Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
95
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
276
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
559
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
814
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
50
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
112
American
157
African
10
Asiatic
82
Australijski
33
Internaţional
14
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
6
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
5
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
6
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Khimik Svetlogorsk
-
Montazhnik
13°C
D
L
W
D
L
L
22/05/2021 00:00 GMT
X
2 - 2
FT
D
D
L
L
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
28
37
35
X
1
-
1
1 - 1
0.00
13°
-
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
100
0
Sub
0.00
1 - 1
0.00
13°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
39
39
22
1
13°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
14%
1
X
1
-
1
1 - 1
13°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
0.00
13°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
72%
X2
1
-
1
1 - 1
0.00
13°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
65%
Gazda +0.5
1
-
1
1 - 1
0.00
13°
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
Montazhnik
22/05/2021 00:00
1
-
1
1 - 1
0.00
13°
FT
2 - 2
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 22/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
6
2
2
0
0
11
0
11
2
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
6
0
6
3
FK Luninets
6
2
2
0
0
3
1
2
4
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
5
1
5
Granit Mikashevichi
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Nadezhda Gorodishche
0
2
0
0
2
0
2
-2
7
DUSSH Stolin
0
2
0
0
2
3
9
-6
8
Pripyat Olshany
0
2
0
0
2
1
7
-6
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
6
2
2
0
0
21
1
20
2
Niva Dolbizno
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Krechet Bereza
4
2
1
1
0
2
1
1
4
BZHS Brest
3
2
1
0
1
10
4
6
5
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
6
FK Vysokoe
1
2
0
1
1
2
9
-7
7
FK Drohichyn
0
2
0
0
2
1
7
-6
8
FK Pruzhany
0
2
0
0
2
0
22
-22
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
6
2
2
0
0
10
2
8
2
Bumprom
6
2
2
0
0
7
0
7
3
FK Zhlobin
2
2
0
2
0
5
5
0
4
Montazhnik
2
2
0
2
0
3
3
0
5
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
6
Khimik Svetlogorsk
1
2
0
1
1
3
9
-6
7
Vertikal Kalinkovichi
1
2
0
1
1
2
9
-7
8
MNPZ Mozyr
0
2
0
0
2
1
3
-2
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
6
2
2
0
0
9
0
9
2
Cementnik
4
2
1
1
0
5
4
1
3
Neman Mosty
3
2
1
0
1
5
2
3
4
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
2
0
2
5
HCS-Olympia
3
2
1
0
1
7
6
1
6
FK Oshmyany
3
2
1
0
1
4
3
1
7
Smena Volkovysk
3
2
1
0
1
3
3
0
8
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
2
5
-3
9
FK Shchuchyn
2
2
0
2
0
5
5
0
10
FK Svislach
2
2
0
2
0
5
5
0
11
FK Lida-2
1
1
0
1
0
4
4
0
12
FK Slonim Siti
0
2
0
0
2
2
8
-6
13
Belaya Rus
0
2
0
0
2
3
11
-8
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
6
0
6
2
FK Kolos
6
2
2
0
0
3
1
2
3
SMI Autotrans
4
2
1
1
0
11
5
6
4
FK Uzda
4
2
1
1
0
6
5
1
5
FC Molodechno
3
1
1
0
0
7
1
6
6
FC Smolevichi
3
2
1
0
1
3
2
1
7
FK Krupki
0
2
0
0
2
1
3
-2
8
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
1
4
-3
9
Berezino
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Livadija
0
2
0
0
2
1
12
-11
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
6
2
2
0
0
11
1
10
2
Viktoriya Maryina Horka
4
2
1
1
0
5
1
4
3
Partizan Salihorsk
4
2
1
1
0
5
3
2
4
Neman Stolbtsy
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Energetik-BGATU
3
2
1
0
1
5
2
3
6
FK Kletsk
3
1
1
0
0
2
0
2
7
Stroitel Kopyl
3
1
1
0
0
2
0
2
8
Starye Dorogi
3
2
1
0
1
5
5
0
9
FK Lyuban
0
2
0
0
2
2
9
-7
10
FK Slutsk-2
0
2
0
0
2
2
11
-9
11
FC Veras Nesvizh
0
2
0
0
2
0
10
-10
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Dnepr Mogilev II
6
2
2
0
0
6
2
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
3
0
3
4
Belshina II
3
1
1
0
0
3
0
3
5
FK Krasnopole
0
2
0
0
2
2
6
-4
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Spartak Shklov
0
3
0
0
3
2
10
-8
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
6
2
2
0
0
16
0
16
2
Dorozhnik Orsha
6
2
2
0
0
5
3
2
3
Niva Tolochin
3
2
1
0
1
5
3
2
4
Gorodok lions
3
2
1
0
1
2
6
-4
5
Prodtsentr Vitebsk
0
2
0
0
2
2
4
-2
6
FK Chashniki
0
2
0
0
2
0
14
-14
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
6
2
2
0
0
7
3
4
2
FK Senno
6
2
2
0
0
4
1
3
3
FC Polotsk
3
2
1
0
1
4
3
1
4
FK Glubokoe
3
2
1
0
1
4
4
0
5
FK Lepel
0
2
0
0
2
2
5
-3
6
PMC Pastavy
0
2
0
0
2
1
6
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
KHI
meciuri
Toate
Pershaya Liga
Second League
16/05
2021
FK Zhlobin
3 - 3
(1 - 3)
Khimik Svetlogorsk
By3
01/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 6
( - )
Bumprom
By3
05/12
2020
FC Molodechno
0 - 4
(0 - 2)
Khimik Svetlogorsk
By2
28/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
( - )
FC Molodechno
By2
21/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 1
(0 - 0)
FC Gomel
By2
15/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 4
(0 - 2)
Lokomotiv Gomel
By2
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_180":[1,1,2,4],"lg_180_6":[1,1,2,4],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
MON
meciuri
Toate
15/05
2021
Montazhnik
1 - 1
(1 - 1)
GOLHU Gomel
By3
01/05
2021
FK Zhlobin
2 - 2
( - )
Montazhnik
By3
05/11
2016
Montazhnik
0 - 2
( - )
FK Volna Pinsk
By3
29/10
2016
Viktoriya Maryina Horka
2 - 1
( - )
Montazhnik
By3
23/10
2016
Montazhnik
0 - 1
( - )
Dyussh-DSK
By3
16/10
2016
Zabudova-2007
3 - 0
( - )
Montazhnik
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
2
33%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[0,2,4,6],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_373":[null,2,4,6],"lg_373_6":[null,2,4,6]}
KHI
gazde meciuri:
Toate
Pershaya Liga
Second League
01/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 6
( - )
Bumprom
By3
28/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
( - )
FC Molodechno
By2
21/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 1
(0 - 0)
FC Gomel
By2
15/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 4
(0 - 2)
Lokomotiv Gomel
By2
Victorii
0
0%
Egalitati
1
25%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_180":[null,1,2,3],"lg_180_6":[null,1,2,3],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
MON
meciuri in calitate de oaspete
Toate
01/05
2021
FK Zhlobin
2 - 2
( - )
Montazhnik
By3
29/10
2016
Viktoriya Maryina Horka
2 - 1
( - )
Montazhnik
By3
16/10
2016
Zabudova-2007
3 - 0
( - )
Montazhnik
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
33%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Khimik Svetlogorsk
Meciuri jucate:
6
Montazhnik
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
7
1.17
2.33
14
4
0.67
1.83
11
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
2
4
33%
67%
5
1
83%
17%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
KHI
Meciuri urmatoare
Dificultate
MON
Uşor 1
Greu 5
Montazhnik (G)
By3
22/05/2021
MNPZ Mozyr (G)
By3
29/05/2021
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
06/06/2021
GOLHU Gomel (G)
By3
12/06/2021
MKK-Dnepr (O)
By3
19/06/2021
2
Bumprom (O)
By3
07/08/2021
1
Khimik Svetlogorsk (O)
By3
22/05/2021
1
Bumprom (G)
By3
29/05/2021
1
MNPZ Mozyr (O)
By3
06/06/2021
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
19/06/2021
MKK-Dnepr (G)
By3
04/07/2021
2
FK Zhlobin (G)
By3
07/08/2021
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program