Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
55
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
150
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
345
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
786
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
22
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
135
American
108
African
22
Asiatic
66
Australijski
45
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
3
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Lion City
47%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 13:45
BRD - LIO,
13:45
Sg1
Georgia
41%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 18:00
TUR - GEO,
18:00
Eu
Portugal
41%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 21:00
POR - CZE,
21:00
Eu
Fylkir FC
49%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 20:00
FYL - VES,
20:00
Is1
Fram Reykjavik
49%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 21:15
FRA - KOP,
21:15
Is1
Stjarnan FC
35%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 21:15
STJ - HAF,
21:15
Is1
KR Reykjavik
37%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 21:15
AKR - REY,
21:15
Is1
Vikingur Reykjavik
35%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 22:15
VAR - VIR,
22:15
Is1
DFK Dainava
39%
Probabilitatea de a remiza
18/06/2024 18:00
DFK - FAS,
18:00
Lt1
Shanghai SIPG
72%
Probabilitatea de a câștiga
18/06/2024 13:35
MEI - SHA,
13:35
Cn1
json_m
Pronostic
MNPZ Mozyr
-
Vertikal Kalinkovichi
W
L
L
D
W
W
21/05/2022 14:00 GMT
2
3 - 0
FT
W
L
W
W
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
42
13
45
2
2
-
3
2 - 3
3.68
-
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
26
74
Peste
3.68
2 - 3
3.68
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
66
24
10
1
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
30%
1
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
29
71
Da
2
-
3
2 - 3
3.68
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
87%
21
2
-
3
2 - 3
3.68
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
45%
Oaspete -0.5
2
-
3
2 - 3
3.68
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Group Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
21/05/2022 14:00
2
-
3
2 - 3
3.68
FT
3 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
18/09
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 1
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
12/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
MNPZ Mozyr
0
0%
Egalitati
0
0%
Vertikal Kalinkovichi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
Clasare 21/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Energetik-BGATU
12
4
4
0
0
12
2
10
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Torpedo Minsk
6
2
2
0
0
5
2
3
4
FK Krumkachy
6
2
2
0
0
3
0
3
5
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
6
Urozhaynaya
3
3
1
0
2
2
6
-4
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
BGU Minsk
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
4
0
0
4
3
11
-8
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
4
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
6
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Neman Stolbtsy
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
9
-8
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krasnopole
3
1
1
0
0
9
0
9
2
Servolyuks
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
4
1
3
4
Spartak Shklov
1
1
0
1
0
1
1
0
5
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
6
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Sozh Krichev
0
1
0
0
1
1
5
-4
8
Kirovsk
0
1
0
0
1
0
9
-9
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Pripyat Olshany
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Granit Mikashevichi
0
3
0
0
3
1
13
-12
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kobrin
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Zhlobin
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Vertikal Kalinkovichi
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Bumprom
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
6
3
3
2
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
4
FK Svislach
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
6
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
4
4
0
7
FSK Dyatlovo
3
2
1
0
1
4
4
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Neman Mosty
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Veles 2020
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Postavy
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
FC Polotsk
0
1
0
0
1
2
4
-2
9
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
MNP
meciuri
Toate
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
25/09
2021
MNPZ Mozyr
0 - 2
( - )
GOLHU Gomel
By3
18/09
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 1
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
04/09
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
29/08
2021
MNPZ Mozyr
5 - 4
(2 - 1)
Khimik Svetlogorsk
By3
21/08
2021
FK Zhlobin
1 - 5
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
VER
meciuri
Toate
07/05
2022
Vertikal Kalinkovichi
5 - 1
(1 - 1)
Iput DYuSSh
By3
25/09
2021
Montazhnik
1 - 0
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
18/09
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 1
(1 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
11/09
2021
Vertikal Kalinkovichi
3 - 1
(1 - 1)
FK Zhlobin
By3
05/09
2021
Khimik Svetlogorsk
1 - 0
(0 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
21/08
2021
Bumprom
4 - 1
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
MNP
gazde meciuri:
Toate
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
25/09
2021
MNPZ Mozyr
0 - 2
( - )
GOLHU Gomel
By3
29/08
2021
MNPZ Mozyr
5 - 4
(2 - 1)
Khimik Svetlogorsk
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
VER
meciuri in calitate de oaspete
Toate
25/09
2021
Montazhnik
1 - 0
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
05/09
2021
Khimik Svetlogorsk
1 - 0
(0 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
21/08
2021
Bumprom
4 - 1
(1 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
MNPZ Mozyr
Meciuri jucate:
6
Vertikal Kalinkovichi
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
18
3
2
12
13
2.17
1.5
9
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
MNP
Meciuri urmatoare
Dificultate
VER
Uşor 1
Greu 5
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
21/05/2022
FK Orsha (G)
ByC
28/05/2022
2
Bumprom (O)
By3
04/06/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
11/06/2022
Dnepr Rogachev (O)
By3
19/06/2022
FK Zhlobin (G)
By3
26/06/2022
1
MNPZ Mozyr (O)
By3
21/05/2022
Vetka DYuSSh (G)
By3
04/06/2022
Bumprom (G)
By3
11/06/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (O)
By3
18/06/2022
Dnepr Rogachev (G)
By3
25/06/2022
FK Zhlobin (O)
By3
02/07/2022
1
Svetlogorsk (O)
By3
02/07/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
09/07/2022
Iput DYuSSh (G)
By3
16/07/2022
Vetka DYuSSh (O)
By3
30/07/2022
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
10/08/2022
Bumprom (G)
By3
13/08/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (O)
By3
20/08/2022
Dnepr Rogachev (G)
By3
27/08/2022
FK Zhlobin (O)
By3
03/09/2022
1
Svetlogorsk (G)
By3
10/09/2022
GOLHU Gomel (O)
By3
18/09/2022
Iput DYuSSh (O)
By3
25/09/2022
Svetlogorsk (G)
By3
09/07/2022
GOLHU Gomel (O)
By3
17/07/2022
Iput DYuSSh (O)
By3
30/07/2022
MNPZ Mozyr (G)
By3
10/08/2022
Vetka DYuSSh (O)
By3
13/08/2022
Bumprom (O)
By3
20/08/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (G)
By3
27/08/2022
Dnepr Rogachev (O)
By3
04/09/2022
FK Zhlobin (G)
By3
10/09/2022
1
Svetlogorsk (O)
By3
18/09/2022
GOLHU Gomel (G)
By3
24/09/2022
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program