Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
18
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1487
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
360
American
87
African
61
Asiatic
104
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Montazhnik
-
MKK-Dnepr
D
W
W
D
D
D
04/07/2021 00:00 GMT
2
0 - 7
FT
W
W
W
D
D
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
34
25
41
2
2
-
3
2 - 3
4.00
-
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
20
80
Peste
4.00
2 - 3
4.00
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
10
51
39
X
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
21%
X
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
10
90
Da
2
-
3
2 - 3
4.00
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
75%
21
2
-
3
2 - 3
4.00
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
41%
Oaspete -0.5
2
-
3
2 - 3
4.00
-
FT
0 - 7
(0 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 10, Gomel Region
By3
Montazhnik
MKK-Dnepr
04/07/2021 00:00
2
-
3
2 - 3
4.00
FT
0 - 7
(0 - 3)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
10/09
2016
Montazhnik
2 - 1
( - )
MKK-Dnepr
By3
04/06
2016
MKK-Dnepr
1 - 3
( - )
Montazhnik
By3
Montazhnik
2
100%
Egalitati
0
0%
MKK-Dnepr
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Clasare 04/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
19
7
6
1
0
37
4
33
2
Ivatsevichi
19
7
6
1
0
27
3
24
3
FK Luninets
15
7
5
0
2
17
10
7
4
Pripyat Olshany
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Granit Mikashevichi
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
7
0
1
6
6
36
-30
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
18
6
6
0
0
45
3
42
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
14
7
4
2
1
39
10
29
4
FK Kobrin
10
6
3
1
2
16
9
7
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
7
1
1
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Bumprom
13
6
4
1
1
17
2
15
3
GOLHU Gomel
11
6
3
2
1
11
9
2
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
24
8
8
0
0
67
3
64
2
FK Slonim Siti
16
8
5
1
2
21
13
8
3
HCS-Olympia
15
8
4
3
1
22
14
8
4
FK Lida-2
14
8
4
2
2
17
22
-5
5
Smena Volkovysk
13
8
4
1
3
25
22
3
6
FSK Grodnensky
13
7
4
1
2
11
23
-12
7
FK Svislach
11
9
3
2
4
16
30
-14
8
FK Shchuchyn
10
7
2
4
1
15
12
3
9
Neman Mosty
10
9
3
1
5
11
18
-7
10
Cementnik
9
8
2
3
3
13
13
0
11
Chayka Zelva
9
7
3
0
4
12
15
-3
12
FK Oshmyany
3
9
1
0
8
10
35
-25
13
Belaya Rus
0
8
0
0
8
6
26
-20
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
24
9
8
0
1
47
8
39
2
SMI Autotrans
19
9
6
1
2
42
21
21
3
FK Kolos
19
8
6
1
1
25
6
19
4
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
20
21
-1
5
FK Uzda
14
8
4
2
2
28
17
11
6
FC Smolevichi
12
9
4
0
5
33
19
14
7
Livadija
10
10
3
1
6
19
38
-19
8
Viliya Vileyka
7
9
2
1
6
20
19
1
9
FK Krupki
7
9
2
1
6
19
43
-24
10
Berezino
3
9
1
0
8
7
68
-61
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
23
9
7
2
0
35
3
32
2
Neman Stolbtsy
21
9
7
0
2
36
11
25
3
Viktoriya Maryina Horka
17
9
5
2
2
28
16
12
4
Partizan Salihorsk
15
8
4
3
1
20
7
13
5
FK Kletsk
15
9
4
3
2
13
13
0
6
Energetik-BGATU
13
9
4
1
4
22
23
-1
7
Stroitel Kopyl
11
9
3
2
4
14
17
-3
8
Starye Dorogi
10
9
2
4
3
15
17
-2
9
FK Slutsk-2
6
9
1
3
5
18
38
-20
10
FK Lyuban
4
9
1
1
7
14
31
-17
11
FC Veras Nesvizh
1
9
0
1
8
4
43
-39
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
24
5
19
2
FK Osipovichi
15
7
5
0
2
26
9
17
3
Gorki
15
7
5
0
2
18
8
10
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Spartak Shklov
3
7
1
0
6
9
23
-14
7
FK Kostyukovichi
0
7
0
0
7
3
34
-31
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
6
6
0
0
39
1
38
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
6
2
1
3
14
7
7
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
16
7
5
1
1
13
7
6
2
FK Senno
11
6
3
2
1
11
8
3
3
FK Lepel
7
6
2
1
3
9
8
1
4
FC Polotsk
7
7
2
1
4
10
14
-4
5
Postavy
6
6
1
3
2
7
10
-3
6
FK Glubokoe
5
6
1
2
3
7
10
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
MON
meciuri
Toate
19/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
(0 - 0)
Montazhnik
By3
06/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 3
(0 - 0)
Montazhnik
By3
29/05
2021
Montazhnik
2 - 0
( - )
Bumprom
By3
22/05
2021
Khimik Svetlogorsk
2 - 2
(1 - 1)
Montazhnik
By3
15/05
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
GOLHU Gomel
By3
01/05
2021
FK Zhlobin
2 - 2
( - )
Montazhnik
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
4
67%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,4,0,6],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_373":[2,4,null,6],"lg_373_6":[2,4,null,6]}
MKK
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
27/06
2021
GOLHU Gomel
1 - 4
(1 - 2)
MKK-Dnepr
By3
19/06
2021
MKK-Dnepr
4 - 0
(1 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
13/06
2021
FK Zhlobin
1 - 8
(0 - 8)
MKK-Dnepr
By3
05/06
2021
MKK-Dnepr
0 - 0
(0 - 0)
Bumprom
By3
29/05
2021
MKK-Dnepr
1 - 1
(0 - 1)
FK Volna Pinsk
ByC
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,2,0,7],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_373":[5,1,null,6],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[null,1,null,1],"lg_304_6":[null,1,null,1]}
MON
gazde meciuri:
Toate
29/05
2021
Montazhnik
2 - 0
( - )
Bumprom
By3
15/05
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
GOLHU Gomel
By3
Victorii
1
50%
Egalitati
1
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_373":[1,1,null,2],"lg_373_6":[1,1,null,2]}
MKK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
27/06
2021
GOLHU Gomel
1 - 4
(1 - 2)
MKK-Dnepr
By3
13/06
2021
FK Zhlobin
1 - 8
(0 - 8)
MKK-Dnepr
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Victorii
3
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Montazhnik
Meciuri jucate:
6
MKK-Dnepr
Meciuri jucate:
7
Goluri
(Marcate/Primite)
11
1.83
1
6
27
3.86
0.71
5
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
1
6
14%
86%
2.5
3
3
50%
50%
2
5
29%
71%
3.5
4
2
67%
33%
3
4
43%
57%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
5
2
71%
29%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
5
29%
71%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
6
1
86%
14%
MON
Meciuri urmatoare
Dificultate
MKK
Uşor 1
Greu 5
MKK-Dnepr (G)
By3
04/07/2021
2
FK Zhlobin (G)
By3
07/08/2021
1
GOLHU Gomel (O)
By3
15/08/2021
Khimik Svetlogorsk (G)
By3
21/08/2021
1
MKK-Dnepr (O)
By3
28/08/2021
2
MNPZ Mozyr (G)
By3
04/09/2021
Montazhnik (O)
By3
04/07/2021
MNPZ Mozyr (G)
By3
07/08/2021
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
14/08/2021
Montazhnik (G)
By3
28/08/2021
Bumprom (O)
By3
04/09/2021
1
GOLHU Gomel (G)
By3
11/09/2021
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program