Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
18
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1487
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
360
American
87
African
61
Asiatic
104
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Vertikal Kalinkovichi
-
MKK-Dnepr
L
D
W
W
W
L
14/08/2021 17:00 GMT
2
1 - 4
FT
W
W
W
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
20
22
58
2
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
60
40
Sub
2.00
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
6
9
84
2
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
49%
2
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
51
49
Nu
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
80%
2X
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
57%
Oaspete -1.5
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
1 - 4
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 16, Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
MKK-Dnepr
14/08/2021 17:00
0
-
2
0 - 2
2.00
FT
1 - 4
(0 - 3)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
15/10
2016
Vertikal Kalinkovichi
0 - 0
( - )
MKK-Dnepr
By3
16/07
2016
MKK-Dnepr
0 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
Vertikal Kalinkovichi
1
33%
Egalitati
1
33%
MKK-Dnepr
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
Clasare 14/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
31
11
10
1
0
66
5
61
2
FK Luninets
30
12
10
0
2
27
13
14
3
Ivatsevichi
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Pripyat Olshany
15
11
5
0
6
34
34
0
5
Nadezhda Gorodishche
13
12
4
1
7
24
34
-10
6
FK Ivanovo
13
12
4
1
7
22
41
-19
7
Granit Mikashevichi
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
31
12
10
1
1
75
8
67
2
Niva Dolbizno
29
12
9
2
1
59
12
47
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
FK Kobrin
16
11
5
1
5
28
36
-8
5
Krechet Bereza
15
12
4
3
5
16
26
-10
6
FK Pruzhany
10
11
3
1
7
19
59
-40
7
FK Vysokoe
6
12
1
3
8
12
58
-46
8
FK Drohichyn
4
12
1
1
10
16
61
-45
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
22
8
7
1
0
37
5
32
2
Bumprom
19
8
6
1
1
28
3
25
3
GOLHU Gomel
14
8
4
2
2
15
11
4
4
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
5
Vertikal Kalinkovichi
11
8
3
2
3
12
24
-12
6
FK Zhlobin
5
8
1
2
5
12
32
-20
7
Khimik Svetlogorsk
3
8
0
3
5
9
30
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
46
16
15
1
0
107
7
100
2
HCS-Olympia
29
16
8
5
3
42
22
20
3
Cementnik
28
16
8
4
4
39
20
19
4
FK Slonim Siti
27
16
8
3
5
47
32
15
5
FK Shchuchyn
26
15
7
5
3
32
32
0
6
FSK Grodnensky
25
15
8
1
6
22
46
-24
7
Smena Volkovysk
23
16
6
5
5
36
32
4
8
FK Lida-2
22
15
6
4
5
26
34
-8
9
FK Svislach
19
16
5
4
7
25
48
-23
10
Neman Mosty
17
16
5
2
9
20
32
-12
11
Chayka Zelva
16
16
5
1
10
25
36
-11
12
FK Oshmyany
9
16
3
0
13
19
64
-45
13
Belaya Rus
1
15
0
1
14
11
46
-35
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
35
15
11
2
2
55
23
32
3
FK Kolos
32
15
10
2
3
40
21
19
4
SMI Autotrans
29
15
9
2
4
64
35
29
5
Falko Cherkassy
23
15
7
2
6
32
30
2
6
FC Smolevichi
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
15
2
1
12
25
69
-44
10
Berezino
7
14
2
1
11
19
88
-69
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
33
14
10
3
1
45
8
37
3
Neman Stolbtsy
27
14
9
0
5
50
18
32
4
Viktoriya Maryina Horka
24
14
7
3
4
40
28
12
5
FK Kletsk
22
13
6
4
3
23
26
-3
6
Energetik-BGATU
20
13
6
2
5
34
30
4
7
Stroitel Kopyl
15
13
4
3
6
20
25
-5
8
Starye Dorogi
13
14
3
4
7
18
29
-11
9
FK Slutsk-2
10
14
2
4
8
21
54
-33
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
14
1
1
12
10
62
-52
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
FK Osipovichi
25
12
8
1
3
40
13
27
3
Gorki
21
12
7
0
5
30
16
14
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
12
1
2
9
8
43
-35
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
1
1
0
0
4
1
3
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
FC Polotsk
6
1
1
0
0
2
1
1
4
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
5
FK Miory
4
1
0
0
1
1
4
-3
6
Dorozhnik Orsha
1
1
0
1
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
13
1
1
0
0
7
0
7
2
Prodtsentr Vitebsk
10
1
0
0
1
0
3
-3
3
FK Lepel
7
1
1
0
0
3
0
3
4
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
1
0
0
1
4
7
-3
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
VER
meciuri
Toate
08/08
2021
GOLHU Gomel
4 - 0
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
19/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
(0 - 0)
Montazhnik
By3
12/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
06/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 2
(1 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
29/05
2021
FK Zhlobin
2 - 4
(2 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
22/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
01/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
( - )
GOLHU Gomel
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,2,3,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,2,3,8],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
MKK
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
07/08
2021
MKK-Dnepr
4 - 1
(2 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
04/07
2021
Montazhnik
0 - 7
(0 - 3)
MKK-Dnepr
By3
27/06
2021
GOLHU Gomel
1 - 4
(1 - 2)
MKK-Dnepr
By3
19/06
2021
MKK-Dnepr
4 - 0
(1 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
13/06
2021
FK Zhlobin
1 - 8
(0 - 8)
MKK-Dnepr
By3
05/06
2021
MKK-Dnepr
0 - 0
(0 - 0)
Bumprom
By3
29/05
2021
MKK-Dnepr
1 - 1
(0 - 1)
FK Volna Pinsk
ByC
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,2,0,9],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[7,1,null,8],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[null,1,null,1],"lg_304_6":[null,1,null,1]}
VER
gazde meciuri:
Toate
19/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
(0 - 0)
Montazhnik
By3
06/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 2
(1 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
22/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
01/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
( - )
GOLHU Gomel
By3
Victorii
1
25%
Egalitati
2
50%
Pierderi
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_373":[1,2,1,4],"lg_373_6":[1,2,1,4]}
MKK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
04/07
2021
Montazhnik
0 - 7
(0 - 3)
MKK-Dnepr
By3
27/06
2021
GOLHU Gomel
1 - 4
(1 - 2)
MKK-Dnepr
By3
13/06
2021
FK Zhlobin
1 - 8
(0 - 8)
MKK-Dnepr
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Victorii
4
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_373":[4,null,null,4],"lg_373_6":[4,null,null,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Vertikal Kalinkovichi
Meciuri jucate:
8
MKK-Dnepr
Meciuri jucate:
9
Goluri
(Marcate/Primite)
12
1.5
3
24
38
4.22
0.67
6
Sub/Peste
1.5
1
7
13%
88%
1
8
11%
89%
2.5
3
5
38%
63%
2
7
22%
78%
3.5
3
5
38%
63%
3
6
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
3
63%
38%
6
3
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
7
13%
88%
3
6
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
2
75%
25%
8
1
89%
11%
VER
Meciuri urmatoare
Dificultate
MKK
Uşor 1
Greu 5
MKK-Dnepr (G)
By3
14/08/2021
2
Bumprom (O)
By3
21/08/2021
1
Khimik Svetlogorsk (O)
By3
05/09/2021
1
FK Zhlobin (G)
By3
11/09/2021
1
MNPZ Mozyr (G)
By3
18/09/2021
Montazhnik (O)
By3
25/09/2021
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
14/08/2021
Montazhnik (G)
By3
28/08/2021
Bumprom (O)
By3
04/09/2021
1
GOLHU Gomel (G)
By3
11/09/2021
FK Zhlobin (G)
By3
18/09/2021
1
Khimik Svetlogorsk (O)
By3
25/09/2021
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program