
19/10
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
05/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
RuC
02/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 2)
Rodina-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Peresvet Podolsk
0 - 3
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
14/09
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
RuC
09/09
2022
Peresvet Podolsk
1 - 0
(1 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
28/08
2022
Peresvet Podolsk
3 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
24/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
15/08
2022
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
Ru3
10/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(0 - 1)
Arsenal-2 Tula
Ru3
28/07
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,3,9,19],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_275":[6,2,8,16],"lg_275_6":[3,1,2,6],"lg_335":[1,1,1,3],"lg_335_6":[1,1,1,3]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
21/05
2023
Akademiya Tambov
1 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
10/05
2023
Strogino Moscow
2 - 0
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
29/04
2023
Kvant Obninsk
0 - 2
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
15/04
2023
Arsenal-2 Tula
2 - 0
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/11
2022
Salyut Belgorod
2 - 1
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
24/10
2022
Zenit Penza
2 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
11/10
2022
SKA-Khabarovsk-2
4 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
08/10
2022
Dinamo Vladivostok
4 - 2
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
22/09
2022
Fc Balashikha
0 - 2
( - )
FK Khimki Youth
Ru3
10/09
2022
Kosmos Elektrostal
0 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
14/08
2022
FK Kolomna
0 - 4
(0 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
06/08
2022
FK Kaluga
2 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
25/07
2022
Saturn
3 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
16/07
2022
Sokol Saratov
1 - 3
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,2,7,15],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_275":[6,2,7,15],"lg_275_6":[2,1,3,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Peresvet Podolsk
Rozegrane mecze:
37
FK Khimki Youth
Rozegrane mecze:
32
Bramki
(Strzelone/Stracone)
41
1.11
1.86
69
57
1.78
1.41
45
Pon./Pow.
1.5
10
27
27%
73%
6
26
19%
81%
2.5
15
22
41%
59%
14
18
44%
56%
3.5
26
11
70%
30%
20
12
63%
38%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
19
18
51%
49%
18
14
56%
44%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
31
16%
84%
9
23
28%
72%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
23
14
62%
38%
24
8
75%
25%
PER
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Khimki Youth (G)
Ru3
01/06/2023
2
Zenit Penza (G)
Ru3
10/06/2023
4
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
01/06/2023
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
10/06/2023
3
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program