Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
129
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
25
Pronosticuri maine
118
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
497
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1097
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
39
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
3
European
140
American
88
African
57
Asiatic
83
Australijski
46
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
1
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
1
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Malmö FF
61%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
MAL - ELF,
19:00
Se1
Jahn Regensburg
43%
Probabilitatea de a remiza
28/05/2024 20:30
WEH - JAH,
20:30
De2
NAC Breda
50%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 20:00
NAC - EXC,
20:00
Nl1
Austria Wien
46%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
HAR - AUW,
19:00
At1
Parnu
42%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 17:00
KUR - PAR,
17:00
Ee1
Nomme Kalju
64%
Probabilitatea de a câștiga
28/05/2024 19:00
NOK - NOU,
19:00
Ee1
json_m
Pronostic
Yadro St. Petersburg
-
Znamya Truda
L
W
D
W
D
L
28/05/2023 14:00 GMT
X
1 - 2
FT
D
D
W
D
D
L
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
18
57
26
X
1
-
1
1 - 1
1.88
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
62
38
Sub
1.88
1 - 1
1.88
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
21
66
13
X
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
38%
X
X
1
-
1
1 - 1
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
1.88
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
83%
X2
1
-
1
1 - 1
1.88
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
75%
Gazda +0.5
1
-
1
1 - 1
1.88
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
Yadro St. Petersburg
Znamya Truda
28/05/2023 14:00
1
-
1
1 - 1
1.88
FT
1 - 2
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
23/04
2023
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
0
0%
Egalitati
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_279":[null,1,null,1],"lg_279_6":[null,1,null,1]}
Clasare 28/05/2023
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Spartak Kostroma
20
9
6
2
1
14
6
8
2
FK Murom
20
9
6
2
1
14
9
5
3
FC Chertanovo
18
9
5
3
1
20
8
12
4
Torpedo Vladimir
18
9
5
3
1
12
6
6
5
FK Leningradets
18
9
5
3
1
11
5
6
6
Tekstilshchik Iv.
13
9
3
4
2
13
9
4
7
Zorkyi Krasnogorsk
10
9
2
4
3
13
14
-1
8
Dynamo Vologda
9
9
2
3
4
10
16
-6
9
Luki-Energiya
6
9
1
3
5
7
15
-8
10
Zvezda SPb
5
9
1
2
6
11
16
-5
11
Baltika-BFU
5
9
1
2
6
3
12
-9
12
FK Yenisey-2
3
9
0
3
6
9
21
-12
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
17
9
5
2
2
17
9
8
2
Dynamo Petersburg
17
9
5
2
2
13
12
1
3
Zenit-2
16
9
4
4
1
13
9
4
4
Rodina-M Moscow
13
9
3
4
2
7
8
-1
5
Dynamo-2 Moscow
12
9
3
3
3
19
10
9
6
Znamya Truda
11
8
2
5
1
9
6
3
7
Torpedo-2 Moscow
11
9
3
2
4
14
14
0
8
FC Tver
10
9
3
1
5
9
10
-1
9
Yadro St. Petersburg
8
8
2
2
4
9
12
-3
10
FK Elektron
4
9
1
1
7
7
27
-20
Relegation
YAD
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
20/05
2023
Yadro St. Petersburg
1 - 3
(0 - 3)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
14/05
2023
FC Tver
0 - 2
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
07/05
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
30/04
2023
Yadro St. Petersburg
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
23/04
2023
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
15/04
2023
Torpedo-2 Moscow
3 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
08/04
2023
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
02/04
2023
Yadro St. Petersburg
2 - 3
(1 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
13/11
2022
Yadro St. Petersburg
4 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/11
2022
Zvezda SPb
3 - 2
(1 - 2)
Yadro St. Petersburg
Ru3
05/11
2022
FK Yenisey-2
2 - 2
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
30/10
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
24/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 2
(2 - 2)
Yadro St. Petersburg
Ru3
19/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
15/10
2022
FK Leningradets
3 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
08/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 3
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
26/09
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 2
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
Ru3
22/09
2022
Baltika-BFU
0 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
18/09
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
10/09
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 3
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
05/09
2022
FK Elektron
1 - 4
(1 - 3)
Yadro St. Petersburg
Ru3
31/08
2022
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Yadro St. Petersburg
RuC
27/08
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
21/08
2022
Luki-Energiya
1 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
14/08
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
10/08
2022
Zenit-2
2 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
31/07
2022
Dynamo Petersburg
1 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
24/07
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 2
(1 - 2)
Baltika-BFU
Ru3
16/07
2022
Rodina-M Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,8,16,29],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[5,8,15,28],"lg_279_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
ZNA
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
21/05
2023
Znamya Truda
1 - 1
(1 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
14/05
2023
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
07/05
2023
Znamya Truda
2 - 1
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
30/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
23/04
2023
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Yadro St. Petersburg
Ru3
16/04
2023
Dynamo Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
09/04
2023
Znamya Truda
0 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
03/04
2023
FK Elektron
0 - 3
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
13/11
2022
Znamya Truda
0 - 3
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
09/11
2022
Dynamo-2 Moscow
0 - 1
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
05/11
2022
Znamya Truda
2 - 2
(0 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
29/10
2022
Torpedo-2 Moscow
2 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
24/10
2022
Znamya Truda
1 - 2
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
15/10
2022
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
26/09
2022
Znamya Truda
0 - 1
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
22/09
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
18/09
2022
Znamya Truda
1 - 2
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
04/09
2022
Znamya Truda
2 - 1
(2 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
21/08
2022
Znamya Truda
1 - 5
(1 - 3)
FC Tver
Ru3
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
10/08
2022
Znamya Truda
0 - 3
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
30/07
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 1)
Znamya Truda
Ru3
24/07
2022
Znamya Truda
0 - 0
(0 - 0)
FK Murom
Ru3
15/07
2022
FC Chertanovo
5 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
4
67%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,9,15,29],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_279":[5,9,14,28],"lg_279_6":[1,4,1,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
YAD
gazde meciuri:
Toate
20/05
2023
Yadro St. Petersburg
1 - 3
(0 - 3)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
30/04
2023
Yadro St. Petersburg
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
08/04
2023
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
02/04
2023
Yadro St. Petersburg
2 - 3
(1 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
13/11
2022
Yadro St. Petersburg
4 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
30/10
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
19/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(0 - 1)
Luki-Energiya
Ru3
08/10
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 3
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
26/09
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 2
(1 - 1)
Dynamo Petersburg
Ru3
18/09
2022
Yadro St. Petersburg
1 - 1
(1 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
10/09
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 3
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
27/08
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
14/08
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
24/07
2022
Yadro St. Petersburg
2 - 2
(1 - 2)
Baltika-BFU
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,7,14],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_279":[3,4,7,14],"lg_279_6":[2,null,4,6]}
ZNA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - West
Kubok
14/05
2023
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
30/04
2023
Rodina-M Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
16/04
2023
Dynamo Petersburg
2 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
03/04
2023
FK Elektron
0 - 3
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
09/11
2022
Dynamo-2 Moscow
0 - 1
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
29/10
2022
Torpedo-2 Moscow
2 - 1
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
22/09
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
30/07
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 1)
Znamya Truda
Ru3
15/07
2022
FC Chertanovo
5 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,3,9,15],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[3,3,8,14],"lg_279_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Yadro St. Petersburg
Meciuri jucate:
29
Znamya Truda
Meciuri jucate:
29
Goluri
(Marcate/Primite)
35
1.21
1.69
49
23
0.79
1.59
46
Sub/Peste
1.5
7
22
24%
76%
7
22
24%
76%
2.5
13
16
45%
55%
15
14
52%
48%
3.5
17
12
59%
41%
25
4
86%
14%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
19
10
66%
34%
15
14
52%
48%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
26
10%
90%
5
24
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
21
8
72%
28%
17
12
59%
41%
YAD
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZNA
Uşor 1
Greu 5
Znamya Truda (G)
Ru3
28/05/2023
3
Dynamo-2 Moscow (O)
Ru3
03/06/2023
4
Yadro St. Petersburg (O)
Ru3
28/05/2023
Rodina-M Moscow (G)
Ru3
03/06/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program