Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
404
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
315
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
626
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
54
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
86
American
120
African
20
Asiatic
50
Australijski
10
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Atlanta United
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
ATL - HOU,
01:30
Us1
Toronto FC
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
TFC - CHI,
01:30
Us1
Inter Miami CF
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
PHI - INM,
01:30
Us1
Los Angeles FC
52%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
ORL - LAF,
01:30
Us1
New York Red Bulls
43%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
NYR - NAS,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
NER - VAN,
01:30
Us1
Real Salt Lake
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
MTL - RSL,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 01:30
CHA - DCU,
01:30
Us1
FC Dallas
48%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 02:30
DAL - SLC,
02:30
Us1
Colorado Rapids
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 03:30
CLR - AUS,
03:30
Us1
Los Angeles Galaxy
55%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
LAG - SKC,
04:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
SJE - CIN,
04:30
Us1
Minnesota United
38%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 04:30
SEA - MIN,
04:30
Us1
RB Bragantino
46%
Probabilitatea de a remiza
15/06/2024 23:30
RBB - JUV,
23:30
Br1
Fluminense
43%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 02:00
FLU - ACG,
02:00
Br1
Nacional (URU)
46%
Probabilitatea de a câștiga
15/06/2024 22:30
NAC - LIV,
22:30
Uy1
CA Rentistas
37%
Probabilitatea de a câștiga
15/06/2024 23:00
REN - ASC,
23:00
Uy2
json_m
Pronostic
Vertikal Kalinkovichi
-
FK Zhlobin
W
W
L
W
L
L
10/09/2022 12:00 GMT
1
3 - 0
Awarded
L
W
L
L
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
59
11
30
1
4
-
2
4 - 2
2.96
-
-
-
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
41
59
Peste
2.96
4 - 2
2.96
-
-
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
39
21
40
2
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
24%
2
1
4
-
2
4 - 2
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
11
89
Da
4
-
2
4 - 2
2.96
-
-
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
89%
12
4
-
2
4 - 2
2.96
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
50%
Gazda -1.5
4
-
2
4 - 2
2.96
-
Aw
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Gomel Region
By3
Vertikal Kalinkovichi
FK Zhlobin
10/09/2022 12:00
4
-
2
4 - 2
2.96
Aw
3 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Second League
Belarusian Cup
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
11/09
2021
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
FK Zhlobin
By3
29/05
2021
FK Zhlobin
2 - 4
(2 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
12/07
2009
FK Zhlobin
2 - 0
( - )
Vertikal Kalinkovichi
ByC
Vertikal Kalinkovichi
3
75%
Egalitati
0
0%
FK Zhlobin
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Clasare 10/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
32
13
10
2
1
40
8
32
2
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
3
Torpedo Minsk
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
26
14
8
2
4
41
18
23
5
Energetik-BGATU
18
13
5
3
5
29
24
5
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
13
1
1
11
13
62
-49
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
30
12
10
0
2
70
7
63
2
Spartak Shklov
28
12
9
1
2
52
20
32
3
Servolyuks
24
12
8
0
4
38
15
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
12
3
2
7
17
44
-27
6
Kirovsk
10
11
3
1
7
14
65
-51
7
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
8
Zarya Krugloe
2
11
0
2
9
4
39
-35
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
39
13
13
0
0
96
10
86
2
Pripyat Olshany
31
14
10
1
3
58
29
29
3
FK Luninets
22
13
7
1
5
45
21
24
4
Nadezhda Gorodishche
22
13
7
1
5
26
30
-4
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
8
13
2
2
9
18
68
-50
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
36
12
12
0
0
70
6
64
2
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
28
15
13
3
FK Vysokoe
14
12
4
2
6
21
35
-14
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
11
3
1
7
11
32
-21
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
36
15
12
0
3
75
10
65
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Vertikal Kalinkovichi
28
15
9
1
5
59
31
28
5
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
6
FK Zhlobin
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
14
1
2
11
8
76
-68
10
Dnepr Rogachev
0
15
0
0
15
7
153
-146
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
36
16
11
3
2
48
26
22
2
FK Svislach
29
15
9
2
4
52
30
22
3
FK Slonim Siti
29
15
9
2
4
36
19
17
4
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
15
3
3
9
22
42
-20
9
Chayka Zelva
12
16
2
6
8
19
42
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
FK Miory
32
15
10
2
3
48
23
25
4
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
FC Polotsk
17
15
4
5
6
44
46
-2
7
Postavy
14
15
3
5
7
23
47
-24
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
6
15
1
3
11
22
54
-32
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
VER
meciuri
Toate
04/09
2022
Dnepr Rogachev
0 - 19
(0 - 9)
Vertikal Kalinkovichi
By3
27/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
20/08
2022
Bumprom
12 - 2
(6 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
13/08
2022
Vetka DYuSSh
0 - 8
(0 - 2)
Vertikal Kalinkovichi
By3
10/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 3
(1 - 2)
MNPZ Mozyr
By3
30/07
2022
Iput DYuSSh
5 - 2
(1 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
17/07
2022
GOLHU Gomel
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
09/07
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 2
(2 - 0)
Svetlogorsk
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
18/06
2022
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 3
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
11/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
0 - 3
( - )
Bumprom
By3
04/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
21/05
2022
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,1,5,15],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[9,1,5,15],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
03/09
2022
FK Zhlobin
1 - 6
(0 - 3)
MNPZ Mozyr
By3
27/08
2022
Iput DYuSSh
1 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
By3
20/08
2022
FK Zhlobin
0 - 3
(0 - 2)
GOLHU Gomel
By3
13/08
2022
Svetlogorsk
1 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
06/08
2022
FK Zhlobin
5 - 0
(1 - 0)
Vetka DYuSSh
By3
30/07
2022
FK Zhlobin
3 - 0
(1 - 0)
Dnepr Rogachev
By3
16/07
2022
FK Zhlobin
2 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
10/07
2022
Bumprom
12 - 0
(5 - 0)
FK Zhlobin
By3
02/07
2022
FK Zhlobin
0 - 1
(0 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
26/06
2022
MNPZ Mozyr
4 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
18/06
2022
FK Zhlobin
6 - 1
( - )
Iput DYuSSh
By3
12/06
2022
GOLHU Gomel
4 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
04/06
2022
FK Zhlobin
1 - 2
( - )
Svetlogorsk
By3
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,1,9,16],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[6,1,8,15],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
VER
gazde meciuri:
Toate
27/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
DUSSH-2 Rechitsa
By3
10/08
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 3
(1 - 2)
MNPZ Mozyr
By3
09/07
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 2
(2 - 0)
Svetlogorsk
By3
25/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
9 - 0
( - )
Dnepr Rogachev
By3
11/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
0 - 3
( - )
Bumprom
By3
04/06
2022
Vertikal Kalinkovichi
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[4,1,2,7],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Second League
Belarusian Cup
27/08
2022
Iput DYuSSh
1 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
By3
13/08
2022
Svetlogorsk
1 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
10/07
2022
Bumprom
12 - 0
(5 - 0)
FK Zhlobin
By3
26/06
2022
MNPZ Mozyr
4 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
12/06
2022
GOLHU Gomel
4 - 0
( - )
FK Zhlobin
By3
28/05
2022
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(0 - 1)
FK Zhlobin
ByC
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
FK Zhlobin
By3
07/05
2022
Dnepr Rogachev
0 - 8
( - )
FK Zhlobin
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[2,1,4,7],"lg_373_6":[1,1,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Vertikal Kalinkovichi
Meciuri jucate:
15
FK Zhlobin
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
59
3.93
2.07
31
34
2.13
2.56
41
Sub/Peste
1.5
2
13
13%
87%
2
14
13%
88%
2.5
3
12
20%
80%
2
14
13%
88%
3.5
5
10
33%
67%
7
9
44%
56%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
8
47%
53%
8
8
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
9
40%
60%
3
13
19%
81%
Marcat un gol (Da/Nu)
13
2
87%
13%
11
5
69%
31%
VER
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Zhlobin (G)
By3
10/09/2022
1
Svetlogorsk (O)
By3
18/09/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
24/09/2022
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
10/09/2022
Bumprom (G)
By3
17/09/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (O)
By3
24/09/2022
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program