Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
126
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
32
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
821
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1465
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
54
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
351
American
87
African
56
Asiatic
102
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Charleston Battery
42%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Probabilitatea de a remiza
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Probabilitatea de a câștiga
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Probabilitatea de a câștiga
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Pronostic
FK Kletsk
-
Starye Dorogi
9°C
L
L
L
L
W
D
03/06/2023 16:00 GMT
1
1 - 1
FT
D
L
L
L
D
D
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
39
33
28
1
3
-
2
3 - 2
5.13
9°
-
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
1
99
Peste
5.13
3 - 2
5.13
9°
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
45
45
10
1
9°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
18%
1
1
3
-
2
3 - 2
9°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
38
62
Da
3
-
2
3 - 2
5.13
9°
-
-
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
72%
1X
3
-
2
3 - 2
5.13
9°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
39%
Gazda 0
3
-
2
3 - 2
5.13
9°
-
FT
1 - 1
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 7, Group Minsk Region South
By3
FK Kletsk
Starye Dorogi
03/06/2023 16:00
3
-
2
3 - 2
5.13
9°
FT
1 - 1
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
03/09
2022
Starye Dorogi
3 - 3
(0 - 1)
FK Kletsk
By3
02/07
2022
FK Kletsk
3 - 3
(1 - 1)
Starye Dorogi
By3
04/09
2021
FK Kletsk
2 - 1
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
03/07
2021
Starye Dorogi
3 - 1
(1 - 1)
FK Kletsk
By3
FK Kletsk
1
25%
Egalitati
2
50%
Starye Dorogi
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_373":[1,2,1,4],"lg_373_6":[1,2,1,4]}
Clasare 03/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Traktor Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
2
Torpedo Minsk
7
3
2
1
0
10
4
6
3
SDJuShOR-3
6
3
2
0
1
8
3
5
4
FK Krumkachy
6
3
2
0
1
8
5
3
5
BGU Minsk
6
3
2
0
1
7
4
3
6
Uni Minsk
4
4
1
1
2
5
7
-2
7
Serebryanka
3
4
1
0
3
8
13
-5
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
3
0
0
3
0
13
-13
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
17
4
13
2
Livadija
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Viktoriya Maryina Horka
4
2
1
1
0
13
3
10
4
FK Kolos
4
2
1
1
0
11
1
10
5
Molodechno-2018 II
3
2
1
0
1
8
4
4
6
Berezino
0
2
0
0
2
1
14
-13
7
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
3
18
-15
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
2
18
-16
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bobovnya
9
3
3
0
0
11
1
10
2
Partizan Salihorsk
6
2
2
0
0
19
0
19
3
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
10
1
9
4
FS Respect
6
3
2
0
1
8
5
3
5
FK Lyuban
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Starye Dorogi
1
2
0
1
1
2
10
-8
7
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
2
14
-12
8
FK Kletsk
0
3
0
0
3
1
16
-15
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gorki
9
3
3
0
0
33
0
33
2
Klimovichy
9
3
3
0
0
15
1
14
3
Servolyuks
9
3
3
0
0
12
1
11
4
Dribin
6
3
2
0
1
7
14
-7
5
Sozh Krichev
4
3
1
1
1
13
7
6
6
FK Kostyukovichi
3
3
1
0
2
5
7
-2
7
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
2
17
-15
8
Niva Chavusy
1
3
0
1
2
3
5
-2
9
Slavgorod
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
Vikhra
0
3
0
0
3
3
26
-23
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
17
3
14
2
Torpeda
6
2
2
0
0
22
1
21
3
Spartak Shklov
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Drut Belynichi
3
3
1
0
2
6
7
-1
5
Zarya Krugloe
3
3
1
0
2
3
8
-5
6
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
7
Bykhov
3
3
1
0
2
4
25
-21
8
Ptich
0
1
0
0
1
0
2
-2
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Pripyat Olshany
12
4
4
0
0
23
4
19
3
Gantsevichi
12
5
4
0
1
28
11
17
4
Volna Pinsk II
7
4
2
1
1
7
7
0
5
Nadezhda Gorodishche
6
4
2
0
2
11
11
0
6
FK Luninets
4
3
1
1
1
12
7
5
7
FC Mikashevichi
2
4
0
2
2
3
9
-6
8
DUSSH Stolin
2
5
0
2
3
5
18
-13
9
FK Ivanovo
1
4
0
1
3
5
13
-8
10
Volat Lyakhavichi
1
6
0
1
5
5
48
-43
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
GOLHU Gomel
12
4
4
0
0
16
1
15
2
Vertikal Kalinkovichi
10
4
3
1
0
14
4
10
3
MNPZ Mozyr
9
4
3
0
1
27
2
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
7
4
2
1
1
7
4
3
5
Iput DYuSSh
6
4
2
0
2
7
4
3
6
Svetlogorsk
3
4
1
0
3
5
10
-5
7
FK Zhlobin
0
4
0
0
4
2
21
-19
8
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
4
36
-32
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FSK Dyatlovo
6
2
2
0
0
7
4
3
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
4
2
2
3
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
4
Fakel Novogrudok
3
2
1
0
1
7
4
3
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
3
4
-1
6
FK Lida-2
1
2
0
1
1
1
3
-2
7
FK Oshmyany
0
2
0
0
2
0
7
-7
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Chayka Zelva
6
3
2
0
1
3
2
1
3
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
5
FK Svislach
3
3
1
0
2
4
6
-2
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FSK Grodnensky
1
3
0
1
2
1
3
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
9
0
9
2
FK Miory
9
3
3
0
0
10
6
4
3
FK Senno
7
3
2
1
0
16
2
14
4
DYuSSh Orsha
4
3
1
1
1
4
4
0
5
FC Polotsk
3
3
1
0
2
9
5
4
6
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
3
5
-2
7
FK Lepel
3
3
1
0
2
3
15
-12
8
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Gorodok lions
0
3
0
0
3
4
14
-10
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Tsentr Futbola
15
5
5
0
0
43
0
43
2
FK Vysokoe
12
4
4
0
0
20
6
14
3
Krechet Bereza
12
5
4
0
1
22
10
12
4
Ivatsevichi
9
4
3
0
1
26
4
22
5
FK Kobrin
9
4
3
0
1
15
11
4
6
Agro-Pelishche
6
4
2
0
2
16
10
6
7
Kommunalnik Beloozersk
3
6
1
0
5
2
23
-21
8
FK Drohichyn
3
4
1
0
3
4
28
-24
9
Port SK
0
5
0
0
5
4
31
-27
10
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
5
34
-29
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
FK
meciuri
Toate
28/05
2023
Partizan Salihorsk
11 - 0
( - )
FK Kletsk
By3
20/05
2023
FK Kletsk
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
06/05
2023
FS Respect
2 - 1
( - )
FK Kletsk
By3
17/09
2022
Falko Cherkassy
3 - 0
(3 - 0)
FK Kletsk
By3
10/09
2022
FK Kletsk
4 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
03/09
2022
Starye Dorogi
3 - 3
(0 - 1)
FK Kletsk
By3
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
STA
meciuri
Toate
27/05
2023
Starye Dorogi
2 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
07/05
2023
Partizan Salihorsk
8 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
17/09
2022
Starye Dorogi
2 - 3
(1 - 1)
Livadija
By3
10/09
2022
Livadija
5 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
03/09
2022
Starye Dorogi
3 - 3
(0 - 1)
FK Kletsk
By3
27/08
2022
FK Slutsk-2
3 - 3
(2 - 1)
Starye Dorogi
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[0,3,3,6],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_373":[null,3,3,6],"lg_373_6":[null,3,3,6]}
FK
gazde meciuri:
Toate
20/05
2023
FK Kletsk
0 - 3
( - )
Bobovnya
By3
10/09
2022
FK Kletsk
4 - 1
( - )
Falko Cherkassy
By3
Victorii
1
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
STA
meciuri in calitate de oaspete
Toate
07/05
2023
Partizan Salihorsk
8 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
10/09
2022
Livadija
5 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
27/08
2022
FK Slutsk-2
3 - 3
(2 - 1)
Starye Dorogi
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
1
33%
Pierderi
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Kletsk
Meciuri jucate:
6
Starye Dorogi
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
8
1.33
3.83
23
10
1.67
4
24
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
3
3
50%
50%
0
6
0%
100%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Marcat un gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
FK
Meciuri urmatoare
Dificultate
STA
Uşor 1
Greu 5
Starye Dorogi (G)
By3
03/06/2023
FK Lyuban (O)
By3
10/06/2023
Neman Stolbtsy (O)
By3
17/06/2023
1
FK Slutsk-2 (G)
By3
24/06/2023
FS Respect (G)
By3
01/07/2023
Bobovnya (O)
By3
08/07/2023
FK Kletsk (O)
By3
03/06/2023
FK Slutsk-2 (G)
By3
10/06/2023
FS Respect (O)
By3
17/06/2023
Bobovnya (G)
By3
24/06/2023
Partizan Salihorsk (G)
By3
02/07/2023
Neman Stolbtsy (O)
By3
08/07/2023
1
Partizan Salihorsk (G)
By3
15/07/2023
Starye Dorogi (O)
By3
22/07/2023
FK Lyuban (G)
By3
30/07/2023
Neman Stolbtsy (G)
By3
05/08/2023
1
FK Slutsk-2 (O)
By3
13/08/2023
FK Lyuban (O)
By3
16/07/2023
FK Kletsk (G)
By3
22/07/2023
FK Slutsk-2 (O)
By3
30/07/2023
FS Respect (G)
By3
05/08/2023
Bobovnya (O)
By3
12/08/2023
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program