Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
33
Pronosticuri maine
283
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
731
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
91
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
101
American
153
African
6
Asiatic
82
Australijski
12
Internaţional
12
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Gorodok lions
-
FK Senno
L
W
L
L
W
W
19/08/2023 13:00 GMT
1
0 - 3
FT
W
L
L
L
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
52
18
30
1
3
-
2
3 - 2
4.60
-
-
-
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
8
92
Peste
4.60
3 - 2
4.60
-
-
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
45
10
45
1
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
23%
1
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
3
97
Da
3
-
2
3 - 2
4.60
-
-
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
82%
12
3
-
2
3 - 2
4.60
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
52%
Gazda -0.75
3
-
2
3 - 2
4.60
-
FT
0 - 3
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Vitebsk Region
By3
Gorodok lions
FK Senno
19/08/2023 13:00
3
-
2
3 - 2
4.60
FT
0 - 3
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
03/06
2023
FK Senno
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
24/09
2022
Gorodok lions
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
09/07
2022
FK Senno
0 - 1
(0 - 1)
Gorodok lions
By3
12/09
2021
Gorodok lions
1 - 2
(1 - 2)
FK Senno
By3
15/08
2021
FK Senno
2 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Gorodok lions
2
40%
Egalitati
2
40%
FK Senno
1
20%
{"lg_-1":[2,2,1,5],"lg_-1_6":[2,2,1,5],"lg_373":[2,2,1,5],"lg_373_6":[2,2,1,5]}
Clasare 19/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
31
8
23
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
22
13
7
1
5
64
21
43
5
Livadija
19
13
6
1
6
26
22
4
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
4
13
1
1
11
17
73
-56
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
70
3
67
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
13
4
3
6
20
26
-6
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
42
14
14
0
0
55
9
46
2
Gorki
36
14
12
0
2
85
4
81
3
Klimovichy
31
14
10
1
3
46
19
27
4
FK Krasnopole
27
14
9
0
5
37
30
7
5
Sozh Krichev
15
14
4
3
7
38
37
1
6
Niva Chavusy
13
14
3
4
7
19
19
0
7
FK Kostyukovichi
13
14
4
1
9
17
29
-12
8
Dribin
10
14
3
1
10
26
68
-42
9
Slavgorod
8
14
2
2
10
14
64
-50
10
Vikhra
8
14
2
2
10
17
75
-58
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
25
10
8
1
1
50
10
40
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
12
6
0
6
19
23
-4
6
Kolos Kirovsk
12
10
4
0
6
23
44
-21
7
Ptich
6
10
2
0
8
10
33
-23
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
48
16
16
0
0
110
7
103
2
Pripyat Olshany
37
14
12
1
1
83
17
66
3
Nadezhda Gorodishche
33
17
10
3
4
54
29
25
4
Gantsevichi
30
17
8
6
3
58
35
23
5
FC Mikashevichi
20
16
6
2
8
27
32
-5
6
Volna Pinsk II
20
17
5
5
7
29
45
-16
7
FK Ivanovo
16
15
4
4
7
32
35
-3
8
DUSSH Stolin
13
17
3
4
10
24
54
-30
9
FK Luninets
11
16
3
2
11
26
65
-39
10
Volat Lyakhavichi
1
17
0
1
16
10
134
-124
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
39
15
13
0
2
57
10
47
2
MNPZ Mozyr
34
14
11
1
2
54
14
40
3
Vertikal Kalinkovichi
26
15
8
2
5
40
22
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
14
6
3
5
27
20
7
5
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
24
34
-10
6
FK Zhlobin
15
15
5
0
10
20
46
-26
7
Svetlogorsk
15
16
5
0
11
23
53
-30
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
72
-46
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
47
17
15
2
0
144
6
138
2
Krechet Bereza
39
16
13
0
3
64
36
28
3
FK Vysokoe
38
17
12
2
3
73
36
37
4
Ivatsevichi
34
16
11
1
4
75
23
52
5
Agro-Pelishche
26
16
8
2
6
56
37
19
6
FK Kobrin
19
17
6
1
10
40
68
-28
7
FK Drohichyn
15
16
5
0
11
36
97
-61
8
Kommunalnik Beloozersk
13
17
4
1
12
20
58
-38
9
FK Pruzhany
6
16
2
0
14
19
82
-63
10
Port SK
4
16
1
1
14
13
97
-84
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
GOR
meciuri
Toate
29/07
2023
FK Miory
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
15/07
2023
Gazovik Vitebsk
7 - 1
( - )
Gorodok lions
By3
08/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
01/07
2023
Gorodok lions
13 - 2
( - )
FK Glubokoe
By3
24/06
2023
Gorodok lions
17 - 0
( - )
FK Lepel
By3
17/06
2023
DYuSSh Orsha
5 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
10/06
2023
Gorodok lions
1 - 3
( - )
Niva Tolochin
By3
03/06
2023
FK Senno
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
21/05
2023
Postavy
4 - 0
( - )
Gorodok lions
By3
06/05
2023
Gorodok lions
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,1,8,12],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,1,8,12],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
meciuri
Toate
29/07
2023
FK Senno
2 - 0
( - )
DYuSSh Orsha
By3
22/07
2023
Niva Tolochin
6 - 3
( - )
FK Senno
By3
15/07
2023
FK Lepel
1 - 0
( - )
FK Senno
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
01/07
2023
FK Senno
4 - 1
( - )
Postavy
By3
24/06
2023
Gazovik Vitebsk
4 - 2
( - )
FK Senno
By3
17/06
2023
FK Senno
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
10/06
2023
FK Glubokoe
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
03/06
2023
FK Senno
3 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
27/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 1
( - )
FK Senno
By3
20/05
2023
FK Senno
3 - 1
( - )
Niva Tolochin
By3
06/05
2023
FK Senno
12 - 0
( - )
FK Lepel
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,2,5,12],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[5,2,5,12],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
GOR
gazde meciuri:
Toate
22/07
2023
Gorodok lions
1 - 0
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
Gorodok lions
13 - 2
( - )
FK Glubokoe
By3
24/06
2023
Gorodok lions
17 - 0
( - )
FK Lepel
By3
10/06
2023
Gorodok lions
1 - 3
( - )
Niva Tolochin
By3
28/05
2023
Gorodok lions
4 - 6
( - )
FK Miory
By3
06/05
2023
Gorodok lions
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
22/07
2023
Niva Tolochin
6 - 3
( - )
FK Senno
By3
15/07
2023
FK Lepel
1 - 0
( - )
FK Senno
By3
08/07
2023
FK Miory
2 - 1
( - )
FK Senno
By3
24/06
2023
Gazovik Vitebsk
4 - 2
( - )
FK Senno
By3
10/06
2023
FK Glubokoe
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
27/05
2023
DYuSSh Orsha
1 - 1
( - )
FK Senno
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,5,6],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Gorodok lions
Meciuri jucate:
12
FK Senno
Meciuri jucate:
12
Goluri
(Marcate/Primite)
43
3.58
3.67
44
38
3.17
2.17
26
Sub/Peste
1.5
1
11
8%
92%
1
11
8%
92%
2.5
1
11
8%
92%
3
9
25%
75%
3.5
2
10
17%
83%
4
8
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
5
58%
42%
9
3
75%
25%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
10
17%
83%
2
10
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
3
75%
25%
11
1
92%
8%
GOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Senno (G)
By3
19/08/2023
Niva Tolochin (O)
By3
26/08/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
02/09/2023
FK Lepel (O)
By3
09/09/2023
FK Glubokoe (O)
By3
16/09/2023
FC Polotsk (G)
By3
23/09/2023
1
Gorodok lions (O)
By3
19/08/2023
FK Glubokoe (G)
By3
26/08/2023
FC Polotsk (O)
By3
02/09/2023
1
Gazovik Vitebsk (G)
By3
09/09/2023
Postavy (O)
By3
17/09/2023
FK Miory (G)
By3
23/09/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program