Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
588
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
17
Pronosticuri maine
442
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1249
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
39
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Columbus Crew
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Pronostic
FK Krasnopole
-
Gorki
W
W
W
L
D
W
27/08/2022 13:00 GMT
2
0 - 2
FT
W
W
W
W
L
W
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
27
9
64
2
2
-
6
2 - 6
4.88
-
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
2
98
Peste
4.88
2 - 6
4.88
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
8
10
82
2
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
52%
2
2
2
-
6
2 - 6
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
1
99
Da
2
-
6
2 - 6
4.88
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
91%
21
2
-
6
2 - 6
4.88
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
26%
Oaspete -2
2
-
6
2 - 6
4.88
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 18, Group Mogilev Region
By3
FK Krasnopole
Gorki
27/08/2022 13:00
2
-
6
2 - 6
4.88
FT
0 - 2
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
04/06
2022
Gorki
0 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
25/09
2021
Gorki
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
07/08
2021
FK Krasnopole
0 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
26/06
2021
Gorki
4 - 0
(1 - 0)
FK Krasnopole
By3
FK Krasnopole
1
25%
Egalitati
0
0%
Gorki
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Clasare 27/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Krumkachy
29
11
9
2
0
32
5
27
2
Uni Minsk
24
11
8
0
3
25
13
12
3
Traktor Minsk
23
12
7
2
3
37
15
22
4
Energetik-BGATU
18
12
5
3
4
28
21
7
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
15
11
4
6
BGU Minsk
13
12
4
1
7
14
18
-4
7
SDJuShOR-3
9
12
3
0
9
15
39
-24
8
Urozhaynaya
8
11
2
2
7
10
18
-8
9
Serebryanka
4
11
1
1
9
12
48
-36
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
33
12
11
0
1
71
8
63
2
Viktoriya Maryina Horka
27
12
9
0
3
49
12
37
3
FK Kolos
23
11
7
2
2
43
20
23
4
Livadija
19
11
6
1
4
40
18
22
5
Falko Cherkassy
13
11
4
1
6
24
24
0
6
Viliya Vileyka
9
12
2
3
7
24
34
-10
7
FK Krupki
6
11
2
0
9
22
86
-64
8
Berezino
4
12
1
1
10
9
80
-71
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
44
5
39
2
Bobovnya
28
12
9
1
2
35
9
26
3
Neman Stolbtsy
22
12
7
1
4
29
21
8
4
Starye Dorogi
21
12
6
3
3
25
23
2
5
FK Kletsk
14
12
4
2
6
25
31
-6
6
FS Respect
8
12
2
2
8
10
28
-18
7
FK Uzda
7
12
2
1
9
14
38
-24
8
FK Slutsk-2
5
12
1
2
9
9
36
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
24
10
8
0
2
60
7
53
2
FK Krasnopole
23
10
7
2
1
31
9
22
3
Spartak Shklov
22
10
7
1
2
34
18
16
4
Servolyuks
21
10
7
0
3
35
13
22
5
Sozh Krichev
11
10
3
2
5
15
31
-16
6
Kirovsk
7
10
2
1
7
13
65
-52
7
Niva Chavusy
5
10
1
2
7
10
27
-17
8
Zarya Krugloe
2
10
0
2
8
4
32
-28
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Pripyat Olshany
31
13
10
1
2
58
23
35
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Niva Dolbizno
33
11
11
0
0
68
6
62
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
11
4
2
5
20
29
-9
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
36
13
12
0
1
108
9
99
2
GOLHU Gomel
30
13
10
0
3
60
8
52
3
MNPZ Mozyr
27
13
9
0
4
49
21
28
4
Svetlogorsk
25
12
8
1
3
38
17
21
5
Vertikal Kalinkovichi
22
13
7
1
5
37
30
7
6
FK Zhlobin
16
13
5
1
7
29
31
-2
7
DUSSH-2 Rechitsa
15
13
5
0
8
29
29
0
8
Iput DYuSSh
13
13
4
1
8
24
67
-43
9
Vetka DYuSSh
5
12
1
2
9
8
59
-51
10
Dnepr Rogachev
0
13
0
0
13
5
116
-111
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
32
13
10
2
1
41
17
24
2
FK Svislach
26
13
8
2
3
46
23
23
3
FK Slonim Siti
23
13
7
2
4
28
17
11
4
FK Shchuchyn
21
13
6
3
4
24
16
8
5
Smena Volkovysk
20
13
5
5
3
34
19
15
6
FSK Grodnensky
18
13
5
3
5
24
36
-12
7
FSK Dyatlovo
14
13
4
2
7
22
33
-11
8
Neman Mosty
12
13
3
3
7
20
33
-13
9
Chayka Zelva
9
13
2
3
8
16
39
-23
10
Fakel Novogrudok
6
13
1
3
9
14
36
-22
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Veles 2020
36
13
12
0
1
70
13
57
2
Gazovik Vitebsk
32
13
10
2
1
42
10
32
3
FK Miory
29
13
9
2
2
45
21
24
4
Gorodok lions
26
13
8
2
3
52
26
26
5
DYuSSh Orsha
15
13
4
3
6
15
26
-11
6
FC Polotsk
13
13
3
4
6
32
40
-8
7
Postavy
13
13
3
4
6
20
41
-21
8
FK Lepel
10
13
3
1
9
19
57
-38
9
FK Senno
6
13
1
3
9
17
42
-25
10
Niva Tolochin
4
13
1
1
11
13
49
-36
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
20/08
2022
Niva Chavusy
0 - 1
(0 - 0)
FK Krasnopole
By3
13/08
2022
FK Krasnopole
6 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
06/08
2022
Kirovsk
3 - 7
(1 - 3)
FK Krasnopole
By3
25/06
2022
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Spartak Shklov
By3
18/06
2022
Zarya Krugloe
0 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
11/06
2022
FK Krasnopole
2 - 1
( - )
Servolyuks
By3
04/06
2022
Gorki
0 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
28/05
2022
FK Krasnopole
2 - 0
(0 - 0)
Niva Chavusy
By3
21/05
2022
Sozh Krichev
1 - 1
(0 - 0)
FK Krasnopole
By3
08/05
2022
FK Krasnopole
9 - 0
(5 - 0)
Kirovsk
By3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,2,1,10],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[7,2,1,10],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
GOR
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
20/08
2022
Gorki
16 - 0
(6 - 0)
Kirovsk
By3
14/08
2022
Spartak Shklov
1 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
06/08
2022
Gorki
11 - 0
(5 - 0)
Zarya Krugloe
By3
02/07
2022
Kirovsk
1 - 10
(0 - 3)
Gorki
By3
25/06
2022
Gorki
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
18/06
2022
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
11/06
2022
Niva Chavusy
1 - 4
(1 - 2)
Gorki
By3
04/06
2022
Gorki
0 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
28/05
2022
Gorki
1 - 2
(0 - 0)
FC Baranovichi
ByC
21/05
2022
Gorki
5 - 0
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
07/05
2022
Zarya Krugloe
1 - 4
(0 - 2)
Gorki
By3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,0,3,11],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,null,2,10],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
gazde meciuri:
Toate
13/08
2022
FK Krasnopole
6 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
25/06
2022
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Spartak Shklov
By3
11/06
2022
FK Krasnopole
2 - 1
( - )
Servolyuks
By3
28/05
2022
FK Krasnopole
2 - 0
(0 - 0)
Niva Chavusy
By3
08/05
2022
FK Krasnopole
9 - 0
(5 - 0)
Kirovsk
By3
Victorii
4
80%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
GOR
meciuri in calitate de oaspete
Toate
14/08
2022
Spartak Shklov
1 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
02/07
2022
Kirovsk
1 - 10
(0 - 3)
Gorki
By3
18/06
2022
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
11/06
2022
Niva Chavusy
1 - 4
(1 - 2)
Gorki
By3
07/05
2022
Zarya Krugloe
1 - 4
(0 - 2)
Gorki
By3
Victorii
5
100%
Egalitati
0
0%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[5,0,0,5],"lg_-1_6":[5,0,0,5],"lg_373":[5,null,null,5],"lg_373_6":[5,null,null,5]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Krasnopole
Meciuri jucate:
10
Gorki
Meciuri jucate:
11
Goluri
(Marcate/Primite)
31
3.1
0.9
9
62
5.64
0.82
9
Sub/Peste
1.5
3
7
30%
70%
1
10
9%
91%
2.5
5
5
50%
50%
2
9
18%
82%
3.5
6
4
60%
40%
3
8
27%
73%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
5
5
50%
50%
5
6
45%
55%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
5
5
50%
50%
4
7
36%
64%
Marcat un gol (Da/Nu)
9
1
90%
10%
9
2
82%
18%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
GOR
Uşor 1
Greu 5
Gorki (G)
By3
27/08/2022
3
Servolyuks (O)
By3
03/09/2022
Zarya Krugloe (G)
By3
10/09/2022
Spartak Shklov (O)
By3
17/09/2022
FK Krasnopole (O)
By3
27/08/2022
Niva Chavusy (G)
By3
03/09/2022
Sozh Krichev (G)
By3
10/09/2022
Servolyuks (O)
By3
18/09/2022
FK Svislach (O)
By3
02/10/2022
FK Svislach (G)
By3
08/10/2022
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program