Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
64
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
278
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
677
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
15
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
110
Amerykański
117
Afrykanin
15
Azjatycki
67
Australijski
38
Międzynarodowy
6
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
4
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Avtomobilist Noginsk
-
Peresvet Podolsk
16°C
W
L
W
W
W
W
10/05/2023 16:00 GMT
1
4 - 1
FT
L
D
W
L
L
W
Rosja Division 2 - Center
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
56
19
25
1
3
-
1
3 - 1
3.37
16°
-
-
-
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
33
67
Pow.
3.37
3 - 1
3.37
16°
-
-
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
48
35
17
1
16°
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
27%
1
1
3
-
1
3 - 1
16°
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
37
63
Tak
3
-
1
3 - 1
3.37
16°
-
-
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
81%
12
3
-
1
3 - 1
3.37
16°
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
41%
Gospodarze -1.5
3
-
1
3 - 1
3.37
16°
-
FT
4 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Avtomobilist Noginsk
Peresvet Podolsk
10/05/2023 16:00
3
-
1
3 - 1
3.37
16°
FT
4 - 1
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
25/10
2021
Peresvet Podolsk
2 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
03/09
2021
Avtomobilist Noginsk
0 - 2
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
11/08
2021
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
RuC
Avtomobilist Noginsk
3
50%
Remisy
0
0%
Peresvet Podolsk
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_275":[1,null,2,3],"lg_275_6":[1,null,2,3],"lg_335":[2,null,1,3],"lg_335_6":[2,null,1,3]}
Klasyfikacja 10/05/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dynamo Bryansk
49
22
15
4
3
30
9
21
2
Avangard Kursk
38
22
10
8
4
39
24
15
3
Rodina-2 Moscow
37
22
10
7
5
34
17
17
4
Metallurg Lipetsk
37
22
11
4
7
29
21
8
5
Sakhalinets
36
22
11
3
8
36
26
10
6
FK Ryazan
29
22
7
8
7
21
21
0
7
Arsenal-2 Tula
28
22
8
4
10
34
36
-2
8
Strogino Moscow
28
22
7
7
8
22
25
-3
9
Akademiya Tambov
26
22
7
5
10
20
30
-10
10
Kvant Obninsk
21
22
6
3
13
22
40
-18
11
Sakhalin Y-Sakh.
20
22
6
2
14
23
44
-21
12
Peresvet Podolsk
18
22
5
3
14
22
39
-17
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
44
22
13
5
4
46
19
27
2
FK Kaluga
44
22
14
2
6
32
23
9
3
Sokol Saratov
43
22
13
4
5
25
16
9
4
Kosmos Elektrostal
39
22
12
3
7
54
27
27
5
Saturn
37
22
11
4
7
35
27
8
6
Dinamo Vladivostok
36
22
11
3
8
34
23
11
7
FK Khimki Youth
30
22
9
3
10
41
35
6
8
FK Kolomna
27
22
8
3
11
29
44
-15
9
Avtomobilist Noginsk
25
22
7
4
11
23
35
-12
10
SKA-Khabarovsk-2
20
22
5
5
12
26
38
-12
11
Zenit Penza
17
22
4
5
13
20
41
-21
12
Fc Balashikha
13
22
4
1
17
13
50
-37
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
15
6
5
0
1
12
5
7
2
Dynamo Bryansk
15
6
5
0
1
9
2
7
3
FK Kaluga
10
6
3
1
2
8
6
2
4
Rodina-2 Moscow
10
6
3
1
2
6
4
2
5
Sokol Saratov
9
6
3
0
3
6
7
-1
6
FK Ryazan
9
6
3
0
3
5
6
-1
7
Dinamo Vladivostok
8
6
2
2
2
6
7
-1
8
Avangard Kursk
7
6
2
1
3
7
8
-1
9
Saturn
7
6
2
1
3
6
8
-2
10
Metallurg Lipetsk
7
6
2
1
3
6
9
-3
11
Sakhalinets
4
6
1
1
4
8
15
-7
12
Kosmos Elektrostal
3
6
1
0
5
6
8
-2
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Avtomobilist Noginsk
15
6
5
0
1
12
4
8
2
Arsenal-2 Tula
12
6
4
0
2
11
5
6
3
Strogino Moscow
11
6
3
2
1
11
5
6
4
Sakhalin Y-Sakh.
10
6
3
1
2
5
6
-1
5
FK Khimki Youth
9
6
2
3
1
9
7
2
6
Akademiya Tambov
8
6
2
2
2
10
11
-1
7
Fc Balashikha
7
6
2
1
3
9
11
-2
8
Peresvet Podolsk
7
6
2
1
3
7
9
-2
9
FK Kolomna
7
6
2
1
3
6
13
-7
10
SKA-Khabarovsk-2
6
6
1
3
2
6
6
0
11
Kvant Obninsk
6
6
1
3
2
6
7
-1
12
Zenit Penza
1
6
0
1
5
1
9
-8
Relegation
AVT
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
05/05
2023
Avtomobilist Noginsk
4 - 1
(2 - 1)
Akademiya Tambov
Ru3
29/04
2023
Arsenal-2 Tula
2 - 0
(0 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
22/04
2023
Avtomobilist Noginsk
3 - 1
(2 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
18/04
2023
Kvant Obninsk
0 - 2
(0 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
15/04
2023
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
13/11
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
10/11
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 1
(0 - 0)
Dinamo Vladivostok
Ru3
04/11
2022
Fc Balashikha
1 - 5
(1 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
30/10
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
24/10
2022
Saturn
3 - 1
(2 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
19/10
2022
Kosmos Elektrostal
4 - 0
(2 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
15/10
2022
Avtomobilist Noginsk
0 - 2
(0 - 2)
FK Kaluga
Ru3
08/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 3
(0 - 1)
Salyut Belgorod
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
26/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 1
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
22/09
2022
Sokol Saratov
1 - 2
(1 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
18/09
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 2
(0 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
10/09
2022
Zenit Penza
1 - 0
(1 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
05/09
2022
FK Khimki Youth
1 - 2
(1 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
27/08
2022
Salyut Belgorod
1 - 0
(0 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
20/08
2022
FK Kaluga
2 - 0
(2 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
14/08
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 0
(1 - 0)
Kosmos Elektrostal
Ru3
10/08
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Saturn
Ru3
06/08
2022
FK Kolomna
1 - 0
(0 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
30/07
2022
Avtomobilist Noginsk
0 - 0
(0 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
19/07
2022
Dinamo Vladivostok
3 - 0
(2 - 0)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
16/07
2022
SKA-Khabarovsk-2
1 - 2
(0 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[13,4,13,30],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_275":[12,4,12,28],"lg_275_6":[5,null,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
PER
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
28/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
21/04
2023
Fc Balashikha
2 - 3
(2 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Kolomna
Ru3
09/04
2023
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
02/04
2023
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
13/11
2022
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
09/11
2022
Peresvet Podolsk
3 - 0
(3 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
05/11
2022
Akademiya Tambov
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
02/11
2022
Akron Togliatti
5 - 0
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
24/10
2022
Kvant Obninsk
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
19/10
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
15/10
2022
FK Ryazan
0 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
08/10
2022
Arsenal-2 Tula
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
Baltika Kaliningrad
RuC
02/10
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 2)
Rodina-2 Moscow
Ru3
26/09
2022
Dynamo Bryansk
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
22/09
2022
Peresvet Podolsk
0 - 3
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
18/09
2022
Metallurg Lipetsk
2 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/09
2022
Peresvet Podolsk
2 - 1
(1 - 0)
FK Ryazan
RuC
09/09
2022
Peresvet Podolsk
1 - 0
(1 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
31/08
2022
Peresvet Podolsk
1 - 2
( - )
Avtomobilist Noginsk
RuC
28/08
2022
Peresvet Podolsk
3 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
24/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
21/08
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/08
2022
Peresvet Podolsk
0 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
Ru3
10/08
2022
Peresvet Podolsk
2 - 4
(0 - 1)
Arsenal-2 Tula
Ru3
05/08
2022
Rodina-2 Moscow
0 - 3
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
28/07
2022
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Bryansk
Ru3
24/07
2022
Sakhalinets
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,5,19,33],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_275":[7,4,17,28],"lg_275_6":[2,1,3,6],"lg_335":[2,1,2,5],"lg_335_6":[2,1,2,5]}
AVT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
05/05
2023
Avtomobilist Noginsk
4 - 1
(2 - 1)
Akademiya Tambov
Ru3
22/04
2023
Avtomobilist Noginsk
3 - 1
(2 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
15/04
2023
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
13/11
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
10/11
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 1
(0 - 0)
Dinamo Vladivostok
Ru3
30/10
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
15/10
2022
Avtomobilist Noginsk
0 - 2
(0 - 2)
FK Kaluga
Ru3
08/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 3
(0 - 1)
Salyut Belgorod
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
26/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 1
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
18/09
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 2
(0 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
14/08
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 0
(1 - 0)
Kosmos Elektrostal
Ru3
10/08
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Saturn
Ru3
30/07
2022
Avtomobilist Noginsk
0 - 0
(0 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,4,5,15],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_275":[6,4,4,14],"lg_275_6":[5,1,null,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
PER
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
21/04
2023
Fc Balashikha
2 - 3
(2 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
13/11
2022
Sakhalin Y-Sakh.
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/11
2022
Akademiya Tambov
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
02/11
2022
Akron Togliatti
5 - 0
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
24/10
2022
Kvant Obninsk
1 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/10
2022
FK Ryazan
0 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
08/10
2022
Arsenal-2 Tula
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
26/09
2022
Dynamo Bryansk
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
18/09
2022
Metallurg Lipetsk
2 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
01/09
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
RuC
21/08
2022
Avangard Kursk
3 - 2
(1 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
05/08
2022
Rodina-2 Moscow
0 - 3
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
24/07
2022
Sakhalinets
3 - 0
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,10,15],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_275":[2,2,9,13],"lg_275_6":[1,1,4,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Avtomobilist Noginsk
Rozegrane mecze:
30
Peresvet Podolsk
Rozegrane mecze:
33
Bramki
(Strzelone/Stracone)
38
1.27
1.4
42
34
1.03
1.73
57
Pon./Pow.
1.5
7
23
23%
77%
10
23
30%
70%
2.5
15
15
50%
50%
15
18
45%
55%
3.5
22
8
73%
27%
25
8
76%
24%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
15
15
50%
50%
15
18
45%
55%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
7
23
23%
77%
6
27
18%
82%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
21
9
70%
30%
19
14
58%
42%
AVT
następne mecze
Trudność
PER
Łatwo 1
Ciężko 5
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
10/05/2023
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
15/05/2023
3
Strogino Moscow (G)
Ru3
21/05/2023
4
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
28/05/2023
3
Akademiya Tambov (G)
Ru3
04/06/2023
Kvant Obninsk (G)
Ru3
10/06/2023
2
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
10/05/2023
2
FK Kolomna (G)
Ru3
15/05/2023
1
Fc Balashikha (G)
Ru3
21/05/2023
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
28/05/2023
2
FK Khimki Youth (G)
Ru3
04/06/2023
2
Zenit Penza (G)
Ru3
10/06/2023
4
Pokaż wszystkie
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program