Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
209
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
558
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Zhodino Yuzhnoe
-
Bobovnya
W
L
W
W
W
W
17/09/2022 15:00 GMT
1
0 - 2
Pen. 4-1
L
L
W
W
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
66
14
20
1
1
-
0
1 - 0
1.00
-
-
-
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
80
20
Sub
1.00
1 - 0
1.00
-
-
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
27
50
23
X
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
33%
X
1
1
-
0
1 - 0
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
92
8
Nu
1
-
0
1 - 0
1.00
-
-
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
86%
12
1
-
0
1 - 0
1.00
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
66%
Gazda -0.75
1
-
0
1 - 0
1.00
-
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Group Minsk Region North
By3
Zhodino Yuzhnoe
Bobovnya
17/09/2022 15:00
1
-
0
1 - 0
1.00
Pen.
FT
4 - 1
0 - 2
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
10/09
2022
Bobovnya
0 - 2
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
Zhodino Yuzhnoe
1
100%
Egalitati
0
0%
Bobovnya
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Clasare 17/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Uni Minsk
33
14
11
0
3
33
15
18
2
FK Krumkachy
32
14
10
2
2
40
11
29
3
Torpedo Minsk
30
14
9
3
2
26
13
13
4
Traktor Minsk
29
15
9
2
4
45
19
26
5
Energetik-BGATU
18
14
5
3
6
31
27
4
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
14
15
4
2
9
21
26
-5
8
SDJuShOR-3
9
14
3
0
11
18
46
-28
9
Serebryanka
4
14
1
1
12
14
66
-52
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
22
13
7
1
5
48
23
25
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
5
15
1
2
12
14
107
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
16
14
0
2
91
10
81
2
Bobovnya
28
14
9
1
4
35
14
21
3
Neman Stolbtsy
25
15
8
1
6
34
31
3
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
21
15
6
3
6
34
36
-2
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
33
13
11
0
2
74
7
67
2
Spartak Shklov
31
13
10
1
2
55
20
35
3
Servolyuks
30
13
10
0
3
43
15
28
4
FK Krasnopole
26
13
8
2
3
35
14
21
5
Sozh Krichev
11
13
3
2
8
17
47
-30
6
Niva Chavusy
8
13
2
2
9
13
37
-24
7
Kirovsk
7
13
2
1
10
13
74
-61
8
Zarya Krugloe
5
13
1
2
10
7
43
-36
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Pripyat Olshany
28
12
9
1
2
52
21
31
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
12
3
3
6
17
41
-24
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
30
10
10
0
0
65
6
59
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
45
16
15
0
1
153
9
144
2
GOLHU Gomel
39
16
13
0
3
80
10
70
3
MNPZ Mozyr
36
16
12
0
4
76
25
51
4
Vertikal Kalinkovichi
31
16
10
1
5
62
31
31
5
Svetlogorsk
25
15
8
1
6
44
32
12
6
FK Zhlobin
19
16
6
1
9
32
41
-9
7
DUSSH-2 Rechitsa
18
16
6
0
10
36
38
-2
8
Iput DYuSSh
16
16
5
1
10
29
77
-48
9
Vetka DYuSSh
5
15
1
2
12
8
82
-74
10
Dnepr Rogachev
0
16
0
0
16
7
182
-175
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
38
16
12
2
2
54
28
26
2
FK Svislach
32
16
10
2
4
55
30
25
3
FK Slonim Siti
32
16
10
2
4
38
20
18
4
FK Shchuchyn
27
16
8
3
5
29
20
9
5
Smena Volkovysk
23
16
6
5
5
43
30
13
6
FSK Grodnensky
21
16
6
3
7
31
40
-9
7
FSK Dyatlovo
18
16
5
3
8
26
37
-11
8
Chayka Zelva
14
16
3
5
8
20
42
-22
9
Neman Mosty
12
16
3
3
10
23
44
-21
10
Fakel Novogrudok
7
16
1
4
11
15
43
-28
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
42
16
14
0
2
87
14
73
2
Gazovik Vitebsk
41
16
13
2
1
47
10
37
3
FK Miory
35
16
11
2
3
51
23
28
4
Gorodok lions
33
16
10
3
3
59
28
31
5
DYuSSh Orsha
21
16
6
3
7
21
30
-9
6
FC Polotsk
17
16
4
5
7
44
48
-4
7
Postavy
16
16
4
4
8
23
47
-24
8
FK Lepel
14
16
4
2
10
26
74
-48
9
FK Senno
5
16
1
2
13
19
57
-38
10
Niva Tolochin
4
16
1
1
14
13
59
-46
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
24
4
4
0
0
16
0
16
2
DYuSSh-3 Pinsk
21
4
3
0
1
11
2
9
3
Pripyat Olshany
13
4
2
1
1
13
10
3
4
Ivatsevichi
7
4
1
1
2
5
10
-5
5
FK Luninets
3
4
1
0
3
6
10
-4
6
FK Vysokoe
3
4
0
0
4
1
20
-19
Play-off 1/8-finals
ZHO
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
10/09
2022
Bobovnya
0 - 2
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
03/09
2022
Viktoriya Maryina Horka
4 - 2
(4 - 0)
Zhodino Yuzhnoe
By3
27/08
2022
Zhodino Yuzhnoe
11 - 0
(4 - 0)
Berezino
By3
06/08
2022
Falko Cherkassy
0 - 5
(0 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
By3
30/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
9 - 0
(3 - 0)
Viliya Vileyka
By3
23/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
13 - 1
(7 - 0)
FK Krupki
By3
16/07
2022
FK Kolos
3 - 0
(0 - 0)
Zhodino Yuzhnoe
By3
09/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
2 - 1
( - )
Livadija
By3
02/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(2 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
25/06
2022
Berezino
0 - 5
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
22/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
0 - 2
(0 - 1)
Torpedo Zhodino
ByC
18/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
3 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
11/06
2022
Viliya Vileyka
0 - 5
(0 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
By3
04/06
2022
FK Krupki
1 - 18
(1 - 8)
Zhodino Yuzhnoe
By3
28/05
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 6
(1 - 2)
Zhodino Yuzhnoe
ByC
21/05
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolos
By3
07/05
2022
Livadija
1 - 3
(1 - 1)
Zhodino Yuzhnoe
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[14,0,3,17],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[13,null,2,15],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
BOB
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
10/09
2022
Bobovnya
0 - 2
( - )
Zhodino Yuzhnoe
By3
28/08
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
06/08
2022
Bobovnya
2 - 1
(2 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
30/07
2022
FK Uzda
1 - 3
(0 - 1)
Bobovnya
By3
23/07
2022
FS Respect
1 - 2
(0 - 2)
Bobovnya
By3
16/07
2022
Bobovnya
1 - 3
(0 - 2)
Starye Dorogi
By3
09/07
2022
FK Kletsk
0 - 1
( - )
Bobovnya
By3
02/07
2022
FK Slutsk-2
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
25/06
2022
Bobovnya
0 - 2
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
11/06
2022
Bobovnya
5 - 0
(2 - 0)
FK Uzda
By3
04/06
2022
Bobovnya
4 - 0
(1 - 0)
FS Respect
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
21/05
2022
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,1,5,15],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[9,1,4,14],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
ZHO
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
27/08
2022
Zhodino Yuzhnoe
11 - 0
(4 - 0)
Berezino
By3
30/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
9 - 0
(3 - 0)
Viliya Vileyka
By3
23/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
13 - 1
(7 - 0)
FK Krupki
By3
09/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
2 - 1
( - )
Livadija
By3
02/07
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(2 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
22/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
0 - 2
(0 - 1)
Torpedo Zhodino
ByC
18/06
2022
Zhodino Yuzhnoe
3 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
21/05
2022
Zhodino Yuzhnoe
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolos
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,1,8],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,null,7],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
BOB
meciuri in calitate de oaspete
Toate
28/08
2022
Partizan Salihorsk
3 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
30/07
2022
FK Uzda
1 - 3
(0 - 1)
Bobovnya
By3
23/07
2022
FS Respect
1 - 2
(0 - 2)
Bobovnya
By3
09/07
2022
FK Kletsk
0 - 1
( - )
Bobovnya
By3
02/07
2022
FK Slutsk-2
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
21/05
2022
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,1,1,7],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,1,1,7],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Zhodino Yuzhnoe
Meciuri jucate:
17
Bobovnya
Meciuri jucate:
15
Goluri
(Marcate/Primite)
92
5.41
0.88
15
37
2.47
1.13
17
Sub/Peste
1.5
0
17
0%
100%
2
13
13%
87%
2.5
2
15
12%
88%
4
11
27%
73%
3.5
4
13
24%
76%
7
8
47%
53%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
10
41%
59%
6
9
40%
60%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
8
9
47%
53%
6
9
40%
60%
Marcat un gol (Da/Nu)
15
2
88%
12%
11
4
73%
27%
ZHO
Meciuri urmatoare
Dificultate
BOB
Uşor 1
Greu 5
Bobovnya (G)
By3
17/09/2022
Viktoriya Maryina Horka (O)
By3
25/09/2022
3
Pripyat Olshany (O)
By3
02/10/2022
Pripyat Olshany (G)
By3
09/10/2022
FK Krumkachy (G)
By3
15/10/2022
4
FK Krumkachy (O)
By3
23/10/2022
4
Zhodino Yuzhnoe (O)
By3
17/09/2022
Partizan Salihorsk (O)
By3
24/09/2022
Vezi complet
4-1
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program