Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
209
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
558
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Clube Oriental
-
Imortal Albufeira
23°C
W
D
L
D
W
W
03/09/2023 18:00 GMT
1
3 - 2
FT
D
L
D
W
D
W
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
41
34
25
1
2
-
0
2 - 0
0.88
23°
2.10
2.10
3.10
3.20
no
no
no
FT
3 - 2
(2 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
82
18
Sub
0.88
2 - 0
0.88
23°
1.60
1.60
2.30
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
49
21
30
1
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
20%
1
1
2
-
0
2 - 0
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
70
30
Nu
2
-
0
2 - 0
0.88
23°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
75%
1X
2
-
0
2 - 0
0.88
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
33%
Gazda -1
2
-
0
2 - 0
0.88
23°
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 3, Série D
Pt3
Clube Oriental
Imortal Albufeira
03/09/2023 18:00
7%
4%
Machado
C. Fernandes Silva
2
-
0
2 - 0
0.88
23°
-
-
FT
3 - 2
(2 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 03/09/2023
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Tirsense
6
2
2
0
0
6
2
4
2
CD Portosantense
6
2
2
0
0
4
2
2
3
Pevidém SC
6
2
2
0
0
4
2
2
4
SC Mirandela
4
2
1
1
0
3
1
2
5
CDC Montalegre
4
2
1
1
0
3
2
1
6
GD Ribeirão
3
2
1
0
1
3
2
1
7
Vilar de Perdizes
3
2
1
0
1
3
2
1
8
AD Camacha
3
2
1
0
1
3
3
0
9
AD Os Limianos
2
2
0
2
0
1
1
0
10
SC Vila Real
1
2
0
1
1
0
2
-2
11
Sandinenses
1
2
0
1
1
3
6
-3
12
Marítimo B
0
2
0
0
2
2
4
-2
13
Dumiense
0
2
0
0
2
1
3
-2
14
Brito SC
0
2
0
0
2
0
4
-4
Championship Group
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
São João de Ver
6
2
2
0
0
4
1
3
2
SC Beira-Mar
6
2
2
0
0
4
2
2
3
Amarante
6
2
2
0
0
2
0
2
4
Rebordosa AC
4
2
1
1
0
5
3
2
5
Valadares Gaia
4
2
1
1
0
3
1
2
6
Gondomar SC
4
2
1
1
0
2
0
2
7
Recreativa de Lamelas
3
2
1
0
1
1
2
-1
8
SC Salgueiros
1
2
0
1
1
1
2
-1
9
USC Paredes
1
2
0
1
1
1
2
-1
10
AC Vila Meã
1
2
0
1
1
1
2
-1
11
AD Marco 09
1
2
0
1
1
1
2
-1
12
Florgrade
1
2
0
1
1
0
1
-1
13
CF Oliveira Douro
0
2
0
0
2
1
4
-3
14
Vitória Guimarães B
0
2
0
0
2
2
6
-4
Championship Group
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
AC Marinhense
6
2
2
0
0
5
3
2
2
CF União de Coimbra 1919
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Rabo de Peixe
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Sertanense FC
3
1
1
0
0
1
0
1
5
CD Gouveia
2
2
0
2
0
3
3
0
6
Mortágua FC
2
2
0
2
0
2
2
0
7
UD Santarém
2
2
0
2
0
2
2
0
8
Vitória Sernache
2
2
0
2
0
1
1
0
9
FC Alverca II
2
2
0
2
0
0
0
0
10
SC Lusitânia
1
1
0
1
0
0
0
0
11
Benfica C. Branco
1
2
0
1
1
3
4
-1
12
GD Fontinhas
1
2
0
1
1
0
2
-2
13
União de Tomar
0
1
0
0
1
1
2
-1
14
GD Peniche
0
2
0
0
2
0
2
-2
Championship Group
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
6
2
2
0
0
5
3
2
2
Juventude de Évora
4
2
1
1
0
3
1
2
3
Clube Oriental
4
2
1
1
0
2
1
1
4
SU Sintrense
4
2
1
1
0
2
1
1
5
Lusitano GC
4
2
1
1
0
2
1
1
6
Lusitano de Évora
4
2
1
1
0
2
1
1
7
FC Barreirense
3
2
1
0
1
3
2
1
8
Vasco da Gama (POR)
3
2
1
0
1
3
3
0
9
Fabril Barreiro
3
2
1
0
1
2
2
0
10
Louletano
1
2
0
1
1
2
3
-1
11
O Elvas
1
2
0
1
1
2
3
-1
12
Imortal Albufeira
1
2
0
1
1
1
3
-2
13
Real SC
0
2
0
0
2
3
5
-2
14
FC Serpa
0
2
0
0
2
0
3
-3
Championship Group
Relegation
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
CLU
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
27/08
2023
FC Serpa
0 - 1
(0 - 0)
Clube Oriental
Pt3
20/08
2023
Clube Oriental
1 - 1
(0 - 1)
Lusitano GC
Pt3
15/10
2022
Académico Viseu
1 - 0
(1 - 0)
Clube Oriental
PtC
02/10
2022
Clube Oriental
1 - 1
(1 - 0)
USC Paredes
PtC
11/09
2022
Clube Oriental
1 - 0
(0 - 0)
FC Madalena
PtC
11/04
2021
Clube Oriental
1 - 0
( - )
CO do Montijo
Pt3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[2,1,null,3],"lg_259_6":[2,1,null,3],"lg_333":[1,1,1,3],"lg_333_6":[1,1,1,3]}
IMO
meciuri
Toate
27/08
2023
Imortal Albufeira
1 - 1
(0 - 1)
Juventude de Évora
Pt3
20/08
2023
FC Barreirense
2 - 0
(1 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
19/04
2023
Imortal Albufeira
2 - 2
(0 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
08/04
2023
SC Olhanense
0 - 2
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
02/04
2023
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
19/03
2023
Rabo de Peixe
0 - 1
(0 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[2,3,1,6],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_259":[2,3,1,6],"lg_259_6":[2,3,1,6]}
CLU
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
20/08
2023
Clube Oriental
1 - 1
(0 - 1)
Lusitano GC
Pt3
02/10
2022
Clube Oriental
1 - 1
(1 - 0)
USC Paredes
PtC
11/09
2022
Clube Oriental
1 - 0
(0 - 0)
FC Madalena
PtC
11/04
2021
Clube Oriental
1 - 0
( - )
CO do Montijo
Pt3
Victorii
2
50%
Egalitati
2
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[2,2,0,4],"lg_-1_6":[2,2,0,4],"lg_259":[1,1,null,2],"lg_259_6":[1,1,null,2],"lg_333":[1,1,null,2],"lg_333_6":[1,1,null,2]}
IMO
meciuri in calitate de oaspete
Toate
20/08
2023
FC Barreirense
2 - 0
(1 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
08/04
2023
SC Olhanense
0 - 2
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
19/03
2023
Rabo de Peixe
0 - 1
(0 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_259":[2,null,1,3],"lg_259_6":[2,null,1,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Clube Oriental
Meciuri jucate:
6
Imortal Albufeira
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
5
0.83
0.5
3
6
1
0.83
5
Sub/Peste
1.5
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
2.5
6
0
100%
0%
5
1
83%
17%
3.5
6
0
100%
0%
5
1
83%
17%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
CLU
Meciuri urmatoare
Dificultate
IMO
Uşor 1
Greu 5
Imortal Albufeira (G)
Pt3
03/09/2023
4
Lusitano de Évora (O)
Pt3
17/09/2023
3
Vasco da Gama (POR) (G)
Pt3
01/10/2023
3
SU Sintrense (O)
Pt3
08/10/2023
3
FC Barreirense (G)
Pt3
28/10/2023
3
Juventude de Évora (O)
Pt3
01/11/2023
4
Clube Oriental (O)
Pt3
03/09/2023
2
Fabril Barreiro (G)
Pt3
17/09/2023
4
Vitória Setúbal (O)
Pt3
01/10/2023
2
Louletano (G)
Pt3
08/10/2023
3
Real SC (O)
Pt3
28/10/2023
2
Lusitano GC (G)
Pt3
01/11/2023
2
O Elvas (O)
Pt3
05/11/2023
2
Fabril Barreiro (G)
Pt3
12/11/2023
4
Vitória Setúbal (O)
Pt3
03/12/2023
2
Louletano (G)
Pt3
10/12/2023
3
Real SC (O)
Pt3
17/12/2023
2
Lusitano GC (O)
Pt3
07/01/2024
2
FC Serpa (G)
Pt3
14/01/2024
2
Imortal Albufeira (O)
Pt3
21/01/2024
4
Lusitano de Évora (G)
Pt3
28/01/2024
3
Vasco da Gama (POR) (O)
Pt3
04/02/2024
3
SU Sintrense (G)
Pt3
11/02/2024
3
FC Barreirense (O)
Pt3
18/02/2024
3
Juventude de Évora (G)
Pt3
25/02/2024
4
O Elvas (G)
Pt3
03/03/2024
2
Fabril Barreiro (O)
Pt3
10/03/2024
4
Vitória Setúbal (G)
Pt3
17/03/2024
2
Louletano (O)
Pt3
24/03/2024
3
Real SC (G)
Pt3
07/04/2024
2
FC Serpa (O)
Pt3
05/11/2023
2
O Elvas (G)
Pt3
12/11/2023
2
Lusitano de Évora (G)
Pt3
03/12/2023
3
Vasco da Gama (POR) (O)
Pt3
10/12/2023
3
SU Sintrense (G)
Pt3
17/12/2023
3
FC Barreirense (G)
Pt3
07/01/2024
3
Juventude de Évora (O)
Pt3
14/01/2024
4
Clube Oriental (G)
Pt3
21/01/2024
2
Fabril Barreiro (O)
Pt3
28/01/2024
4
Vitória Setúbal (G)
Pt3
04/02/2024
2
Louletano (O)
Pt3
11/02/2024
3
Real SC (G)
Pt3
18/02/2024
2
Lusitano GC (O)
Pt3
25/02/2024
2
FC Serpa (G)
Pt3
03/03/2024
2
O Elvas (O)
Pt3
10/03/2024
2
Lusitano de Évora (O)
Pt3
17/03/2024
3
Vasco da Gama (POR) (G)
Pt3
24/03/2024
3
SU Sintrense (O)
Pt3
07/04/2024
3
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program