Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
13
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1502
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
59
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
361
American
87
African
62
Asiatic
111
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
Ivatsevichi
-
FK Ivanovo
L
W
W
L
W
L
06/06/2021 13:00 GMT
2
5 - 1
FT
W
W
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
35
29
36
2
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
60
40
Sub
2.00
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
45
28
28
1
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
16%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
51
49
Nu
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
71%
21
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
36%
Oaspete -0.75
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
5 - 1
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Brest Region East
By3
Ivatsevichi
FK Ivanovo
06/06/2021 13:00
0
-
2
0 - 2
2.00
FT
5 - 1
(2 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 06/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
15
2
13
2
FK Luninets
9
3
3
0
0
6
1
5
3
FK Ivanovo
7
3
2
1
0
8
5
3
4
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
6
0
6
5
Pripyat Olshany
6
4
2
0
2
10
10
0
6
Granit Mikashevichi
1
4
0
1
3
3
15
-12
7
Nadezhda Gorodishche
0
4
0
0
4
2
8
-6
8
DUSSH Stolin
0
3
0
0
3
5
14
-9
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
9
3
3
0
0
24
3
21
2
Niva Dolbizno
9
4
3
0
1
16
4
12
3
BZHS Brest
6
3
2
0
1
23
5
18
4
Krechet Bereza
4
3
1
1
1
2
7
-5
5
FK Vysokoe
4
3
1
1
1
5
11
-6
6
FK Kobrin
3
2
1
0
1
4
3
1
7
FK Drohichyn
0
3
0
0
3
2
20
-18
8
FK Pruzhany
0
3
0
0
3
2
25
-23
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
10
5
3
1
1
13
2
11
2
MKK-Dnepr
7
3
2
1
0
10
2
8
3
Montazhnik
6
4
1
3
0
7
5
2
4
FK Zhlobin
5
4
1
2
1
8
9
-1
5
Vertikal Kalinkovichi
4
4
1
1
2
6
17
-11
6
Khimik Svetlogorsk
3
4
0
3
1
5
11
-6
7
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
8
MNPZ Mozyr
1
4
0
1
3
1
4
-3
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
9
3
3
0
0
18
2
16
2
Smena Volkovysk
7
4
2
1
1
14
7
7
3
HCS-Olympia
7
4
2
1
1
12
9
3
4
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
4
0
4
5
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
6
6
0
6
FK Lida-2
4
2
1
1
0
7
6
1
7
Neman Mosty
4
4
1
1
2
6
5
1
8
Cementnik
4
3
1
1
1
7
7
0
9
FK Slonim Siti
4
4
1
1
2
5
9
-4
10
FK Oshmyany
3
4
1
0
3
7
20
-13
11
FK Shchuchyn
2
2
0
2
0
5
5
0
12
FK Svislach
2
4
0
2
2
6
11
-5
13
Belaya Rus
0
3
0
0
3
3
13
-10
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Kolos
12
4
4
0
0
8
1
7
2
SMI Autotrans
10
4
3
1
0
27
11
16
3
FK Uzda
10
4
3
1
0
21
7
14
4
Falko Cherkassy
9
5
3
0
2
10
7
3
5
FC Molodechno
6
2
2
0
0
21
1
20
6
Viliya Vileyka
6
4
2
0
2
13
5
8
7
FC Smolevichi
3
4
1
0
3
6
8
-2
8
Berezino
3
4
1
0
3
3
28
-25
9
Livadija
0
4
0
0
4
6
21
-15
10
FK Krupki
0
5
0
0
5
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
12
4
4
0
0
22
2
20
2
FK Kletsk
10
4
3
1
0
9
4
5
3
Partizan Salihorsk
7
3
2
1
0
11
4
7
4
Neman Stolbtsy
6
3
2
0
1
9
3
6
5
Starye Dorogi
5
4
1
2
1
9
9
0
6
Energetik-BGATU
4
4
1
1
2
10
11
-1
7
Viktoriya Maryina Horka
4
4
1
1
2
8
9
-1
8
Stroitel Kopyl
3
2
1
0
1
2
6
-4
9
FC Veras Nesvizh
1
3
0
1
2
0
10
-10
10
FK Slutsk-2
1
4
0
1
3
5
19
-14
11
FK Lyuban
0
3
0
0
3
2
10
-8
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Osipovichi
9
4
3
0
1
13
5
8
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
8
2
6
3
Belshina II
6
3
2
0
1
7
2
5
4
Gorki
6
3
2
0
1
5
3
2
5
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
6
FK Kostyukovichi
0
3
0
0
3
1
11
-10
7
Spartak Shklov
0
4
0
0
4
3
14
-11
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
20
1
19
2
Dorozhnik Orsha
9
3
3
0
0
10
3
7
3
Gorodok lions
6
3
2
0
1
3
6
-3
4
Prodtsentr Vitebsk
3
3
1
0
2
10
4
6
5
Niva Tolochin
3
4
1
0
3
6
8
-2
6
FK Chashniki
0
4
0
0
4
0
27
-27
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
10
4
3
1
0
9
4
5
2
FK Senno
7
3
2
1
0
4
1
3
3
FC Polotsk
3
3
1
0
2
5
5
0
4
FK Glubokoe
3
2
1
0
1
4
4
0
5
FK Lepel
1
3
0
1
2
3
6
-3
6
Postavy
1
3
0
1
2
2
7
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
IVA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
29/05
2021
Ivatsevichi
0 - 5
(0 - 2)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
16/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
(0 - 0)
Ivatsevichi
By3
01/05
2021
Ivatsevichi
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
24/10
2020
SMI Autotrans
4 - 3
(2 - 3)
Ivatsevichi
By3
17/10
2020
Ivatsevichi
6 - 4
(1 - 3)
SMI Autotrans
By3
03/10
2020
Ivatsevichi
0 - 10
(0 - 4)
Dinamo Brest Malorita
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,2,5],"lg_373_6":[3,null,2,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
meciuri
Toate
30/05
2021
FK Ivanovo
2 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
16/05
2021
DUSSH Stolin
3 - 4
(2 - 1)
FK Ivanovo
By3
01/05
2021
FK Ivanovo
2 - 2
( - )
Granit Mikashevichi
By3
Victorii
2
67%
Egalitati
1
33%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_373":[2,1,null,3],"lg_373_6":[2,1,null,3]}
IVA
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
29/05
2021
Ivatsevichi
0 - 5
(0 - 2)
Arsenal Dzyarzhynsk
ByC
01/05
2021
Ivatsevichi
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
17/10
2020
Ivatsevichi
6 - 4
(1 - 3)
SMI Autotrans
By3
03/10
2020
Ivatsevichi
0 - 10
(0 - 4)
Dinamo Brest Malorita
By3
Victorii
2
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
16/05
2021
DUSSH Stolin
3 - 4
(2 - 1)
FK Ivanovo
By3
Victorii
1
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Ivatsevichi
Meciuri jucate:
6
FK Ivanovo
Meciuri jucate:
3
Goluri
(Marcate/Primite)
15
2.5
3.83
23
8
2.67
1.67
5
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
0
3
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
2
33%
67%
3.5
1
5
17%
83%
1
2
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
1
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
1
2
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
3
0
100%
0%
IVA
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Ivanovo (G)
By3
06/06/2021
DYuSSh-3 Pinsk (O)
By3
12/06/2021
1
Pripyat Olshany (G)
By3
19/06/2021
Granit Mikashevichi (O)
By3
27/06/2021
2
FK Luninets (G)
By3
03/07/2021
DUSSH Stolin (O)
By3
10/07/2021
Ivatsevichi (O)
By3
06/06/2021
2
FK Luninets (G)
By3
12/06/2021
DYuSSh-3 Pinsk (G)
By3
19/06/2021
1
Pripyat Olshany (O)
By3
27/06/2021
Granit Mikashevichi (O)
By3
11/07/2021
2
DUSSH Stolin (G)
By3
17/07/2021
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program