Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
123
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
54
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
245
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
671
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
17
Top European
39
European
218
American
24
African
26
Asiatic
51
Australijski
10
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Liverpool
37%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 21:00
AVL - LIV,
21:00
EPL
Barcelona
40%
Probabilitatea de a câștiga
13/05/2024 21:00
FCB - RSO,
21:00
Es1
Lecce
39%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 18:30
LEC - UDI,
18:30
It1
Fiorentina
45%
Probabilitatea de a remiza
13/05/2024 20:45
FIO - MON,
20:45
It1
Malmö FF
65%
Probabilitatea de a câștiga
13/05/2024 19:10
GOT - MAL,
19:10
Se1
Vélez Sársfield
36%
Probabilitatea de a câștiga
14/05/2024 00:00
GIM - VEL,
00:00
Ar1
CA Banfield
40%
Probabilitatea de a remiza
14/05/2024 02:00
USF - BAN,
02:00
Ar1
json_m
Pronostic
Bobovnya
-
Starye Dorogi
L
W
D
D
W
W
12/08/2023 16:00 GMT
1
1 - 1
FT
W
W
W
D
L
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
36
33
31
1
2
-
1
2 - 1
2.67
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
47
53
Peste
2.67
2 - 1
2.67
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
71
14
14
1
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
26%
1
1
2
-
1
2 - 1
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
34
66
Da
2
-
1
2 - 1
2.67
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
69%
1X
2
-
1
2 - 1
2.67
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
36%
Gazda 0
2
-
1
2 - 1
2.67
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 17, Group Minsk Region South
By3
Bobovnya
Starye Dorogi
12/08/2023 16:00
2
-
1
2 - 1
2.67
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
24/06
2023
Starye Dorogi
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
16/07
2022
Bobovnya
1 - 3
(0 - 2)
Starye Dorogi
By3
21/05
2022
Starye Dorogi
0 - 0
(0 - 0)
Bobovnya
By3
Bobovnya
0
0%
Egalitati
2
67%
Starye Dorogi
1
33%
{"lg_-1":[0,2,1,3],"lg_-1_6":[0,2,1,3],"lg_373":[null,2,1,3],"lg_373_6":[null,2,1,3]}
Clasare 12/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
4
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Torpedo Minsk
15
9
4
3
2
16
21
-5
6
SDJuShOR-3
11
9
3
2
4
15
12
3
7
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
16
22
-6
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
31
12
10
1
1
48
13
35
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
31
7
24
3
Molodechno-2018 II
21
12
7
0
5
38
17
21
4
Falko Cherkassy
19
12
6
1
5
63
21
42
5
Livadija
19
12
6
1
5
25
18
7
6
Berezino
15
12
5
0
7
25
48
-23
7
Viliya Vileyka
4
12
1
1
10
16
69
-53
8
FK Krupki
3
12
1
0
11
8
61
-53
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
66
3
63
2
Bobovnya
25
13
7
4
2
27
17
10
3
Neman Stolbtsy
20
12
6
2
4
34
22
12
4
FS Respect
16
13
4
4
5
21
26
-5
5
Starye Dorogi
13
12
3
4
5
15
34
-19
6
FK Lyuban
12
12
3
3
6
14
25
-11
7
FK Slutsk-2
11
13
3
2
8
14
39
-25
8
FK Kletsk
9
13
2
3
8
14
39
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Servolyuks
39
13
13
0
0
53
9
44
2
Gorki
36
13
12
0
1
85
2
83
3
Klimovichy
28
13
9
1
3
43
18
25
4
FK Krasnopole
24
13
8
0
5
34
29
5
5
FK Kostyukovichi
13
13
4
1
8
16
26
-10
6
Sozh Krichev
12
13
3
3
7
33
37
-4
7
Niva Chavusy
10
13
2
4
7
16
18
-2
8
Dribin
10
13
3
1
9
25
65
-40
9
Slavgorod
8
13
2
2
9
13
61
-48
10
Vikhra
8
13
2
2
9
17
70
-53
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Dnepr Mogilev II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Spartak Shklov
18
10
6
0
4
19
18
1
5
Zarya Krugloe
15
11
5
0
6
17
22
-5
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
9
2
0
7
9
31
-22
8
Bykhov
3
11
1
0
10
8
68
-60
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
45
15
15
0
0
106
7
99
2
Pripyat Olshany
34
13
11
1
1
72
16
56
3
Nadezhda Gorodishche
27
15
8
3
4
43
28
15
4
Gantsevichi
26
15
7
5
3
50
30
20
5
Volna Pinsk II
19
15
5
4
6
27
39
-12
6
FC Mikashevichi
17
15
5
2
8
21
31
-10
7
FK Ivanovo
16
14
4
4
6
31
32
-1
8
DUSSH Stolin
13
16
3
4
9
21
48
-27
9
FK Luninets
11
14
3
2
9
25
46
-21
10
Volat Lyakhavichi
1
16
0
1
15
9
128
-119
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
36
14
12
0
2
54
10
44
2
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
3
Vertikal Kalinkovichi
23
14
7
2
5
38
22
16
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
14
5
1
8
22
28
-6
6
Svetlogorsk
15
15
5
0
10
23
51
-28
7
FK Zhlobin
12
14
4
0
10
14
44
-30
8
Dnepr Rogachev
10
15
3
1
11
24
69
-45
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
13
11
0
2
51
22
29
2
FK Shchuchyn
21
13
7
0
6
36
17
19
3
Smorgon II
20
10
6
2
2
22
18
4
4
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
5
FK Lida-2
10
11
3
1
7
15
24
-9
6
Ostrovets II
8
11
2
2
7
9
26
-17
7
FK Oshmyany
7
11
2
1
8
8
36
-28
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
28
12
9
1
2
41
17
24
2
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
3
Smena Volkovysk
21
11
7
0
4
38
21
17
4
Neman Mosty
21
11
6
3
2
25
16
9
5
FSK Grodnensky
13
13
4
1
8
15
28
-13
6
Chayka Zelva
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
11
1
2
8
17
42
-25
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
44
16
14
2
0
136
5
131
2
Krechet Bereza
36
15
12
0
3
59
34
25
3
FK Vysokoe
35
16
11
2
3
70
34
36
4
Ivatsevichi
31
14
10
1
3
66
18
48
5
Agro-Pelishche
26
15
8
2
5
55
29
26
6
FK Kobrin
19
16
6
1
9
38
63
-25
7
FK Drohichyn
15
15
5
0
10
33
91
-58
8
Kommunalnik Beloozersk
10
16
3
1
12
14
55
-41
9
Port SK
4
15
1
1
13
12
94
-82
10
FK Pruzhany
3
14
1
0
13
14
74
-60
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
BOB
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
06/08
2023
Partizan Salihorsk
4 - 0
( - )
Bobovnya
By3
29/07
2023
Neman Stolbtsy
1 - 3
( - )
Bobovnya
By3
22/07
2023
Bobovnya
1 - 1
( - )
FS Respect
By3
16/07
2023
FK Slutsk-2
3 - 3
( - )
Bobovnya
By3
08/07
2023
Bobovnya
2 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
01/07
2023
FK Lyuban
0 - 2
( - )
Bobovnya
By3
24/06
2023
Starye Dorogi
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
18/06
2023
Bobovnya
0 - 3
( - )
Partizan Salihorsk
By3
11/06
2023
Bobovnya
3 - 2
(3 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
04/06
2023
FS Respect
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
27/05
2023
Bobovnya
2 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
20/05
2023
FK Kletsk
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[7,4,3,14],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[7,4,2,13],"lg_373_6":[3,2,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
STA
meciuri
Toate
Second League
Belarusian Cup
05/08
2023
Starye Dorogi
2 - 1
( - )
FS Respect
By3
30/07
2023
FK Slutsk-2
1 - 3
( - )
Starye Dorogi
By3
22/07
2023
Starye Dorogi
3 - 1
( - )
FK Kletsk
By3
16/07
2023
FK Lyuban
2 - 2
( - )
Starye Dorogi
By3
08/07
2023
Neman Stolbtsy
6 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
02/07
2023
Starye Dorogi
0 - 6
( - )
Partizan Salihorsk
By3
24/06
2023
Starye Dorogi
1 - 1
( - )
Bobovnya
By3
17/06
2023
FS Respect
3 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
10/06
2023
Starye Dorogi
1 - 2
( - )
FK Slutsk-2
By3
03/06
2023
FK Kletsk
1 - 1
( - )
Starye Dorogi
By3
27/05
2023
Starye Dorogi
2 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
07/05
2023
Partizan Salihorsk
8 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
29/05
2022
Starye Dorogi
1 - 2
(0 - 2)
FK Osipovichi
ByC
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[3,4,6,13],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,4,5,12],"lg_373_6":[3,1,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
BOB
gazde meciuri:
Toate
Second League
Belarusian Cup
22/07
2023
Bobovnya
1 - 1
( - )
FS Respect
By3
08/07
2023
Bobovnya
2 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
18/06
2023
Bobovnya
0 - 3
( - )
Partizan Salihorsk
By3
11/06
2023
Bobovnya
3 - 2
(3 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
27/05
2023
Bobovnya
2 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
28/05
2022
Bobovnya
2 - 3
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,1,6],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
STA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
30/07
2023
FK Slutsk-2
1 - 3
( - )
Starye Dorogi
By3
16/07
2023
FK Lyuban
2 - 2
( - )
Starye Dorogi
By3
08/07
2023
Neman Stolbtsy
6 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
17/06
2023
FS Respect
3 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
03/06
2023
FK Kletsk
1 - 1
( - )
Starye Dorogi
By3
07/05
2023
Partizan Salihorsk
8 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,2,3,6],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Bobovnya
Meciuri jucate:
14
Starye Dorogi
Meciuri jucate:
13
Goluri
(Marcate/Primite)
29
2.07
1.43
20
16
1.23
2.77
36
Sub/Peste
1.5
0
14
0%
100%
0
13
0%
100%
2.5
5
9
36%
64%
2
11
15%
85%
3.5
8
6
57%
43%
6
7
46%
54%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
6
57%
43%
9
4
69%
31%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
4
10
29%
71%
0
13
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
12
2
86%
14%
9
4
69%
31%
BOB
Meciuri urmatoare
Dificultate
STA
Uşor 1
Greu 5
Starye Dorogi (G)
By3
12/08/2023
Bobovnya (O)
By3
12/08/2023
Neman Stolbtsy (G)
By3
16/08/2023
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program