Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
13
Pronosticuri maine
97
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
506
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
28
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
109
American
150
African
12
Asiatic
85
Australijski
38
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m,json_os,json_bo
Pronostic
ARC Oleiros
-
Clube Condeixa
15° - 16°C
D
L
D
D
W
W
10/03/2021 16:00 GMT
1
0 - 1
FT
W
L
L
L
D
D
Portugalia Campeonato de Portugal
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
39
31
30
1
2
-
0
2 - 0
2.08
15°-16°
2.00
2.00
3.10
3.50
1
-1
1
FT
0 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
58
42
Sub
2.08
2 - 0
2.08
15°-16°
1.50
1.50
2.50
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
21
54
25
X
15°-16°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
21%
X
1
2
-
0
2 - 0
15°-16°
5.00
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
54
46
Nu
2
-
0
2 - 0
2.08
15°-16°
1.57
2.25
1.57
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
70%
1X
2
-
0
2 - 0
2.08
15°-16°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
39%
Gazda -0.75
2
-
0
2 - 0
2.08
15°-16°
2.43
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 22, Série E
Pt3
ARC Oleiros
Clube Condeixa
10/03/2021 16:00
2
-
0
2 - 0
2.08
15°-16°
FT
0 - 1
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
19/01
2020
ARC Oleiros
1 - 2
(0 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
24/11
2019
Clube Condeixa
0 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
ARC Oleiros
1
33%
Egalitati
0
0%
Clube Condeixa
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_259":[1,null,2,3],"lg_259_6":[1,null,2,3]}
Clasare 10/03/2021
Série A
Série A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Braga B
48
18
15
3
0
54
9
45
2
Merelinense FC
41
19
13
2
4
31
12
19
3
SC Mirandela
31
19
8
7
4
21
14
7
4
CDC Montalegre
29
19
7
8
4
29
21
8
5
Maria da Fonte
26
17
7
5
5
22
21
1
6
SC Vianense
26
18
7
5
6
22
23
-1
7
Vilaverdense FC
24
19
6
6
7
24
27
-3
8
Pedras Salgadas
22
19
5
7
7
15
19
-4
9
Vidago FC
20
19
5
5
9
25
32
-7
10
GD Bragança
16
19
3
7
9
12
21
-9
11
CD Cerveira
13
19
3
4
12
9
24
-15
12
Águia FC Vimioso
8
19
1
5
13
11
52
-41
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Pevidém SC
33
17
9
6
2
25
14
11
2
AD Fafe
28
16
8
4
4
21
15
6
3
FC Felgueiras
25
15
6
7
2
17
11
6
4
Vitória Guimarães B
23
15
5
8
2
20
11
9
5
Berco SC
23
15
6
5
4
22
16
6
6
São Martinho
23
16
6
5
5
17
17
0
7
Rio Ave B
22
15
6
4
5
17
15
2
8
FC Tirsense
18
17
5
3
9
18
27
-9
9
Brito SC
14
15
3
5
7
15
22
-7
10
Mondinense FC
1
15
0
1
14
8
32
-24
11
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
12
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
31
15
9
4
2
23
9
14
2
Leça FC
30
15
9
3
3
21
13
8
3
CD Trofense
29
15
8
5
2
15
6
9
4
Amarante
21
15
6
3
6
13
14
-1
5
Marítimo B
20
13
6
2
5
22
13
9
6
Pedras Rubras
17
15
5
2
8
11
22
-11
7
SC Salgueiros
16
15
4
4
7
11
15
-4
8
SC Vila Real
15
15
4
3
8
13
22
-9
9
USC Paredes
14
15
3
5
7
7
14
-7
10
SC Coimbrões
12
15
3
3
9
12
20
-8
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Anadia FC
38
18
11
5
2
26
11
15
2
Lusitânia FC
36
19
10
6
3
35
20
15
3
CF Canelas 2010
36
19
11
3
5
25
13
12
4
São João de Ver
32
19
8
8
3
27
11
16
5
AD Sanjoanense
32
19
7
11
1
25
12
13
6
Valadares Gaia
27
19
8
3
8
26
25
1
7
SC Beira-Mar
25
19
7
4
8
26
17
9
8
Castro Daire
23
17
6
5
6
14
19
-5
9
SC Espinho
22
19
6
4
9
24
21
3
10
Recreio de Águeda
16
18
4
4
10
17
24
-7
11
Lusitano FCV
16
19
4
4
11
15
27
-12
12
Vila Cortês do Mondego
4
19
1
1
17
8
68
-60
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Uniao Leiria
46
19
14
4
1
33
9
24
2
Benfica C. Branco
33
17
9
6
2
23
11
12
3
Oliveira do Hospital
30
18
8
6
4
19
15
4
4
ARC Oleiros
26
18
6
8
4
30
23
7
5
AC Marinhense
25
18
7
4
7
22
19
3
6
Vitória Sernache
20
16
5
5
6
27
22
5
7
Sertanense FC
19
16
4
7
5
21
21
0
8
Clube Condeixa
19
16
4
7
5
16
17
-1
9
Mortágua FC
16
17
2
10
5
20
20
0
10
Carapinheirense
15
17
3
6
8
17
25
-8
11
CD Alcains
15
19
2
9
8
11
31
-20
12
GRAP
2
11
0
2
9
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
39
16
13
0
3
33
7
26
2
União Torreense
38
15
12
2
1
27
8
19
3
UD Santarém
32
18
9
5
4
28
19
9
4
Loures
26
17
7
5
5
18
16
2
5
Caldas SC
23
16
7
2
7
20
20
0
6
Pêro Pinheiro
21
18
5
6
7
10
15
-5
7
SU Sintrense
21
16
7
0
9
20
26
-6
8
Sacavenense
18
17
4
6
7
15
19
-4
9
UFC Almeirim
14
16
4
2
10
13
22
-9
10
SU 1º Dezembro
12
17
2
6
9
13
26
-13
11
Lourinhanense
9
16
1
6
9
11
30
-19
12
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Estrela Amadora
43
18
13
4
1
29
10
19
2
Sporting Lisboa B
42
18
12
6
0
29
6
23
3
Oriental Dragon
31
17
9
4
4
25
13
12
4
GD Fontinhas
26
18
7
5
6
26
22
4
5
SC Praiense
26
19
6
8
5
19
19
0
6
Real SC
25
19
7
4
8
27
23
4
7
Rabo de Peixe
24
18
6
6
6
13
18
-5
8
Belenenses B
18
18
4
6
8
15
21
-6
9
SC Ideal
16
17
3
7
7
18
28
-10
10
CO do Montijo
16
16
4
4
8
17
29
-12
11
Fabril Barreiro
12
17
2
6
9
10
24
-14
12
Clube Oriental
9
19
1
6
12
12
27
-15
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
45
17
14
3
0
45
18
27
2
Amora FC
39
16
12
3
1
30
9
21
3
Louletano
28
16
7
7
2
24
13
11
4
SC Olhanense
28
16
8
4
4
20
13
7
5
Lusitano GC
22
18
6
4
8
22
22
0
6
Juventude de Évora
21
17
6
3
8
23
32
-9
7
Esperança de Lagos
19
17
5
4
8
20
21
-1
8
CD Pinhalnovense
19
16
5
4
7
17
24
-7
9
Lusitano de Évora
17
16
5
2
9
14
19
-5
10
SCM Aljustrelense
11
17
3
2
12
9
36
-27
11
Moura AC
4
16
0
4
12
12
29
-17
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
ARC
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
07/03
2021
Oliveira do Hospital
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
04/03
2021
Benfica C. Branco
2 - 1
(2 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
28/02
2021
ARC Oleiros
2 - 2
( - )
Mortágua FC
Pt3
20/02
2021
Sertanense FC
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
14/02
2021
ARC Oleiros
3 - 1
(1 - 1)
Vitória Sernache
Pt3
07/02
2021
AC Marinhense
0 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
31/01
2021
ARC Oleiros
0 - 4
( - )
Uniao Leiria
Pt3
27/01
2021
GRAP
0 - 3
( - )
ARC Oleiros
Pt3
24/01
2021
CD Alcains
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
13/12
2020
ARC Oleiros
3 - 1
(0 - 0)
Carapinheirense
Pt3
06/12
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
29/11
2020
Mortágua FC
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
20/11
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Gil Vicente
PtC
08/11
2020
ARC Oleiros
2 - 1
(0 - 0)
Sertanense FC
Pt3
04/11
2020
Vitória Sernache
4 - 4
(3 - 3)
ARC Oleiros
Pt3
25/10
2020
ARC Oleiros
2 - 2
(2 - 0)
AC Marinhense
Pt3
17/10
2020
Uniao Leiria
1 - 1
(0 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
11/10
2020
ARC Oleiros
3 - 2
(1 - 0)
SC Mirandela
PtC
04/10
2020
ARC Oleiros
5 - 0
(0 - 0)
CD Alcains
Pt3
27/09
2020
CD Fátima
0 - 3
( - )
ARC Oleiros
PtC
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,9,4,21],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_259":[6,8,4,18],"lg_259_6":[2,3,1,6],"lg_333":[2,1,null,3],"lg_333_6":[2,1,null,3]}
CLU
meciuri
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
06/03
2021
Clube Condeixa
2 - 0
(0 - 0)
Carapinheirense
Pt3
01/03
2021
AC Marinhense
1 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
15/02
2021
Uniao Leiria
1 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
07/02
2021
Clube Condeixa
0 - 1
( - )
Oliveira do Hospital
Pt3
03/02
2021
Clube Condeixa
0 - 0
(0 - 0)
Benfica C. Branco
Pt3
30/01
2021
CD Alcains
1 - 1
(0 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
24/01
2021
Clube Condeixa
1 - 2
(0 - 1)
Mortágua FC
Pt3
29/12
2020
Clube Condeixa
1 - 4
(1 - 3)
Uniao Leiria
Pt3
20/12
2020
Clube Condeixa
1 - 1
(0 - 0)
Vitória Sernache
Pt3
06/12
2020
Carapinheirense
1 - 1
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
29/11
2020
Clube Condeixa
2 - 1
(0 - 0)
AC Marinhense
Pt3
22/11
2020
Oliveira do Hospital
1 - 1
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
08/11
2020
GRAP
1 - 3
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
18/10
2020
Clube Condeixa
2 - 2
(1 - 1)
CD Alcains
Pt3
04/10
2020
Mortágua FC
0 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
27/09
2020
Anadia FC
0 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
PtC
20/09
2020
Clube Condeixa
1 - 0
(1 - 0)
ARC Oleiros
Pt3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,8,5,17],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_259":[4,7,5,16],"lg_259_6":[1,2,3,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
ARC
gazde meciuri:
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
28/02
2021
ARC Oleiros
2 - 2
( - )
Mortágua FC
Pt3
14/02
2021
ARC Oleiros
3 - 1
(1 - 1)
Vitória Sernache
Pt3
31/01
2021
ARC Oleiros
0 - 4
( - )
Uniao Leiria
Pt3
13/12
2020
ARC Oleiros
3 - 1
(0 - 0)
Carapinheirense
Pt3
06/12
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Oliveira do Hospital
Pt3
20/11
2020
ARC Oleiros
0 - 0
(0 - 0)
Gil Vicente
PtC
08/11
2020
ARC Oleiros
2 - 1
(0 - 0)
Sertanense FC
Pt3
25/10
2020
ARC Oleiros
2 - 2
(2 - 0)
AC Marinhense
Pt3
11/10
2020
ARC Oleiros
3 - 2
(1 - 0)
SC Mirandela
PtC
04/10
2020
ARC Oleiros
5 - 0
(0 - 0)
CD Alcains
Pt3
Victorii
2
33%
Egalitati
3
50%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,4,1,10],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_259":[4,3,1,8],"lg_259_6":[3,2,1,6],"lg_333":[1,1,null,2],"lg_333_6":[1,1,null,2]}
CLU
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
01/03
2021
AC Marinhense
1 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
15/02
2021
Uniao Leiria
1 - 0
(1 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
30/01
2021
CD Alcains
1 - 1
(0 - 1)
Clube Condeixa
Pt3
06/12
2020
Carapinheirense
1 - 1
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
22/11
2020
Oliveira do Hospital
1 - 1
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
08/11
2020
GRAP
1 - 3
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
04/10
2020
Mortágua FC
0 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
Pt3
27/09
2020
Anadia FC
0 - 0
(0 - 0)
Clube Condeixa
PtC
Victorii
1
17%
Egalitati
3
50%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[1,5,2,8],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_259":[1,4,2,7],"lg_259_6":[1,3,2,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
ARC Oleiros
Meciuri jucate:
21
Clube Condeixa
Meciuri jucate:
17
Goluri
(Marcate/Primite)
36
1.71
1.19
25
16
0.94
1
17
Sub/Peste
1.5
5
16
24%
76%
7
10
41%
59%
2.5
9
12
43%
57%
12
5
71%
29%
3.5
13
8
62%
38%
14
3
82%
18%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
12
9
57%
43%
9
8
53%
47%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
15
29%
71%
5
12
29%
71%
Marcat un gol (Da/Nu)
16
5
76%
24%
11
6
65%
35%
ARC
Meciuri urmatoare
Dificultate
CLU
Uşor 1
Greu 5
Clube Condeixa (G)
Pt3
10/03/2021
2
GRAP (G)
Pt3
14/03/2021
1
Carapinheirense (O)
Pt3
03/04/2021
2
Benfica C. Branco (G)
Pt3
10/04/2021
5
Vitória Sernache (O)
Pt3
05/09/2021
3
SC Praiense (G)
Pt3
19/09/2021
3
ARC Oleiros (O)
Pt3
10/03/2021
3
Vitória Sernache (O)
Pt3
14/03/2021
3
Sertanense FC (O)
Pt3
28/03/2021
3
Benfica C. Branco (O)
Pt3
03/04/2021
5
Sertanense FC (G)
Pt3
10/04/2021
3
UD Santarém (O)
Pt3
25/04/2021
4
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program