Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
26
Pronosticuri maine
283
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
680
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
74
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
96
American
153
African
6
Asiatic
61
Australijski
6
Internaţional
12
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
FK Senno
-
Niva Tolochin
W
L
L
L
L
L
20/05/2023 13:00 GMT
1
3 - 1
FT
L
L
L
L
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
59
17
24
1
8
-
0
8 - 0
8.75
-
-
-
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
1
99
Peste
8.75
8 - 0
8.75
-
-
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
51
30
19
1
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
30%
1
1
8
-
0
8 - 0
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
51
49
Nu
8
-
0
8 - 0
8.75
-
-
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
83%
12
8
-
0
8 - 0
8.75
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
30%
Gazda -1.75
8
-
0
8 - 0
8.75
-
FT
3 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5, Group Vitebsk Region
By3
FK Senno
Niva Tolochin
20/05/2023 13:00
8
-
0
8 - 0
8.75
FT
3 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
23/07
2022
FK Senno
3 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
21/05
2022
Niva Tolochin
4 - 4
( - )
FK Senno
By3
FK Senno
1
50%
Egalitati
1
50%
Niva Tolochin
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_373":[1,1,null,2],"lg_373_6":[1,1,null,2]}
Clasare 20/05/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Uni Minsk
4
2
1
1
0
5
3
2
3
Serebryanka
3
2
1
0
1
7
3
4
4
FK Krumkachy
3
2
1
0
1
4
3
1
5
Torpedo Minsk
3
1
1
0
0
2
1
1
6
Urozhaynaya
1
1
0
1
0
2
2
0
7
SDJuShOR-3
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
BGU Minsk
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Energetik
0
2
0
0
2
0
9
-9
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
12
2
10
2
FK Kolos
3
1
1
0
0
10
0
10
3
Livadija
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
3
2
1
5
Molodechno-2018 II
0
1
0
0
1
2
3
-1
6
FK Krupki
0
1
0
0
1
0
4
-4
7
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
2
12
-10
8
Berezino
0
1
0
0
1
0
10
-10
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
14
0
14
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
8
0
8
3
Bobovnya
3
1
1
0
0
6
0
6
4
FS Respect
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Lyuban
0
1
0
0
1
0
6
-6
7
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
0
7
-7
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gantsevichi
9
3
3
0
0
22
2
20
2
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
17
1
16
3
Pripyat Olshany
9
3
3
0
0
12
3
9
4
FK Luninets
4
2
1
1
0
9
1
8
5
Volna Pinsk II
4
3
1
1
1
4
5
-1
6
Nadezhda Gorodishche
3
3
1
0
2
7
11
-4
7
FC Mikashevichi
2
3
0
2
1
3
5
-2
8
DUSSH Stolin
1
3
0
1
2
3
9
-6
9
FK Ivanovo
1
3
0
1
2
3
10
-7
10
Volat Lyakhavichi
0
4
0
0
4
2
35
-33
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DUSSH-2 Rechitsa
6
2
2
0
0
6
1
5
2
Vertikal Kalinkovichi
6
2
2
0
0
6
2
4
3
GOLHU Gomel
6
2
2
0
0
2
0
2
4
MNPZ Mozyr
3
2
1
0
1
21
2
19
5
Iput DYuSSh
3
2
1
0
1
4
2
2
6
Svetlogorsk
0
2
0
0
2
2
5
-3
7
FK Zhlobin
0
2
0
0
2
1
6
-5
8
Dnepr Rogachev
0
2
0
0
2
2
26
-24
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Fakel Novogrudok
3
1
1
0
0
4
0
4
2
FSK Dyatlovo
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Smorgon II
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lida-2
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Shchuchyn
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
FK Oshmyany
0
1
0
0
1
0
4
-4
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
3
1
1
0
0
2
0
2
2
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Smena Volkovysk
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Grodnensky
0
1
0
0
1
0
1
-1
6
Chayka Zelva
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
FK Svislach
0
1
0
0
1
0
2
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
3
1
1
0
0
12
0
12
2
FC Polotsk
3
1
1
0
0
8
1
7
3
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
5
DYuSSh Orsha
3
1
1
0
0
1
0
1
6
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Gorodok lions
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Glubokoe
0
1
0
0
1
1
8
-7
10
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
12
-12
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
9
3
3
0
0
26
0
26
2
FK Vysokoe
9
3
3
0
0
13
4
9
3
Ivatsevichi
6
3
2
0
1
19
4
15
4
Agro-Pelishche
6
3
2
0
1
13
5
8
5
Krechet Bereza
6
3
2
0
1
9
6
3
6
FK Kobrin
6
3
2
0
1
8
9
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
3
4
1
0
3
2
9
-7
8
FK Drohichyn
3
3
1
0
2
4
18
-14
9
Port SK
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
3
27
-24
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
06/05
2023
FK Senno
12 - 0
( - )
FK Lepel
By3
24/09
2022
Gorodok lions
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
18/09
2022
FK Senno
2 - 4
(2 - 2)
Postavy
By3
11/09
2022
FK Miory
3 - 0
( - )
FK Senno
By3
04/09
2022
FK Senno
3 - 9
(0 - 3)
FC Polotsk
By3
27/08
2022
FK Senno
2 - 3
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
NIV
meciuri
Toate
06/05
2023
Niva Tolochin
0 - 1
( - )
FK Miory
By3
24/09
2022
FK Miory
5 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
17/09
2022
Niva Tolochin
2 - 5
(0 - 2)
FC Polotsk
By3
10/09
2022
DYuSSh Orsha
3 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
03/09
2022
Niva Tolochin
0 - 2
(0 - 2)
Veles 2020
By3
27/08
2022
FK Lepel
5 - 0
(2 - 0)
Niva Tolochin
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
6
100%
{"lg_-1":[0,0,6,6],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,6,6],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
06/05
2023
FK Senno
12 - 0
( - )
FK Lepel
By3
18/09
2022
FK Senno
2 - 4
(2 - 2)
Postavy
By3
04/09
2022
FK Senno
3 - 9
(0 - 3)
FC Polotsk
By3
27/08
2022
FK Senno
2 - 3
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Victorii
1
25%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
NIV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
24/09
2022
FK Miory
5 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
10/09
2022
DYuSSh Orsha
3 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
27/08
2022
FK Lepel
5 - 0
(2 - 0)
Niva Tolochin
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Senno
Meciuri jucate:
6
Niva Tolochin
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
22
3.67
3.83
23
2
0.33
3.5
21
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
2.5
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
3.5
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
1
5
17%
83%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
1
5
17%
83%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
NIV
Uşor 1
Greu 5
Niva Tolochin (G)
By3
20/05/2023
DYuSSh Orsha (O)
By3
27/05/2023
Gorodok lions (G)
By3
03/06/2023
FK Glubokoe (O)
By3
10/06/2023
FC Polotsk (G)
By3
17/06/2023
1
Gazovik Vitebsk (O)
By3
24/06/2023
FK Senno (O)
By3
20/05/2023
FK Lepel (G)
By3
27/05/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
03/06/2023
Gorodok lions (O)
By3
10/06/2023
FK Glubokoe (G)
By3
17/06/2023
FC Polotsk (O)
By3
24/06/2023
1
Postavy (G)
By3
01/07/2023
FK Miory (O)
By3
08/07/2023
FK Lepel (O)
By3
15/07/2023
Niva Tolochin (O)
By3
22/07/2023
DYuSSh Orsha (G)
By3
29/07/2023
Gorodok lions (O)
By3
19/08/2023
FK Glubokoe (G)
By3
26/08/2023
FC Polotsk (O)
By3
02/09/2023
1
Gazovik Vitebsk (G)
By3
09/09/2023
Postavy (O)
By3
17/09/2023
FK Miory (G)
By3
23/09/2023
Gazovik Vitebsk (G)
By3
01/07/2023
Postavy (O)
By3
08/07/2023
FK Miory (O)
By3
15/07/2023
FK Senno (G)
By3
22/07/2023
FK Lepel (O)
By3
29/07/2023
DYuSSh Orsha (O)
By3
19/08/2023
Gorodok lions (G)
By3
26/08/2023
FK Glubokoe (O)
By3
02/09/2023
FC Polotsk (G)
By3
09/09/2023
1
Gazovik Vitebsk (O)
By3
16/09/2023
Postavy (G)
By3
23/09/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program