Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
166
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
56
Pronosticuri maine
346
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1408
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2070
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
56
Favorite
Liste
[+]
Britanic
30
Top European
57
European
533
American
189
African
52
Asiatic
121
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Leeds United
45%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 21:00
LEE - NOR,
21:00
CH
Real Betis
48%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 19:30
LPA - BET,
19:30
Es1
Barcelona
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 21:30
UDA - FCB,
21:30
Es1
Real Sociedad
39%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 22:00
RSO - VAL,
22:00
Es1
AS Bari
39%
Probabilitatea de a remiza
16/05/2024 20:30
BAR - TER,
20:30
It2
AGF Aarhus
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 18:00
AGF - SIL,
18:00
Dk1
FC København
44%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:00
CPH - FC ,
20:00
Dk1
BSC Young Boys
42%
Probabilitatea de a câștiga
16/05/2024 20:30
BSC - ST ,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Gorki
-
Niva Chavusy
16°C
W
W
W
L
W
W
08/07/2023 15:00 GMT
1
3 - 0
FT
L
L
L
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
71
8
21
1
7
-
1
7 - 1
5.75
16°
-
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
1
99
Peste
5.75
7 - 1
5.75
16°
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
15
10
75
2
16°
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
53%
2
1
7
-
1
7 - 1
16°
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
7
93
Da
7
-
1
7 - 1
5.75
16°
-
-
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
92%
12
7
-
1
7 - 1
5.75
16°
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
26%
Gazda -2
7
-
1
7 - 1
5.75
16°
-
FT
3 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 12, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Niva Chavusy
08/07/2023 15:00
7
-
1
7 - 1
5.75
16°
FT
3 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
03/09
2022
Gorki
8 - 0
(4 - 0)
Niva Chavusy
By3
11/06
2022
Niva Chavusy
1 - 4
(1 - 2)
Gorki
By3
Gorki
2
100%
Egalitati
0
0%
Niva Chavusy
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Clasare 08/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
BGU Minsk
16
8
5
1
2
19
9
10
3
Uni Minsk
16
8
5
1
2
18
10
8
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
7
2
2
3
15
15
0
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
17
7
5
2
0
21
2
19
2
Viktoriya Maryina Horka
16
7
5
1
1
30
10
20
3
Falko Cherkassy
13
7
4
1
2
36
11
25
4
Livadija
13
7
4
1
2
18
11
7
5
Molodechno-2018 II
12
7
4
0
3
21
12
9
6
Berezino
6
7
2
0
5
14
38
-24
7
Viliya Vileyka
4
7
1
1
5
9
39
-30
8
FK Krupki
0
7
0
0
7
5
31
-26
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
18
7
6
0
1
42
2
40
2
Bobovnya
17
8
5
2
1
18
8
10
3
Neman Stolbtsy
13
7
4
1
2
23
12
11
4
FS Respect
11
8
3
2
3
15
18
-3
5
FK Slutsk-2
10
8
3
1
4
10
20
-10
6
FK Kletsk
6
8
1
3
4
8
26
-18
7
FK Lyuban
5
7
1
2
4
3
15
-12
8
Starye Dorogi
3
7
0
3
4
5
23
-18
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
24
8
8
0
0
28
6
22
2
Gorki
21
8
7
0
1
63
2
61
3
Klimovichy
18
8
6
0
2
23
12
11
4
FK Krasnopole
15
8
5
0
3
25
22
3
5
FK Kostyukovichi
12
8
4
0
4
14
12
2
6
Niva Chavusy
7
8
2
1
5
14
10
4
7
Slavgorod
7
8
2
1
5
11
29
-18
8
Dribin
6
8
2
0
6
12
48
-36
9
Sozh Krichev
5
8
1
2
5
20
25
-5
10
Vikhra
3
8
1
0
7
8
52
-44
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
36
5
31
2
Torpeda
16
6
5
1
0
45
5
40
3
Drut Belynichi
13
7
4
1
2
29
11
18
4
Spartak Shklov
9
6
3
0
3
10
10
0
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Ptich
3
6
1
0
5
5
27
-22
7
Kolos Kirovsk
3
6
1
0
5
12
37
-25
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
27
9
9
0
0
67
3
64
2
Pripyat Olshany
22
8
7
1
0
39
10
29
3
Gantsevichi
19
10
5
4
1
36
18
18
4
Volna Pinsk II
15
9
4
3
2
20
19
1
5
Nadezhda Gorodishche
14
9
4
2
3
32
22
10
6
FC Mikashevichi
11
9
3
2
4
13
21
-8
7
FK Ivanovo
8
9
2
2
5
17
21
-4
8
DUSSH Stolin
7
10
1
4
5
11
29
-18
9
FK Luninets
4
8
1
1
6
17
23
-6
10
Volat Lyakhavichi
1
11
0
1
10
8
94
-86
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MNPZ Mozyr
22
9
7
1
1
37
8
29
2
GOLHU Gomel
21
9
7
0
2
36
10
26
3
Vertikal Kalinkovichi
19
9
6
1
2
32
12
20
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
3
3
3
15
13
2
5
Iput DYuSSh
12
9
4
0
5
15
17
-2
6
Svetlogorsk
6
8
2
0
6
9
26
-17
7
FK Zhlobin
6
9
2
0
7
10
31
-21
8
Dnepr Rogachev
4
8
1
1
6
14
51
-37
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
21
7
7
0
0
29
8
21
2
Fakel Novogrudok
12
6
4
0
2
15
8
7
3
Smorgon II
11
6
3
2
1
11
11
0
4
FK Shchuchyn
9
7
3
0
4
20
11
9
5
FK Lida-2
7
7
2
1
4
11
13
-2
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
FK Oshmyany
3
7
1
0
6
4
29
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
19
7
6
1
0
30
8
22
2
Neman Mosty
13
6
4
1
1
13
7
6
3
Smena Volkovysk
12
7
4
0
3
23
16
7
4
FK Svislach
9
7
3
0
4
8
13
-5
5
Chayka Zelva
9
7
3
0
4
10
18
-8
6
FSK Grodnensky
4
7
1
1
5
4
15
-11
7
FK Slonim Siti
1
5
0
1
4
8
19
-11
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
8
7
0
1
26
5
21
2
FK Miory
21
8
7
0
1
34
15
19
3
Niva Tolochin
15
8
5
0
3
15
13
2
4
DYuSSh Orsha
14
8
4
2
2
28
12
16
5
FK Senno
14
8
4
2
2
32
17
15
6
Gorodok lions
7
8
2
1
5
40
27
13
7
FK Glubokoe
4
8
1
1
6
10
41
-31
8
FC Polotsk
3
8
1
0
7
17
25
-8
9
FK Lepel
3
8
1
0
7
4
61
-57
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
28
10
9
1
0
72
2
70
2
Krechet Bereza
24
10
8
0
2
36
18
18
3
FK Vysokoe
22
9
7
1
1
40
18
22
4
Ivatsevichi
19
9
6
1
2
40
9
31
5
Agro-Pelishche
16
9
5
1
3
32
17
15
6
FK Kobrin
12
9
4
0
5
23
38
-15
7
Kommunalnik Beloozersk
7
11
2
1
8
7
33
-26
8
FK Drohichyn
6
9
2
0
7
14
51
-37
9
Port SK
4
10
1
1
8
9
50
-41
10
FK Pruzhany
3
10
1
0
9
11
48
-37
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
GOR
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
01/07
2023
Dribin
0 - 13
( - )
Gorki
By3
24/06
2023
Gorki
7 - 0
( - )
Klimovichy
By3
17/06
2023
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Gorki
By3
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
27/05
2023
FK Krasnopole
0 - 15
( - )
Gorki
By3
20/05
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Slavgorod
By3
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
28/05
2022
Gorki
1 - 2
(0 - 0)
FC Baranovichi
ByC
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,2,9],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,1,8],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NIV
meciuri
Toate
01/07
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Servolyuks
By3
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
17/06
2023
Niva Chavusy
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
04/06
2023
Niva Chavusy
5 - 0
( - )
Vikhra
By3
28/05
2023
Niva Chavusy
1 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,1,5,8],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,5,8],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
GOR
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
24/06
2023
Gorki
7 - 0
( - )
Klimovichy
By3
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
20/05
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Slavgorod
By3
28/05
2022
Gorki
1 - 2
(0 - 0)
FC Baranovichi
ByC
Victorii
3
75%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
25%
{"lg_-1":[3,0,1,4],"lg_-1_6":[3,0,1,4],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NIV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
21/05
2023
Dribin
3 - 2
( - )
Niva Chavusy
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Gorki
Meciuri jucate:
9
Niva Chavusy
Meciuri jucate:
8
Goluri
(Marcate/Primite)
64
7.11
0.44
4
14
1.75
1.25
10
Sub/Peste
1.5
0
9
0%
100%
3
5
38%
63%
2.5
0
9
0%
100%
5
3
63%
38%
3.5
4
5
44%
56%
5
3
63%
38%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
7
22%
78%
3
5
38%
63%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
7
2
78%
22%
1
7
13%
88%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
0
100%
0%
4
4
50%
50%
GOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
NIV
Uşor 1
Greu 5
Niva Chavusy (G)
By3
08/07/2023
Vikhra (G)
By3
15/07/2023
Slavgorod (O)
By3
21/07/2023
FK Krasnopole (G)
By3
29/07/2023
FK Kostyukovichi (O)
By3
05/08/2023
Servolyuks (G)
By3
12/08/2023
Gorki (O)
By3
08/07/2023
3
Klimovichy (O)
By3
16/07/2023
Dribin (G)
By3
21/07/2023
Sozh Krichev (O)
By3
30/07/2023
Vikhra (O)
By3
06/08/2023
Slavgorod (G)
By3
13/08/2023
Sozh Krichev (G)
By3
19/08/2023
Klimovichy (O)
By3
26/08/2023
Dribin (G)
By3
02/09/2023
Niva Chavusy (O)
By3
09/09/2023
FK Krasnopole (O)
By3
19/08/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
27/08/2023
Servolyuks (O)
By3
03/09/2023
Gorki (G)
By3
09/09/2023
3
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program