Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
107
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
91
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
297
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
726
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
8
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
140
African
11
Asiatic
73
Australijski
44
Internaţional
5
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Imortal Albufeira
-
Oriental Dragon
21°C
W
D
W
W
D
D
19/04/2023 16:30 GMT
X
2 - 2
FT
W
D
W
W
D
W
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
37
39
24
X
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
3.00
3.10
3.00
2.25
no
no
no
FT
2 - 2
(0 - 1)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
60
40
Sub
2.00
1 - 1
2.00
21°
1.70
1.70
2.10
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
14
64
23
X
21°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
25%
X
X
1
-
1
1 - 1
21°
4.75
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
1.83
1.83
1.83
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
76%
X1
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
63%
Oaspete +1
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 26, Série D
Pt3
Imortal Albufeira
Oriental Dragon
19/04/2023 16:30
1
-
1
1 - 1
2.00
21°
FT
2 - 2
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
07/01
2023
Oriental Dragon
0 - 1
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
Imortal Albufeira
1
100%
Egalitati
0
0%
Oriental Dragon
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_259":[1,null,null,1],"lg_259_6":[1,null,null,1]}
Clasare 19/04/2023
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Vianense
53
26
16
5
5
37
19
18
2
Amarante
51
26
14
9
3
43
25
18
3
FC Tirsense
44
26
14
2
10
39
25
14
4
Pevidém SC
43
26
13
4
9
37
30
7
5
AC Vila Meã
39
26
11
6
9
39
30
9
6
Vilar de Perdizes
36
26
8
12
6
33
32
1
7
Brito SC
35
26
9
8
9
21
28
-7
8
Dumiense
34
26
9
7
10
34
35
-1
9
Merelinense FC
33
26
8
9
9
32
32
0
10
Pedras Salgadas
32
26
8
8
10
27
28
-1
11
Desportivo Monção
27
26
7
6
13
34
45
-11
12
Maria da Fonte
25
26
6
7
13
27
45
-18
13
São Martinho
24
26
5
9
12
24
34
-10
14
GD Bragança
21
26
5
6
15
20
39
-19
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Lusitânia FC
52
26
15
7
4
49
23
26
2
SC Salgueiros
52
26
15
7
4
39
25
14
3
Rebordosa AC
51
26
14
9
3
42
23
19
4
SC Beira-Mar
48
26
13
9
4
35
21
14
5
Marítimo B
43
26
12
7
7
39
26
13
6
Valadares Gaia
40
26
10
10
6
39
29
10
7
Gondomar SC
38
26
10
8
8
33
32
1
8
AD Camacha
34
26
9
7
10
30
34
-4
9
Leça FC
33
26
10
3
13
29
29
0
10
FC Alpendorada
29
26
8
5
13
30
43
-13
11
AD Machico
26
25
6
8
11
28
40
-12
12
Castro Daire
20
26
4
8
14
23
34
-11
13
Resende
17
26
4
5
17
30
50
-20
14
Guarda Desportiva
11
25
2
5
18
21
58
-37
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SU 1º Dezembro
50
25
15
5
5
37
19
18
2
Pêro Pinheiro
49
25
14
7
4
34
24
10
3
UD Santarém
48
25
13
9
3
40
14
26
4
AC Marinhense
42
25
12
6
7
31
24
7
5
Benfica C. Branco
40
25
10
10
5
33
27
6
6
SU Sintrense
36
25
9
9
7
34
25
9
7
Sertanense FC
36
25
9
9
7
30
25
5
8
Mortágua FC
36
25
9
9
7
41
38
3
9
GD O Coruchense
30
25
7
9
9
30
28
2
10
UD da Serra
30
25
9
3
13
31
40
-9
11
Loures
25
25
6
7
12
26
41
-15
12
Arronches e Benfica
19
25
5
4
16
15
39
-24
13
CD Alcains
14
25
4
2
19
23
47
-24
14
Rio Maior SC
6
13
1
3
9
8
22
-14
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Atlético CP
52
26
15
7
4
43
22
21
2
Lusitano de Évora
51
26
15
6
5
35
22
13
3
Juventude de Évora
46
26
13
7
6
37
16
21
4
Rabo de Peixe
45
26
13
6
7
33
19
14
5
Fabril Barreiro
39
26
11
6
9
31
26
5
6
Imortal Albufeira
38
25
9
11
5
29
20
9
7
Vasco da Gama (POR)
36
25
9
9
7
36
33
3
8
Oriental Dragon
35
25
10
5
10
33
34
-1
9
SC Praiense
34
25
9
7
9
31
31
0
10
FC Serpa
33
25
9
6
10
40
34
6
11
Esperança de Lagos
31
26
7
10
9
28
38
-10
12
SC Angrense
17
25
4
5
16
15
42
-27
13
SC Olhanense
17
26
5
2
19
18
50
-32
14
FC Ferreiras
16
26
3
7
16
17
39
-22
Promotion Play-off
Relegation
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
IMO
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
08/04
2023
SC Olhanense
0 - 2
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
02/04
2023
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
19/03
2023
Rabo de Peixe
0 - 1
(0 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
12/03
2023
Imortal Albufeira
3 - 0
(2 - 0)
SC Angrense
Pt3
05/03
2023
Atlético CP
1 - 1
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
26/02
2023
Imortal Albufeira
1 - 1
(1 - 0)
FC Serpa
Pt3
19/02
2023
Lusitano de Évora
2 - 0
( - )
Imortal Albufeira
Pt3
12/02
2023
Imortal Albufeira
1 - 1
(1 - 0)
Juventude de Évora
Pt3
05/02
2023
Esperança de Lagos
3 - 2
(2 - 1)
Imortal Albufeira
Pt3
29/01
2023
Imortal Albufeira
1 - 0
(0 - 0)
FC Ferreiras
Pt3
22/01
2023
Imortal Albufeira
2 - 2
(1 - 1)
SC Praiense
Pt3
15/01
2023
Vasco da Gama (POR)
1 - 1
( - )
Imortal Albufeira
Pt3
07/01
2023
Oriental Dragon
0 - 1
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
17/12
2022
Imortal Albufeira
2 - 0
(2 - 0)
SC Olhanense
Pt3
11/12
2022
Fabril Barreiro
0 - 2
( - )
Imortal Albufeira
Pt3
04/12
2022
Imortal Albufeira
3 - 3
(2 - 1)
Rabo de Peixe
Pt3
27/11
2022
SC Angrense
0 - 0
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
20/11
2022
Imortal Albufeira
0 - 1
(0 - 0)
Atlético CP
Pt3
13/11
2022
FC Serpa
0 - 1
( - )
Imortal Albufeira
Pt3
06/11
2022
Imortal Albufeira
0 - 1
(0 - 1)
Lusitano de Évora
Pt3
30/10
2022
Juventude de Évora
1 - 0
(1 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
22/10
2022
Imortal Albufeira
2 - 2
(0 - 2)
Esperança de Lagos
Pt3
15/10
2022
Imortal Albufeira
0 - 3
(0 - 3)
SC Farense
PtC
09/10
2022
FC Ferreiras
0 - 2
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
02/10
2022
Vasco Gama VF do Campo
0 - 1
(0 - 1)
Imortal Albufeira
PtC
25/09
2022
SC Praiense
1 - 1
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
18/09
2022
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Vasco da Gama (POR)
Pt3
Victorii
3
50%
Egalitati
3
50%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,11,6,27],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_259":[9,11,5,25],"lg_259_6":[3,3,null,6],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
ORI
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
08/04
2023
Oriental Dragon
2 - 1
(0 - 0)
SC Praiense
Pt3
02/04
2023
Vasco da Gama (POR)
3 - 3
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
19/03
2023
FC Ferreiras
1 - 2
(1 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
12/03
2023
Oriental Dragon
1 - 0
(0 - 0)
SC Olhanense
Pt3
05/03
2023
Fabril Barreiro
1 - 1
(0 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
26/02
2023
Oriental Dragon
3 - 0
(2 - 0)
Rabo de Peixe
Pt3
19/02
2023
SC Angrense
2 - 3
(2 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
12/02
2023
Oriental Dragon
2 - 1
(2 - 0)
Atlético CP
Pt3
05/02
2023
FC Serpa
0 - 1
(0 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
29/01
2023
Oriental Dragon
0 - 2
(0 - 2)
Lusitano de Évora
Pt3
22/01
2023
Juventude de Évora
3 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
15/01
2023
Oriental Dragon
0 - 2
(0 - 1)
Esperança de Lagos
Pt3
11/01
2023
SC Praiense
1 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
07/01
2023
Oriental Dragon
0 - 1
(0 - 0)
Imortal Albufeira
Pt3
11/12
2022
Oriental Dragon
3 - 1
(2 - 1)
Vasco da Gama (POR)
Pt3
04/12
2022
Oriental Dragon
0 - 1
(0 - 0)
FC Ferreiras
Pt3
27/11
2022
SC Olhanense
3 - 2
(1 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
20/11
2022
Oriental Dragon
1 - 2
(1 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
13/11
2022
Rabo de Peixe
2 - 0
(1 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
06/11
2022
Oriental Dragon
3 - 0
(0 - 0)
SC Angrense
Pt3
30/10
2022
Atlético CP
2 - 2
(0 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
23/10
2022
Oriental Dragon
0 - 3
(0 - 1)
FC Serpa
Pt3
09/10
2022
Lusitano de Évora
0 - 0
(0 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
02/10
2022
Oriental Dragon
0 - 2
(0 - 0)
CF Canelas 2010
PtC
25/09
2022
Oriental Dragon
1 - 0
(0 - 0)
Juventude de Évora
Pt3
18/09
2022
Esperança de Lagos
2 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
11/09
2022
Oriental Dragon
1 - 1
(1 - 1)
SU 1º Dezembro
PtC
Victorii
4
67%
Egalitati
2
33%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,6,11,27],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_259":[10,5,10,25],"lg_259_6":[4,2,null,6],"lg_333":[null,1,1,2],"lg_333_6":[null,1,1,2]}
IMO
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
02/04
2023
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Fabril Barreiro
Pt3
12/03
2023
Imortal Albufeira
3 - 0
(2 - 0)
SC Angrense
Pt3
26/02
2023
Imortal Albufeira
1 - 1
(1 - 0)
FC Serpa
Pt3
12/02
2023
Imortal Albufeira
1 - 1
(1 - 0)
Juventude de Évora
Pt3
29/01
2023
Imortal Albufeira
1 - 0
(0 - 0)
FC Ferreiras
Pt3
22/01
2023
Imortal Albufeira
2 - 2
(1 - 1)
SC Praiense
Pt3
17/12
2022
Imortal Albufeira
2 - 0
(2 - 0)
SC Olhanense
Pt3
04/12
2022
Imortal Albufeira
3 - 3
(2 - 1)
Rabo de Peixe
Pt3
20/11
2022
Imortal Albufeira
0 - 1
(0 - 0)
Atlético CP
Pt3
06/11
2022
Imortal Albufeira
0 - 1
(0 - 1)
Lusitano de Évora
Pt3
22/10
2022
Imortal Albufeira
2 - 2
(0 - 2)
Esperança de Lagos
Pt3
15/10
2022
Imortal Albufeira
0 - 3
(0 - 3)
SC Farense
PtC
18/09
2022
Imortal Albufeira
0 - 0
(0 - 0)
Vasco da Gama (POR)
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
4
67%
Pierderi
0
0%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,7,3,13],"lg_-1_6":[2,4,0,6],"lg_259":[3,7,2,12],"lg_259_6":[2,4,null,6],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
ORI
meciuri in calitate de oaspete
Toate
02/04
2023
Vasco da Gama (POR)
3 - 3
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
19/03
2023
FC Ferreiras
1 - 2
(1 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
05/03
2023
Fabril Barreiro
1 - 1
(0 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
19/02
2023
SC Angrense
2 - 3
(2 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
05/02
2023
FC Serpa
0 - 1
(0 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
22/01
2023
Juventude de Évora
3 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
11/01
2023
SC Praiense
1 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
27/11
2022
SC Olhanense
3 - 2
(1 - 2)
Oriental Dragon
Pt3
13/11
2022
Rabo de Peixe
2 - 0
(1 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
30/10
2022
Atlético CP
2 - 2
(0 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
09/10
2022
Lusitano de Évora
0 - 0
(0 - 0)
Oriental Dragon
Pt3
18/09
2022
Esperança de Lagos
2 - 1
(1 - 1)
Oriental Dragon
Pt3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,5,4,12],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[3,5,4,12],"lg_259_6":[3,2,1,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Imortal Albufeira
Meciuri jucate:
27
Oriental Dragon
Meciuri jucate:
27
Goluri
(Marcate/Primite)
30
1.11
0.85
23
34
1.26
1.37
37
Sub/Peste
1.5
11
16
41%
59%
6
21
22%
78%
2.5
21
6
78%
22%
13
14
48%
52%
3.5
23
4
85%
15%
21
6
78%
22%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
18
33%
67%
14
13
52%
48%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
13
14
48%
52%
6
21
22%
78%
Marcat un gol (Da/Nu)
19
8
70%
30%
19
8
70%
30%
IMO
Meciuri urmatoare
Dificultate
ORI
Uşor 1
Greu 5
Oriental Dragon (G)
Pt3
19/04/2023
3
Imortal Albufeira (O)
Pt3
19/04/2023
4
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program