Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
272
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
182
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2001
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
106
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
53
European
533
American
194
African
62
Asiatic
117
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
1
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
5
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
FC Cincinnati
41%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
CIN - ATL,
01:30
Us1
DC United
36%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
DCU - NYR,
01:30
Us1
Montreal Impact
44%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 01:30
MTL - COL,
01:30
Us1
Inter Miami CF
56%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 01:30
ORL - INM,
01:30
Us1
New York City FC
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 01:30
PHI - NYC,
01:30
Us1
Saint Louis City
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 02:30
SLC - LAF,
02:30
Us1
Toronto FC
35%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
NAS - TFC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
43%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 02:30
MIN - LAG,
02:30
Us1
Charlotte FC
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
CHI - CHA,
02:30
Us1
Austin FC
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 02:30
AUS - HOU,
02:30
Us1
Vancouver Whitecaps
38%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 03:30
CLR - VAN,
03:30
Us1
Real Salt Lake
50%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 03:30
RSL - SEA,
03:30
Us1
Portland Timbers
40%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 04:30
POT - SJE,
04:30
Us1
Chelsea
37%
Probabilitatea de a remiza
15/05/2024 20:45
BHA - CHE,
20:45
EPL
Manchester United
37%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 21:00
MUN - NEW,
21:00
EPL
Rayo Vallecano
45%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 19:30
RAY - GRA,
19:30
Es1
Girona
45%
Probabilitatea de a câștiga
14/05/2024 22:00
GIR - VIL,
22:00
Es1
Sevilla
51%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 19:30
SEV - CAD,
19:30
Es1
Athletic Bilbao
42%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 22:00
CEL - ATB,
22:00
Es1
Atlético Madrid
49%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 22:00
GET - ATM,
22:00
Es1
PSG
40%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 21:00
NCE - PSG,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
42%
Probabilitatea de a remiza
15/05/2024 21:00
REI - OLM,
21:00
Fr1
Celtic
57%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 20:30
KIL - CEL,
20:30
Sc1
FC Nordsjælland
41%
Probabilitatea de a câștiga
15/05/2024 20:00
BIF - FC ,
20:00
Dk1
json_m
Pronostic
Torpedo-2 Moscow
-
Znamya Truda
D
W
L
D
L
L
29/10/2022 13:00 GMT
X
2 - 1
FT
L
L
D
D
L
L
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
33
35
32
X
1
-
1
1 - 1
2.13
-
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
57
43
Sub
2.13
1 - 1
2.13
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
35
35
30
1
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
12%
1
X
1
-
1
1 - 1
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
2.13
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
68%
X1
1
-
1
1 - 1
2.13
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
0%
Oaspete
1
-
1
1 - 1
2.13
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 19, Group 2
Ru3
Torpedo-2 Moscow
Znamya Truda
29/10/2022 13:00
1
-
1
1 - 1
2.13
FT
2 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
04/09
2022
Znamya Truda
2 - 1
(2 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_279":[null,null,1,1],"lg_279_6":[null,null,1,1]}
Clasare 29/10/2022
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Leningradets
41
16
13
2
1
41
10
31
2
Zvezda SPb
29
16
7
8
1
30
14
16
3
Baltika-BFU
25
16
6
7
3
22
16
6
4
FK Yenisey-2
24
16
7
3
6
33
23
10
5
Zorkyi Krasnogorsk
24
16
7
3
6
26
17
9
6
Zenit-2
24
17
7
3
7
28
28
0
7
Luki-Energiya
24
17
7
3
7
22
27
-5
8
Dynamo Petersburg
21
17
5
6
6
21
20
1
9
Rodina-M Moscow
13
16
3
4
9
12
35
-23
10
Yadro St. Petersburg
11
16
2
5
9
17
27
-10
11
FK Elektron
10
17
2
4
11
11
46
-35
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
36
16
11
3
2
35
12
23
2
FK Murom
36
17
11
3
3
31
10
21
3
FC Chertanovo
27
17
8
3
6
32
24
8
4
Torpedo Vladimir
24
16
7
3
6
20
25
-5
5
Dynamo Vologda
23
17
7
2
8
20
26
-6
6
Spartak Kostroma
21
16
6
3
7
24
24
0
7
Dynamo-2 Moscow
21
16
6
3
7
22
27
-5
8
FC Tver
19
17
5
4
8
16
17
-1
9
Torpedo-2 Moscow
19
16
5
4
7
14
24
-10
10
Khimik Dzerzhinsk
17
16
4
5
7
15
19
-4
11
Znamya Truda
9
16
2
3
11
10
31
-21
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
TOR
meciuri
Toate
24/10
2022
Tekstilshchik Iv.
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
20/10
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 0
(1 - 0)
FK Murom
Ru3
16/10
2022
FC Chertanovo
2 - 1
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
08/10
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
02/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
18/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
10/09
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 2
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
04/09
2022
Znamya Truda
2 - 1
(2 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
27/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 5
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
21/08
2022
FK Murom
5 - 0
(4 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
14/08
2022
Torpedo-2 Moscow
3 - 1
(2 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
10/08
2022
Dynamo-2 Moscow
2 - 3
(0 - 2)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
05/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
24/07
2022
Dynamo Vologda
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
17/07
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,4,7,16],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_279":[5,4,7,16],"lg_279_6":[1,2,3,6]}
ZNA
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
24/10
2022
Znamya Truda
1 - 2
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
15/10
2022
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
26/09
2022
Znamya Truda
0 - 1
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
22/09
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
18/09
2022
Znamya Truda
1 - 2
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
04/09
2022
Znamya Truda
2 - 1
(2 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
21/08
2022
Znamya Truda
1 - 5
(1 - 3)
FC Tver
Ru3
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
10/08
2022
Znamya Truda
0 - 3
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
30/07
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 1)
Znamya Truda
Ru3
24/07
2022
Znamya Truda
0 - 0
(0 - 0)
FK Murom
Ru3
15/07
2022
FC Chertanovo
5 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,3,12,17],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_279":[2,3,11,16],"lg_279_6":[null,2,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
TOR
gazde meciuri:
Toate
20/10
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 0
(1 - 0)
FK Murom
Ru3
08/10
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
10/09
2022
Torpedo-2 Moscow
1 - 2
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
27/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 5
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
14/08
2022
Torpedo-2 Moscow
3 - 1
(2 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
05/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
17/07
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,3,3,8],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_279":[2,3,3,8],"lg_279_6":[2,1,3,6]}
ZNA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - West
Kubok
19/10
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
Ru3
08/10
2022
Torpedo Vladimir
1 - 1
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
22/09
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
31/08
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Znamya Truda
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
14/08
2022
Spartak Kostroma
1 - 2
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
30/07
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 1)
Znamya Truda
Ru3
15/07
2022
FC Chertanovo
5 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,1,7,9],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_279":[1,1,6,8],"lg_279_6":[1,1,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Torpedo-2 Moscow
Meciuri jucate:
16
Znamya Truda
Meciuri jucate:
17
Goluri
(Marcate/Primite)
14
0.88
1.5
24
10
0.59
1.94
33
Sub/Peste
1.5
6
10
38%
63%
4
13
24%
76%
2.5
7
9
44%
56%
9
8
53%
47%
3.5
12
4
75%
25%
14
3
82%
18%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
9
44%
56%
8
9
47%
53%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
5
11
31%
69%
1
16
6%
94%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
8
50%
50%
8
9
47%
53%
TOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZNA
Uşor 1
Greu 5
Znamya Truda (G)
Ru3
29/10/2022
3
Torpedo Vladimir (O)
Ru3
05/11/2022
4
Spartak Kostroma (G)
Ru3
09/11/2022
FC Tver (O)
Ru3
13/11/2022
5
Torpedo-2 Moscow (O)
Ru3
29/10/2022
Khimik Dzerzhinsk (G)
Ru3
05/11/2022
1
Dynamo-2 Moscow (O)
Ru3
09/11/2022
4
FC Chertanovo (G)
Ru3
13/11/2022
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program