Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
126
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
32
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
821
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1465
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
54
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
351
Amerykański
87
Afrykanin
56
Azjatycki
102
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Charleston Battery
42%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 01:00
CHA - ATL,
01:00
UsC
New Mexico United
50%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:30
NEW - NMU,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
36%
Prawdopodobieństwo remisu
22/05/2024 02:30
SKC - TUR,
02:30
UsC
Sacramento Republic
66%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:00
SAR - SJE,
04:00
UsC
Los Angeles FC
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 04:30
LAF - LUN,
04:30
UsC
Mjällby AIF
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
GOT - MJA,
19:00
Se1
Newell's Old Boys
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
22/05/2024 01:00
VEL - NOB,
01:00
Ar1
FC København
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:00
AGF - CPH,
19:00
Dk1
Maccabi Tel Aviv
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HAH - MTA,
19:30
Il1
Maccabi Haifa
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
HBS - MHA,
19:30
Il1
Maccabi Bnei Raina
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 19:30
MBR - BSA,
19:30
Il1
Lausanne-Sport
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
LAU - GRA,
20:30
Ch1
FC Luzern
64%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
FC - STA,
20:30
Ch1
FC Basel
49%
Prawdopodobieństwo wygranej
21/05/2024 20:30
BAS - YVE,
20:30
Ch1
json_m
Prognoza
Gorki
-
Slavgorod
11°C
W
W
L
W
W
W
20/05/2023 12:00 GMT
1
3 - 0
FT
L
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
46
26
28
1
4
-
0
4 - 0
2.70
11°
-
-
-
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
46
54
Pow.
2.70
4 - 0
2.70
11°
-
-
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
33
33
33
1
11°
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
15%
1
1
4
-
0
4 - 0
11°
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
51
49
Nie
4
-
0
4 - 0
2.70
11°
-
-
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
74%
12
4
-
0
4 - 0
2.70
11°
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
44%
Gospodarze -1.5
4
-
0
4 - 0
2.70
11°
-
FT
3 - 0
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 5, Group Mogilev Region East
By3
Gorki
Slavgorod
20/05/2023 12:00
4
-
0
4 - 0
2.70
11°
FT
3 - 0
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 20/05/2023
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Traktor Minsk
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Uni Minsk
4
2
1
1
0
5
3
2
3
Serebryanka
3
2
1
0
1
7
3
4
4
FK Krumkachy
3
2
1
0
1
4
3
1
5
Torpedo Minsk
3
1
1
0
0
2
1
1
6
Urozhaynaya
1
1
0
1
0
2
2
0
7
SDJuShOR-3
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
BGU Minsk
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Energetik
0
2
0
0
2
0
9
-9
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
12
2
10
2
FK Kolos
3
1
1
0
0
10
0
10
3
Livadija
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
3
2
1
5
Molodechno-2018 II
0
1
0
0
1
2
3
-1
6
FK Krupki
0
1
0
0
1
0
4
-4
7
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
2
12
-10
8
Berezino
0
1
0
0
1
0
10
-10
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman Stolbtsy
6
2
2
0
0
14
0
14
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
8
0
8
3
Bobovnya
3
1
1
0
0
6
0
6
4
FS Respect
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Lyuban
0
1
0
0
1
0
6
-6
7
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
0
7
-7
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gantsevichi
9
3
3
0
0
22
2
20
2
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
17
1
16
3
Pripyat Olshany
9
3
3
0
0
12
3
9
4
FK Luninets
4
2
1
1
0
9
1
8
5
Volna Pinsk II
4
3
1
1
1
4
5
-1
6
Nadezhda Gorodishche
3
3
1
0
2
7
11
-4
7
FC Mikashevichi
2
3
0
2
1
3
5
-2
8
DUSSH Stolin
1
3
0
1
2
3
9
-6
9
FK Ivanovo
1
3
0
1
2
3
10
-7
10
Volat Lyakhavichi
0
4
0
0
4
2
35
-33
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DUSSH-2 Rechitsa
6
2
2
0
0
6
1
5
2
Vertikal Kalinkovichi
6
2
2
0
0
6
2
4
3
GOLHU Gomel
6
2
2
0
0
2
0
2
4
MNPZ Mozyr
3
2
1
0
1
21
2
19
5
Iput DYuSSh
3
2
1
0
1
4
2
2
6
Svetlogorsk
0
2
0
0
2
2
5
-3
7
FK Zhlobin
0
2
0
0
2
1
6
-5
8
Dnepr Rogachev
0
2
0
0
2
2
26
-24
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Fakel Novogrudok
3
1
1
0
0
4
0
4
2
FSK Dyatlovo
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Smorgon II
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lida-2
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Shchuchyn
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
FK Oshmyany
0
1
0
0
1
0
4
-4
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
3
1
1
0
0
2
0
2
2
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Smena Volkovysk
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Grodnensky
0
1
0
0
1
0
1
-1
6
Chayka Zelva
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
FK Svislach
0
1
0
0
1
0
2
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
3
1
1
0
0
12
0
12
2
FC Polotsk
3
1
1
0
0
8
1
7
3
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
5
DYuSSh Orsha
3
1
1
0
0
1
0
1
6
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Gorodok lions
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Glubokoe
0
1
0
0
1
1
8
-7
10
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
12
-12
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Tsentr Futbola
9
3
3
0
0
26
0
26
2
FK Vysokoe
9
3
3
0
0
13
4
9
3
Ivatsevichi
6
3
2
0
1
19
4
15
4
Agro-Pelishche
6
3
2
0
1
13
5
8
5
Krechet Bereza
6
3
2
0
1
9
6
3
6
FK Kobrin
6
3
2
0
1
8
9
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
3
4
1
0
3
2
9
-7
8
FK Drohichyn
3
3
1
0
2
4
18
-14
9
Port SK
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
3
27
-24
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
GOR
meczy
Wszystkie
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
08/10
2022
Gorki
2 - 0
( - )
FK Svislach
By3
02/10
2022
FK Svislach
3 - 0
(1 - 0)
Gorki
By3
18/09
2022
Servolyuks
1 - 2
( - )
Gorki
By3
10/09
2022
Gorki
3 - 0
( - )
Sozh Krichev
By3
03/09
2022
Gorki
8 - 0
(4 - 0)
Niva Chavusy
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
SLA
meczy
Wszystkie
07/05
2023
Slavgorod
1 - 7
( - )
Servolyuks
By3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
GOR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
08/10
2022
Gorki
2 - 0
( - )
FK Svislach
By3
10/09
2022
Gorki
3 - 0
( - )
Sozh Krichev
By3
03/09
2022
Gorki
8 - 0
(4 - 0)
Niva Chavusy
By3
Zwycięstwa
3
100%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
SLA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Gorki
Rozegrane mecze:
6
Slavgorod
Rozegrane mecze:
1
Bramki
(Strzelone/Stracone)
30
5
0.67
4
1
1
7
7
Pon./Pow.
1.5
0
6
0%
100%
0
1
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
0
1
0%
100%
3.5
4
2
67%
33%
0
1
0%
100%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
0
100%
0%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
0
1
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
1
0
100%
0%
GOR
następne mecze
Trudność
SLA
Łatwo 1
Ciężko 5
Slavgorod (G)
By3
20/05/2023
FK Krasnopole (G)
By3
27/05/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
03/06/2023
Servolyuks (G)
By3
11/06/2023
Sozh Krichev (G)
By3
17/06/2023
Klimovichy (G)
By3
24/06/2023
Gorki (G)
By3
20/05/2023
3
Klimovichy (G)
By3
27/05/2023
Dribin (G)
By3
04/06/2023
Niva Chavusy (G)
By3
11/06/2023
Vikhra (G)
By3
18/06/2023
Sozh Krichev (G)
By3
25/06/2023
Dribin (G)
By3
01/07/2023
Niva Chavusy (G)
By3
08/07/2023
Vikhra (G)
By3
15/07/2023
Slavgorod (G)
By3
21/07/2023
FK Krasnopole (G)
By3
29/07/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
05/08/2023
Servolyuks (G)
By3
12/08/2023
Sozh Krichev (G)
By3
19/08/2023
Klimovichy (G)
By3
26/08/2023
Dribin (G)
By3
02/09/2023
Niva Chavusy (G)
By3
09/09/2023
FK Krasnopole (G)
By3
01/07/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
08/07/2023
Servolyuks (G)
By3
16/07/2023
Gorki (G)
By3
21/07/2023
3
Klimovichy (G)
By3
29/07/2023
Dribin (G)
By3
05/08/2023
Niva Chavusy (G)
By3
13/08/2023
Vikhra (G)
By3
20/08/2023
Sozh Krichev (G)
By3
26/08/2023
FK Krasnopole (G)
By3
03/09/2023
FK Kostyukovichi (G)
By3
09/09/2023
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program