Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
59
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
23
Pronosticuri maine
57
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
350
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
713
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
32
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
167
African
6
Asiatic
72
Australijski
45
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Olimp-Dolgiye Prudy-2
-
Zenit-2
6°C
D
L
W
W
D
L
30/04/2022 15:00 GMT
1
1 - 0
FT
W
L
L
W
W
L
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
34
34
32
1
1
-
0
1 - 0
2.00
6°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
60
40
Sub
2.00
1 - 0
2.00
6°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
35
36
29
X
6°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
12%
X
1
1
-
0
1 - 0
6°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
51
49
Nu
1
-
0
1 - 0
2.00
6°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
68%
1X
1
-
0
1 - 0
2.00
6°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
34%
Gazda 0
1
-
0
1 - 0
2.00
6°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 27, Relegation Group
Ru3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Zenit-2
30/04/2022 15:00
1
-
0
1 - 0
2.00
6°
FT
1 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 30/04/2022
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Tver
41
18
12
5
1
32
14
18
2
FK Leningradets
40
18
12
4
2
42
17
25
3
Krasava Odintsovo
31
18
9
4
5
28
14
14
4
Dynamo Petersburg
28
18
8
4
6
25
22
3
5
Zvezda SPb
26
18
8
2
8
26
23
3
6
Kairat Moskva
23
18
6
5
7
23
28
-5
7
Zenit-2
19
18
5
4
9
25
40
-15
8
Luki-Energiya
15
18
4
3
11
16
36
-20
9
Baltika-BFU
14
18
4
2
12
17
27
-10
10
FK Chita
13
18
2
7
9
14
27
-13
11
FK Smolensk
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Shinnik Yaroslavl
52
20
17
1
2
38
8
30
2
Dynamo-2 Moscow
38
20
10
8
2
40
17
23
3
Kazanka Moscow
31
20
9
4
7
25
17
8
4
FK Yenisey-2
30
20
9
3
8
24
27
-3
5
FK Murom
28
20
7
7
6
26
18
8
6
Volna Nizhegorodskaya
28
20
8
4
8
28
31
-3
7
Olimp-Dolgiye Prudy-2
26
20
7
5
8
27
24
3
8
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
18
36
-18
9
Torpedo Vladimir
18
20
5
3
12
16
35
-19
10
Znamya Truda
16
20
5
4
11
25
32
-7
11
FC Chertanovo
15
21
4
3
14
16
46
-30
Promotion
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Tver
7
3
2
1
0
12
6
6
2
Kairat Moskva
7
3
2
1
0
6
2
4
3
Shinnik Yaroslavl
7
3
2
1
0
6
4
2
4
Zvezda SPb
6
3
2
0
1
5
2
3
5
FK Murom
6
3
2
0
1
3
1
2
6
Krasava Odintsovo
4
3
1
1
1
7
5
2
7
FK Yenisey-2
4
3
1
1
1
3
5
-2
8
FK Leningradets
3
3
1
0
2
6
3
3
9
Dynamo-2 Moscow
3
3
1
0
2
7
6
1
10
Dynamo Petersburg
3
3
1
0
2
3
6
-3
11
Kazanka Moscow
1
3
0
1
2
2
9
-7
12
Volna Nizhegorodskaya
0
3
0
0
3
3
14
-11
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Luki-Energiya
6
3
2
0
1
6
4
2
2
Torpedo Vladimir
6
3
2
0
1
4
3
1
3
Baltika-BFU
5
3
1
2
0
4
3
1
4
FC Chertanovo
4
2
1
1
0
3
0
3
5
Znamya Truda
3
2
1
0
1
4
2
2
6
FK Chita
3
2
1
0
1
2
2
0
7
Zenit-2
3
3
1
0
2
7
8
-1
8
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1
1
0
1
0
2
2
0
9
Khimik Dzerzhinsk
0
3
0
0
3
4
12
-8
Relegation
OLI
meciuri
Toate
16/04
2022
Olimp-Dolgiye Prudy-2
2 - 2
(1 - 1)
Baltika-BFU
Ru3
14/11
2021
Shinnik Yaroslavl
2 - 1
(0 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
10/11
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3 - 0
(2 - 0)
Znamya Truda
Ru3
04/11
2021
Volna Nizhegorodskaya
1 - 3
(0 - 1)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
30/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 1)
FK Murom
Ru3
25/10
2021
Dynamo-2 Moscow
3 - 2
(2 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
19/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
0 - 2
(0 - 2)
Kazanka Moscow
Ru3
14/10
2021
Torpedo Vladimir
0 - 3
(0 - 2)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
04/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
30/09
2021
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
25/09
2021
FK Yenisey-2
3 - 2
(1 - 1)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
18/09
2021
Znamya Truda
1 - 2
(1 - 2)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
14/09
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 0)
Volna Nizhegorodskaya
Ru3
10/09
2021
FK Murom
0 - 0
(0 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
04/09
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
29/08
2021
Kazanka Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
20/08
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
07/08
2021
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(0 - 0)
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Ru3
01/08
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
2 - 1
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
25/07
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 2
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
18/07
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 0
(1 - 0)
Shinnik Yaroslavl
Ru3
03/04
2022
Olimp-Dolgiye Prudy-2
0 - 1
( - )
Luki-Energiya
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,6,9,22],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[7,6,9,22],"lg_279_6":[2,2,2,6]}
ZEN
meciuri
Toate
24/04
2022
Zenit-2
6 - 2
(1 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
16/04
2022
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
10/04
2022
Zenit-2
0 - 4
(0 - 2)
Znamya Truda
Ru3
04/04
2022
FC Chertanovo
0 - 8
(0 - 2)
Zenit-2
Ru3
14/11
2021
Zenit-2
5 - 3
(3 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
10/11
2021
Baltika-BFU
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
31/10
2021
FK Leningradets
7 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
25/10
2021
Zenit-2
1 - 1
(0 - 1)
FC Tver
Ru3
19/10
2021
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
14/10
2021
Zenit-2
1 - 0
(0 - 0)
Krasava Odintsovo
Ru3
10/10
2021
Kairat Moskva
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/10
2021
Zenit-2
1 - 2
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
30/09
2021
Zvezda SPb
3 - 0
(2 - 0)
Zenit-2
Ru3
18/09
2021
Zenit-2
2 - 1
(1 - 1)
Baltika-BFU
Ru3
10/09
2021
Zenit-2
1 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
04/09
2021
FC Tver
2 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru3
28/08
2021
Zenit-2
4 - 0
(1 - 0)
FK Chita
Ru3
21/08
2021
Krasava Odintsovo
6 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
15/08
2021
Zenit-2
1 - 2
(0 - 1)
Kairat Moskva
Ru3
07/08
2021
Dynamo Petersburg
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
01/08
2021
Zenit-2
2 - 1
(1 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
18/07
2021
Luki-Energiya
3 - 3
(3 - 2)
Zenit-2
Ru3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,4,11,22],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_279":[7,4,11,22],"lg_279_6":[3,null,3,6]}
OLI
gazde meciuri:
Toate
16/04
2022
Olimp-Dolgiye Prudy-2
2 - 2
(1 - 1)
Baltika-BFU
Ru3
10/11
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3 - 0
(2 - 0)
Znamya Truda
Ru3
30/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 1)
FK Murom
Ru3
19/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
0 - 2
(0 - 2)
Kazanka Moscow
Ru3
04/10
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
14/09
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 0)
Volna Nizhegorodskaya
Ru3
04/09
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 1
(0 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
20/08
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3 - 1
(1 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
01/08
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
2 - 1
(0 - 1)
FC Chertanovo
Ru3
25/07
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 2
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
18/07
2021
Olimp-Dolgiye Prudy-2
1 - 0
(1 - 0)
Shinnik Yaroslavl
Ru3
03/04
2022
Olimp-Dolgiye Prudy-2
0 - 1
( - )
Luki-Energiya
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
4
67%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,5,3,12],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_279":[4,5,3,12],"lg_279_6":[1,4,1,6]}
ZEN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
16/04
2022
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/04
2022
FC Chertanovo
0 - 8
(0 - 2)
Zenit-2
Ru3
10/11
2021
Baltika-BFU
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
31/10
2021
FK Leningradets
7 - 1
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
19/10
2021
FK Chita
1 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
10/10
2021
Kairat Moskva
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
30/09
2021
Zvezda SPb
3 - 0
(2 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/09
2021
FC Tver
2 - 2
(1 - 1)
Zenit-2
Ru3
21/08
2021
Krasava Odintsovo
6 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
07/08
2021
Dynamo Petersburg
2 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
18/07
2021
Luki-Energiya
3 - 3
(3 - 2)
Zenit-2
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,2,8,11],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_279":[1,2,8,11],"lg_279_6":[1,null,5,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Olimp-Dolgiye Prudy-2
Meciuri jucate:
22
Zenit-2
Meciuri jucate:
22
Goluri
(Marcate/Primite)
29
1.32
1.23
27
40
1.82
2.18
48
Sub/Peste
1.5
5
17
23%
77%
2
20
9%
91%
2.5
11
11
50%
50%
5
17
23%
77%
3.5
17
5
77%
23%
13
9
59%
41%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
13
9
59%
41%
13
9
59%
41%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
18
18%
82%
3
19
14%
86%
Marcat un gol (Da/Nu)
16
6
73%
27%
16
6
73%
27%
OLI
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZEN
Uşor 1
Greu 5
Zenit-2 (G)
Ru3
30/04/2022
4
Luki-Energiya (O)
Ru3
07/05/2022
1
Baltika-BFU (O)
Ru3
22/05/2022
2
FK Chita (G)
Ru3
28/05/2022
2
Zenit-2 (O)
Ru3
05/06/2022
4
Olimp-Dolgiye Prudy-2 (O)
Ru3
30/04/2022
4
FC Chertanovo (G)
Ru3
08/05/2022
2
Znamya Truda (O)
Ru3
14/05/2022
3
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
22/05/2022
4
Khimik Dzerzhinsk (O)
Ru3
27/05/2022
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2 (G)
Ru3
05/06/2022
4
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program