Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
116
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1468
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2284
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
70
Favorite
Liste
[+]
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
179
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
San Jose Earthquakes
43%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
SJE - OAR,
04:00
UsC
Orange County SC
62%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
ORC - LUN,
04:00
UsC
Sacramento Republic
40%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Charleston Battery
47%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Birmingham Legion
36%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Atlético PR
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Fortaleza
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Defensa y Justicia
43%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:00
ALR - DEF,
04:00
CS
Boca Juniors
60%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Pronostic
Nadezhda Gorodishche
-
DYuSSh-3 Pinsk
L
L
L
05/06/2021 13:00 GMT
2
2 - 4
FT
W
W
W
L
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
32
25
43
2
0
-
1
0 - 1
1.33
-
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
73
27
Sub
1.33
0 - 1
1.33
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
18
36
45
2
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
19%
2
2
0
-
1
0 - 1
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
66
34
Nu
0
-
1
0 - 1
1.33
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
75%
21
0
-
1
0 - 1
1.33
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
43%
Oaspete -0.5
0
-
1
0 - 1
1.33
-
FT
2 - 4
(2 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
DYuSSh-3 Pinsk
05/06/2021 13:00
0
-
1
0 - 1
1.33
FT
2 - 4
(2 - 3)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 05/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Ivanovo
7
3
2
1
0
8
5
3
2
DYuSSh-3 Pinsk
6
2
2
0
0
11
0
11
3
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
6
0
6
4
FK Luninets
6
2
2
0
0
3
1
2
5
Pripyat Olshany
3
3
1
0
2
5
8
-3
6
Granit Mikashevichi
1
3
0
1
2
3
12
-9
7
Nadezhda Gorodishche
0
3
0
0
3
0
4
-4
8
DUSSH Stolin
0
2
0
0
2
3
9
-6
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
9
3
3
0
0
14
1
13
2
Dinamo Brest Malorita
6
2
2
0
0
21
1
20
3
BZHS Brest
6
3
2
0
1
23
5
18
4
Krechet Bereza
4
3
1
1
1
2
7
-5
5
FK Vysokoe
4
3
1
1
1
5
11
-6
6
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
7
FK Drohichyn
0
3
0
0
3
2
20
-18
8
FK Pruzhany
0
3
0
0
3
2
25
-23
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
9
4
3
0
1
13
2
11
2
MKK-Dnepr
6
2
2
0
0
10
2
8
3
Montazhnik
6
4
1
3
0
7
5
2
4
FK Zhlobin
5
4
1
2
1
8
9
-1
5
Vertikal Kalinkovichi
4
4
1
1
2
6
17
-11
6
Khimik Svetlogorsk
3
4
0
3
1
5
11
-6
7
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
8
MNPZ Mozyr
1
4
0
1
3
1
4
-3
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
9
3
3
0
0
18
2
16
2
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
6
6
0
4
Neman Mosty
4
3
1
1
1
6
3
3
5
HCS-Olympia
4
3
1
1
1
10
9
1
6
FK Lida-2
4
2
1
1
0
7
6
1
7
Cementnik
4
3
1
1
1
7
7
0
8
Smena Volkovysk
4
3
1
1
1
6
6
0
9
FK Oshmyany
3
3
1
0
2
6
12
-6
10
FK Shchuchyn
2
2
0
2
0
5
5
0
11
FK Svislach
2
3
0
2
1
6
9
-3
12
FK Slonim Siti
1
3
0
1
2
3
9
-6
13
Belaya Rus
0
3
0
0
3
3
13
-10
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
12
4
4
0
0
8
1
7
2
SMI Autotrans
10
4
3
1
0
27
11
16
3
FK Uzda
7
3
2
1
0
16
5
11
4
FC Molodechno
6
2
2
0
0
21
1
20
5
Viliya Vileyka
6
4
2
0
2
13
5
8
6
Falko Cherkassy
6
4
2
0
2
6
4
2
7
FC Smolevichi
3
3
1
0
2
3
4
-1
8
Livadija
0
3
0
0
3
5
19
-14
9
FK Krupki
0
4
0
0
4
3
26
-23
10
Berezino
0
3
0
0
3
1
27
-26
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
12
4
4
0
0
22
2
20
2
FK Kletsk
9
3
3
0
0
7
2
5
3
Partizan Salihorsk
7
3
2
1
0
11
4
7
4
Neman Stolbtsy
6
3
2
0
1
9
3
6
5
Starye Dorogi
4
3
1
1
1
5
5
0
6
Viktoriya Maryina Horka
4
4
1
1
2
8
9
-1
7
Energetik-BGATU
3
3
1
0
2
6
7
-1
8
Stroitel Kopyl
3
2
1
0
1
2
6
-4
9
FC Veras Nesvizh
1
3
0
1
2
0
10
-10
10
FK Lyuban
0
3
0
0
3
2
10
-8
11
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
3
17
-14
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
8
2
6
3
Belshina II
3
2
1
0
1
3
1
2
4
Gorki
3
2
1
0
1
3
2
1
5
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
3
6
-3
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Spartak Shklov
0
3
0
0
3
2
10
-8
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dorozhnik Orsha
9
3
3
0
0
10
3
7
2
Gazovik Vitebsk
6
2
2
0
0
16
0
16
3
Gorodok lions
6
3
2
0
1
3
6
-3
4
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Prodtsentr Vitebsk
0
2
0
0
2
2
4
-2
6
FK Chashniki
0
3
0
0
3
0
19
-19
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
9
3
3
0
0
9
4
5
2
FK Senno
6
2
2
0
0
4
1
3
3
FC Polotsk
3
3
1
0
2
5
5
0
4
FK Glubokoe
3
2
1
0
1
4
4
0
5
FK Lepel
0
2
0
0
2
2
5
-3
6
Postavy
0
2
0
0
2
1
6
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
NAD
meciuri
Toate
30/05
2021
FK Ivanovo
2 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
16/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
DYU
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
29/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
3 - 2
(2 - 2)
FK Slonim
ByC
15/05
2021
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 4)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/05
2021
DYuSSh-3 Pinsk
5 - 0
( - )
Pripyat Olshany
By3
21/11
2020
Shakhtyor Petrikov
2 - 1
(1 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
14/11
2020
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Osipovichi
By3
07/11
2020
Dnepr Mogilev
4 - 0
(1 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
NAD
gazde meciuri:
Toate
16/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
DYU
meciuri in calitate de oaspete
Toate
15/05
2021
Granit Mikashevichi
0 - 6
(0 - 4)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
21/11
2020
Shakhtyor Petrikov
2 - 1
(1 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
07/11
2020
Dnepr Mogilev
4 - 0
(1 - 0)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Nadezhda Gorodishche
Meciuri jucate:
3
DYuSSh-3 Pinsk
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
0
0
1.33
4
17
2.83
1.33
8
Sub/Peste
1.5
2
1
67%
33%
0
6
0%
100%
2.5
3
0
100%
0%
1
5
17%
83%
3.5
3
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
0
3
0%
100%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
3
0%
100%
3
3
50%
50%
Marcat un gol (Da/Nu)
0
3
0%
100%
5
1
83%
17%
NAD
Meciuri urmatoare
Dificultate
DYU
Uşor 1
Greu 5
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
05/06/2021
1
Pripyat Olshany (O)
By3
13/06/2021
Granit Mikashevichi (G)
By3
20/06/2021
2
DUSSH Stolin (O)
By3
26/06/2021
FK Luninets (O)
By3
10/07/2021
Ivatsevichi (O)
By3
17/07/2021
2
Nadezhda Gorodishche (O)
By3
05/06/2021
Ivatsevichi (G)
By3
12/06/2021
2
FK Ivanovo (O)
By3
19/06/2021
FK Luninets (G)
By3
26/06/2021
DUSSH Stolin (G)
By3
03/07/2021
Torpedo Zhodino (G)
ByC
10/07/2021
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program