Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
676
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
139
Pronosticuri maine
172
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
966
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
130
Favorite
Liste
[+]
Britanic
13
Top European
38
European
289
American
100
African
37
Asiatic
72
Australijski
18
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
Serie A
6
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
3
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Arsenal
53%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
ARS - EVE,
17:00
EPL
Newcastle United
49%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
BRE - NEW,
17:00
EPL
Brighton
34%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 17:00
BHA - MUN,
17:00
EPL
Burnley
38%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
BUR - NFO,
17:00
EPL
Chelsea
49%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
CHE - BOU,
17:00
EPL
Aston Villa
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
CRY - AVL,
17:00
EPL
Liverpool
63%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
LIV - WOL,
17:00
EPL
Fulham
39%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 17:00
LUT - FUL,
17:00
EPL
Manchester City
59%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
MCI - WHU,
17:00
EPL
Tottenham
50%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 17:00
SHU - TOT,
17:00
EPL
Athletic Bilbao
42%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
ATB - SEV,
19:00
Es1
Atlético Madrid
59%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
ATM - OSA,
19:00
Es1
Barcelona
57%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
FCB - RAY,
19:00
Es1
Real Betis
42%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 19:00
BET - RSO,
19:00
Es1
Cadiz
44%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
CAD - LPA,
19:00
Es1
Real Mallorca
47%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
RML - UDA,
19:00
Es1
Celta Vigo
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
GRA - CEL,
19:00
Es1
Girona
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
VAL - GIR,
19:00
Es1
Real Madrid
60%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 19:00
VIL - RMA,
19:00
Es1
Monza
43%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 15:00
MON - FRO,
15:00
It1
Udinese
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 15:00
UDI - EMP,
15:00
It1
Inter
40%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 18:00
INT - LAZ,
18:00
It1
Roma
42%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 20:45
ROM - GEN,
20:45
It1
Brest
40%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
TOU - STB,
21:00
Fr1
Lorient
39%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LOR - CLF,
21:00
Fr1
Monaco
52%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
ASM - NAN,
21:00
Fr1
Nice
39%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
LIL - NCE,
21:00
Fr1
Lyon
50%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LYO - STR,
21:00
Fr1
Reims
35%
Probabilitatea de a remiza
19/05/2024 21:00
REI - REN,
21:00
Fr1
Lens
41%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
LEN - MPL,
21:00
Fr1
Olympique Marseille
51%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
HAC - OLM,
21:00
Fr1
PSG
69%
Probabilitatea de a câștiga
19/05/2024 21:00
FCM - PSG,
21:00
Fr1
json_m
Pronostic
Khimik Svetlogorsk
-
MNPZ Mozyr
D
D
L
W
D
L
29/05/2021 13:00 GMT
1
0 - 0
FT
L
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
37
29
34
1
1
-
0
1 - 0
1.17
-
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
77
23
Sub
1.17
1 - 0
1.17
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
63
18
18
1
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
23%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
70
30
Nu
1
-
0
1 - 0
1.17
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
71%
12
1
-
0
1 - 0
1.17
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
37%
Gazda 0
1
-
0
1 - 0
1.17
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 4, Gomel Region
By3
Khimik Svetlogorsk
MNPZ Mozyr
29/05/2021 13:00
1
-
0
1 - 0
1.17
FT
0 - 0
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 29/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
6
2
2
0
0
11
0
11
2
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
6
0
6
3
FK Luninets
6
2
2
0
0
3
1
2
4
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
5
1
5
Granit Mikashevichi
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Nadezhda Gorodishche
0
2
0
0
2
0
2
-2
7
DUSSH Stolin
0
2
0
0
2
3
9
-6
8
Pripyat Olshany
0
2
0
0
2
1
7
-6
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
6
2
2
0
0
21
1
20
2
Niva Dolbizno
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Krechet Bereza
4
2
1
1
0
2
1
1
4
BZHS Brest
3
2
1
0
1
10
4
6
5
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
6
FK Vysokoe
1
2
0
1
1
2
9
-7
7
FK Drohichyn
0
2
0
0
2
1
7
-6
8
FK Pruzhany
0
2
0
0
2
0
22
-22
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
9
3
3
0
0
13
0
13
2
MKK-Dnepr
6
2
2
0
0
10
2
8
3
FK Zhlobin
5
3
1
2
0
6
5
1
4
Montazhnik
3
3
0
3
0
5
5
0
5
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
6
Khimik Svetlogorsk
2
3
0
2
1
5
11
-6
7
Vertikal Kalinkovichi
1
3
0
1
2
2
15
-13
8
MNPZ Mozyr
0
3
0
0
3
1
4
-3
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
9
3
3
0
0
18
2
16
2
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Neman Mosty
4
3
1
1
1
6
3
3
4
HCS-Olympia
4
3
1
1
1
10
9
1
5
FK Lida-2
4
2
1
1
0
7
6
1
6
Cementnik
4
3
1
1
1
7
7
0
7
Smena Volkovysk
4
3
1
1
1
6
6
0
8
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
2
5
-3
9
FK Oshmyany
3
3
1
0
2
6
12
-6
10
FK Shchuchyn
2
2
0
2
0
5
5
0
11
FK Svislach
2
2
0
2
0
5
5
0
12
FK Slonim Siti
1
3
0
1
2
3
9
-6
13
Belaya Rus
0
3
0
0
3
3
13
-10
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
6
0
6
2
FK Kolos
6
2
2
0
0
3
1
2
3
SMI Autotrans
4
2
1
1
0
11
5
6
4
FK Uzda
4
2
1
1
0
6
5
1
5
Viliya Vileyka
3
3
1
0
2
12
5
7
6
FC Molodechno
3
1
1
0
0
7
1
6
7
FC Smolevichi
3
2
1
0
1
3
2
1
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
1
3
-2
9
Livadija
0
2
0
0
2
1
12
-11
10
Berezino
0
2
0
0
2
1
17
-16
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
6
2
2
0
0
11
1
10
2
Viktoriya Maryina Horka
4
2
1
1
0
5
1
4
3
Partizan Salihorsk
4
2
1
1
0
5
3
2
4
Neman Stolbtsy
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Energetik-BGATU
3
2
1
0
1
5
2
3
6
FK Kletsk
3
1
1
0
0
2
0
2
7
Stroitel Kopyl
3
1
1
0
0
2
0
2
8
Starye Dorogi
3
2
1
0
1
5
5
0
9
FK Lyuban
0
2
0
0
2
2
9
-7
10
FK Slutsk-2
0
2
0
0
2
2
11
-9
11
FC Veras Nesvizh
0
2
0
0
2
0
10
-10
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
8
2
6
3
Belshina II
3
2
1
0
1
3
1
2
4
Gorki
3
2
1
0
1
3
2
1
5
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
3
6
-3
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Spartak Shklov
0
3
0
0
3
2
10
-8
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
6
2
2
0
0
16
0
16
2
Dorozhnik Orsha
6
2
2
0
0
5
3
2
3
Niva Tolochin
3
2
1
0
1
5
3
2
4
Gorodok lions
3
2
1
0
1
2
6
-4
5
Prodtsentr Vitebsk
0
2
0
0
2
2
4
-2
6
FK Chashniki
0
2
0
0
2
0
14
-14
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
6
2
2
0
0
7
3
4
2
FK Senno
6
2
2
0
0
4
1
3
3
FC Polotsk
3
2
1
0
1
4
3
1
4
FK Glubokoe
3
2
1
0
1
4
4
0
5
FK Lepel
0
2
0
0
2
2
5
-3
6
Postavy
0
2
0
0
2
1
6
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
KHI
meciuri
Toate
Pershaya Liga
Second League
22/05
2021
Khimik Svetlogorsk
2 - 2
(1 - 1)
Montazhnik
By3
16/05
2021
FK Zhlobin
3 - 3
(1 - 3)
Khimik Svetlogorsk
By3
01/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 6
( - )
Bumprom
By3
05/12
2020
FC Molodechno
0 - 4
(0 - 2)
Khimik Svetlogorsk
By2
28/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
( - )
FC Molodechno
By2
21/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 1
(0 - 0)
FC Gomel
By2
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_180":[1,1,1,3],"lg_180_6":[1,1,1,3],"lg_373":[null,2,1,3],"lg_373_6":[null,2,1,3]}
MNP
meciuri
Toate
23/05
2021
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 1)
FK Zhlobin
By3
15/05
2021
Bumprom
1 - 0
(1 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
KHI
gazde meciuri:
Toate
Pershaya Liga
Second League
22/05
2021
Khimik Svetlogorsk
2 - 2
(1 - 1)
Montazhnik
By3
01/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 6
( - )
Bumprom
By3
28/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
( - )
FC Molodechno
By2
21/11
2020
Khimik Svetlogorsk
0 - 1
(0 - 0)
FC Gomel
By2
Victorii
0
0%
Egalitati
2
50%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[0,2,2,4],"lg_-1_6":[0,2,2,4],"lg_180":[null,1,1,2],"lg_180_6":[null,1,1,2],"lg_373":[null,1,1,2],"lg_373_6":[null,1,1,2]}
MNP
meciuri in calitate de oaspete
Toate
15/05
2021
Bumprom
1 - 0
(1 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Khimik Svetlogorsk
Meciuri jucate:
6
MNPZ Mozyr
Meciuri jucate:
3
Goluri
(Marcate/Primite)
9
1.5
2
12
1
0.33
1.33
4
Sub/Peste
1.5
2
4
33%
67%
2
1
67%
33%
2.5
2
4
33%
67%
2
1
67%
33%
3.5
2
4
33%
67%
3
0
100%
0%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
1
2
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
0
3
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
1
2
33%
67%
KHI
Meciuri urmatoare
Dificultate
MNP
Uşor 1
Greu 5
MNPZ Mozyr (G)
By3
29/05/2021
Vertikal Kalinkovichi (O)
By3
06/06/2021
GOLHU Gomel (G)
By3
12/06/2021
MKK-Dnepr (O)
By3
19/06/2021
2
Bumprom (O)
By3
07/08/2021
1
FK Zhlobin (G)
By3
14/08/2021
1
Khimik Svetlogorsk (O)
By3
29/05/2021
1
Montazhnik (G)
By3
06/06/2021
Vertikal Kalinkovichi (G)
By3
12/06/2021
GOLHU Gomel (O)
By3
20/06/2021
MKK-Dnepr (O)
By3
07/08/2021
2
Bumprom (G)
By3
15/08/2021
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program