Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
444
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Columbus Crew
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Probabilitatea de a remiza
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Probabilitatea de a remiza
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Probabilitatea de a câștiga
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Probabilitatea de a câștiga
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Pronostic
Dynamo Vologda
-
FK Leningradets
L
L
L
W
L
D
10/05/2023 17:00 GMT
2
0 - 0
FT
W
W
W
W
W
D
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
16
14
70
2
1
-
2
1 - 2
2.75
-
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
45
55
Peste
2.75
1 - 2
2.75
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
20
33
47
2
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
33%
2
2
1
-
2
1 - 2
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
34
66
Da
1
-
2
1 - 2
2.75
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
86%
21
1
-
2
1 - 2
2.75
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
70%
Oaspete -0.75
1
-
2
1 - 2
2.75
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 29, Promotion Group
Ru3
Dynamo Vologda
FK Leningradets
10/05/2023 17:00
1
-
2
1 - 2
2.75
FT
0 - 0
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_279":[null,null,1,1],"lg_279_6":[null,null,1,1]}
Clasare 10/05/2023
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Leningradets
16
6
5
1
0
11
3
8
2
FC Chertanovo
13
6
4
1
1
15
5
10
3
Spartak Kostroma
13
6
4
1
1
10
5
5
4
Torpedo Vladimir
13
6
4
1
1
9
5
4
5
FK Murom
13
6
4
1
1
10
8
2
6
Tekstilshchik Iv.
9
6
2
3
1
10
7
3
7
Zorkyi Krasnogorsk
9
6
2
3
1
10
7
3
8
Zvezda SPb
4
6
1
1
4
9
11
-2
9
Dynamo Vologda
4
6
1
1
4
6
13
-7
10
Baltika-BFU
4
6
1
1
4
3
10
-7
11
Luki-Energiya
1
6
0
1
5
3
12
-9
12
FK Yenisey-2
1
6
0
1
5
7
17
-10
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
14
6
4
2
0
14
5
9
2
Dynamo Petersburg
13
6
4
1
1
9
7
2
3
Znamya Truda
9
6
2
3
1
7
4
3
4
Zenit-2
9
6
2
3
1
8
7
1
5
Dynamo-2 Moscow
8
6
2
2
2
14
6
8
6
Torpedo-2 Moscow
8
6
2
2
2
10
10
0
7
FC Tver
7
6
2
1
3
7
7
0
8
Rodina-M Moscow
7
6
1
4
1
5
6
-1
9
Yadro St. Petersburg
5
6
1
2
3
6
9
-3
10
FK Elektron
0
6
0
0
6
4
23
-19
Relegation
DYN
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
06/05
2023
Zorkyi Krasnogorsk
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
29/04
2023
Baltika-BFU
1 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
23/04
2023
Zvezda SPb
5 - 2
(3 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
15/04
2023
Luki-Energiya
0 - 2
(0 - 2)
Dynamo Vologda
Ru3
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/03
2023
FK Yenisey-2
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
09/11
2022
FC Tver
4 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
05/11
2022
Spartak Kostroma
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
30/10
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
24/10
2022
Znamya Truda
1 - 2
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
15/10
2022
FK Murom
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
08/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
02/10
2022
Dynamo-2 Moscow
2 - 1
(1 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
26/09
2022
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
22/09
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 2
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
18/09
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
10/09
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
04/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
31/08
2022
Spartak Kostroma
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo Vologda
RuC
31/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Kostroma
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
21/08
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
14/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
10/08
2022
FC Chertanovo
2 - 2
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
06/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
30/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 1
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
24/07
2022
Dynamo Vologda
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,4,14,28],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_279":[9,4,13,26],"lg_279_6":[1,1,4,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
FK
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
05/05
2023
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
29/04
2023
FK Leningradets
2 - 1
(0 - 1)
Torpedo Vladimir
Ru3
22/04
2023
FC Chertanovo
1 - 2
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
15/04
2023
FK Leningradets
1 - 0
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
02/04
2023
FK Leningradets
1 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
13/11
2022
FK Leningradets
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
09/11
2022
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
05/11
2022
FK Leningradets
1 - 0
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
30/10
2022
Rodina-M Moscow
0 - 3
(0 - 2)
FK Leningradets
Ru3
24/10
2022
FK Yenisey-2
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
19/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
15/10
2022
FK Leningradets
3 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
02/10
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
26/09
2022
FK Leningradets
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
22/09
2022
FK Elektron
1 - 1
(1 - 1)
FK Leningradets
Ru3
18/09
2022
FK Leningradets
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
14/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
RuC
10/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
04/09
2022
FK Leningradets
7 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
31/08
2022
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
RuC
27/08
2022
FK Leningradets
2 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
21/08
2022
FK Leningradets
1 - 2
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
14/08
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
06/08
2022
FK Leningradets
4 - 0
(3 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
30/07
2022
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
24/07
2022
FK Leningradets
5 - 1
(2 - 1)
FK Elektron
Ru3
15/07
2022
Luki-Energiya
0 - 4
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[22,5,1,28],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_279":[21,4,1,26],"lg_279_6":[5,1,null,6],"lg_335":[1,1,null,2],"lg_335_6":[1,1,null,2]}
DYN
gazde meciuri:
Toate
Division 2 - West
Kubok
30/10
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
08/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 2)
FC Chertanovo
Ru3
26/09
2022
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
18/09
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(0 - 0)
FC Tver
Ru3
10/09
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
Spartak Kostroma
Ru3
31/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 1
(2 - 0)
Spartak Kostroma
RuC
27/08
2022
Dynamo Vologda
1 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
14/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 2
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
06/08
2022
Dynamo Vologda
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
24/07
2022
Dynamo Vologda
1 - 2
(1 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,1,3,11],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_279":[6,1,3,10],"lg_279_6":[3,1,2,6],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
FK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - West
Kubok
05/05
2023
Spartak Kostroma
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
22/04
2023
FC Chertanovo
1 - 2
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
09/11
2022
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
30/10
2022
Rodina-M Moscow
0 - 3
(0 - 2)
FK Leningradets
Ru3
24/10
2022
FK Yenisey-2
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
19/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
02/10
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
22/09
2022
FK Elektron
1 - 1
(1 - 1)
FK Leningradets
Ru3
14/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
RuC
10/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
14/08
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
30/07
2022
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
15/07
2022
Luki-Energiya
0 - 4
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,0,13],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_279":[9,3,null,12],"lg_279_6":[5,1,null,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Dynamo Vologda
Meciuri jucate:
28
FK Leningradets
Meciuri jucate:
28
Goluri
(Marcate/Primite)
31
1.11
1.68
47
62
2.21
0.5
14
Sub/Peste
1.5
7
21
25%
75%
6
22
21%
79%
2.5
11
17
39%
61%
13
15
46%
54%
3.5
19
9
68%
32%
22
6
79%
21%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
12
16
43%
57%
12
16
43%
57%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
8
20
29%
71%
16
12
57%
43%
Marcat un gol (Da/Nu)
18
10
64%
36%
26
2
93%
7%
DYN
Meciuri urmatoare
Dificultate
FK
Uşor 1
Greu 5
FK Leningradets (G)
Ru3
10/05/2023
5
Luki-Energiya (G)
Ru3
15/05/2023
1
Zvezda SPb (G)
Ru3
21/05/2023
3
Baltika-BFU (G)
Ru3
28/05/2023
2
Zorkyi Krasnogorsk (G)
Ru3
04/06/2023
1
FK Yenisey-2 (G)
Ru3
10/06/2023
2
Dynamo Vologda (O)
Ru3
10/05/2023
Tekstilshchik Iv. (O)
Ru3
16/05/2023
1
FC Chertanovo (G)
Ru3
21/05/2023
2
Torpedo Vladimir (O)
Ru3
28/05/2023
4
Spartak Kostroma (G)
Ru3
04/06/2023
FK Murom (O)
Ru3
10/06/2023
4
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program