Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
742
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
138
Pronosticuri maine
600
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1417
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
173
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
19
European
300
American
160
African
71
Asiatic
91
Australijski
10
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
9
Bundesliga
1
Serie A
8
Ligue 1
Eredivisie
2
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Atlanta United
41%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
ATL - LAF,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
CHA - PHI,
01:30
Us1
DC United
50%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
DCU - CHI,
01:30
Us1
Nashville SC
37%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
MTL - NAS,
01:30
Us1
New York City FC
50%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
NER - NYC,
01:30
Us1
Columbus Crew
37%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
ORL - COL,
01:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 01:30
TFC - CIN,
01:30
Us1
Seattle Sounders
36%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 02:30
SLC - SEA,
02:30
Us1
Real Salt Lake
54%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 02:30
DAL - RSL,
02:30
Us1
Minnesota United
50%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 03:30
CLR - MIN,
03:30
Us1
Inter Miami CF
40%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 04:30
VAN - INM,
04:30
Us1
Los Angeles Galaxy
39%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 04:30
LAG - HOU,
04:30
Us1
Portland Timbers
46%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 04:30
POT - SKC,
04:30
Us1
Austin FC
45%
Probabilitatea de a câștiga
26/05/2024 04:30
SJE - AUS,
04:30
Us1
Atlético Madrid
42%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 16:15
RSO - ATM,
16:15
Es1
Cadiz
45%
Probabilitatea de a remiza
25/05/2024 18:30
UDA - CAD,
18:30
Es1
Athletic Bilbao
44%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 18:30
RAY - ATB,
18:30
Es1
Real Madrid
46%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 21:00
RMA - BET,
21:00
Es1
Milan
69%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 20:45
MIL - SAL,
20:45
It1
Juventus
50%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 18:00
JUV - MON,
18:00
It1
KAA Gent
43%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 20:30
GNT - STR,
20:30
Be1
Manchester City
49%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 16:00
MCI - MUN,
16:00
FA
Ilves Tampere
36%
Probabilitatea de a câștiga
25/05/2024 16:00
HJK - ILV,
16:00
Fi1
json_m
Pronostic
Clube Condeixa
-
ARC Oleiros
23°C
L
L
L
W
L
L
10/04/2022 17:00 GMT
1
1 - 1
FT
W
D
W
L
L
D
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
41
21
37
1
1
-
0
1 - 0
2.02
23°
-
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
60
40
Sub
2.02
1 - 0
2.02
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
42
37
21
1
23°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
17%
1
1
1
-
0
1 - 0
23°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
58
42
Nu
1
-
0
1 - 0
2.02
23°
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
78%
12
1
-
0
1 - 0
2.02
23°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
41%
Gazda -0.5
1
-
0
1 - 0
2.02
23°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Relegation Série 7
Pt3
Clube Condeixa
ARC Oleiros
10/04/2022 17:00
1
-
0
1 - 0
2.02
23°
FT
1 - 1
(1 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
22/01
2022
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
24/10
2021
ARC Oleiros
1 - 2
(1 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
10/03
2021
ARC Oleiros
0 - 1
(0 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
19/01
2020
ARC Oleiros
1 - 2
(0 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
24/11
2019
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Clube Condeixa
5
83%
Egalitati
0
0%
ARC Oleiros
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_259":[5,null,1,6],"lg_259_6":[5,null,1,6]}
Clasare 10/04/2022
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vilaverdense FC
42
18
13
3
2
40
18
22
2
Marítimo B
38
18
11
5
2
38
20
18
3
AD Os Limianos
31
18
9
4
5
30
22
8
4
Maria da Fonte
27
18
8
3
7
24
21
3
5
Pedras Salgadas
26
18
7
5
6
22
22
0
6
AD Camacha
25
18
7
4
7
25
22
3
7
SC Vianense
22
18
7
1
10
23
29
-6
8
Merelinense FC
19
18
5
4
9
24
30
-6
9
Forjães SC
13
18
3
4
11
27
46
-19
10
Câmara de Lobos
10
18
3
1
14
20
43
-23
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Group
Relegation Group
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
USC Paredes
39
18
12
3
3
23
9
14
2
São Martinho
38
18
11
5
2
29
10
19
3
FC Tirsense
34
18
9
7
2
17
8
9
4
SC Mirandela
33
18
10
3
5
21
16
5
5
Amarante
30
18
8
6
4
33
21
12
6
AC Vila Meã
24
18
7
3
8
22
20
2
7
SC Vila Real
17
18
4
5
9
21
36
-15
8
Santa Marta Penaguiao
15
18
4
3
11
15
33
-18
9
Berco SC
13
18
3
4
11
16
27
-11
10
Macedo de Cavaleiros
6
18
1
3
14
10
27
-17
Championship Group
Relegation Group
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Salgueiros
43
18
13
4
1
29
14
15
2
Leça FC
39
18
12
3
3
36
15
21
3
Gondomar SC
33
18
10
3
5
34
19
15
4
Castro Daire
32
18
9
5
4
25
15
10
5
SC Espinho
29
18
8
5
5
24
13
11
6
Valadares Gaia
20
18
5
5
8
22
20
2
7
GD Santa Cruz de Alvarenga
20
18
5
5
8
13
16
-3
8
CF União de Coimbra 1919
16
18
4
4
10
17
29
-12
9
Ferreira de Aves
12
18
3
3
12
6
35
-29
10
CD Gouveia
6
18
1
3
14
8
38
-30
Championship Group
Relegation Group
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GD Fontinhas
44
18
14
2
2
32
15
17
2
Sertanense FC
39
18
12
3
3
30
12
18
3
AC Marinhense
27
18
7
6
5
19
18
1
4
SC Praiense
22
18
6
4
8
20
23
-3
5
Vitória Sernache
21
18
4
9
5
24
24
0
6
GD Peniche
21
18
5
6
7
20
22
-2
7
ARC Oleiros
20
18
5
5
8
11
17
-6
8
Clube Condeixa
19
18
6
1
11
21
23
-2
9
Benfica C. Branco
19
18
4
7
7
13
19
-6
10
União Idanhense
12
18
1
9
8
18
35
-17
Championship Group
Relegation Group
Série E
Série E
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Belenenses
33
18
10
3
5
25
12
13
2
Pêro Pinheiro
31
18
9
4
5
21
19
2
3
Loures
30
18
9
3
6
29
22
7
4
SU Sintrense
29
18
6
11
1
19
12
7
5
Sacavenense
29
18
7
8
3
16
13
3
6
Operário dos Açores
21
18
5
6
7
14
15
-1
7
GD O Coruchense
21
18
6
3
9
26
29
-3
8
SC Ideal
18
18
4
6
8
22
25
-3
9
O Elvas
17
18
4
5
9
11
25
-14
10
Rabo de Peixe
14
18
3
5
10
13
24
-11
Championship Group
Relegation Group
Série F
Série F
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Louletano
33
17
9
6
2
39
17
22
2
Lusitano GC
33
17
9
6
2
31
13
18
3
SC Olhanense
33
16
9
6
1
30
15
15
4
Juventude de Évora
25
17
6
7
4
26
12
14
5
Esperança de Lagos
22
17
6
4
7
24
27
-3
6
CD Pinhalnovense
18
9
5
3
1
16
8
8
7
FC Serpa
16
17
4
4
9
19
36
-17
8
GUS Montemor
12
17
3
3
11
13
31
-18
9
Imortal Albufeira
12
16
2
6
8
8
27
-19
10
FC Barreirense
10
17
1
7
9
10
30
-20
Championship Group
Relegation Group
Promotion Série North
Promotion Série North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Salgueiros
5
3
1
2
0
4
3
1
2
USC Paredes
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Marítimo B
4
3
1
1
1
4
5
-1
4
Leça FC
3
2
1
0
1
2
1
1
5
São Martinho
1
2
0
1
1
3
4
-1
6
Vilaverdense FC
1
2
0
1
1
3
4
-1
Promotion
Promotion Série South
Promotion Série South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Belenenses
4
2
1
1
0
3
1
2
2
GD Fontinhas
3
2
1
0
1
2
3
-1
3
Sertanense FC
2
2
0
2
0
2
2
0
4
SC Olhanense
2
2
0
2
0
1
1
0
5
Pêro Pinheiro
2
2
0
2
0
1
1
0
6
Lusitano GC
1
2
0
1
1
2
3
-1
Promotion
Relegation Série 1
Relegation Série 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Merelinense FC
6
2
2
0
0
4
2
2
2
SC Vianense
3
2
1
0
1
4
4
0
3
AD Os Limianos
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
Forjães SC
1
2
0
1
1
2
3
-1
Relegation
Relegation Série 2
Relegation Série 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Maria da Fonte
4
2
1
1
0
3
1
2
2
SC Mirandela
2
2
0
2
0
1
1
0
3
Pedras Salgadas
2
2
0
2
0
0
0
0
4
Macedo de Cavaleiros
1
2
0
1
1
2
4
-2
Relegation
Relegation Série 3
Relegation Série 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Amarante
6
2
2
0
0
8
0
8
2
SC Vila Real
3
2
1
0
1
3
7
-4
3
Berco SC
1
2
0
1
1
3
5
-2
4
FC Tirsense
1
2
0
1
1
2
4
-2
Relegation
Relegation Série 4
Relegation Série 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
AC Vila Meã
4
2
1
1
0
1
0
1
2
Santa Marta Penaguiao
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Câmara de Lobos
0
1
0
0
1
0
1
-1
4
AD Camacha
0
1
0
0
1
0
1
-1
Relegation
Relegation Série 5
Relegation Série 5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Valadares Gaia
6
2
2
0
0
2
0
2
2
Gondomar SC
2
2
0
2
0
3
3
0
3
GD Santa Cruz de Alvarenga
1
2
0
1
1
2
3
-1
4
SC Espinho
1
2
0
1
1
1
2
-1
Relegation
Relegation Série 6
Relegation Série 6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Castro Daire
6
2
2
0
0
6
0
6
2
CF União de Coimbra 1919
4
2
1
1
0
3
2
1
3
Ferreira de Aves
1
2
0
1
1
2
5
-3
4
CD Gouveia
0
2
0
0
2
0
4
-4
Relegation
Relegation Série 7
Relegation Série 7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Benfica C. Branco
4
2
1
1
0
5
2
3
2
ARC Oleiros
4
2
1
1
0
2
1
1
3
União Idanhense
3
2
1
0
1
1
1
0
4
Clube Condeixa
0
2
0
0
2
1
5
-4
Relegation
Relegation Série 8
Relegation Série 8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
AC Marinhense
6
2
2
0
0
3
0
3
2
GD O Coruchense
3
2
1
0
1
2
2
0
3
Vitória Sernache
3
2
1
0
1
2
2
0
4
GD Peniche
0
2
0
0
2
0
3
-3
Relegation
Relegation Série 9
Relegation Série 9
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SU Sintrense
4
2
1
1
0
3
1
2
2
Loures
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Sacavenense
3
2
1
0
1
3
2
1
4
O Elvas
0
2
0
0
2
0
4
-4
Relegation
Relegation Série 10
Relegation Série 10
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Praiense
1
1
0
1
0
1
1
0
2
Rabo de Peixe
1
1
0
1
0
1
1
0
3
SC Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Operário dos Açores
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
Relegation Série 11
Relegation Série 11
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Juventude de Évora
6
2
2
0
0
3
1
2
2
FC Serpa
3
2
1
0
1
1
1
0
3
FC Barreirense
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
GUS Montemor
1
2
0
1
1
2
3
-1
Relegation
Relegation Série 12
Relegation Série 12
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Imortal Albufeira
1
1
0
1
0
0
0
0
2
Esperança de Lagos
1
1
0
1
0
0
0
0
3
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
Relegation
CLU
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
03/04
2022
Benfica C. Branco
4 - 1
(2 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
20/03
2022
União Idanhense
1 - 0
( - )
Clube Condeixa
Pt3
06/03
2022
Clube Condeixa
1 - 2
(0 - 1)
SC Praiense
Pt3
26/02
2022
Clube Condeixa
3 - 1
(1 - 0)
GD Peniche
Pt3
20/02
2022
GD Fontinhas
3 - 1
(2 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
16/02
2022
Clube Condeixa
0 - 2
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
13/02
2022
Vitória Sernache
1 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
29/01
2022
União Idanhense
0 - 5
( - )
Clube Condeixa
Pt3
22/01
2022
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
16/01
2022
Sertanense FC
0 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
19/12
2021
AC Marinhense
2 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
12/12
2021
SC Praiense
2 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
05/12
2021
Clube Condeixa
3 - 1
(1 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
28/11
2021
Clube Condeixa
2 - 3
(1 - 1)
Vitória Sernache
Pt3
07/11
2021
Benfica C. Branco
1 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
31/10
2021
Clube Condeixa
2 - 0
(2 - 0)
União Idanhense
Pt3
24/10
2021
ARC Oleiros
1 - 2
(1 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
17/10
2021
Clube Condeixa
0 - 5
(0 - 2)
Gil Vicente
PtC
03/10
2021
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
Sertanense FC
Pt3
25/09
2021
Clube Condeixa
2 - 2
(1 - 1)
Esperança de Lagos
PtC
19/09
2021
GD Peniche
2 - 1
( - )
Clube Condeixa
Pt3
29/08
2021
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
AC Marinhense
Pt3
Victorii
1
17%
Egalitati
0
0%
Pierderi
5
83%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,14,22],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_259":[6,1,13,20],"lg_259_6":[1,null,5,6],"lg_333":[null,1,1,2],"lg_333_6":[null,1,1,2]}
ARC
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
03/04
2022
ARC Oleiros
1 - 0
( - )
União Idanhense
Pt3
20/03
2022
Benfica C. Branco
1 - 1
(0 - 1)
ARC Oleiros
Pt3
06/03
2022
União Idanhense
1 - 2
(1 - 1)
ARC Oleiros
Pt3
27/02
2022
SC Praiense
2 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
19/02
2022
ARC Oleiros
0 - 1
(0 - 1)
Sertanense FC
Pt3
12/02
2022
AC Marinhense
0 - 0
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
06/02
2022
ARC Oleiros
0 - 1
(0 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
29/01
2022
Benfica C. Branco
0 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
22/01
2022
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
16/01
2022
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
GD Peniche
Pt3
19/12
2021
ARC Oleiros
1 - 1
( - )
Vitória Sernache
Pt3
12/12
2021
ARC Oleiros
1 - 1
( - 1)
União Idanhense
Pt3
05/12
2021
Sertanense FC
2 - 0
(2 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
28/11
2021
ARC Oleiros
0 - 1
(0 - 0)
AC Marinhense
Pt3
07/11
2021
GD Fontinhas
2 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
01/11
2021
ARC Oleiros
1 - 0
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
24/10
2021
ARC Oleiros
1 - 2
(1 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
03/10
2021
GD Peniche
1 - 1
( - )
ARC Oleiros
Pt3
26/09
2021
ARC Oleiros
0 - 2
(0 - 0)
Varzim SC
PtC
19/09
2021
ARC Oleiros
1 - 0
(1 - 0)
SC Praiense
Pt3
05/09
2021
Vitória Sernache
1 - 2
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,6,9,21],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[6,6,8,20],"lg_259_6":[2,2,2,6],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
CLU
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
06/03
2022
Clube Condeixa
1 - 2
(0 - 1)
SC Praiense
Pt3
26/02
2022
Clube Condeixa
3 - 1
(1 - 0)
GD Peniche
Pt3
16/02
2022
Clube Condeixa
0 - 2
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
22/01
2022
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
05/12
2021
Clube Condeixa
3 - 1
(1 - 0)
GD Fontinhas
Pt3
28/11
2021
Clube Condeixa
2 - 3
(1 - 1)
Vitória Sernache
Pt3
31/10
2021
Clube Condeixa
2 - 0
(2 - 0)
União Idanhense
Pt3
17/10
2021
Clube Condeixa
0 - 5
(0 - 2)
Gil Vicente
PtC
03/10
2021
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
Sertanense FC
Pt3
25/09
2021
Clube Condeixa
2 - 2
(1 - 1)
Esperança de Lagos
PtC
29/08
2021
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
AC Marinhense
Pt3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,6,11],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_259":[4,null,5,9],"lg_259_6":[3,null,3,6],"lg_333":[null,1,1,2],"lg_333_6":[null,1,1,2]}
ARC
meciuri in calitate de oaspete
Toate
20/03
2022
Benfica C. Branco
1 - 1
(0 - 1)
ARC Oleiros
Pt3
06/03
2022
União Idanhense
1 - 2
(1 - 1)
ARC Oleiros
Pt3
27/02
2022
SC Praiense
2 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
12/02
2022
AC Marinhense
0 - 0
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
29/01
2022
Benfica C. Branco
0 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
22/01
2022
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
05/12
2021
Sertanense FC
2 - 0
(2 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
07/11
2021
GD Fontinhas
2 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
03/10
2021
GD Peniche
1 - 1
( - )
ARC Oleiros
Pt3
05/09
2021
Vitória Sernache
1 - 2
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,3,4,10],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_259":[3,3,4,10],"lg_259_6":[2,2,2,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Clube Condeixa
Meciuri jucate:
22
ARC Oleiros
Meciuri jucate:
21
Goluri
(Marcate/Primite)
24
1.09
1.59
35
13
0.62
0.95
20
Sub/Peste
1.5
7
15
32%
68%
10
11
48%
52%
2.5
11
11
50%
50%
18
3
86%
14%
3.5
14
8
64%
36%
21
0
100%
0%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
9
13
41%
59%
7
14
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
18
18%
82%
6
15
29%
71%
Marcat un gol (Da/Nu)
12
10
55%
45%
11
10
52%
48%
CLU
Meciuri urmatoare
Dificultate
ARC
Uşor 1
Greu 5
ARC Oleiros (G)
Pt3
10/04/2022
3
União Idanhense (G)
Pt3
24/04/2022
3
Benfica C. Branco (G)
Pt3
01/05/2022
5
ARC Oleiros (O)
Pt3
08/05/2022
3
Clube Condeixa (O)
Pt3
10/04/2022
2
Benfica C. Branco (G)
Pt3
24/04/2022
5
União Idanhense (O)
Pt3
01/05/2022
3
Clube Condeixa (G)
Pt3
08/05/2022
2
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program