Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
116
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1468
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2284
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
70
Favorite
Liste
[+]
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
179
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Sacramento Republic
40%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Charleston Battery
47%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Birmingham Legion
36%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Probabilitatea de a remiza
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Probabilitatea de a remiza
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Fortaleza
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Probabilitatea de a câștiga
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Atlético PR
55%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Boca Juniors
60%
Probabilitatea de a câștiga
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Pronostic
Ivatsevichi
-
Niva Dolbizno
L
L
W
W
L
W
18/09/2021 16:00 GMT
2
3 - 2
FT
W
L
W
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
34
15
51
2
3
-
6
3 - 6
9.00
-
-
-
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
1
99
Peste
9.00
3 - 6
9.00
-
-
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
27
10
63
2
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
32%
2
2
3
-
6
3 - 6
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
1
99
Da
3
-
6
3 - 6
9.00
-
-
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
85%
21
3
-
6
3 - 6
9.00
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
49%
Oaspete -1.75
3
-
6
3 - 6
9.00
-
FT
3 - 2
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 21, Brest Region - Championship Round
By3
Ivatsevichi
Niva Dolbizno
18/09/2021 16:00
3
-
6
3 - 6
9.00
FT
3 - 2
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
11/09
2021
Niva Dolbizno
6 - 1
(2 - 0)
Ivatsevichi
By3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 18/09/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
38
14
12
2
0
78
7
71
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
14
5
0
9
36
50
-14
7
Granit Mikashevichi
7
14
2
1
11
22
57
-35
8
DUSSH Stolin
1
14
0
1
13
9
71
-62
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
FK Kobrin
19
14
6
1
7
33
44
-11
5
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
6
FK Pruzhany
10
14
3
1
10
22
81
-59
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
29
12
9
2
1
36
4
32
2
MKK-Dnepr
28
11
9
1
1
41
10
31
3
GOLHU Gomel
21
12
6
3
3
24
16
8
4
Montazhnik
17
11
4
5
2
23
16
7
5
Vertikal Kalinkovichi
14
12
4
2
6
17
34
-17
6
MNPZ Mozyr
8
12
2
2
8
13
21
-8
7
Khimik Svetlogorsk
7
12
1
4
7
15
40
-25
8
FK Zhlobin
6
12
1
3
8
15
43
-28
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
64
22
21
1
0
155
8
147
2
Cementnik
41
22
12
5
5
55
28
27
3
FK Slonim Siti
39
22
12
3
7
70
45
25
4
HCS-Olympia
39
22
11
6
5
56
32
24
5
Smena Volkovysk
36
22
10
6
6
51
48
3
6
FK Shchuchyn
35
22
9
8
5
53
47
6
7
FK Lida-2
34
22
10
4
8
35
54
-19
8
FSK Grodnensky
33
22
10
3
9
31
59
-28
9
FK Svislach
26
23
7
5
11
39
77
-38
10
Neman Mosty
23
22
7
2
13
33
49
-16
11
Chayka Zelva
21
22
6
3
13
35
49
-14
12
FK Oshmyany
16
23
5
1
17
33
87
-54
13
Belaya Rus
1
22
0
1
21
15
78
-63
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
51
18
17
0
1
99
12
87
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
36
18
11
3
4
45
29
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
21
18
6
3
9
32
54
-22
8
Viliya Vileyka
10
18
3
1
14
28
61
-33
9
Berezino
10
18
3
1
14
24
107
-83
10
FK Krupki
7
18
2
1
15
26
79
-53
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
46
20
14
4
2
67
13
54
2
Partizan Salihorsk
45
19
14
3
2
59
12
47
3
Viktoriya Maryina Horka
42
20
13
3
4
59
32
27
4
Energetik-BGATU
36
20
11
3
6
59
34
25
5
FK Kletsk
34
20
10
4
6
36
51
-15
6
Neman Stolbtsy
33
20
10
3
7
55
25
30
7
Stroitel Kopyl
27
20
8
3
9
38
36
2
8
Starye Dorogi
17
20
4
5
11
25
40
-15
9
FK Slutsk-2
14
20
3
5
12
31
79
-48
10
FK Lyuban
10
20
3
1
16
28
74
-46
11
FC Veras Nesvizh
5
19
1
2
16
15
76
-61
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
16
13
1
2
48
12
36
2
FK Osipovichi
36
17
11
3
3
56
15
41
3
Gorki
28
16
9
1
6
38
22
16
4
Belshina II
26
16
8
2
6
37
26
11
5
FK Krasnopole
13
16
4
1
11
17
54
-37
6
Spartak Shklov
12
17
3
3
11
20
46
-26
7
FK Kostyukovichi
9
16
2
3
11
15
56
-41
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
23
5
3
2
0
17
6
11
2
FK Senno
18
5
2
2
1
7
10
-3
3
FK Miory
14
5
3
1
1
13
9
4
4
Gorodok lions
10
5
1
1
3
10
10
0
5
FC Polotsk
7
5
1
1
3
5
16
-11
6
Dorozhnik Orsha
4
5
1
1
3
8
9
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
22
5
4
0
1
17
4
13
2
FK Lepel
16
5
4
0
1
17
2
15
3
PMC Pastavy
12
4
3
1
0
14
5
9
4
Niva Tolochin
11
4
2
1
1
5
8
-3
5
Prodtsentr Vitebsk
10
5
0
0
5
0
15
-15
6
FK Chashniki
3
5
0
0
5
6
25
-19
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
8
2
1
1
0
5
3
2
2
DYuSSh-3 Pinsk
8
2
1
1
0
3
2
1
3
Niva Dolbizno
4
2
1
0
1
6
2
4
4
Ivatsevichi
1
2
0
0
2
2
9
-7
Possible next round
IVA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
11/09
2021
Niva Dolbizno
6 - 1
(2 - 0)
Ivatsevichi
By3
05/09
2021
Ivatsevichi
1 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
21/08
2021
Ivatsevichi
11 - 0
(5 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
15/08
2021
Pripyat Olshany
2 - 5
(0 - 2)
Ivatsevichi
By3
07/08
2021
Ivatsevichi
0 - 2
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
01/08
2021
FK Ivanovo
1 - 3
(1 - 2)
Ivatsevichi
By3
24/07
2021
FK Luninets
5 - 2
(3 - 1)
Ivatsevichi
By3
17/07
2021
Ivatsevichi
9 - 2
(1 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
10/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 5
(0 - 2)
Ivatsevichi
By3
03/07
2021
Ivatsevichi
4 - 1
(1 - 0)
FK Luninets
By3
27/06
2021
Granit Mikashevichi
1 - 3
(1 - 1)
Ivatsevichi
By3
19/06
2021
Ivatsevichi
9 - 0
(3 - 0)
Pripyat Olshany
By3
12/06
2021
DYuSSh-3 Pinsk
0 - 0
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
06/06
2021
Ivatsevichi
5 - 1
(2 - 0)
FK Ivanovo
By3
29/05
2021
Ivatsevichi
0 - 5
(0 - 2)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
16/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
01/05
2021
Ivatsevichi
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,1,5,17],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[11,1,4,16],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NIV
meciuri
Toate
11/09
2021
Niva Dolbizno
6 - 1
(2 - 0)
Ivatsevichi
By3
04/09
2021
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 0
(1 - 0)
Niva Dolbizno
By3
21/08
2021
Niva Dolbizno
7 - 1
(3 - 1)
FK Pruzhany
By3
14/08
2021
Niva Dolbizno
8 - 1
(7 - 1)
FK Vysokoe
By3
07/08
2021
Niva Dolbizno
3 - 2
(2 - 1)
BZHS Brest
By3
01/08
2021
Dinamo Brest Malorita
2 - 2
(1 - 0)
Niva Dolbizno
By3
24/07
2021
Niva Dolbizno
3 - 0
(1 - 0)
Krechet Bereza
By3
17/07
2021
FK Kobrin
1 - 3
(1 - 1)
Niva Dolbizno
By3
10/07
2021
Niva Dolbizno
10 - 1
(4 - 1)
FK Drohichyn
By3
26/06
2021
FK Pruzhany
0 - 14
(0 - 7)
Niva Dolbizno
By3
19/06
2021
Niva Dolbizno
7 - 1
(2 - 0)
FK Vysokoe
By3
12/06
2021
BZHS Brest
1 - 1
(0 - 1)
Niva Dolbizno
By3
05/06
2021
Niva Dolbizno
2 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
29/05
2021
Krechet Bereza
0 - 6
(0 - 3)
Niva Dolbizno
By3
15/05
2021
Niva Dolbizno
3 - 1
(2 - 1)
FK Kobrin
By3
01/05
2021
FK Drohichyn
0 - 5
( - )
Niva Dolbizno
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[12,2,2,16],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[12,2,2,16],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
IVA
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
05/09
2021
Ivatsevichi
1 - 3
(1 - 1)
Dinamo Brest Malorita
By3
21/08
2021
Ivatsevichi
11 - 0
(5 - 0)
Granit Mikashevichi
By3
07/08
2021
Ivatsevichi
0 - 2
(0 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
17/07
2021
Ivatsevichi
9 - 2
(1 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
03/07
2021
Ivatsevichi
4 - 1
(1 - 0)
FK Luninets
By3
19/06
2021
Ivatsevichi
9 - 0
(3 - 0)
Pripyat Olshany
By3
06/06
2021
Ivatsevichi
5 - 1
(2 - 0)
FK Ivanovo
By3
29/05
2021
Ivatsevichi
0 - 5
(0 - 2)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
01/05
2021
Ivatsevichi
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,0,3,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[6,null,2,8],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NIV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
04/09
2021
DYuSSh-3 Pinsk
1 - 0
(1 - 0)
Niva Dolbizno
By3
01/08
2021
Dinamo Brest Malorita
2 - 2
(1 - 0)
Niva Dolbizno
By3
17/07
2021
FK Kobrin
1 - 3
(1 - 1)
Niva Dolbizno
By3
26/06
2021
FK Pruzhany
0 - 14
(0 - 7)
Niva Dolbizno
By3
12/06
2021
BZHS Brest
1 - 1
(0 - 1)
Niva Dolbizno
By3
29/05
2021
Krechet Bereza
0 - 6
(0 - 3)
Niva Dolbizno
By3
01/05
2021
FK Drohichyn
0 - 5
( - )
Niva Dolbizno
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,2,1,7],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[4,2,1,7],"lg_373_6":[3,2,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Ivatsevichi
Meciuri jucate:
17
Niva Dolbizno
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
64
3.76
1.71
29
80
5
1
16
Sub/Peste
1.5
2
15
12%
88%
1
15
6%
94%
2.5
3
14
18%
82%
2
14
13%
88%
3.5
3
14
18%
82%
3
13
19%
81%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
8
53%
47%
11
5
69%
31%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
11
35%
65%
4
12
25%
75%
Marcat un gol (Da/Nu)
14
3
82%
18%
15
1
94%
6%
IVA
Meciuri urmatoare
Dificultate
NIV
Uşor 1
Greu 5
Niva Dolbizno (G)
By3
18/09/2021
Dinamo Brest Malorita (O)
By3
26/09/2021
3
DUSSH Stolin (G)
By3
15/04/2022
Krechet Bereza (G)
By3
16/04/2022
FK Drohichyn (G)
By3
07/05/2022
FK Vysokoe (O)
By3
21/05/2022
Ivatsevichi (O)
By3
18/09/2021
2
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
25/09/2021
1
Ostrovets FC (G)
By3
02/10/2021
2
Ostrovets FC (O)
By3
09/10/2021
2
FK Vysokoe (O)
By3
16/04/2022
FK Kobrin (G)
By3
21/05/2022
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program