Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
297
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
726
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
8
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
140
African
11
Asiatic
73
Australijski
44
Internaţional
5
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
FK Kletsk
-
Bobovnya
15°C
D
W
W
L
L
W
09/07/2022 15:00 GMT
2
0 - 1
FT
W
L
W
W
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
20
14
66
2
2
-
6
2 - 6
6.88
15°
-
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
1
99
Peste
6.88
2 - 6
6.88
15°
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
7
26
67
2
15°
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
44%
2
2
2
-
6
2 - 6
15°
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
1
99
Da
2
-
6
2 - 6
6.88
15°
-
-
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
86%
21
2
-
6
2 - 6
6.88
15°
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
26%
Oaspete -2
2
-
6
2 - 6
6.88
15°
-
FT
0 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Bobovnya
09/07/2022 15:00
2
-
6
2 - 6
6.88
15°
FT
0 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
FK Kletsk
0
0%
Egalitati
0
0%
Bobovnya
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 09/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
21
7
7
0
0
42
3
39
2
Falko Cherkassy
13
7
4
1
2
24
8
16
3
Livadija
12
6
4
0
2
28
8
20
4
Viktoriya Maryina Horka
12
7
4
0
3
27
10
17
5
FK Kolos
11
6
3
2
1
21
11
10
6
Viliya Vileyka
5
7
1
2
4
11
19
-8
7
Berezino
4
7
1
1
5
6
46
-40
8
FK Krupki
0
7
0
0
7
11
65
-54
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
18
7
6
0
1
25
5
20
2
Bobovnya
16
7
5
1
1
26
3
23
3
Neman Stolbtsy
12
7
4
0
3
15
15
0
4
Starye Dorogi
11
6
3
2
1
15
15
0
5
FK Kletsk
10
7
3
1
3
16
18
-2
6
FK Uzda
6
7
2
0
5
11
25
-14
7
FK Slutsk-2
4
7
1
1
5
3
14
-11
8
FS Respect
1
6
0
1
5
3
19
-16
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Spartak Shklov
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Gorki
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
21
7
7
0
0
46
4
42
2
Pripyat Olshany
16
7
5
1
1
28
9
19
3
Nadezhda Gorodishche
13
8
4
1
3
12
13
-1
4
FK Luninets
12
8
4
0
4
19
16
3
5
FK Ivanovo
10
7
3
1
3
12
22
-10
6
DUSSH Stolin
4
7
1
1
5
9
37
-28
7
Granit Mikashevichi
0
8
0
0
8
6
31
-25
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
18
6
6
0
0
25
3
22
2
FK Vysokoe
13
8
4
1
3
19
21
-2
3
Ivatsevichi
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Dinamo Brest Malorita
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
9
8
3
0
5
16
31
-15
6
Krechet Bereza
6
7
2
0
5
9
19
-10
7
FK Kobrin
3
8
1
0
7
10
27
-17
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
21
7
7
0
0
65
2
63
2
GOLHU Gomel
18
7
6
0
1
48
6
42
3
Svetlogorsk
15
7
5
0
2
26
9
17
4
MNPZ Mozyr
15
7
5
0
2
27
11
16
5
Vertikal Kalinkovichi
15
7
5
0
2
20
8
12
6
DUSSH-2 Rechitsa
9
7
3
0
4
14
15
-1
7
FK Zhlobin
7
7
2
1
4
19
14
5
8
Iput DYuSSh
3
7
1
0
6
5
40
-35
9
Vetka DYuSSh
1
7
0
1
6
3
37
-34
10
Dnepr Rogachev
0
7
0
0
7
0
85
-85
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
17
8
5
2
1
27
15
12
2
FSK Grodnensky
16
8
5
1
2
20
15
5
3
Smena Volkovysk
14
8
4
2
2
22
15
7
4
FK Shchuchyn
14
8
4
2
2
14
8
6
5
FK Svislach
13
8
4
1
3
21
15
6
6
FK Slonim Siti
11
8
3
2
3
16
13
3
7
Chayka Zelva
8
8
2
2
4
10
21
-11
8
Neman Mosty
7
8
2
1
5
13
21
-8
9
FSK Dyatlovo
7
8
2
1
5
12
20
-8
10
Fakel Novogrudok
5
8
1
2
5
10
22
-12
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
21
8
7
0
1
50
11
39
2
Gazovik Vitebsk
19
7
6
1
0
20
6
14
3
FK Miory
14
7
4
2
1
23
14
9
4
DYuSSh Orsha
13
7
4
1
2
9
6
3
5
Postavy
13
8
4
1
3
14
24
-10
6
Gorodok lions
10
7
3
1
3
27
18
9
7
FC Polotsk
8
7
2
2
3
22
23
-1
8
FK Lepel
6
8
2
0
6
10
27
-17
9
Niva Tolochin
1
7
0
1
6
11
32
-21
10
FK Senno
1
8
0
1
7
11
36
-25
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
02/07
2022
FK Kletsk
3 - 3
(1 - 1)
Starye Dorogi
By3
25/06
2022
FS Respect
1 - 2
(1 - 2)
FK Kletsk
By3
18/06
2022
FK Slutsk-2
0 - 1
(0 - 0)
FK Kletsk
By3
11/06
2022
FK Kletsk
0 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/06
2022
FK Kletsk
1 - 2
(0 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
21/05
2022
FK Kletsk
8 - 2
(2 - 1)
FK Uzda
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,1,3,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,3,7],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
BOB
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
02/07
2022
FK Slutsk-2
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
25/06
2022
Bobovnya
0 - 2
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
11/06
2022
Bobovnya
5 - 0
(2 - 0)
FK Uzda
By3
04/06
2022
Bobovnya
4 - 0
(1 - 0)
FS Respect
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
21/05
2022
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
07/05
2022
Bobovnya
9 - 1
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,1,2,8],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,1,1,7],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
02/07
2022
FK Kletsk
3 - 3
(1 - 1)
Starye Dorogi
By3
11/06
2022
FK Kletsk
0 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/06
2022
FK Kletsk
1 - 2
(0 - 1)
Neman Stolbtsy
By3
21/05
2022
FK Kletsk
8 - 2
(2 - 1)
FK Uzda
By3
Victorii
1
25%
Egalitati
1
25%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4]}
BOB
meciuri in calitate de oaspete
Toate
02/07
2022
FK Slutsk-2
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
18/06
2022
Neman Stolbtsy
0 - 4
(0 - 1)
Bobovnya
By3
21/05
2022
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
1
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_373":[2,1,null,3],"lg_373_6":[2,1,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Kletsk
Meciuri jucate:
7
Bobovnya
Meciuri jucate:
8
Goluri
(Marcate/Primite)
16
2.29
2.57
18
28
3.5
0.75
6
Sub/Peste
1.5
2
5
29%
71%
1
7
13%
88%
2.5
2
5
29%
71%
2
6
25%
75%
3.5
4
3
57%
43%
2
6
25%
75%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
2
71%
29%
2
6
25%
75%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
6
14%
86%
5
3
63%
38%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
1
86%
14%
6
2
75%
25%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
BOB
Uşor 1
Greu 5
Bobovnya (G)
By3
09/07/2022
FK Uzda (O)
By3
16/07/2022
Neman Stolbtsy (O)
By3
23/07/2022
1
Partizan Salihorsk (O)
By3
31/07/2022
FK Slutsk-2 (G)
By3
06/08/2022
FS Respect (G)
By3
27/08/2022
FK Kletsk (O)
By3
09/07/2022
Starye Dorogi (G)
By3
16/07/2022
FS Respect (O)
By3
23/07/2022
FK Uzda (O)
By3
30/07/2022
Neman Stolbtsy (G)
By3
06/08/2022
1
Partizan Salihorsk (O)
By3
28/08/2022
Starye Dorogi (O)
By3
03/09/2022
Falko Cherkassy (G)
By3
10/09/2022
Falko Cherkassy (O)
By3
17/09/2022
FK Slutsk-2 (G)
By3
03/09/2022
Zhodino Yuzhnoe (G)
By3
10/09/2022
Zhodino Yuzhnoe (O)
By3
17/09/2022
Partizan Salihorsk (O)
By3
24/09/2022
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program