Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
33
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
35
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
42
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
256
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
17
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
49
Amerykański
56
Afrykanin
4
Azjatycki
13
Australijski
Międzynarodowy
13
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
5
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
5
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo remisu
18/06/2024 01:30
ATM - PAL,
01:30
Br1
Belgium
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 18:00
BEL - SVK,
18:00
Eu
France
45%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 21:00
AUT - FRA,
21:00
Eu
Ukraine
47%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 15:00
ROM - UKR,
15:00
Eu
Trelleborgs FF
42%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 19:00
TRE - IK ,
19:00
Se2
Boston River
36%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 22:00
BOR - CEL,
22:00
Uy1
FC AGMK
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
17/06/2024 17:00
OLY - AGM,
17:00
Uz1
Dinamo Samarkand
48%
Prawdopodobieństwo remisu
17/06/2024 17:00
LOK - DIN,
17:00
Uz1
json_m
Prognoza
Sozh Krichev
-
Spartak Shklov
L
W
L
L
D
L
04/09/2022 14:00 GMT
2
2 - 11
FT
W
W
L
W
W
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
23
10
67
2
2
-
3
2 - 3
4.88
-
-
-
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
2
98
Pow.
4.88
2 - 3
4.88
-
-
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
23
25
52
2
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
35%
2
2
2
-
3
2 - 3
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
12
88
Tak
2
-
3
2 - 3
4.88
-
-
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
90%
21
2
-
3
2 - 3
4.88
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
67%
Goście -0.75
2
-
3
2 - 3
4.88
-
FT
2 - 11
(1 - 4)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 19, Group Mogilev Region
By3
Sozh Krichev
Spartak Shklov
04/09/2022 14:00
2
-
3
2 - 3
4.88
FT
2 - 11
(1 - 4)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
12/06
2022
Spartak Shklov
3 - 2
(1 - 0)
Sozh Krichev
By3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 04/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Uni Minsk
30
13
10
0
3
30
15
15
2
FK Krumkachy
29
12
9
2
1
33
8
25
3
Torpedo Minsk
27
13
8
3
2
22
12
10
4
Traktor Minsk
23
13
7
2
4
38
17
21
5
Energetik-BGATU
18
12
5
3
4
28
21
7
6
BGU Minsk
16
14
5
1
8
17
22
-5
7
Urozhaynaya
11
14
3
2
9
18
24
-6
8
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
9
Serebryanka
4
12
1
1
10
13
55
-42
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
14
12
0
2
84
12
72
2
Viktoriya Maryina Horka
33
14
11
0
3
61
14
47
3
FK Kolos
29
13
9
2
2
52
24
28
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
19
13
6
1
6
38
26
12
6
Viliya Vileyka
9
14
2
3
9
27
41
-14
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
14
1
1
12
9
102
-93
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Partizan Salihorsk
42
15
14
0
1
91
9
82
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
14
8
1
5
33
25
8
4
Starye Dorogi
23
14
6
5
3
31
29
2
5
FK Kletsk
18
14
5
3
6
30
35
-5
6
FS Respect
11
14
3
2
9
14
30
-16
7
FK Uzda
7
15
2
1
12
19
86
-67
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gorki
30
12
10
0
2
71
7
64
2
Servolyuks
27
12
9
0
3
41
14
27
3
Spartak Shklov
25
11
8
1
2
41
18
23
4
FK Krasnopole
23
12
7
2
3
32
14
18
5
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
15
33
-18
6
Niva Chavusy
8
12
2
2
8
12
35
-23
7
Kirovsk
7
12
2
1
9
13
71
-58
8
Zarya Krugloe
5
12
1
2
9
7
40
-33
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
93
10
83
2
Pripyat Olshany
28
12
9
1
2
52
21
31
3
FK Luninets
19
12
6
1
5
39
21
18
4
Nadezhda Gorodishche
19
12
6
1
5
22
29
-7
5
FK Ivanovo
12
12
3
3
6
17
41
-24
6
DUSSH Stolin
5
12
1
2
9
15
68
-53
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
30
10
10
0
0
65
6
59
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Bumprom
42
15
14
0
1
124
9
115
2
GOLHU Gomel
33
14
11
0
3
68
10
58
3
MNPZ Mozyr
33
15
11
0
4
73
24
49
4
Svetlogorsk
25
14
8
1
5
43
29
14
5
Vertikal Kalinkovichi
25
14
8
1
5
40
31
9
6
FK Zhlobin
19
15
6
1
8
32
38
-6
7
Iput DYuSSh
16
15
5
1
9
29
72
-43
8
DUSSH-2 Rechitsa
15
15
5
0
10
30
38
-8
9
Vetka DYuSSh
5
13
1
2
10
8
69
-61
10
Dnepr Rogachev
0
14
0
0
14
7
134
-127
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
32
14
10
2
2
42
23
19
2
FK Svislach
29
14
9
2
3
50
25
25
3
FK Shchuchyn
27
15
8
3
4
29
17
12
4
FK Slonim Siti
26
14
8
2
4
31
18
13
5
Smena Volkovysk
23
15
6
5
4
40
23
17
6
FSK Grodnensky
21
15
6
3
6
30
38
-8
7
FSK Dyatlovo
15
15
4
3
8
24
37
-13
8
Neman Mosty
12
14
3
3
8
21
37
-16
9
Chayka Zelva
11
15
2
5
8
18
41
-23
10
Fakel Novogrudok
7
15
1
4
10
15
41
-26
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Veles 2020
39
15
13
0
2
72
14
58
2
Gazovik Vitebsk
38
15
12
2
1
45
10
35
3
Gorodok lions
30
15
9
3
3
56
28
28
4
FK Miory
29
14
9
2
3
45
23
22
5
DYuSSh Orsha
18
15
5
3
7
18
30
-12
6
Postavy
16
14
4
4
6
23
41
-18
7
FC Polotsk
14
14
3
5
6
35
43
-8
8
FK Lepel
14
15
4
2
9
26
59
-33
9
FK Senno
5
14
1
2
11
16
45
-29
10
Niva Tolochin
4
15
1
1
13
13
56
-43
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Niva Dolbizno
21
3
3
0
0
11
0
11
2
DYuSSh-3 Pinsk
18
3
2
0
1
8
2
6
3
Pripyat Olshany
9
2
1
0
1
6
8
-2
4
Ivatsevichi
6
3
1
0
2
4
9
-5
5
FK Luninets
3
3
1
0
2
6
5
1
6
FK Vysokoe
3
2
0
0
2
0
11
-11
Play-off 1/8-finals
SOZ
meczy
Wszystkie
27/08
2022
Niva Chavusy
2 - 0
( - )
Sozh Krichev
By3
20/08
2022
Sozh Krichev
1 - 0
(0 - 0)
Zarya Krugloe
By3
13/08
2022
FK Krasnopole
6 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
06/08
2022
Sozh Krichev
2 - 6
(0 - 3)
Servolyuks
By3
25/06
2022
Kirovsk
2 - 2
( - )
Sozh Krichev
By3
18/06
2022
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
12/06
2022
Spartak Shklov
3 - 2
(1 - 0)
Sozh Krichev
By3
04/06
2022
Sozh Krichev
3 - 2
(1 - 0)
Niva Chavusy
By3
28/05
2022
Zarya Krugloe
0 - 2
(0 - 1)
Sozh Krichev
By3
21/05
2022
Sozh Krichev
1 - 1
(0 - 0)
FK Krasnopole
By3
08/05
2022
Servolyuks
5 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,6,11],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[3,2,6,11],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
SPA
meczy
Wszystkie
27/08
2022
Spartak Shklov
7 - 0
(3 - 0)
Zarya Krugloe
By3
21/08
2022
Servolyuks
0 - 2
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
14/08
2022
Spartak Shklov
1 - 5
(0 - 1)
Gorki
By3
06/08
2022
Niva Chavusy
1 - 7
(0 - 5)
Spartak Shklov
By3
25/06
2022
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Spartak Shklov
By3
18/06
2022
Spartak Shklov
9 - 1
( - )
Kirovsk
By3
12/06
2022
Spartak Shklov
3 - 2
(1 - 0)
Sozh Krichev
By3
04/06
2022
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Spartak Shklov
By3
28/05
2022
Spartak Shklov
4 - 1
( - )
Servolyuks
By3
21/05
2022
Gorki
5 - 0
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
07/05
2022
Spartak Shklov
1 - 1
( - )
Niva Chavusy
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,1,2,11],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[8,1,2,11],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
SOZ
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
20/08
2022
Sozh Krichev
1 - 0
(0 - 0)
Zarya Krugloe
By3
06/08
2022
Sozh Krichev
2 - 6
(0 - 3)
Servolyuks
By3
18/06
2022
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
04/06
2022
Sozh Krichev
3 - 2
(1 - 0)
Niva Chavusy
By3
21/05
2022
Sozh Krichev
1 - 1
(0 - 0)
FK Krasnopole
By3
Zwycięstwa
2
40%
Remisy
1
20%
Przegrane
2
40%
{"lg_-1":[2,1,2,5],"lg_-1_6":[2,1,2,5],"lg_373":[2,1,2,5],"lg_373_6":[2,1,2,5]}
SPA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
21/08
2022
Servolyuks
0 - 2
(0 - 0)
Spartak Shklov
By3
06/08
2022
Niva Chavusy
1 - 7
(0 - 5)
Spartak Shklov
By3
25/06
2022
FK Krasnopole
2 - 3
( - )
Spartak Shklov
By3
04/06
2022
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Spartak Shklov
By3
21/05
2022
Gorki
5 - 0
(1 - 0)
Spartak Shklov
By3
Zwycięstwa
4
80%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Sozh Krichev
Rozegrane mecze:
11
Spartak Shklov
Rozegrane mecze:
11
Bramki
(Strzelone/Stracone)
15
1.36
3
33
41
3.73
1.64
18
Pon./Pow.
1.5
1
10
9%
91%
0
11
0%
100%
2.5
4
7
36%
64%
2
9
18%
82%
3.5
4
7
36%
64%
2
9
18%
82%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
4
64%
36%
7
4
64%
36%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
9
18%
82%
3
8
27%
73%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
9
2
82%
18%
10
1
91%
9%
SOZ
następne mecze
Trudność
SPA
Łatwo 1
Ciężko 5
Spartak Shklov (G)
By3
04/09/2022
Gorki (G)
By3
10/09/2022
3
Kirovsk (G)
By3
17/09/2022
Sozh Krichev (G)
By3
04/09/2022
Kirovsk (G)
By3
10/09/2022
FK Krasnopole (G)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (G)
By3
04/10/2022
Neman-Belkard Grodno (G)
By3
08/10/2022
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program