Ligile mele
SUA
[+]
MLS
15
Fotbal
Pronosticuri azi
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
9
Pronosticuri maine
345
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
871
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1778
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
17
Favorite
Liste
[+]
Britanic
41
Top European
37
European
398
American
55
African
28
Asiatic
119
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
2
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
Bundesliga
9
Serie A
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
10
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
2
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Leicester City
47%
Probabilitatea de a câștiga
29/04/2024 21:00
PNE - LEI,
21:00
CH
Brommapojkarna
36%
Probabilitatea de a remiza
29/04/2024 19:00
BRO - GOT,
19:00
Se1
ADO Den Haag
45%
Probabilitatea de a câștiga
29/04/2024 20:00
JON - ADO,
20:00
Nl2
Palmeiras
39%
Probabilitatea de a remiza
30/04/2024 01:00
SAP - PAL,
01:00
Br1
Racing Ferrol
41%
Probabilitatea de a câștiga
29/04/2024 20:30
FER - CD ,
20:30
Es2
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
Zenit-2
-
Zvezda SPb
20°C
D
W
W
D
D
W
01/08/2021 12:00 GMT
1
2 - 1
FT
W
W
W
W
W
W
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
44
32
24
1
2
-
1
2 - 1
2.54
20°
1.70
1.70
4.00
4.00
-1
1
1
FT
2 - 1
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
49
51
Peste
2.54
2 - 1
2.54
20°
1.67
2.15
1.67
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
20
37
43
2
20°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
19%
2
1
2
-
1
2 - 1
20°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
36
64
Da
2
-
1
2 - 1
2.54
20°
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
76%
1X
2
-
1
2 - 1
2.54
20°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
44%
Gazda -0.5
2
-
1
2 - 1
2.54
20°
1.75
FT
2 - 1
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Group 1
Ru3
Zenit-2
Zvezda SPb
01/08/2021 12:00
2
-
1
2 - 1
2.54
20°
FT
2 - 1
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
12/11
2020
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
07/11
2020
Zenit-2
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
09/11
2019
Zenit-2
2 - 0
(0 - 0)
Zvezda SPb
Ru3
16/08
2019
Zvezda SPb
0 - 2
(0 - 1)
Zenit-2
Ru3
Zenit-2
3
75%
Egalitati
1
25%
Zvezda SPb
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_279":[3,1,null,4],"lg_279_6":[3,1,null,4]}
Clasare 01/08/2021
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zvezda SPb
6
2
2
0
0
3
1
2
2
FC Tver
4
2
1
1
0
4
2
2
3
Dynamo Petersburg
3
1
1
0
0
3
2
1
4
FK Leningradets
2
2
0
2
0
3
3
0
5
Zenit-2
1
1
0
1
0
3
3
0
6
Kairat Moskva
1
1
0
1
0
2
2
0
7
FK Chita
1
1
0
1
0
1
1
0
8
Luki-Energiya
1
2
0
1
1
3
4
-1
9
Krasava Odintsovo
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
FK Smolensk
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Baltika-BFU
0
2
0
0
2
3
5
-2
Promotion
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Yenisey-2
6
2
2
0
0
3
1
2
2
Volna Nizhegorodskaya
4
2
1
1
0
5
4
1
3
Olimp-Dolgiye Prudy-2
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Shinnik Yaroslavl
3
2
1
0
1
1
1
0
5
Dynamo-2 Moscow
2
2
0
2
0
2
2
0
6
Znamya Truda
1
2
1
1
0
5
2
3
7
FC Chertanovo
1
1
0
1
0
0
0
0
8
FK Murom
1
1
0
1
0
0
0
0
9
Kazanka Moscow
1
2
0
1
1
3
4
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
1
2
0
1
1
0
1
-1
11
Torpedo Vladimir
0
2
0
0
2
1
5
-4
Promotion
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Shinnik Yaroslavl
27
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Tver
23
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Leningradets
20
0
0
0
0
0
0
0
4
Volna Nizhegorodskaya
15
0
0
0
0
0
0
0
5
Krasava Odintsovo
15
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Murom
12
0
0
0
0
0
0
0
7
Dynamo-2 Moscow
12
0
0
0
0
0
0
0
8
Kazanka Moscow
9
0
0
0
0
0
0
0
9
Dynamo Petersburg
9
0
0
0
0
0
0
0
10
Kairat Moskva
9
0
0
0
0
0
0
0
11
Zvezda SPb
7
0
0
0
0
0
0
0
12
FK Yenisey-2
7
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2
16
0
0
0
0
0
0
0
2
FC Chertanovo
11
0
0
0
0
0
0
0
3
Khimik Dzerzhinsk
10
0
0
0
0
0
0
0
4
Zenit-2
10
0
0
0
0
0
0
0
5
Znamya Truda
10
0
0
0
0
0
0
0
6
Torpedo Vladimir
8
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Chita
8
0
0
0
0
0
0
0
8
Luki-Energiya
8
0
0
0
0
0
0
0
9
Baltika-BFU
7
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
ZEN
meciuri
Toate
18/07
2021
Luki-Energiya
3 - 3
(3 - 2)
Zenit-2
Ru3
15/06
2021
FK Smolensk
1 - 3
(0 - 1)
Zenit-2
Ru3
10/06
2021
Zenit-2
2 - 0
(2 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
04/06
2021
Zenit-2
2 - 2
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
30/05
2021
Dynamo-2 Moscow
2 - 2
(0 - 1)
Zenit-2
Ru3
24/05
2021
Rodina Moscow
1 - 2
(1 - 2)
Zenit-2
Ru3
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_279":[3,3,null,6],"lg_279_6":[3,3,null,6]}
ZVE
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
28/07
2021
Zvezda SPb
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
RuC
24/07
2021
Zvezda SPb
1 - 0
(0 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
18/07
2021
Zvezda SPb
2 - 1
(1 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
14/07
2021
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
Zvezda SPb
RuC
15/06
2021
Luki-Energiya
0 - 3
( - )
Zvezda SPb
Ru3
10/06
2021
Zvezda SPb
4 - 1
(2 - 0)
FK Smolensk
Ru3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[6,0,0,6],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_279":[4,null,null,4],"lg_279_6":[4,null,null,4],"lg_335":[2,null,null,2],"lg_335_6":[2,null,null,2]}
ZEN
gazde meciuri:
Toate
10/06
2021
Zenit-2
2 - 0
(2 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
04/06
2021
Zenit-2
2 - 2
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
Victorii
1
50%
Egalitati
1
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_279":[1,1,null,2],"lg_279_6":[1,1,null,2]}
ZVE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - West
Kubok
14/07
2021
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
Zvezda SPb
RuC
15/06
2021
Luki-Energiya
0 - 3
( - )
Zvezda SPb
Ru3
Victorii
2
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_279":[1,null,null,1],"lg_279_6":[1,null,null,1],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Zenit-2
Meciuri jucate:
6
Zvezda SPb
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
14
2.33
1.5
9
13
2.17
0.33
2
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
2.5
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
3.5
2
4
33%
67%
5
1
83%
17%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
Marcat un gol (Da/Nu)
6
0
100%
0%
6
0
100%
0%
ZEN
Meciuri urmatoare
Dificultate
ZVE
Uşor 1
Greu 5
Zvezda SPb (G)
Ru3
01/08/2021
3
Dynamo Petersburg (O)
Ru3
07/08/2021
1
Kairat Moskva (G)
Ru3
15/08/2021
3
Krasava Odintsovo (O)
Ru3
21/08/2021
3
FK Chita (G)
Ru3
28/08/2021
2
FC Tver (O)
Ru3
04/09/2021
5
Zenit-2 (O)
Ru3
01/08/2021
4
FK Leningradets (G)
RuC
11/08/2021
5
Dynamo Petersburg (G)
Ru3
15/08/2021
1
Kairat Moskva (O)
Ru3
21/08/2021
3
Krasava Odintsovo (G)
Ru3
30/08/2021
3
FK Chita (G)
Ru3
03/09/2021
2
Vezi complet
<
Aprilie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program