Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
119
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
83
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
381
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
720
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
22
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
107
Amerykański
153
Afrykanin
15
Azjatycki
47
Australijski
32
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
2
Copa America
6
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
json_m
Prognoza
Strogino Moscow
-
FK Khimki Youth
16°C
W
W
L
W
D
D
10/05/2023 12:00 GMT
X
2 - 0
FT
W
W
D
L
D
D
Rosja Division 2 - Center
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
35
37
28
X
1
-
1
1 - 1
2.44
16°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
51
49
Pon.
2.44
1 - 1
2.44
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
23
55
22
X
16°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
20%
X
X
1
-
1
1 - 1
16°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
40
60
Tak
1
-
1
1 - 1
2.44
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
72%
X1
1
-
1
1 - 1
2.44
16°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
65%
Goście +0.5
1
-
1
1 - 1
2.44
16°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 29, Relegation Group
Ru3
Strogino Moscow
FK Khimki Youth
10/05/2023 12:00
1
-
1
1 - 1
2.44
16°
FT
2 - 0
(2 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
08/04
2023
FK Khimki Youth
2 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
31/10
2021
Strogino Moscow
1 - 0
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
10/09
2021
FK Khimki Youth
0 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
18/04
2021
Strogino Moscow
2 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/10
2020
FK Khimki Youth
2 - 0
(1 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
13/10
2019
FK Khimki Youth
2 - 1
(2 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
27/10
2018
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
05/09
2018
Strogino Moscow
4 - 1
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
Strogino Moscow
3
50%
Remisy
1
17%
FK Khimki Youth
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,2,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_275":[4,2,2,8],"lg_275_6":[3,1,2,6]}
Klasyfikacja 10/05/2023
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dynamo Bryansk
49
22
15
4
3
30
9
21
2
Avangard Kursk
38
22
10
8
4
39
24
15
3
Rodina-2 Moscow
37
22
10
7
5
34
17
17
4
Metallurg Lipetsk
37
22
11
4
7
29
21
8
5
Sakhalinets
36
22
11
3
8
36
26
10
6
FK Ryazan
29
22
7
8
7
21
21
0
7
Arsenal-2 Tula
28
22
8
4
10
34
36
-2
8
Strogino Moscow
28
22
7
7
8
22
25
-3
9
Akademiya Tambov
26
22
7
5
10
20
30
-10
10
Kvant Obninsk
21
22
6
3
13
22
40
-18
11
Sakhalin Y-Sakh.
20
22
6
2
14
23
44
-21
12
Peresvet Podolsk
18
22
5
3
14
22
39
-17
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
44
22
13
5
4
46
19
27
2
FK Kaluga
44
22
14
2
6
32
23
9
3
Sokol Saratov
43
22
13
4
5
25
16
9
4
Kosmos Elektrostal
39
22
12
3
7
54
27
27
5
Saturn
37
22
11
4
7
35
27
8
6
Dinamo Vladivostok
36
22
11
3
8
34
23
11
7
FK Khimki Youth
30
22
9
3
10
41
35
6
8
FK Kolomna
27
22
8
3
11
29
44
-15
9
Avtomobilist Noginsk
25
22
7
4
11
23
35
-12
10
SKA-Khabarovsk-2
20
22
5
5
12
26
38
-12
11
Zenit Penza
17
22
4
5
13
20
41
-21
12
Fc Balashikha
13
22
4
1
17
13
50
-37
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Salyut Belgorod
15
6
5
0
1
12
5
7
2
Dynamo Bryansk
15
6
5
0
1
9
2
7
3
FK Kaluga
10
6
3
1
2
8
6
2
4
Rodina-2 Moscow
10
6
3
1
2
6
4
2
5
Sokol Saratov
9
6
3
0
3
6
7
-1
6
FK Ryazan
9
6
3
0
3
5
6
-1
7
Dinamo Vladivostok
8
6
2
2
2
6
7
-1
8
Avangard Kursk
7
6
2
1
3
7
8
-1
9
Saturn
7
6
2
1
3
6
8
-2
10
Metallurg Lipetsk
7
6
2
1
3
6
9
-3
11
Sakhalinets
4
6
1
1
4
8
15
-7
12
Kosmos Elektrostal
3
6
1
0
5
6
8
-2
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Avtomobilist Noginsk
15
6
5
0
1
12
4
8
2
Arsenal-2 Tula
12
6
4
0
2
11
5
6
3
Strogino Moscow
11
6
3
2
1
11
5
6
4
Sakhalin Y-Sakh.
10
6
3
1
2
5
6
-1
5
FK Khimki Youth
9
6
2
3
1
9
7
2
6
Akademiya Tambov
8
6
2
2
2
10
11
-1
7
Fc Balashikha
7
6
2
1
3
9
11
-2
8
Peresvet Podolsk
7
6
2
1
3
7
9
-2
9
FK Kolomna
7
6
2
1
3
6
13
-7
10
SKA-Khabarovsk-2
6
6
1
3
2
6
6
0
11
Kvant Obninsk
6
6
1
3
2
6
7
-1
12
Zenit Penza
1
6
0
1
5
1
9
-8
Relegation
STR
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
05/05
2023
Fc Balashikha
0 - 3
(0 - 2)
Strogino Moscow
Ru3
29/04
2023
Strogino Moscow
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
22/04
2023
Avtomobilist Noginsk
3 - 1
(2 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
15/04
2023
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
08/04
2023
FK Khimki Youth
2 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
02/04
2023
Strogino Moscow
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
13/11
2022
Kvant Obninsk
1 - 0
(1 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
09/11
2022
Strogino Moscow
1 - 1
(0 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
05/11
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
FK Ryazan
Ru3
29/10
2022
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
24/10
2022
Strogino Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Rodina-2 Moscow
Ru3
19/10
2022
Dynamo Bryansk
3 - 0
(2 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
15/10
2022
Strogino Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
08/10
2022
Sakhalin Y-Sakh.
1 - 0
(1 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
02/10
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
26/09
2022
Akademiya Tambov
2 - 3
(2 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
22/09
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(1 - 0)
Arsenal-2 Tula
Ru3
18/09
2022
Avangard Kursk
3 - 0
( - )
Strogino Moscow
Ru3
14/09
2022
Dynamo Bryansk
3 - 1
(1 - 1)
Strogino Moscow
RuC
10/09
2022
FK Ryazan
2 - 1
(2 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
31/08
2022
Strogino Moscow
3 - 2
(0 - 1)
FK Kaluga
RuC
27/08
2022
Rodina-2 Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
21/08
2022
Strogino Moscow
0 - 2
(0 - 1)
Dynamo Bryansk
Ru3
14/08
2022
Sakhalinets
1 - 1
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
10/08
2022
Strogino Moscow
4 - 2
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
06/08
2022
Metallurg Lipetsk
0 - 0
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
30/07
2022
Strogino Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
24/07
2022
Arsenal-2 Tula
1 - 2
(0 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
17/07
2022
Strogino Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,9,10,30],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_275":[10,9,9,28],"lg_275_6":[3,2,1,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
FK
meczy
Wszystkie
05/05
2023
FK Khimki Youth
4 - 2
(2 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
29/04
2023
Kvant Obninsk
0 - 2
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
21/04
2023
FK Khimki Youth
0 - 0
(0 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
15/04
2023
Arsenal-2 Tula
2 - 0
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
08/04
2023
FK Khimki Youth
2 - 2
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
01/04
2023
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 1)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
12/11
2022
FK Khimki Youth
0 - 1
(0 - 1)
Sokol Saratov
Ru3
09/11
2022
FK Khimki Youth
3 - 1
(2 - 0)
Saturn
Ru3
05/11
2022
Salyut Belgorod
2 - 1
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
30/10
2022
FK Khimki Youth
0 - 2
(0 - 1)
FK Kaluga
Ru3
24/10
2022
Zenit Penza
2 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
19/10
2022
FK Khimki Youth
6 - 3
(2 - 2)
FK Kolomna
Ru3
11/10
2022
SKA-Khabarovsk-2
4 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
08/10
2022
Dinamo Vladivostok
4 - 2
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
26/09
2022
FK Khimki Youth
2 - 3
(2 - 2)
Kosmos Elektrostal
Ru3
22/09
2022
FK Khimki Youth
1 - 0
(1 - 0)
Fc Balashikha
Ru3
22/09
2022
Fc Balashikha
0 - 2
( - )
FK Khimki Youth
Ru3
10/09
2022
Kosmos Elektrostal
0 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/09
2022
FK Khimki Youth
1 - 2
(1 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
27/08
2022
FK Khimki Youth
2 - 1
(2 - 1)
Dinamo Vladivostok
Ru3
24/08
2022
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
14/08
2022
FK Kolomna
0 - 4
(0 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
10/08
2022
FK Khimki Youth
0 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
06/08
2022
FK Kaluga
2 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
30/07
2022
FK Khimki Youth
1 - 2
(1 - 2)
Salyut Belgorod
Ru3
25/07
2022
Saturn
3 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
16/07
2022
Sokol Saratov
1 - 3
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[11,6,11,28],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_275":[11,6,11,28],"lg_275_6":[2,3,1,6]}
STR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
29/04
2023
Strogino Moscow
4 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
15/04
2023
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Zenit Penza
Ru3
02/04
2023
Strogino Moscow
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
09/11
2022
Strogino Moscow
1 - 1
(0 - 1)
Avangard Kursk
Ru3
05/11
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
FK Ryazan
Ru3
24/10
2022
Strogino Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Rodina-2 Moscow
Ru3
15/10
2022
Strogino Moscow
0 - 1
(0 - 0)
Sakhalinets
Ru3
02/10
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Metallurg Lipetsk
Ru3
22/09
2022
Strogino Moscow
1 - 0
(1 - 0)
Arsenal-2 Tula
Ru3
05/09
2022
Strogino Moscow
4 - 1
(3 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
31/08
2022
Strogino Moscow
3 - 2
(0 - 1)
FK Kaluga
RuC
21/08
2022
Strogino Moscow
0 - 2
(0 - 1)
Dynamo Bryansk
Ru3
10/08
2022
Strogino Moscow
4 - 2
(1 - 2)
Sakhalin Y-Sakh.
Ru3
30/07
2022
Strogino Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Akademiya Tambov
Ru3
17/07
2022
Strogino Moscow
1 - 1
(1 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,4,3,15],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_275":[7,4,3,14],"lg_275_6":[3,2,1,6],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
29/04
2023
Kvant Obninsk
0 - 2
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
15/04
2023
Arsenal-2 Tula
2 - 0
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
05/11
2022
Salyut Belgorod
2 - 1
(2 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
24/10
2022
Zenit Penza
2 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
11/10
2022
SKA-Khabarovsk-2
4 - 3
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
08/10
2022
Dinamo Vladivostok
4 - 2
(1 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
02/10
2022
Avtomobilist Noginsk
1 - 5
(1 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
22/09
2022
Fc Balashikha
0 - 2
( - )
FK Khimki Youth
Ru3
10/09
2022
Kosmos Elektrostal
0 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
14/08
2022
FK Kolomna
0 - 4
(0 - 2)
FK Khimki Youth
Ru3
06/08
2022
FK Kaluga
2 - 1
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
25/07
2022
Saturn
3 - 0
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
16/07
2022
Sokol Saratov
1 - 3
(0 - 0)
FK Khimki Youth
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,1,6,13],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_275":[6,1,6,13],"lg_275_6":[2,null,4,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Strogino Moscow
Rozegrane mecze:
30
FK Khimki Youth
Rozegrane mecze:
28
Bramki
(Strzelone/Stracone)
37
1.23
1.17
35
50
1.79
1.5
42
Pon./Pow.
1.5
11
19
37%
63%
5
23
18%
82%
2.5
17
13
57%
43%
11
17
39%
61%
3.5
22
8
73%
27%
17
11
61%
39%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
14
16
47%
53%
17
11
61%
39%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
9
21
30%
70%
7
21
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
20
10
67%
33%
21
7
75%
25%
STR
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Khimki Youth (G)
Ru3
10/05/2023
2
Zenit Penza (G)
Ru3
15/05/2023
4
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
21/05/2023
2
FK Kolomna (G)
Ru3
28/05/2023
1
Fc Balashikha (G)
Ru3
04/06/2023
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
10/06/2023
2
Strogino Moscow (G)
Ru3
10/05/2023
4
Arsenal-2 Tula (G)
Ru3
15/05/2023
3
Akademiya Tambov (G)
Ru3
21/05/2023
Kvant Obninsk (G)
Ru3
28/05/2023
2
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
04/06/2023
2
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
10/06/2023
3
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program