Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
422
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
1004
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2646
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
179
African
77
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Everton
43%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 21:00
LUT - EVE,
21:00
EPL
Getafe
43%
Probabilitatea de a remiza
03/05/2024 21:00
GET - ATB,
21:00
Es1
Bologna
50%
Probabilitatea de a remiza
03/05/2024 20:45
TOR - BOL,
20:45
It1
RB Leipzig
54%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 20:30
TSG - RBL,
20:30
De1
Montpellier
39%
Probabilitatea de a remiza
03/05/2024 19:00
TOU - MPL,
19:00
Fr1
Lens
59%
Probabilitatea de a câștiga
03/05/2024 21:00
LEN - LOR,
21:00
Fr1
json_m
Pronostic
FK Osipovichi
-
Dnepr Mogilev II
W
W
W
W
L
L
24/07/2021 17:00 GMT
2
0 - 1
FT
W
W
W
W
W
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
27
18
55
2
3
-
4
3 - 4
4.38
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
12
88
Peste
4.38
3 - 4
4.38
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
58
12
30
1
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
32%
1
2
3
-
4
3 - 4
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
2
98
Da
3
-
4
3 - 4
4.38
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
82%
21
3
-
4
3 - 4
4.38
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
55%
Oaspete -0.75
3
-
4
3 - 4
4.38
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 13, Mogilev Region
By3
FK Osipovichi
Dnepr Mogilev II
24/07/2021 17:00
3
-
4
3 - 4
4.38
FT
0 - 1
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Clasare 24/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ivatsevichi
25
9
8
1
0
41
5
36
2
DYuSSh-3 Pinsk
22
8
7
1
0
49
4
45
3
FK Luninets
21
9
7
0
2
20
11
9
4
FK Ivanovo
13
9
4
1
4
20
30
-10
5
Pripyat Olshany
9
8
3
0
5
19
26
-7
6
Nadezhda Gorodishche
7
9
2
1
6
12
23
-11
7
Granit Mikashevichi
4
9
1
1
7
13
37
-24
8
DUSSH Stolin
1
9
0
1
8
7
45
-38
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
24
9
8
0
1
54
6
48
2
Niva Dolbizno
22
9
7
1
1
51
8
43
3
BZHS Brest
17
9
5
2
2
44
13
31
4
Krechet Bereza
14
9
4
2
3
14
20
-6
5
FK Kobrin
10
8
3
1
4
17
19
-2
6
FK Vysokoe
6
9
1
3
5
10
43
-33
7
FK Drohichyn
4
9
1
1
7
12
47
-35
8
FK Pruzhany
3
8
1
0
7
9
55
-46
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
MKK-Dnepr
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
31
11
10
1
0
83
5
78
2
HCS-Olympia
22
11
6
4
1
37
19
18
3
FK Slonim Siti
20
11
6
2
3
33
19
14
4
FK Lida-2
18
11
5
3
3
22
27
-5
5
FK Shchuchyn
17
11
4
5
2
24
27
-3
6
Cementnik
16
11
4
4
3
21
15
6
7
Smena Volkovysk
16
11
4
4
3
28
25
3
8
FSK Grodnensky
16
11
5
1
5
17
41
-24
9
Chayka Zelva
15
11
5
0
6
19
22
-3
10
FK Svislach
15
11
4
3
4
19
31
-12
11
Neman Mosty
10
11
3
1
7
11
23
-12
12
FK Oshmyany
6
12
2
0
10
13
48
-35
13
Belaya Rus
0
11
0
0
11
7
32
-25
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Molodechno
30
11
10
0
1
55
8
47
2
FK Kolos
28
11
9
1
1
33
7
26
3
SMI Autotrans
23
12
7
2
3
51
29
22
4
FK Uzda
23
11
7
2
2
38
20
18
5
Falko Cherkassy
22
12
7
1
4
29
24
5
6
FC Smolevichi
15
12
5
0
7
37
23
14
7
Livadija
11
12
3
2
7
21
46
-25
8
Viliya Vileyka
7
12
2
1
9
24
27
-3
9
FK Krupki
7
12
2
1
9
19
55
-36
10
Berezino
3
11
1
0
10
10
78
-68
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
29
11
9
2
0
45
5
40
2
Partizan Salihorsk
24
11
7
3
1
33
7
26
3
Neman Stolbtsy
21
11
7
0
4
37
16
21
4
Viktoriya Maryina Horka
20
11
6
2
3
33
20
13
5
FK Kletsk
18
11
5
3
3
15
19
-4
6
Energetik-BGATU
17
11
5
2
4
28
25
3
7
Stroitel Kopyl
11
10
3
2
5
16
20
-4
8
Starye Dorogi
10
11
2
4
5
15
25
-10
9
FK Lyuban
7
11
2
1
8
18
36
-18
10
FK Slutsk-2
7
11
1
4
6
19
44
-25
11
FC Veras Nesvizh
4
11
1
1
9
9
51
-42
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
24
8
8
0
0
28
5
23
2
FK Osipovichi
21
9
7
0
2
36
11
25
3
Gorki
15
9
5
0
4
19
12
7
4
Belshina II
12
9
4
0
5
17
15
2
5
FK Krasnopole
10
9
3
1
5
11
23
-12
6
Spartak Shklov
6
9
2
0
7
11
26
-15
7
FK Kostyukovichi
4
9
1
1
7
5
35
-30
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
27
9
9
0
0
50
4
46
2
Gorodok lions
19
9
6
1
2
10
12
-2
3
Dorozhnik Orsha
16
9
5
1
3
18
17
1
4
Prodtsentr Vitebsk
8
9
2
2
5
20
20
0
5
Niva Tolochin
4
9
1
1
7
12
25
-13
6
FK Chashniki
4
9
1
1
7
6
38
-32
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Senno
17
9
5
2
2
17
12
5
2
FK Miory
16
9
5
1
3
15
18
-3
3
FC Polotsk
13
9
4
1
4
17
15
2
4
Postavy
12
9
3
3
3
17
13
4
5
FK Glubokoe
11
9
3
2
4
16
18
-2
6
FK Lepel
7
9
2
1
6
13
19
-6
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
FK
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
17/07
2021
Gorki
1 - 3
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
10/07
2021
FK Krasnopole
1 - 7
(1 - 6)
FK Osipovichi
By3
03/07
2021
FK Osipovichi
7 - 0
(4 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
26/06
2021
FK Osipovichi
4 - 1
(2 - 0)
Belshina II
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
30/05
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(1 - 1)
FC Molodechno
ByC
16/05
2021
FK Osipovichi
3 - 1
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
08/05
2021
Spartak Shklov
1 - 4
( - )
FK Osipovichi
By3
01/05
2021
FK Kostyukovichi
1 - 5
( - )
FK Osipovichi
By3
06/06
2020
FK Osipovichi
1 - 3
(1 - 2)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,4,11],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[7,null,2,9],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
DNE
meciuri
Toate
14/07
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 0
(0 - 0)
Gorki
By3
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
27/06
2021
Dnepr Mogilev II
9 - 1
(4 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
12/06
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 2
(1 - 2)
FK Osipovichi
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
15/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
03/05
2021
Dnepr Mogilev II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Victorii
6
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,0,0,8],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[8,null,null,8],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
03/07
2021
FK Osipovichi
7 - 0
(4 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
26/06
2021
FK Osipovichi
4 - 1
(2 - 0)
Belshina II
By3
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
30/05
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(1 - 1)
FC Molodechno
ByC
16/05
2021
FK Osipovichi
3 - 1
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
06/06
2020
FK Osipovichi
1 - 3
(1 - 2)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,1,4],"lg_373_6":[3,null,1,4],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
DNE
meciuri in calitate de oaspete
Toate
11/07
2021
Spartak Shklov
0 - 3
(0 - 2)
Dnepr Mogilev II
By3
19/06
2021
Belshina II
0 - 4
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
Victorii
3
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Osipovichi
Meciuri jucate:
11
Dnepr Mogilev II
Meciuri jucate:
8
Goluri
(Marcate/Primite)
38
3.45
1.45
16
28
3.5
0.63
5
Sub/Peste
1.5
0
11
0%
100%
1
7
13%
88%
2.5
0
11
0%
100%
2
6
25%
75%
3.5
2
9
18%
82%
3
5
38%
63%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
10
1
91%
9%
4
4
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
10
9%
91%
4
4
50%
50%
Marcat un gol (Da/Nu)
11
0
100%
0%
8
0
100%
0%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
DNE
Uşor 1
Greu 5
Dnepr Mogilev II (G)
By3
24/07/2021
Spartak Shklov (G)
By3
28/07/2021
Belshina II (O)
By3
07/08/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
14/08/2021
FK Krasnopole (G)
By3
21/08/2021
Spartak Shklov (O)
By3
28/08/2021
FK Osipovichi (O)
By3
24/07/2021
3
FK Krasnopole (O)
By3
28/07/2021
Belshina II (G)
By3
31/07/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
07/08/2021
FK Krasnopole (O)
By3
15/08/2021
Spartak Shklov (G)
By3
21/08/2021
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program