Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
74
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
77
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
412
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
959
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
119
Amerykański
98
Afrykanin
41
Azjatycki
82
Australijski
37
Międzynarodowy
65
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
18
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
6
World Cup Qual. CAF
21
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Niger
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
09/06/2024 23:00
ERI - NIG,
23:00
WCQ
Botswana
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 15:00
SOM - BOT,
15:00
WCQ
Equatorial Guinea
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 15:00
EQG - MAL,
15:00
WCQ
Burkina Faso
44%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 18:00
BFA - SIE,
18:00
WCQ
Egypt
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
GNB - EGY ,
18:00
WCQ
Nigeria
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
BEN - NGA,
18:00
WCQ
Algeria
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:00
UGA - ALG ,
18:00
WCQ
Guinea
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 21:00
GUI - MOZ,
21:00
WCQ
Ghana
65%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 21:00
GHA - CAR,
21:00
WCQ
Claypole
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 20:00
CLA - MER,
20:00
Ar4
Deportivo Espanol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 20:00
DES - CLU,
20:00
Ar4
Centro Español
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 20:00
CES - ELP,
20:00
Ar4
Mogadishu City
40%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 14:30
ELM - MOG,
14:30
So1
Kon Tum
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 10:00
PVF - KON,
10:00
Vn3
Hồ Chí Minh II
42%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 11:00
Hồ - TIE,
11:00
Vn3
Naft Gachsaran
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
NAF - SHA,
18:15
Ir2
Fajr Sepasi
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
PAR - FAJ,
18:15
Ir2
Chadormalu SC
45%
Prawdopodobieństwo remisu
10/06/2024 18:15
CHA - DAR,
18:15
Ir2
Naft M. Soleyman
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
NAF - KHO,
18:15
Ir2
Kheybar Khorramabad
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
SHA - KHE,
18:15
Ir2
Mes Kerman
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
10/06/2024 18:15
MES - MES,
18:15
Ir2
json_m
Prognoza
Vikhra
-
Slavgorod
W
L
L
L
L
17/06/2023 16:00 GMT
1
0 - 4
FT
L
W
L
L
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
39
24
37
1
2
-
0
2 - 0
2.25
-
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
55
45
Pon.
2.25
2 - 0
2.25
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
56
22
22
1
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
22%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
58
42
Nie
2
-
0
2 - 0
2.25
-
-
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
76%
12
2
-
0
2 - 0
2.25
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
39%
Gospodarze -0.75
2
-
0
2 - 0
2.25
-
FT
0 - 4
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group Mogilev Region East
By3
Vikhra
Slavgorod
17/06/2023 16:00
2
-
0
2 - 0
2.25
FT
0 - 4
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 17/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
13
6
4
1
1
15
8
7
2
Torpedo Minsk
11
5
3
2
0
15
8
7
3
FK Krumkachy
9
5
3
0
2
12
8
4
4
BGU Minsk
9
5
3
0
2
10
6
4
5
SDJuShOR-3
7
5
2
1
2
10
7
3
6
Uni Minsk
7
5
2
1
2
7
7
0
7
Urozhaynaya
5
4
1
2
1
10
8
2
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
8
20
-12
9
Energetik
1
5
0
1
4
2
17
-15
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
10
4
3
1
0
19
6
13
2
FK Kolos
10
4
3
1
0
14
1
13
3
Falko Cherkassy
9
4
3
0
1
31
8
23
4
Livadija
7
4
2
1
1
11
5
6
5
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
21
-13
6
Molodechno-2018 II
3
4
1
0
3
9
9
0
7
Berezino
3
4
1
0
3
5
28
-23
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
4
23
-19
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bobovnya
13
5
4
1
0
15
4
11
2
Partizan Salihorsk
9
4
3
0
1
28
2
26
3
Neman Stolbtsy
9
4
3
0
1
14
4
10
4
FS Respect
7
5
2
1
2
10
15
-5
5
FK Slutsk-2
6
5
2
0
3
5
15
-10
6
FK Lyuban
2
4
0
2
2
2
10
-8
7
Starye Dorogi
2
4
0
2
2
4
13
-9
8
FK Kletsk
2
5
0
2
3
2
17
-15
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Klimovichy
15
5
5
0
0
19
1
18
2
Servolyuks
15
5
5
0
0
17
4
13
3
Gorki
12
5
4
0
1
37
2
35
4
Niva Chavusy
7
5
2
1
2
14
6
8
5
Dribin
6
5
2
0
3
10
23
-13
6
FK Krasnopole
6
5
2
0
3
8
21
-13
7
Sozh Krichev
4
5
1
1
3
17
13
4
8
FK Kostyukovichi
3
5
1
0
4
5
11
-6
9
Slavgorod
3
5
1
0
4
5
24
-19
10
Vikhra
3
5
1
0
4
6
33
-27
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
12
4
4
0
0
29
4
25
2
Torpeda
9
3
3
0
0
30
2
28
3
Drut Belynichi
6
4
2
0
2
10
8
2
4
Spartak Shklov
6
4
2
0
2
5
4
1
5
Zarya Krugloe
6
5
2
0
3
6
13
-7
6
Ptich
3
3
1
0
2
4
11
-7
7
Kolos Kirovsk
3
4
1
0
3
10
18
-8
8
Bykhov
3
5
1
0
4
5
39
-34
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
18
6
6
0
0
37
1
36
2
Pripyat Olshany
15
5
5
0
0
29
5
24
3
Gantsevichi
14
7
4
2
1
32
15
17
4
Volna Pinsk II
10
6
3
1
2
16
16
0
5
Nadezhda Gorodishche
8
6
2
2
2
15
15
0
6
FC Mikashevichi
8
6
2
2
2
7
10
-3
7
DUSSH Stolin
6
7
1
3
3
8
20
-12
8
FK Luninets
4
5
1
1
3
14
15
-1
9
FK Ivanovo
2
6
0
2
4
7
16
-9
10
Volat Lyakhavichi
1
8
0
1
7
7
59
-52
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
GOLHU Gomel
18
6
6
0
0
29
4
25
2
MNPZ Mozyr
15
6
5
0
1
29
2
27
3
Vertikal Kalinkovichi
13
6
4
1
1
18
6
12
4
DUSSH-2 Rechitsa
10
6
3
1
2
9
6
3
5
Iput DYuSSh
6
6
2
0
4
9
13
-4
6
Svetlogorsk
3
5
1
0
4
5
12
-7
7
FK Zhlobin
3
6
1
0
5
4
22
-18
8
Dnepr Rogachev
0
5
0
0
5
6
44
-38
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FSK Dyatlovo
12
4
4
0
0
22
6
16
2
Smorgon II
7
3
2
1
0
5
1
4
3
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
10
3
7
4
Fakel Novogrudok
6
4
2
0
2
10
8
2
5
FK Lida-2
4
4
1
1
2
4
5
-1
6
Ostrovets II
3
4
1
0
3
4
10
-6
7
FK Oshmyany
0
4
0
0
4
2
24
-22
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
9
3
3
0
0
11
5
6
2
Smena Volkovysk
6
4
2
0
2
11
8
3
3
Neman Mosty
6
3
2
0
1
3
4
-1
4
FK Svislach
6
5
2
0
3
7
9
-2
5
Chayka Zelva
6
5
2
0
3
7
13
-6
6
FSK Grodnensky
4
4
1
1
2
4
3
1
7
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Miory
15
5
5
0
0
20
9
11
2
Gazovik Vitebsk
12
5
4
0
1
14
3
11
3
Niva Tolochin
9
5
3
0
2
9
8
1
4
FK Senno
8
5
2
2
1
22
9
13
5
DYuSSh Orsha
7
5
2
1
2
14
7
7
6
FC Polotsk
3
5
1
0
4
12
12
0
7
FK Glubokoe
3
4
1
0
3
5
20
-15
8
FK Lepel
3
5
1
0
4
3
27
-24
9
Gorodok lions
1
5
0
1
4
8
20
-12
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
21
7
7
0
0
56
0
56
2
Krechet Bereza
18
7
6
0
1
31
14
17
3
FK Vysokoe
15
6
5
0
1
23
10
13
4
Ivatsevichi
12
6
4
0
2
30
7
23
5
Agro-Pelishche
9
6
3
0
3
19
13
6
6
FK Kobrin
9
6
3
0
3
19
20
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
6
8
2
0
6
6
26
-20
8
FK Drohichyn
6
6
2
0
4
8
34
-26
9
FK Pruzhany
3
7
1
0
6
10
38
-28
10
Port SK
0
7
0
0
7
4
44
-40
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
VIK
meczy
Wszystkie
10/06
2023
Vikhra
3 - 2
( - )
Sozh Krichev
By3
04/06
2023
Niva Chavusy
5 - 0
( - )
Vikhra
By3
27/05
2023
Vikhra
2 - 3
( - )
Dribin
By3
20/05
2023
Klimovichy
8 - 1
( - )
Vikhra
By3
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
SLA
meczy
Wszystkie
11/06
2023
Slavgorod
1 - 6
(0 - 3)
Niva Chavusy
By3
04/06
2023
Dribin
2 - 3
( - )
Slavgorod
By3
27/05
2023
Slavgorod
0 - 6
( - )
Klimovichy
By3
20/05
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Slavgorod
By3
07/05
2023
Slavgorod
1 - 7
( - )
Servolyuks
By3
Zwycięstwa
1
20%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
80%
{"lg_-1":[1,0,4,5],"lg_-1_6":[1,0,4,5],"lg_373":[1,null,4,5],"lg_373_6":[1,null,4,5]}
VIK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
10/06
2023
Vikhra
3 - 2
( - )
Sozh Krichev
By3
27/05
2023
Vikhra
2 - 3
( - )
Dribin
By3
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
SLA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
04/06
2023
Dribin
2 - 3
( - )
Slavgorod
By3
20/05
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Slavgorod
By3
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Vikhra
Rozegrane mecze:
5
Slavgorod
Rozegrane mecze:
5
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
1.2
6.6
33
5
1
4.8
24
Pon./Pow.
1.5
0
5
0%
100%
0
5
0%
100%
2.5
0
5
0%
100%
0
5
0%
100%
3.5
0
5
0%
100%
1
4
20%
80%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
2
60%
40%
3
2
60%
40%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
0
5
0%
100%
0
5
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
2
60%
40%
3
2
60%
40%
VIK
następne mecze
Trudność
SLA
Łatwo 1
Ciężko 5
Slavgorod (G)
By3
17/06/2023
FK Krasnopole (G)
By3
24/06/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
02/07/2023
Servolyuks (G)
By3
09/07/2023
Gorki (G)
By3
15/07/2023
3
Klimovichy (G)
By3
23/07/2023
Vikhra (G)
By3
17/06/2023
Sozh Krichev (G)
By3
25/06/2023
FK Krasnopole (G)
By3
01/07/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
08/07/2023
Servolyuks (G)
By3
16/07/2023
Gorki (G)
By3
21/07/2023
3
Dribin (G)
By3
30/07/2023
Niva Chavusy (G)
By3
06/08/2023
Sozh Krichev (G)
By3
13/08/2023
Slavgorod (G)
By3
20/08/2023
FK Krasnopole (G)
By3
27/08/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
03/09/2023
Servolyuks (G)
By3
10/09/2023
Klimovichy (G)
By3
29/07/2023
Dribin (G)
By3
05/08/2023
Niva Chavusy (G)
By3
13/08/2023
Vikhra (G)
By3
20/08/2023
Sozh Krichev (G)
By3
26/08/2023
FK Krasnopole (G)
By3
03/09/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
09/09/2023
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program