Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
388
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
14
Pronosticuri maine
279
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
992
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
95
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
132
American
133
African
49
Asiatic
91
Australijski
36
Internaţional
40
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Probabilitatea de a remiza
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Probabilitatea de a câștiga
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Probabilitatea de a câștiga
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Probabilitatea de a remiza
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Pronostic
Klimovichy
-
Niva Chavusy
W
W
L
L
W
W
16/07/2023 13:00 GMT
1
3 - 0
FT
L
L
L
L
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
71
9
20
1
1
-
0
1 - 0
1.88
-
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
62
38
Sub
1.88
1 - 0
1.88
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
19
51
30
X
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
36%
X
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
51
49
Nu
1
-
0
1 - 0
1.88
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
91%
12
1
-
0
1 - 0
1.88
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
71%
Gazda -0.75
1
-
0
1 - 0
1.88
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Niva Chavusy
16/07/2023 13:00
1
-
0
1 - 0
1.88
FT
3 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
1
100%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Clasare 16/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
20
8
6
2
0
26
3
23
2
Viktoriya Maryina Horka
19
8
6
1
1
37
10
27
3
Livadija
16
8
5
1
2
21
13
8
4
Molodechno-2018 II
15
8
5
0
3
27
12
15
5
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
38
14
24
6
Berezino
6
8
2
0
6
14
44
-30
7
Viliya Vileyka
4
8
1
1
6
10
44
-34
8
FK Krupki
0
8
0
0
8
5
38
-33
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
21
8
7
0
1
48
2
46
2
Bobovnya
20
9
6
2
1
20
8
12
3
Neman Stolbtsy
16
8
5
1
2
29
12
17
4
FS Respect
14
9
4
2
3
18
18
0
5
FK Slutsk-2
10
9
3
1
5
10
23
-13
6
FK Kletsk
6
9
1
3
5
8
28
-20
7
FK Lyuban
5
8
1
2
5
3
21
-18
8
Starye Dorogi
3
8
0
3
5
5
29
-24
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
27
9
9
0
0
34
8
26
2
Gorki
24
9
8
0
1
66
2
64
3
Klimovichy
21
9
7
0
2
26
13
13
4
FK Krasnopole
18
9
6
0
3
29
23
6
5
FK Kostyukovichi
13
9
4
1
4
15
13
2
6
Slavgorod
8
9
2
2
5
12
30
-18
7
Niva Chavusy
7
9
2
1
6
14
13
1
8
Dribin
6
9
2
0
7
13
51
-38
9
Sozh Krichev
5
9
1
2
6
21
29
-8
10
Vikhra
3
9
1
0
8
10
58
-48
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
19
7
6
1
0
37
6
31
2
Torpeda
17
7
5
2
0
46
6
40
3
Drut Belynichi
13
7
4
1
2
29
11
18
4
Spartak Shklov
12
7
4
0
3
13
12
1
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Ptich
6
7
2
0
5
8
28
-20
7
Kolos Kirovsk
3
7
1
0
6
14
40
-26
8
Bykhov
3
7
1
0
6
6
48
-42
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
70
4
66
2
Pripyat Olshany
25
9
8
1
0
48
12
36
3
Gantsevichi
20
11
5
5
1
37
19
18
4
Volna Pinsk II
15
10
4
3
3
22
28
-6
5
Nadezhda Gorodishche
14
10
4
2
4
33
25
8
6
FC Mikashevichi
11
10
3
2
5
13
22
-9
7
DUSSH Stolin
10
11
2
4
5
12
29
-17
8
FK Ivanovo
9
10
2
3
5
18
22
-4
9
FK Luninets
7
9
2
1
6
19
23
-4
10
Volat Lyakhavichi
1
12
0
1
11
8
96
-88
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MNPZ Mozyr
25
10
8
1
1
44
9
35
2
GOLHU Gomel
24
10
8
0
2
44
10
34
3
Vertikal Kalinkovichi
22
10
7
1
2
34
13
21
4
Iput DYuSSh
15
10
5
0
5
18
18
0
5
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
3
3
4
16
15
1
6
Svetlogorsk
6
9
2
0
7
10
33
-23
7
FK Zhlobin
6
10
2
0
8
10
39
-29
8
Dnepr Rogachev
4
9
1
1
7
15
54
-39
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
24
8
8
0
0
35
11
24
2
FK Shchuchyn
12
8
4
0
4
24
12
12
3
Fakel Novogrudok
12
7
4
0
3
16
12
4
4
Smorgon II
11
7
3
2
2
14
17
-3
5
FK Lida-2
7
7
2
1
4
11
13
-2
6
Ostrovets II
5
7
1
2
4
5
15
-10
7
FK Oshmyany
4
8
1
1
6
4
29
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
7
6
1
0
30
8
22
2
Neman Mosty
14
7
4
2
1
14
8
6
3
FSK Grodnensky
13
10
4
1
5
13
21
-8
4
Smena Volkovysk
12
8
4
0
4
24
19
5
5
FK Svislach
12
8
4
0
4
11
14
-3
6
Chayka Zelva
9
10
3
0
7
16
27
-11
7
FK Slonim Siti
2
6
0
2
4
9
20
-11
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
24
9
8
0
1
28
5
23
2
FK Miory
24
9
8
0
1
36
16
20
3
Niva Tolochin
15
9
5
0
4
15
14
1
4
FK Senno
14
9
4
2
3
33
19
14
5
DYuSSh Orsha
14
9
4
2
3
28
14
14
6
Gorodok lions
7
9
2
1
6
40
30
10
7
FC Polotsk
6
9
2
0
7
20
25
-5
8
FK Glubokoe
5
9
1
2
6
12
43
-31
9
FK Lepel
4
9
1
1
7
6
63
-57
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
31
11
10
1
0
84
2
82
2
Krechet Bereza
27
11
9
0
2
40
20
20
3
Ivatsevichi
22
10
7
1
2
47
10
37
4
FK Vysokoe
22
10
7
1
2
42
22
20
5
Agro-Pelishche
19
10
6
1
3
38
20
18
6
FK Kobrin
15
10
5
0
5
25
39
-14
7
Kommunalnik Beloozersk
7
12
2
1
9
8
35
-27
8
FK Drohichyn
6
10
2
0
8
17
57
-40
9
Port SK
4
11
1
1
9
10
57
-47
10
FK Pruzhany
3
11
1
0
10
11
60
-49
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
KLI
meciuri
Toate
08/07
2023
Klimovichy
3 - 1
( - )
Dribin
By3
02/07
2023
Sozh Krichev
1 - 4
( - )
Klimovichy
By3
24/06
2023
Gorki
7 - 0
( - )
Klimovichy
By3
17/06
2023
Klimovichy
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
10/06
2023
FK Kostyukovichi
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
04/06
2023
Klimovichy
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
27/05
2023
Slavgorod
0 - 6
( - )
Klimovichy
By3
20/05
2023
Klimovichy
8 - 1
( - )
Vikhra
By3
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[7,null,2,9],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
NIV
meciuri
Toate
08/07
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
01/07
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Servolyuks
By3
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
17/06
2023
Niva Chavusy
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
04/06
2023
Niva Chavusy
5 - 0
( - )
Vikhra
By3
28/05
2023
Niva Chavusy
1 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,6,9],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,1,6,9],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
KLI
gazde meciuri:
Toate
08/07
2023
Klimovichy
3 - 1
( - )
Dribin
By3
17/06
2023
Klimovichy
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
04/06
2023
Klimovichy
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
20/05
2023
Klimovichy
8 - 1
( - )
Vikhra
By3
Victorii
3
75%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_373":[3,null,1,4],"lg_373_6":[3,null,1,4]}
NIV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
08/07
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
Victorii
1
25%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Klimovichy
Meciuri jucate:
9
Niva Chavusy
Meciuri jucate:
9
Goluri
(Marcate/Primite)
26
2.89
1.44
13
14
1.56
1.44
13
Sub/Peste
1.5
2
7
22%
78%
3
6
33%
67%
2.5
2
7
22%
78%
5
4
56%
44%
3.5
4
5
44%
56%
6
3
67%
33%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
6
33%
67%
3
6
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
5
44%
56%
1
8
11%
89%
Marcat un gol (Da/Nu)
7
2
78%
22%
4
5
44%
56%
KLI
Meciuri urmatoare
Dificultate
NIV
Uşor 1
Greu 5
Niva Chavusy (G)
By3
16/07/2023
Vikhra (O)
By3
22/07/2023
Slavgorod (G)
By3
29/07/2023
FK Krasnopole (O)
By3
06/08/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
12/08/2023
Servolyuks (O)
By3
20/08/2023
Klimovichy (O)
By3
16/07/2023
Dribin (G)
By3
22/07/2023
Sozh Krichev (O)
By3
30/07/2023
Vikhra (O)
By3
06/08/2023
Slavgorod (G)
By3
13/08/2023
FK Krasnopole (O)
By3
19/08/2023
Gorki (G)
By3
26/08/2023
3
Sozh Krichev (G)
By3
02/09/2023
Dribin (O)
By3
09/09/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
27/08/2023
Servolyuks (O)
By3
03/09/2023
Gorki (G)
By3
09/09/2023
3
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program