Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
23
Pronosticuri maine
283
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
680
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
74
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
96
American
153
African
6
Asiatic
61
Australijski
6
Internaţional
12
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
FK Glubokoe
-
Niva Tolochin
L
L
L
L
L
D
02/09/2023 11:00 GMT
2
7 - 0
FT
L
L
W
W
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
40
11
49
2
2
-
4
2 - 4
5.58
-
-
-
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
1
99
Peste
5.58
2 - 4
5.58
-
-
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
33
33
33
1
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
16%
1
2
2
-
4
2 - 4
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
16
84
Da
2
-
4
2 - 4
5.58
-
-
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
89%
21
2
-
4
2 - 4
5.58
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
49%
Oaspete -1
2
-
4
2 - 4
5.58
-
FT
7 - 0
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 20, Group Vitebsk Region
By3
FK Glubokoe
Niva Tolochin
02/09/2023 11:00
2
-
4
2 - 4
5.58
FT
7 - 0
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
17/06
2023
Niva Tolochin
4 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
04/09
2021
Niva Tolochin
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
07/08
2021
FK Glubokoe
7 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
FK Glubokoe
1
33%
Egalitati
0
0%
Niva Tolochin
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Clasare 02/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
40
15
13
1
1
75
3
72
2
Bobovnya
29
15
8
5
2
29
18
11
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
48
16
16
0
0
63
9
54
2
Gorki
42
16
14
0
2
95
6
89
3
Klimovichy
31
16
10
1
5
48
30
18
4
FK Krasnopole
30
16
10
0
6
41
32
9
5
Niva Chavusy
19
16
5
4
7
24
19
5
6
Sozh Krichev
18
16
5
3
8
47
42
5
7
FK Kostyukovichi
13
16
4
1
11
17
34
-17
8
Dribin
13
16
4
1
11
27
70
-43
9
Vikhra
11
16
3
2
11
24
79
-55
10
Slavgorod
8
16
2
2
12
14
79
-65
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
31
12
10
1
1
58
10
48
2
Torpeda
29
12
9
2
1
66
11
55
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
5
Spartak Shklov
18
12
6
0
6
23
25
-2
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
9
12
3
0
9
16
42
-26
8
Bykhov
3
13
1
0
12
11
77
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
45
17
15
0
2
65
10
55
2
MNPZ Mozyr
43
17
14
1
2
70
14
56
3
Vertikal Kalinkovichi
29
17
9
2
6
54
29
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
24
17
7
3
7
34
30
4
5
Iput DYuSSh
20
17
6
2
9
28
36
-8
6
FK Zhlobin
15
17
5
0
12
23
63
-40
7
Svetlogorsk
12
17
4
0
13
20
64
-44
8
Dnepr Rogachev
11
17
3
2
12
27
75
-48
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
15
11
2
2
55
26
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
13
7
3
3
29
29
0
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
13
3
2
8
19
33
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
25
13
8
1
4
44
22
22
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
39
14
13
0
1
52
6
46
2
FK Miory
36
14
12
0
2
62
22
40
3
Postavy
25
14
8
1
5
32
18
14
4
DYuSSh Orsha
24
14
7
3
4
46
22
24
5
FK Senno
23
14
7
2
5
49
26
23
6
Niva Tolochin
21
14
7
0
7
29
29
0
7
Gorodok lions
13
14
4
1
9
46
47
-1
8
FC Polotsk
12
14
4
0
10
26
50
-24
9
FK Lepel
7
14
2
1
11
9
80
-71
10
FK Glubokoe
5
14
1
2
11
14
65
-51
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
Krechet Bereza
42
18
14
0
4
70
42
28
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
6
18
2
0
16
21
91
-70
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
26/08
2023
FK Senno
8 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
19/08
2023
FK Glubokoe
1 - 4
( - )
FK Miory
By3
30/07
2023
Postavy
3 - 1
( - )
FK Glubokoe
By3
22/07
2023
FK Glubokoe
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
15/07
2023
FC Polotsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
08/07
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
FK Lepel
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
01/07
2023
Gorodok lions
13 - 2
( - )
FK Glubokoe
By3
24/06
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
17/06
2023
Niva Tolochin
4 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
10/06
2023
FK Glubokoe
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
03/06
2023
FK Miory
6 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
21/05
2023
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
17%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,2,11,14],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[1,2,11,14],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
NIV
meciuri
Toate
26/08
2023
Niva Tolochin
0 - 3
( - )
Gorodok lions
By3
19/08
2023
DYuSSh Orsha
6 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
29/07
2023
FK Lepel
1 - 6
( - )
Niva Tolochin
By3
22/07
2023
Niva Tolochin
6 - 3
( - )
FK Senno
By3
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
01/07
2023
Niva Tolochin
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
17/06
2023
Niva Tolochin
4 - 0
( - )
FK Glubokoe
By3
10/06
2023
Gorodok lions
1 - 3
( - )
Niva Tolochin
By3
03/06
2023
Niva Tolochin
3 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
27/05
2023
Niva Tolochin
2 - 1
( - )
FK Lepel
By3
20/05
2023
FK Senno
3 - 1
( - )
Niva Tolochin
By3
06/05
2023
Niva Tolochin
0 - 1
( - )
FK Miory
By3
Victorii
2
33%
Egalitati
0
0%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,0,7,14],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[7,null,7,14],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
19/08
2023
FK Glubokoe
1 - 4
( - )
FK Miory
By3
22/07
2023
FK Glubokoe
0 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
08/07
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
FK Lepel
By3
03/07
2023
FK Glubokoe
1 - 2
( - )
Postavy
By3
24/06
2023
FK Glubokoe
2 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
10/06
2023
FK Glubokoe
4 - 3
( - )
FK Senno
By3
06/05
2023
FK Glubokoe
1 - 8
( - )
FC Polotsk
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,2,4,7],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,2,4,7],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
NIV
meciuri in calitate de oaspete
Toate
19/08
2023
DYuSSh Orsha
6 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
29/07
2023
FK Lepel
1 - 6
( - )
Niva Tolochin
By3
15/07
2023
FK Miory
2 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
09/07
2023
Postavy
1 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
24/06
2023
FC Polotsk
1 - 2
( - )
Niva Tolochin
By3
10/06
2023
Gorodok lions
1 - 3
( - )
Niva Tolochin
By3
20/05
2023
FK Senno
3 - 1
( - )
Niva Tolochin
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,4,7],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Glubokoe
Meciuri jucate:
14
Niva Tolochin
Meciuri jucate:
14
Goluri
(Marcate/Primite)
14
1
4.64
65
29
2.07
2.07
29
Sub/Peste
1.5
0
14
0%
100%
2
12
14%
86%
2.5
0
14
0%
100%
3
11
21%
79%
3.5
3
11
21%
79%
6
8
43%
57%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
6
57%
43%
8
6
57%
43%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
14
0%
100%
1
13
7%
93%
Marcat un gol (Da/Nu)
8
6
57%
43%
9
5
64%
36%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
NIV
Uşor 1
Greu 5
Niva Tolochin (G)
By3
02/09/2023
DYuSSh Orsha (O)
By3
09/09/2023
Gorodok lions (G)
By3
16/09/2023
FK Lepel (O)
By3
23/09/2023
FK Glubokoe (O)
By3
02/09/2023
FC Polotsk (G)
By3
09/09/2023
1
Gazovik Vitebsk (O)
By3
16/09/2023
Postavy (G)
By3
23/09/2023
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program