Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
116
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1473
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2277
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
68
Favorite
Liste
[+]
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
177
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
47%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
Birmingham Legion
36%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
CS Switchbacks
42%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Fortaleza
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Atlético PR
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Boca Juniors
60%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Pronostic
Pripyat Olshany
-
DYuSSh-3 Pinsk
13°C
L
L
L
W
W
L
29/08/2021 12:30 GMT
2
0 - 6
FT
D
W
W
W
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
21
11
68
2
2
-
5
2 - 5
6.50
13°
-
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
1
99
Peste
6.50
2 - 5
6.50
13°
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
21
15
65
2
13°
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
44%
2
2
2
-
5
2 - 5
13°
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
1
99
Da
2
-
5
2 - 5
6.50
13°
-
-
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
89%
21
2
-
5
2 - 5
6.50
13°
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
25%
Oaspete -2
2
-
5
2 - 5
6.50
13°
-
FT
0 - 6
(0 - 4)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Brest Region East
By3
Pripyat Olshany
DYuSSh-3 Pinsk
29/08/2021 12:30
2
-
5
2 - 5
6.50
13°
FT
0 - 6
(0 - 4)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 29/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
35
13
11
2
0
72
7
65
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
13
5
0
8
36
44
-8
7
Granit Mikashevichi
4
13
1
1
11
18
57
-39
8
DUSSH Stolin
1
13
0
1
12
9
67
-58
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
5
FK Kobrin
16
13
5
1
7
28
43
-15
6
FK Pruzhany
10
13
3
1
9
21
76
-55
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
28
10
9
1
0
44
6
38
2
Bumprom
25
10
8
1
1
34
4
30
3
GOLHU Gomel
17
9
5
2
2
20
12
8
4
Montazhnik
16
11
4
4
3
22
22
0
5
Vertikal Kalinkovichi
11
10
3
2
5
14
32
-18
6
FK Zhlobin
6
10
1
3
6
14
38
-24
7
MNPZ Mozyr
4
10
1
1
8
7
16
-9
8
Khimik Svetlogorsk
4
10
0
4
6
10
35
-25
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
52
18
17
1
0
123
8
115
2
Cementnik
34
18
10
4
4
44
22
22
3
HCS-Olympia
33
19
9
6
4
49
27
22
4
FK Slonim Siti
33
20
10
3
7
60
41
19
5
FK Lida-2
31
19
9
4
6
32
39
-7
6
FSK Grodnensky
31
19
10
1
8
28
53
-25
7
Smena Volkovysk
29
19
8
5
6
44
45
-1
8
FK Shchuchyn
28
18
7
7
4
39
42
-3
9
Neman Mosty
23
19
7
2
10
28
34
-6
10
FK Svislach
22
20
6
4
10
36
63
-27
11
Chayka Zelva
17
19
5
2
12
29
45
-16
12
FK Oshmyany
15
19
5
0
14
27
69
-42
13
Belaya Rus
1
19
0
1
18
12
63
-51
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
48
17
16
0
1
92
12
80
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
35
17
11
2
4
43
27
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
20
17
6
2
9
30
52
-22
8
Berezino
10
17
3
1
13
24
100
-76
9
Viliya Vileyka
7
17
2
1
14
25
61
-36
10
FK Krupki
7
17
2
1
14
26
76
-50
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
43
18
13
4
1
62
10
52
2
Partizan Salihorsk
42
18
13
3
2
55
12
43
3
Neman Stolbtsy
33
19
10
3
6
54
22
32
4
Viktoriya Maryina Horka
33
17
10
3
4
50
29
21
5
Energetik-BGATU
33
18
10
3
5
50
31
19
6
FK Kletsk
31
18
9
4
5
34
43
-9
7
Stroitel Kopyl
21
17
6
3
8
28
31
-3
8
Starye Dorogi
14
18
3
5
10
21
38
-17
9
FK Slutsk-2
13
17
3
4
10
26
62
-36
10
FK Lyuban
10
18
3
1
14
27
67
-40
11
FC Veras Nesvizh
4
18
1
1
16
12
74
-62
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
15
13
1
1
48
11
37
2
FK Osipovichi
32
15
10
2
3
54
14
40
3
Gorki
27
14
9
0
5
36
17
19
4
Belshina II
22
14
7
1
6
32
24
8
5
FK Krasnopole
13
15
4
1
10
17
52
-35
6
Spartak Shklov
8
15
2
2
11
14
43
-29
7
FK Kostyukovichi
6
14
1
3
10
11
51
-40
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
3
3
0
0
14
3
11
2
FK Senno
12
3
0
2
1
2
8
-6
3
FK Miory
10
3
2
0
1
8
7
1
4
Gorodok lions
7
3
0
1
2
4
8
-4
5
FC Polotsk
6
2
1
0
1
4
5
-1
6
Dorozhnik Orsha
1
2
0
1
1
2
3
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
16
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Lepel
10
3
2
0
1
9
1
8
3
Prodtsentr Vitebsk
10
3
0
0
3
0
9
-9
4
Postavy
9
3
2
1
0
11
5
6
5
Niva Tolochin
8
3
1
1
1
2
8
-6
6
FK Chashniki
3
2
0
0
2
4
13
-9
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
PRI
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
22/08
2021
FK Ivanovo
5 - 0
(1 - 0)
Pripyat Olshany
By3
15/08
2021
Pripyat Olshany
2 - 5
(0 - 2)
Ivatsevichi
By3
08/08
2021
Nadezhda Gorodishche
4 - 3
(0 - 3)
Pripyat Olshany
By3
01/08
2021
Pripyat Olshany
8 - 1
(4 - 0)
DUSSH Stolin
By3
25/07
2021
Granit Mikashevichi
3 - 4
(0 - 1)
Pripyat Olshany
By3
17/07
2021
Pripyat Olshany
1 - 2
(0 - 1)
FK Luninets
By3
27/06
2021
Pripyat Olshany
6 - 2
(4 - 0)
FK Ivanovo
By3
19/06
2021
Ivatsevichi
9 - 0
(3 - 0)
Pripyat Olshany
By3
13/06
2021
Pripyat Olshany
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
05/06
2021
DUSSH Stolin
2 - 5
(1 - 1)
Pripyat Olshany
By3
30/05
2021
Pripyat Olshany
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
16/05
2021
FK Luninets
2 - 1
(1 - 1)
Pripyat Olshany
By3
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
06/06
2020
Pripyat Olshany
0 - 3
(0 - 0)
FK Volna Pinsk
ByC
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,0,9,14],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[5,null,8,13],"lg_373_6":[2,null,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DYU
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
21/08
2021
FK Luninets
1 - 1
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
14/08
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 1
(2 - 1)
FK Ivanovo
By3
07/08
2021
Ivatsevichi
0 - 2
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
31/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
7 - 1
(5 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
24/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 8
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
18/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
12 - 0
(10 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
10/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 2
(0 - 2)
Torpedo Zhodino
ByC
03/07
2021
DYuSSh-3 Pinsk
11 - 0
(2 - 0)
DUSSH Stolin
By3
26/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 1
(3 - 1)
FK Luninets
By3
19/06
2021
FK Ivanovo
1 - 7
(0 - 5)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
12/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 0
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
05/06
2021
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
(2 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
29/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(2 - 2)
FK Slonim
ByC
15/05
2021
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 4)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
06/06
2020
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 1
(0 - 0)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[12,2,2,16],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[11,2,null,13],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[1,null,2,3],"lg_304_6":[1,null,2,3]}
PRI
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
15/08
2021
Pripyat Olshany
2 - 5
(0 - 2)
Ivatsevichi
By3
01/08
2021
Pripyat Olshany
8 - 1
(4 - 0)
DUSSH Stolin
By3
17/07
2021
Pripyat Olshany
1 - 2
(0 - 1)
FK Luninets
By3
27/06
2021
Pripyat Olshany
6 - 2
(4 - 0)
FK Ivanovo
By3
13/06
2021
Pripyat Olshany
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
30/05
2021
Pripyat Olshany
4 - 1
(2 - 1)
Granit Mikashevichi
By3
06/06
2020
Pripyat Olshany
0 - 3
(0 - 0)
FK Volna Pinsk
ByC
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
DYU
meciuri in calitate de oaspete
Toate
21/08
2021
FK Luninets
1 - 1
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
07/08
2021
Ivatsevichi
0 - 2
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
24/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 8
(0 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
19/06
2021
FK Ivanovo
1 - 7
(0 - 5)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
05/06
2021
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
(2 - 3)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
15/05
2021
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 4)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[5,1,null,6],"lg_373_6":[5,1,null,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Pripyat Olshany
Meciuri jucate:
14
DYuSSh-3 Pinsk
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
36
2.57
3.36
47
75
4.69
0.75
12
Sub/Peste
1.5
0
14
0%
100%
2
14
13%
88%
2.5
0
14
0%
100%
5
11
31%
69%
3.5
3
11
21%
79%
5
11
31%
69%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
10
4
71%
29%
7
9
44%
56%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
14
0%
100%
7
9
44%
56%
Marcat un gol (Da/Nu)
10
4
71%
29%
13
3
81%
19%
PRI
Meciuri urmatoare
Dificultate
DYU
Uşor 1
Greu 5
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
29/08/2021
1
FK Pruzhany (O)
By3
12/09/2021
DYuSSh-3 Pinsk (O)
By3
17/04/2022
1
DUSSH Stolin (O)
By3
23/04/2022
FK Luninets (O)
By3
07/05/2022
FK Ivanovo (G)
By3
22/05/2022
Pripyat Olshany (O)
By3
29/08/2021
Niva Dolbizno (G)
By3
04/09/2021
Dinamo Brest Malorita (O)
By3
12/09/2021
3
Dinamo Brest Malorita (G)
By3
19/09/2021
3
Niva Dolbizno (O)
By3
25/09/2021
Viktoriya Maryina Horka (O)
By3
02/10/2021
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program