Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
295
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
48
Pronosticuri maine
30
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
446
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
80
American
85
African
18
Asiatic
13
Australijski
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Internacional
46%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
VIT - INL,
21:00
Br1
São Paulo
41%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
CTH - SAP,
21:00
Br1
Atlético PR
35%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 21:00
APR - FLA,
21:00
Br1
Botafogo
43%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
GRE - BOT,
23:30
Br1
Bahia
59%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
CRI - BAH,
23:30
Br1
Cruzeiro
47%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 23:30
VDG - CRZ,
23:30
Br1
Fortaleza
41%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 23:30
CUE - FOR,
23:30
Br1
Espanyol
48%
Probabilitatea de a remiza
16/06/2024 18:30
RLO - ESP,
18:30
Es2
Denmark
62%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 18:00
SVN - DNK,
18:00
Eu
England
64%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 21:00
SRB - ENG,
21:00
Eu
Netherlands
62%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 15:00
POL - NLD,
15:00
Eu
Unity ON
34%
Probabilitatea de a remiza
17/06/2024 00:00
UNI - FUT,
00:00
Ca2
Tacuarembó FC
55%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 20:00
TAC - LFC,
20:00
Uy2
CA Torque
51%
Probabilitatea de a câștiga
16/06/2024 14:45
JUV - CAT,
14:45
Uy2
Oriental (URU)
38%
Probabilitatea de a remiza
17/06/2024 01:30
ORI - COL,
01:30
Uy2
json_m
Pronostic
FK Leningradets
-
Tekstilshchik Iv.
2°C
W
D
W
D
W
W
15/04/2023 17:00 GMT
2
1 - 0
FT
W
W
W
L
W
L
Rusia Division 2 - vest
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
34
12
54
2
0
-
2
0 - 2
2.25
2°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
55
45
Sub
2.25
0 - 2
2.25
2°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
30
26
44
2
2°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
24%
2
2
0
-
2
0 - 2
2°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
51
49
Nu
0
-
2
0 - 2
2.25
2°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
88%
21
0
-
2
0 - 2
2.25
2°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
40%
Oaspete -1.5
0
-
2
0 - 2
2.25
2°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Promotion Group
Ru3
FK Leningradets
Tekstilshchik Iv.
15/04/2023 17:00
0
-
2
0 - 2
2.25
2°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
11/05
2019
FK Leningradets
0 - 1
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
28/09
2018
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
FK Leningradets
0
0%
Egalitati
0
0%
Tekstilshchik Iv.
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_279":[null,null,2,2],"lg_279_6":[null,null,2,2]}
Clasare 15/04/2023
Group 1
Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Chertanovo
7
3
2
1
0
10
3
7
2
Tekstilshchik Iv.
6
2
2
0
0
6
2
4
3
Spartak Kostroma
6
2
2
0
0
5
1
4
4
Torpedo Vladimir
6
2
2
0
0
2
0
2
5
FK Leningradets
4
2
1
1
0
4
1
3
6
FK Murom
4
2
1
1
0
2
1
1
7
Zorkyi Krasnogorsk
1
2
0
1
1
1
4
-3
8
Dynamo Vologda
1
2
0
1
1
1
4
-3
9
FK Yenisey-2
1
3
0
1
2
4
9
-5
10
Luki-Energiya
0
2
0
0
2
1
4
-3
11
Zvezda SPb
0
2
0
0
2
0
3
-3
12
Baltika-BFU
0
2
0
0
2
1
5
-4
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dynamo-2 Moscow
6
2
2
0
0
10
0
10
2
Dynamo Petersburg
6
2
2
0
0
2
0
2
3
Znamya Truda
4
2
1
1
0
3
0
3
4
Khimik Dzerzhinsk
4
2
1
1
0
4
3
1
5
FC Tver
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Zenit-2
2
2
0
2
0
1
1
0
7
Torpedo-2 Moscow
1
2
0
1
1
1
2
-1
8
Rodina-M Moscow
1
2
0
1
1
1
3
-2
9
Yadro St. Petersburg
0
2
0
0
2
2
4
-2
10
FK Elektron
0
2
0
0
2
0
11
-11
Relegation
FK
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
02/04
2023
FK Leningradets
1 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
13/11
2022
FK Leningradets
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
09/11
2022
Zenit-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Leningradets
Ru3
05/11
2022
FK Leningradets
1 - 0
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
30/10
2022
Rodina-M Moscow
0 - 3
(0 - 2)
FK Leningradets
Ru3
24/10
2022
FK Yenisey-2
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
19/10
2022
Zorkyi Krasnogorsk
1 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
15/10
2022
FK Leningradets
3 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
02/10
2022
Baltika-BFU
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
26/09
2022
FK Leningradets
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
22/09
2022
FK Elektron
1 - 1
(1 - 1)
FK Leningradets
Ru3
18/09
2022
FK Leningradets
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
14/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
RuC
10/09
2022
Dynamo Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Leningradets
Ru3
04/09
2022
FK Leningradets
7 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
31/08
2022
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
RuC
27/08
2022
FK Leningradets
2 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
21/08
2022
FK Leningradets
1 - 2
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
14/08
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 1
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
06/08
2022
FK Leningradets
4 - 0
(3 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
30/07
2022
Zvezda SPb
0 - 0
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
24/07
2022
FK Leningradets
5 - 1
(2 - 1)
FK Elektron
Ru3
15/07
2022
Luki-Energiya
0 - 4
(0 - 0)
FK Leningradets
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[18,5,1,24],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_279":[17,4,1,22],"lg_279_6":[4,2,null,6],"lg_335":[1,1,null,2],"lg_335_6":[1,1,null,2]}
TEK
meciuri
Toate
Division 2 - West
Kubok
08/04
2023
Tekstilshchik Iv.
3 - 2
(3 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
02/04
2023
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
13/11
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 0
(2 - 0)
FK Murom
Ru3
09/11
2022
FC Chertanovo
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
05/11
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(2 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
30/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
24/10
2022
Tekstilshchik Iv.
0 - 0
(0 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
15/10
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 0
(1 - 0)
FC Tver
Ru3
08/10
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
05/10
2022
Tekstilshchik Iv.
0 - 0
(0 - 0)
Urozhay Krasnodar
RuC
01/10
2022
Torpedo Vladimir
2 - 2
(1 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
26/09
2022
Znamya Truda
0 - 1
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
18/09
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 0
(1 - 0)
FC Chertanovo
Ru3
14/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 4
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
RuC
10/09
2022
Dynamo-2 Moscow
4 - 1
(2 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
04/09
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 1
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
30/08
2022
Tekstilshchik Iv.
1 - 1
(0 - 1)
2Drots
RuC
27/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 5
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
21/08
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 0
(0 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
14/08
2022
FC Tver
0 - 3
(0 - 2)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
10/08
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 2
(2 - 0)
Spartak Kostroma
Ru3
06/08
2022
Tekstilshchik Iv.
4 - 0
(2 - 0)
Torpedo Vladimir
Ru3
30/07
2022
Tekstilshchik Iv.
3 - 1
(3 - 1)
Znamya Truda
Ru3
16/07
2022
FK Murom
1 - 2
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[16,5,4,25],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_279":[15,3,4,22],"lg_279_6":[4,null,2,6],"lg_335":[1,2,null,3],"lg_335_6":[1,2,null,3]}
FK
gazde meciuri:
Toate
Division 2 - West
Kubok
08/04
2023
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Vologda
Ru3
02/04
2023
FK Leningradets
1 - 1
(1 - 1)
FK Murom
Ru3
13/11
2022
FK Leningradets
2 - 0
(1 - 0)
Luki-Energiya
Ru3
05/11
2022
FK Leningradets
1 - 0
(0 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
15/10
2022
FK Leningradets
3 - 1
(1 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
26/09
2022
FK Leningradets
4 - 2
(2 - 1)
Zvezda SPb
Ru3
18/09
2022
FK Leningradets
2 - 1
(0 - 0)
Zenit-2
Ru3
04/09
2022
FK Leningradets
7 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
31/08
2022
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
RuC
27/08
2022
FK Leningradets
2 - 1
(1 - 0)
FK Yenisey-2
Ru3
21/08
2022
FK Leningradets
1 - 2
(1 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
06/08
2022
FK Leningradets
4 - 0
(3 - 0)
Baltika-BFU
Ru3
24/07
2022
FK Leningradets
5 - 1
(2 - 1)
FK Elektron
Ru3
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[11,1,1,13],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_279":[10,1,1,12],"lg_279_6":[5,1,null,6],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
TEK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Division 2 - West
Kubok
09/11
2022
FC Chertanovo
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
30/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
19/10
2022
Dynamo Vologda
0 - 3
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
08/10
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
01/10
2022
Torpedo Vladimir
2 - 2
(1 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
26/09
2022
Znamya Truda
0 - 1
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
14/09
2022
Spartak Kostroma
1 - 4
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
RuC
10/09
2022
Dynamo-2 Moscow
4 - 1
(2 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
27/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 5
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
14/08
2022
FC Tver
0 - 3
(0 - 2)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
16/07
2022
FK Murom
1 - 2
(0 - 1)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,1,4,11],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_279":[5,1,4,10],"lg_279_6":[2,1,3,6],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Leningradets
Meciuri jucate:
24
Tekstilshchik Iv.
Meciuri jucate:
25
Goluri
(Marcate/Primite)
55
2.29
0.5
12
51
2.04
0.76
19
Sub/Peste
1.5
5
19
21%
79%
6
19
24%
76%
2.5
11
13
46%
54%
10
15
40%
60%
3.5
18
6
75%
25%
16
9
64%
36%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
10
14
42%
58%
10
15
40%
60%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
14
10
58%
42%
12
13
48%
52%
Marcat un gol (Da/Nu)
22
2
92%
8%
20
5
80%
20%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
TEK
Uşor 1
Greu 5
Tekstilshchik Iv. (G)
Ru3
15/04/2023
1
FC Chertanovo (O)
Ru3
22/04/2023
2
Torpedo Vladimir (G)
Ru3
29/04/2023
4
Spartak Kostroma (O)
Ru3
05/05/2023
Dynamo Vologda (O)
Ru3
10/05/2023
Tekstilshchik Iv. (O)
Ru3
16/05/2023
1
FK Leningradets (O)
Ru3
15/04/2023
5
Luki-Energiya (G)
Ru3
22/04/2023
1
Zvezda SPb (O)
Ru3
30/04/2023
3
Baltika-BFU (G)
Ru3
05/05/2023
2
FK Yenisey-2 (O)
Ru3
10/05/2023
2
FK Leningradets (G)
Ru3
16/05/2023
5
FC Chertanovo (G)
Ru3
21/05/2023
2
Torpedo Vladimir (O)
Ru3
28/05/2023
4
Spartak Kostroma (G)
Ru3
04/06/2023
FK Murom (O)
Ru3
10/06/2023
4
Luki-Energiya (O)
Ru3
21/05/2023
1
Zvezda SPb (G)
Ru3
28/05/2023
3
Baltika-BFU (O)
Ru3
04/06/2023
2
Zorkyi Krasnogorsk (O)
Ru3
10/06/2023
1
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program